Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? 20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 20 yasındayım unv bu sene kazandım kendimi çirkin buluyorum yada cirkin bulmasam bile yakısıklı değilim ama artık kızarkadsım olsun istiyrum bilyrum dolaylı yoldan nasıl yapacagımı hiç bilmyrum ama artık bunladım pskologa 2 seans gittim psikolgum izömirde oldugu şiçin ancak mart ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-03-2009, 02:30 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
34 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat_10009 is an unknown quantity at this point
Standart 20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

20 yasındayım unv bu sene kazandım kendimi çirkin buluyorum yada cirkin bulmasam bile yakısıklı değilim ama artık kızarkadsım olsun istiyrum bilyrum dolaylı yoldan nasıl yapacagımı hiç bilmyrum ama artık bunladım pskologa 2 seans gittim psikolgum izömirde oldugu şiçin ancak mart sonuda gitcem bu telkinlere inanyrum daha dogrusu inanmak istiyorum bana bunları dinle diceksiniz ben yeni baslıycam ama bana önerilr verin kafatyı yemek uzeryım ama ne yapmalıyım nasıl kurtlurum bundan

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

murat_10009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 08:37 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

Sevgili Murat bence hiç de çirkin değilsin.Ama biraz imaj değişikliğine ihtiyacın var sanki.Bence saçlarını biraz uzat,sakalını da kes.(ilerde bırakırsın)Bir iki kilo da verirsen bence gayet hoş olursun.Resmine özellikle baktım.İnceledim.Yüz hatların gayet güzel.
Seni rahatlatmak için söylemiyorum.Telkinlerde işe yarıyor bu arada.Ama siteyi iyice incele.
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 08:44 PM   #3 (permalink)
Teğmen

34 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

tsk ederim gercekten youtumun içinn saol ama ben ikna olmayrum buna psikologa gitim 2 sesans dediki herkes yook sen cirkin degilsin desde inanmazsın seni tesell,i ediyolar gibi algılarsa gercekten öle bu yuzden kız arkdası bile edinemiyorum korkuyrum bundan dolyaı kabul edilmemekten yuz hatlarıma gelince bence cok dengesiz yani saclrım acayıp uzatmasm olmyr kestirsem olmuyor eet belki cirkin degilim aam hiç yakıskılıda degilim ve her aynaya baktıgmda kendimden nefret ediyorum
murat_10009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 09:06 PM   #4 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Sevgili Murat kardeşim.

Mesajını gülümseyerek okudum.

Sen hiç çok güzel bir kızın yanında sevgili olarak gezen, tipsiz diye tabir ettiğimiz erkekler görmüyor musun etrafında.

Ben çok görüyorum. Adam 40 yaşında, kız 20 li yaşlarda ve güzel. Adamın saçı bile yok üstelik şişman.

Bu durumun tersi de olabilir tabi. Çok yakışıklı bir erkeğin yanında da bakımsız, çirkin kızlar görebiliyoruz.

Sence bu tiple mi alakalı bir olay.

Buraya resim de koymuşun. Biz burda hepimiz toplanıp sen çok karizma ve yakışıklısın da desek sen buna inanmazsın bence.

Sanırım, sana istediğin bir kızın, sen çok yakışıklısın demesini istiyorsun.

Belki yakışıklı olduğunda dikkat çekeceğini ilgi göreceğini düşünüyor olabilirsin. Ama bu kendine olan güveninle alakalı.

Bir insanın, güzel ya da yakışıklı olup olmadığı da göreceli aslında. Her insan kendine bakınca güzel ya da yakışıklı olur.

Uykudan kalktığında mesela kimse güzel ya da karizma değildir.super

Senin, psikoloğa gitmene gerek yok bence.Sosyal gruplara katılabilirsin, yeni arkadaşlıklar edinebilirsin.

Burada da telkinleri dinle. Kendine güven, Sosyal fobi ve sosyallik arttırıcı yı da eklersen listene, sorun yavaş yavaş düzelecektir.super

Sağlıcakla...
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 09:09 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

merhabalar.. bence buradaki sorun çirkinlik değil, kendini sevmenle alakalı..aynaya bakttığında kendinden nefret etmen bunu gösteriyor..sen bu bedeninde yaşıyorsun ve bunu değiştirmeye çalışmak ya da herhangi yakışıklı birine benzemek yerine kabullensen kendini.. bak dikkat et bu yazıyı okurken şu anda nefes alıyorsun.. bu demektir ki yaşamn devam ediyor.. buraya kim ne yazarsa yazsın sen aynı bedende nefes alıp vermeye devam edeceksin.. şükret ki bir bedenin var ve hala nefes alıp veriyorsun kendini sevdiğinde nefes laıp verm bile sana bir mucize gibi görünecek ki öyledir de zaten.. ben de kendimi çirkin bulurdum eskiden sonra dedim ki ben başkalarıyla kendimi kıyaslarken yaşamımı kaçırıyorum.. 25 yılımı böyle geçirmişim hep başkalrına bakıp aa ne güzel diyerek ve kendime bakıp aa ne çirkinim diyerek..ne kazandın diye sor..hiç kocaman bir hiç.. ben bu dünyaya güzel olmak için yani sadece yüz güzelliğine sahip olmak için gönderilmiş olamam.. farklı yetilerimiz ve sorumluluklarımız var bizim.. telkinleri dinlemekle başla işe.. siteyi inceleyip kendine yakın gelen olumlamaları da yapabilirsin.. benim nasıl aştığımı sorarsan bunların çok etkisi oldu.. bir artı daha var.. kendime bir amaç seçtim ben, insanlara yardımcı olmak mesela.. bunun için hep dua ettm, karşıma iyilik yapa fırsatları çıkarsın diye.. sonra karşıma hep iyilik fırsatları çıktı.. ve ben kendimi sevmeye başladım.. dedim ki bak ben işe yarıyorum güzel olduğumu dşünmesem bile bi işe yaradığım için insalar beni seeviyor.. önce böyle başladım ama sonra gerisi geldi, artık ben kendimi seviyorum, şu anda sahip olduğum bedenimle hem de.. ayrıca kız arkadaşının olması için yakışıklı olman gerekmiyor.. o insanla aynı frekansta olman gerekiyor..
sadece bu işte.. hadi kalk aynaya baka bakalım, sorular sor kendine.. ben bu dünyaya yakışıklı olmaya mı geldim de ? insanlardan onay almak yerine kendime onay versem ne olur de? bi sürü soru çıkacaktır karşına..umarım atlatırsın bunu.. sevgiler..
Alt 04-03-2009, 09:32 PM   #6 (permalink)
Teğmen

eeth mehmet cok guzel kıların yanında cok tipsiz erkekler var taqbiri caizse kimse yanlıs anlamasın nasıl oluyor bilmiyorum cözemiyorum ben yapamıyorum ama bunu biliyrum sadec . tiyatroyla ugrasıyrum arkdaslarımla ilişkilerim ii espri yaparım eglenirim ama her aklıma geldikçe yakısklı olmadım kendime diyorum lanet olsun nasıl biseysin öyle moralim altust oluyor hersey umutsuzluğun esiri oluypr ben 20 yasındayım ve hayatı kacrmak istemiyrum mutlu olmak istiyrum güzel bi ask yasmaak istiyrum sevilgilm olsun istiyrum yeni tanıstıgım biriyle konusruken tutk oluyorum ama bazılarını bakıysun cok rahat ve onları seivyrlar ne yapacagımı bilmiyorum telkinleri bugun dinlemeye baslıcama ama umarım istedim gibi olu r ama bu çirkin oldugumu yada yakıslı olmadıgmı aklımdan cıkaramıyrum cunku her aynaya baktıgımda karsım o yuz var
Alt 04-03-2009, 09:35 PM   #7 (permalink)
Teğmen

ayrıca eeth yakıslıklı oldugumda ilgi cekecegime eminim cunku herkes kabul etsinki bu önemli bi kadında önce neye bakarsın guzelliğine sonra zekası konusması gelir yada kadınlar için bir erekkete önce dıs görunustur amam ney azıkkki bu bende olmayacak
Alt 04-03-2009, 09:46 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

iloscuk'a katılıyorum.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 09:47 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

"Sen hiç çok güzel bir kızın yanında sevgili olarak gezen, tipsiz diye tabir ettiğimiz erkekler görmüyor musun etrafında."

Bence Karizma telkinini edin kendine güven telkininden sonra daha iyi gelecektir sana.(diye düşünüyorum)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 10:13 PM   #10 (permalink)
Teğmen

bilmyrum n eyapacagım bunu kafamdan atamıyrumki inandırayım içimden olumlu dusunuyorum ama iç sesin iç sesi durtyor yookk olmuycak basaramaıcaksın ve pes ediyorum aynaya her gecince yuzmu tokat gibi vuryr bu gercek ne yapmalıyım

Bookmarks

Etiketler
baslamak, istiyorum