Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? 20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tavsdiyelirnize uysam ise yararmı ama aklımdan cıkramıyrum bu mevzuyu biliyrum basınızı agrıttıım ama yusufun kuyusundayım...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-03-2009, 03:25 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
34 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat_10009 is an unknown quantity at this point

tavsdiyelirnize uysam ise yararmı ama aklımdan cıkramıyrum bu mevzuyu biliyrum basınızı agrıttıım ama yusufun kuyusundayım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

murat_10009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2009, 03:38 PM   #22 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Tam olarak ne yapmak istiyorsun Murat?

Nedir istediğin, baştan beri yazılanları okudum, konuyu biliyorum.

Neye ihtiyacın var söyle bize?

Yusufun kuyusu neyi ifade ediyor, anlamı ne ? Aydınlat bizi biraz, netleşelim senin problemin üzerinde.

Sevgiler

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2009, 09:26 PM   #23 (permalink)
Teğmen

34 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

yusufun kuyusu demek öyle bir durumdayımki içinden cıkmayırum yani kendim cabalyrum ama yağ teneksine düşmüş sinek gibi hep ordayım problememim dış görünüşümü kafama takmam cirkinm yada değilsem bile yakısıklı degiğlim bu yuzden eksik yasıyrum gibi geliyor karsı cinsle ilşkde hayatta iletişde cabalıyrum ama olmayınca tekrar dönuyrm eski halime ve yoruldum artık sizleri sıktıgım için özür dilerim amacım burda yok hayır canım çirkin eğlisin demeniz falan değil amacım bundan kurtlumak ama yapamıyrum ve zaman o kdaar cabuk geciyorki ben 10 yıl sonra böle olmak istemyrum cok eksiğim var hayat anlamında düzeltemiyrum kendimi bu yollardan farklı sekilde gecenlerden sadce akıl danısmak istiyrum dedgim gibi olumlama fallan yapma kitaplar okuma bunları yyapırum yolunuda biiilyrum belki ama iç sesim ne kadar demeye calıssada yok cirkin değilsin die olumla için amam diger iç ses bastıyr bunu ve anlayamıyrum cözemiyrum kenidimi ben neyim kimim geriye döndügümde hep pişmanlık dolu hep yapmak isteyip dae sırf dıs görünusum altında ezildigim için özgüven kaybından dolayı yapamadım ve böle devam ediyor insanları etkilemek sadce karsı cins için değil hani derler ya bir ortama girince özguven dolu kendinden emin insan die öyle olmak istyrum ve yakısklı olmadıgım için bunlar olmadgını dusunyrum ama bunun aksi örnekler görünce bendeki problem baskamı diyrum ve yanıtlayamıyrum cevap verdiginz için cok minnetearım gercekten ama cıkamyrum bu durumdan
murat_10009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2009, 09:20 PM   #24 (permalink)
Teğmen

peki bana yavsiyen nedir merto
Alt 07-03-2009, 09:38 PM   #25 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Kaç gündür takip ediyorum konuyu.O zaman sana kendi adıma aklıma gelen bişey tavsiye edeyim Murat.

Kendini çirkin bulman, ne zamandan kaynaklanıyor. Taa eskilere gidersen, bu durumun aslında başka bir duruma yol açtığını görebilirsin.

Seni tanımıyorum gerçi ama, birisi sana çok çirkin olduğunu, işe yaramadığını, kötü göründüğünü, belki ailede en çirkin kişinin sen olduğunu, senin çirkin olduğun için bişey yapamayacağını (çirkinliğinden kaybettiğini) gibi bir durumla karşılaşmış olabilir misin.

Çok arzuladığın bir şeyin ya da kişinin, seni bir nedenden dolayı terslemesi ve senin de bunu çirkinlik gibi algılaman, ya da, kötü olan bir duruma sebebiyet verme suçluluğun ve bu düşünceni de çirkinlik gibi bir düşünceye bağlaman neticesinde, böyle bir durum oluşmuş olabilir mi...

Yani mesela atıyorum, annenle baban ayrılmıştır, bunun nedeni olarak kendini suçlamışsındır ve bunu da çirkinlikle maskelemişsindir. Ya da, çok güvendiğin birisi, sana senin çok çirkin olduğunu düşündürecek, hiç beklemediğin bir davranış ya da sözde bulunmuş olabilir.Sen de bunu o şekilde içselleştirmiş olabilirsin bilinçsiz olarak.

Bunlar örnekti tabi ki.super

Şöle geçmişe bir yolculuk yapıp da, bu çirkinliğinin ne zamandan hangi düşünce ya da davranıştan kaynaklandığını bulabilirsen, belki de bunun başka bir korkunun ya da algılayışın bir maskesi mi olduğunu bulabilirsen, daha sonra arkadaşlar farklı teknikler önereceklerdir sana.

Sağlıcakla..super
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2009, 10:11 PM   #26 (permalink)
Teğmen

etrafımdakilerde sordum onlarda sunları dediler bi ka yakın arkadsma bahsettim sacmalama dediler ailemle konustum sacmalama yakısklısn dediler ee tabiki inandırıcı degil ama öle bi durum varmı dusunce hatırlmıyrum ama su gercek kendimi bu yuzzden geri plana cektim cekildikçe eksildim kaybetmeye daha dogrusu kazanamamaya basladım ve bu biriktikçe bende korku yarattım bu yuzden cirkinlğimden dolyaı kaybetmişm gibi geliyor
Alt 08-03-2009, 05:29 PM   #27 (permalink)
Teğmen

yani hikayem kısaca
Alt 08-03-2009, 06:13 PM   #28 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

bır bayan olarak soyleuyorum murat bence çirkin değilsin...sadece değiştirmen gereken yonlerın olabılır kılo vemek sac şekılını değiştirmk vs..ama kesınlıkle cırkın değilsin hanı burdan jüri uyesi gıbı hayr cırkın değilsin 10 puan verıorum gıbı oldu benım haddıme de duşmez ama bu vesveseen kurtul bence...abartma kafanda bışeyelri..bayanlar ılk başta dış gorunuşe dıkkat eder daha sonra ozguvenın dıkkat ceker espriler mesela senın yakışıklılığın dan cok daha onemlıdır beyın kapasiten..vs..bende en azından oyle ve emınım boyle duşunen cok bayan da vardır..lutfenn bu gıbı gereksız duşuncelerden arındır beynını..sabah akşam ben cırkınım lanet olsun dersen hayatın hep bu kompleksıne baglı olarak kuyu gıbı gecer tabi...yaa dışardakı guneşin tadını cıkarmak varken sen boyle devamlı bı şeylere takılı kalırsan bı bakmışsın harbıden cırkınleşmışsın ve yanında kıms ekalmamamış olur..umarım aynada kendıne ne kadar guzel bakarsan o kadar guzle bırını gorecegını en kısa zmaanda anlarsın...
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-03-2009, 08:01 PM   #29 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Selam..

Bunu Diyen Siz OLamazsınız.. Bunu Egonuz Söylüyor.. Çünkü Herkes Bir Güzelliktir.. Herkes Kendine Hastır.. Yalnız Toplum Hepimize Böyle Şartlanmalar Verdi.. Unuttuk Kendimizi.. Bu Durumun Birçok Sebebi OLabilir Ancak Temelde Bilinçaltınızın En Derinlerine İşleyen Kıskançlık Duygularınızdan Kaynaklanıyor Bence.. ( O Kadar Çok Negatiflik Alıyoruz Ki Çevreden.. ) Ama OLsun Buda İyi.. Çünkü Allahtan Toplum Bize Kendimizi Hayvanlarla Kıyaslamamamızı Öğretmedi.. Yoksa Derdik O Hayvanın Derisi Ne Güzel Bizimki Niye Öyle Değil.. :) Kısacası BunLar Dert Bile Değil.. Beşeri Dertlerin Hepsi Çözülmek İçin Vardır Ve En Temel İlacı Farkındalıktır.. Umarım Bu Farkındalığı Sağlarsınız Hayatınızda..

Sevgiyle KaLın..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-03-2009, 11:38 PM   #30 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of

Arkadaşım bu konuyu çok takmışsın kafana gerçekten.Ben çiriknsin ya da yakışıklısın diye yorum yapmıycam çünkü kafana birşey yerleşmiş ve sen bunu beyninde aşmadıktan sonra kim ne derse desin inanmayacaksın.Ama şunu söylemeliyim ki yakışıklılık pek birşey ifade etmiyor inan ki.Çünkü zaten güzellik ve yakışıklılık ilk izlenim için çok önemli sadece.Konuşmaya başladığın an daha önemli.Bu benim için böyle ayrıca bi çok yerde de okudum.Yani şöyle düşünelim ben bir partideyim mesela.Çok yakışıklı bir erkek görüyorum belki de ilk görüşte aşk!!Ama sonra yanıma geliyor heyacanlanıyorum rüya mı gerçek mi ayırt etmeye çalışırken ağzının koktuğunu farkediyorum.Ayrıca daha iki kelimeyi bir araya getirip adımı soramıyor!!O kadar güveni yok ki kendine konuşurken terliyor.Böyle bir yakışıklıyı kızların biçoğu istemez emin ol.Ama geçenlerde bir film izlemiştim bi Fransız filmi.Başroldeki adam çok çirkindi(bunu yanlış anlama kendini öyle gördüğün için bu örnek geldi aklıma, ilk gördüğümde böyle düşündüm onun için standartlara göre gerçekten vasat bir insandı), bir otelde barmendi.Ve bir gün otele gelen bi kadınla tanışıyor ona aşık oluyor ama kadın para peşinde koşan genç güzel bir bayan.Tabiki barmenin parası ve ve yakışıklılığı olmadığı için kabul etmiyor ilk başta.Ama sonra barmen kendine bakmaya başlıyor kıyafetine dikkat ediyor,kendine güveni gelince konuşması filan da değişiyor tabi.Sonra kız da barmene yavaş yavaş aşık olmaya başlıyor.Adam yine aynı adam fizik olarak bir değişiklik yok ama kendine olan güveni ve bakım onu tamamen farklı biri yapıyor.Ben bile 'Aaa bu çok karizmatik oldu yaa!!' dediğimi hatırlıyorum.
Eğerki birşeyler yapmak istiyorsan, kendini sevmekle başla işe gerçekten.Secret kitabını okuduysan orda adını hatırlamıyorum ama zenci bi kadın vardı.O da benzer şekilde kendini sevmiyormuş.Ve sonra demiş ki kendine 'Ben kendimi sevemiyorsam beni kim neden sevsin ki??Öcelikle ben kendime aşık olmalıyım ben kendimi sevmeliyim..' Gerçekten de haklı..Ve sonra o kendin aşık olduğunda herkesten övgüler almaya başlamış.Sen kendi hakkında ne düşünüyorsan insanlar da onu düşünüyorlar emin ol.Belki garip ama durum böyle.
Kendini sevmen dışında genç bir bayan olarak naçizene fikirler verebilirm eğer ki kabul edersen:)Sanırım bu somut şeyler de yardımcı olabilir sana.Mesela ilk etaptaki elektrikten sonra erkeğin konuşması nasıl,kendini yetiştirmiş mi,olgun mu,bir kızın ruhundan anlayabilecek gibi biri mi,değer verilebilcek değer verecek bir insan mı, nazik mi,oturmasını kalkmasını biliyor mu...gibi kritelere hassasiyetle bakılıo:)Yani bu konularda kendini yetiştirmelisin.Belki komik ya da saçma şunu bunu yap demek ama bence bunlara da dikkat edersen faydalı olabilir herşeye rağmen yazmak istedim.Çünkü ilişki ciddileşince insanı insan yapan değerler yakışıklılıktan ya da güzellikten çok çok daha ön planda oluyor.Seni biri beğenecek ama sırf yakışıklı olduğun için kabul ederse zaten o ilişki çok kısa süreli olur bu çok aşikar bi durum.
Bence kadınlar süs niyetine yanlarında gezdirecekleri karizmatik,havalı ve bencil erkekler yerine kendilerini anlayan ya da en azından anlamaya çalışan,onlara değer veren gerçekten yüreğiyle sevebilen,konuşabildikleri erkekler ararlar.
Diğer arkadaşların tavsiyelerini okuyamadım tamamiyle.Bazı konularda tekrarlar yaptıysam özür dilerim.

Bookmarks

Etiketler
baslamak, istiyorum