Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

Bilinçaltımdaki pislikleri nasıl temizleyebilirim?

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? Bilinçaltımdaki pislikleri nasıl temizleyebilirim? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İlk doğan bebeklerde arı bir bilinçaltı olur ya. Ben öyle arı bir bilinçaltına sahip olmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekir? Çünkü bilinçaltı temizlendimi her bir sorun kolayca çözülebileceğine inanıyorum. Örneğin bana bilinçaltının gelişim aşamasında ne olmuş olabilir azcık çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

Bilinçaltımdaki pislikleri nasıl temizleyebilirim?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-03-2011, 07:39 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 57
32 Mesajinıza toplam 72 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sumerolog is an unknown quantity at this point
Standart Bilinçaltımdaki pislikleri nasıl temizleyebilirim?

İlk doğan bebeklerde arı bir bilinçaltı olur ya. Ben öyle arı bir bilinçaltına sahip olmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekir? Çünkü bilinçaltı temizlendimi her bir sorun kolayca çözülebileceğine inanıyorum. Örneğin bana bilinçaltının gelişim aşamasında ne olmuş olabilir azcık çok çok azcık bir kekemeliği nasıl öğrenmiş olabilirim, konuşurken anlatım bozukluğu neden yapıyorum, neden heyacanlanıyorum?

Benim babamda olduğu için mi acaba bendede var bu olanlar. Yoksa sonradan mı edindim. Mesela bende çok az saplantıda var ben ne yaşamış olabilirim. Saplantı neden yapar bir insan.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sumerolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2011, 08:05 PM   #2 (permalink)
f0x
Teğmen

f0x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 24
38 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
f0x is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bilinçaltımdaki pislikleri nasıl temizleyebilirim?

Babanda var diye şimdi sendede olması biraz garip olur, hadi fiziksel bir sorun olsa neyse, :)
Aslında dediğin doğru olabilir hani devamlı babanla olduğundan falan kaynaklanabilir. Herzaman onu duyduğundan onunla konustuğundan olabilir.

Ama bu birdaha babanla görüşmeyeceksin konuşmayacaksın anlamına gelmiyor.

Öncelikle bilinçaltı ile ilgili yazıları okumanı tavsiye ederim. Yani bilinç altının yapısını ve tam olarak ne olduğunu ne yaptığını anlaman için.

Telkinlerdende bahsedildiği şekilde dinlemeye başla, ego güven için olanlar birde suçluluk duygusu için olanları dinle.
Daha sonra kalabalık karşısında konuşma falan da var onlarıda dinlersen yararını görürsün.

Bu arada aramıza hoşgeldin :)

Mutlu olmanı dilerim, herşey gönlünce olsun...
f0x isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2011, 08:13 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Bilinçaltını en güzel temizleyen şey EFT'dir bence elbette tamamen arı bir bilinçaltı çok zor çünkü her an her dakika bişeyler kaydediyor bilinçaltımız birini temizlesek diğeri kaaydediliyor ama ZPOINT diye bi teknik daha var karşılaştığımız her olumsuz durumuda onunla yenebilriz bu sitede forumlarda eft ve zpoint anlatılıyor zaten. ayrıca babanızı kekemelik konusunda farketmeden rol model almış olabilirsiniz yada bahsettiğiniz konularla ilgili kötü bir deneyiminiz olduuysa ne zaman konuşmak isteseniz eliniz ayağınız birbrine karışır...bence sessizce oturup geçmişe bi gidin şöyle bi anı size edilmiş bilinçaltınıza kazınmış bi söz vs varmı onları tek tek bulup çıkarın hatta yazın aklınıza gelen bi sahneyi eftnin sonunda ekrana getirir gibi gözünüzün önüne getirip onu silersiniz bilinçaltınız temizlendiğinde rahatça olumlama yapar ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulursunuz
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2011, 09:08 PM   #4 (permalink)
Teğmen

32 Mesajinıza toplam 72 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Teşekkür ederim arkadaşlar hoşbulduk. Kekemelik derken şunu demek istedim aslında konuşurken normalden biraz hızlı konuşuyorum bu da anlatım bozukluğuna yol açıyor bende galiba sorun nefesimi düzensiz kullanma.

İleride acaba benden dna yoluyla çocuğuma kodlanırmı bu çünkü ben bu ufak problemi ortadan kaldıracağıma inanıyorum.

Telkinlere yakın zamanda başlayacağım. Bilinçaltı ile ilgili makale okumam lazım. Acaba hipnozda artık, negatif eski kayıtlardan kurtulabilirmiyim.

Sevgiler.
Alt 29-03-2011, 10:09 PM   #5 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

Alıntı:
sumerolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk doğan bebeklerde arı bir bilinçaltı olur ya. Ben öyle arı bir bilinçaltına sahip olmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekir? Çünkü bilinçaltı temizlendimi her bir sorun kolayca çözülebileceğine inanıyorum. Örneğin bana bilinçaltının gelişim aşamasında ne olmuş olabilir azcık çok çok azcık bir kekemeliği nasıl öğrenmiş olabilirim, konuşurken anlatım bozukluğu neden yapıyorum, neden heyacanlanıyorum?

Benim babamda olduğu için mi acaba bendede var bu olanlar. Yoksa sonradan mı edindim. Mesela bende çok az saplantıda var ben ne yaşamış olabilirim. Saplantı neden yapar bir insan.

merhaba hoşgeldin..öncelkle bilinç altındaki tıkanıkllıklara pislik dememekle başlıyalım ne dersin.ilk doğan bilinç altı annenin toplumun izlerini taşır. biz yaşarız iyi kötü deneyimler ediniriz. doğru yanlış bilgiler..bunlarla bilinç altımızı doldururuz.bunların bir çoğu yanlış olaiblir ama pislik değil haytımızdan bize kalanlardır.deneyimelerimizin sonucudur..eee.. sen neye pislik demiş oluyorsun.deneyimlerine..oysa değişim kendini geçmişini sevmenle başlar..ve kendini bağışlamanla..

bilinç altındaki blokajlardan kurtulmak insanların yaşadıklar kısır döngülerden kurtarır.senin için yaşanan kısır döngü ne.

ertelemden ego suçluluk kendine güven dinlmeni öneririm.bunlar sosyalleşmeni kendi değerini bilmeni sağlayabilir. kaygılanmazsan anlaşılamama kaygısı taşımazsan belkide böyle bir sorunun kalmayacak.

bilinç altı temizliği için ilgili konuyu okuyup Adullah beyden yardım alabilirsin. sevgiler ..başarı hikayelerini bekliyoruz..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2011, 10:55 AM   #6 (permalink)
Teğmen

CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 100
117 Mesajinıza toplam 375 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CaSaNoVa will become famous soon enoughCaSaNoVa will become famous soon enough

Bende kekeliyorum ve ben neden kekeliyorum neden diye hep soruyordum ama çözdüm sonunda geçmişimdeki yaşanmışlıklar buna sebebiyet.

biraz aile içi geçmişine göz at neler yaşamışın seni etkileyen şeyler unutamadıgın şeyler neler sorgula azcık bunları emin ol bir şeyler çıkaracaksın

ben böyle yaparak haftada 2.3 gün ağrıyan migrenimi çözdüm sorgulayarak ve şimdi hiç ağırmıyor diyebilirim ağırsa bile sebebini biliyorum daha dikkatli oluyorum.

Birde babanla aran nasıl?
CaSaNoVa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2011, 11:31 AM   #7 (permalink)
bigokyanus
Guest

Hoş geldiniz dilerim sorununuz en kısa zamanda çözülür ve rahatlarsınız , gülekalın :)
Alt 30-03-2011, 05:21 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
CaSaNoVa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende kekeliyorum ve ben neden kekeliyorum neden diye hep soruyordum ama çözdüm sonunda geçmişimdeki yaşanmışlıklar buna sebebiyet.

biraz aile içi geçmişine göz at neler yaşamışın seni etkileyen şeyler unutamadıgın şeyler neler sorgula azcık bunları emin ol bir şeyler çıkaracaksın

ben böyle yaparak haftada 2.3 gün ağrıyan migrenimi çözdüm sorgulayarak ve şimdi hiç ağırmıyor diyebilirim ağırsa bile sebebini biliyorum daha dikkatli oluyorum.

Birde babanla aran nasıl?
Merhabalar.

Sevgili Casanova, Aile içi geçmişim çok karışık şu an 20 yaşındayım, Babamla konuşmuyorum ve artık ömür boyuncada konuşmayacağım, aynı evde yaşıyoruz ama o beni kaybetti. "O" benim yerime kendi ailesini (kardeşlerini) seçti. Bana buradan şimdi diğer arkadaşlarımda dahil babanla konuşman lazım, o senin yaratıcın, o seni yetiştirdi, büyüttü vs. demeyin. Sakın! o bana bir tutam sevgi vermedi. Ben bu sene üniversiteyi kazanıp evden bağımı zaten kopartacağım. Üniversiteyi bitirip, işe başlayınca kendi evime çekileceğim zaten. Yani ben üç dört sene kendimi eğiteceğim. Beynimi, bu saplantılarım anlayacağınız geçmişteki negatif olumsuz kayıtlardan kurtulmaya çalışacağım. Duru bir geçmişim yok anlayacağınız. Konuşmamdaki hızlılık arada bir olan heyacanlanma ve anlatım bozukluğu, anlatım bozukluğu da hızlı konuşmaktan kaynaklanıyordur galiba, bunun sebebi bilinçsiz bir aile.

Sevgiler.

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoş geldiniz dilerim sorununuz en kısa zamanda çözülür ve rahatlarsınız , gülekalın :)
Hoşbulduk. Umarım en kısa zamanda çözeceğim.

Sevgiler.
Alt 30-03-2011, 06:15 PM   #9 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Yanımıza hoşgeldiniz sumerolog.

Ben çok kuvvetli inanç kalıplarınız olduğunu ve bu yakındığınız olumsuzlukları temizlemeye direndiğinizi gözlemledim. Öncelikle işe affetme çalışmalarıyla başlamanızı öneririm. En başta kendinizi affedin. Ardından kızgın olduğunuz her şeyi, herkesi affedin ve serbest bırakın. Yaşadıklarınızı hiçbirimiz bilemeyiz elbette. Mesajlarınızda ailenizi suçlayıcı ögeler olduğunu görüyorum. Düşüncelerinizde haklısınızdır mutlaka. Ancak bu şekilde hareket etmek bizi sonuca götürmüyor maalesef. Sedona uygulaması da sizin için yararlı olacaktır.

Perpetuals sedona ile ilgili bazı eklemeler yapmıştı. Dilerseniz aşağıda linkini verdiğim bu konudan faydalanabilirsiniz. Abdullah bey de iyidir bu konuda.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ghlight=sedona

Ego güven güçlendirici ve suçluluk telkinlerinden de yararlanmanızı öneririm. Üyeliğinizin ardından mail adresinize gönderilmiş olması lazım. Kısa zamanda etki göreceğinize inanıyorum. Konuşmamdan şikayetçiydim bende. Çok da heyecanlı bir yapım vardı. İkisi de düzeldi.

Sevgilerimle.
Alt 30-03-2011, 06:18 PM   #10 (permalink)
Teğmen

CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 100
117 Mesajinıza toplam 375 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CaSaNoVa will become famous soon enoughCaSaNoVa will become famous soon enough

bu kekemelik anlatım bozukluğu filan babadan güven alamama durumunda çıkıyormuş bende yeni öğrendim

Ve geçmişinde olan şeyleri kabul edip affedeceksin kendinin iyiliği için ancak bu şekilde en üst safhaya çıkarsın

bende kabul etmeye affetmeye çalışıyorum geçmişimdeki yaşadıklarımı ,birde sitede abdullah by var çekirdek inanç yöntemi ile telkin hazırlıo iyi geliomuş
CaSaNoVa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks