Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? 20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bilmyrum n eyapacagım bunu kafamdan atamıyrumki inandırayım içimden olumlu dusunuyorum ama iç sesin iç sesi durtyor yookk olmuycak basaramaıcaksın ve pes ediyorum aynaya her gecince yuzmu tokat gibi vuryr bu gercek ne yapmalıyım...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-03-2009, 10:13 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
34 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat_10009 is an unknown quantity at this point

bilmyrum n eyapacagım bunu kafamdan atamıyrumki inandırayım içimden olumlu dusunuyorum ama iç sesin iç sesi durtyor yookk olmuycak basaramaıcaksın ve pes ediyorum aynaya her gecince yuzmu tokat gibi vuryr bu gercek ne yapmalıyım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

murat_10009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 10:36 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
murat_10009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bilmyrum n eyapacagım bunu kafamdan atamıyrumki inandırayım içimden olumlu dusunuyorum ama iç sesin iç sesi durtyor yookk olmuycak basaramaıcaksın ve pes ediyorum aynaya her gecince yuzmu tokat gibi vuryr bu gercek ne yapmalıyım
canım ama bak bu pat diye olacak bişi değil ki..ben sabah kalkınca bana sihirli değnek falan dokunmadı..yavaş yavaş olacak bu.. içsel sesin sana yavaş yavaş söyleyecek bunu..ayrıca birini gördğünde ilk olarak tipine bakarsın doğru ama konuşmaya başladıkça insanın tipi farklılaşıyo bence karşıdakinin gözünde..

bi de işin şu boyutu var tekrar gibi olacak ama bymehmetn dediği gibi hepimmiz toplanıp sana sen yakışıklısın desek de sen yine inkar edeceksin..bu senin deiştirebileceğin bişey.. farkında ol biraz etrafının ve kendinin..

bu konuyu daha önce de açmıştın ve ben sana yine yanıt vermiştim.. üzgünüm ama ağlayıp sızlanarak yapabileceğin bişey değil bu.. ağlanıp sızlanmaya devam edersen yine aynı konu tekrar tekrar açılacak.. sana yardımcı olmaya çalışırız yine ama dediğim gibi iş sende biter ve biz senin özgür iradene müdahele edemeyiz.. sen isteyeceksin, inadına inadına ben böyle mutluyum diyeceksin.. ve bundan vazgeçmemek sadece senin elinde.. umarım anlatabilmişimdir.. sevgiler..
Alt 08-03-2009, 08:01 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Selam..

Bunu Diyen Siz OLamazsınız.. Bunu Egonuz Söylüyor.. Çünkü Herkes Bir Güzelliktir.. Herkes Kendine Hastır.. Yalnız Toplum Hepimize Böyle Şartlanmalar Verdi.. Unuttuk Kendimizi.. Bu Durumun Birçok Sebebi OLabilir Ancak Temelde Bilinçaltınızın En Derinlerine İşleyen Kıskançlık Duygularınızdan Kaynaklanıyor Bence.. ( O Kadar Çok Negatiflik Alıyoruz Ki Çevreden.. ) Ama OLsun Buda İyi.. Çünkü Allahtan Toplum Bize Kendimizi Hayvanlarla Kıyaslamamamızı Öğretmedi.. Yoksa Derdik O Hayvanın Derisi Ne Güzel Bizimki Niye Öyle Değil.. :) Kısacası BunLar Dert Bile Değil.. Beşeri Dertlerin Hepsi Çözülmek İçin Vardır Ve En Temel İlacı Farkındalıktır.. Umarım Bu Farkındalığı Sağlarsınız Hayatınızda..

Sevgiyle KaLın..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-03-2009, 11:38 PM   #4 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of

Arkadaşım bu konuyu çok takmışsın kafana gerçekten.Ben çiriknsin ya da yakışıklısın diye yorum yapmıycam çünkü kafana birşey yerleşmiş ve sen bunu beyninde aşmadıktan sonra kim ne derse desin inanmayacaksın.Ama şunu söylemeliyim ki yakışıklılık pek birşey ifade etmiyor inan ki.Çünkü zaten güzellik ve yakışıklılık ilk izlenim için çok önemli sadece.Konuşmaya başladığın an daha önemli.Bu benim için böyle ayrıca bi çok yerde de okudum.Yani şöyle düşünelim ben bir partideyim mesela.Çok yakışıklı bir erkek görüyorum belki de ilk görüşte aşk!!Ama sonra yanıma geliyor heyacanlanıyorum rüya mı gerçek mi ayırt etmeye çalışırken ağzının koktuğunu farkediyorum.Ayrıca daha iki kelimeyi bir araya getirip adımı soramıyor!!O kadar güveni yok ki kendine konuşurken terliyor.Böyle bir yakışıklıyı kızların biçoğu istemez emin ol.Ama geçenlerde bir film izlemiştim bi Fransız filmi.Başroldeki adam çok çirkindi(bunu yanlış anlama kendini öyle gördüğün için bu örnek geldi aklıma, ilk gördüğümde böyle düşündüm onun için standartlara göre gerçekten vasat bir insandı), bir otelde barmendi.Ve bir gün otele gelen bi kadınla tanışıyor ona aşık oluyor ama kadın para peşinde koşan genç güzel bir bayan.Tabiki barmenin parası ve ve yakışıklılığı olmadığı için kabul etmiyor ilk başta.Ama sonra barmen kendine bakmaya başlıyor kıyafetine dikkat ediyor,kendine güveni gelince konuşması filan da değişiyor tabi.Sonra kız da barmene yavaş yavaş aşık olmaya başlıyor.Adam yine aynı adam fizik olarak bir değişiklik yok ama kendine olan güveni ve bakım onu tamamen farklı biri yapıyor.Ben bile 'Aaa bu çok karizmatik oldu yaa!!' dediğimi hatırlıyorum.
Eğerki birşeyler yapmak istiyorsan, kendini sevmekle başla işe gerçekten.Secret kitabını okuduysan orda adını hatırlamıyorum ama zenci bi kadın vardı.O da benzer şekilde kendini sevmiyormuş.Ve sonra demiş ki kendine 'Ben kendimi sevemiyorsam beni kim neden sevsin ki??Öcelikle ben kendime aşık olmalıyım ben kendimi sevmeliyim..' Gerçekten de haklı..Ve sonra o kendin aşık olduğunda herkesten övgüler almaya başlamış.Sen kendi hakkında ne düşünüyorsan insanlar da onu düşünüyorlar emin ol.Belki garip ama durum böyle.
Kendini sevmen dışında genç bir bayan olarak naçizene fikirler verebilirm eğer ki kabul edersen:)Sanırım bu somut şeyler de yardımcı olabilir sana.Mesela ilk etaptaki elektrikten sonra erkeğin konuşması nasıl,kendini yetiştirmiş mi,olgun mu,bir kızın ruhundan anlayabilecek gibi biri mi,değer verilebilcek değer verecek bir insan mı, nazik mi,oturmasını kalkmasını biliyor mu...gibi kritelere hassasiyetle bakılıo:)Yani bu konularda kendini yetiştirmelisin.Belki komik ya da saçma şunu bunu yap demek ama bence bunlara da dikkat edersen faydalı olabilir herşeye rağmen yazmak istedim.Çünkü ilişki ciddileşince insanı insan yapan değerler yakışıklılıktan ya da güzellikten çok çok daha ön planda oluyor.Seni biri beğenecek ama sırf yakışıklı olduğun için kabul ederse zaten o ilişki çok kısa süreli olur bu çok aşikar bi durum.
Bence kadınlar süs niyetine yanlarında gezdirecekleri karizmatik,havalı ve bencil erkekler yerine kendilerini anlayan ya da en azından anlamaya çalışan,onlara değer veren gerçekten yüreğiyle sevebilen,konuşabildikleri erkekler ararlar.
Diğer arkadaşların tavsiyelerini okuyamadım tamamiyle.Bazı konularda tekrarlar yaptıysam özür dilerim.
Alt 21-06-2009, 11:19 AM   #5 (permalink)
Teğmen

110 Mesajinıza toplam 584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
olsun is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

sevgili çirkin arkadaş

Etrafında arkadaşlık kurabilecek kadar ÇİRKİN KIZ mı bulamıyorsun

Ben problemi pek anlayamadım :Kendini çirkin bulmak mı
yoksa kız arkadaş bulamamak mı
sevgiyle,
olsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2009, 10:32 AM   #6 (permalink)
Teğmen

110 Mesajinıza toplam 584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: 20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

yazıların tamamını okuduğumda anladım ki konu ne arkadaşlık ne sevgililik ne de muhabbet.
Konu tamamiyle sex ve cinsellik.
Sex ve cinsellik hakkında öğretilmiş olan kalıpları incelersek kendimizdeki terslikleri görebiliriz.

Doğru bilgilere ulaştığımızda : doğru kalıpları oluştururuz.

Doğru olan bizi mutlu edendir.

sevgiyle,olsun
Alt 22-06-2009, 10:46 AM   #7 (permalink)
Teğmen

Bir ilişki kuramamanın sebebi bir ilişki kurmayı reddetmedir.
Bu bizim genel olarak bir ilişki hakkındaki yalnış düşüncelerimizdir.
Çocuklar mutlu olacakları ve eğlenecekleri her duruma atlarlar.
Ve tanımasalarda herhangi bir çocuk gurubuna isim dahi sormadan hemen oyuna katılırlar(istisnai bi problem yoksa).
Çünkü yalnış bir kalıp yoktur.Hatta henüz kalıp oluşturulmamıştır.
Ne zaman ki çocuğa yabancılarla konuşma onlar kötüdür diyerek çocuğa ebeveylerin korkuları aktarılır işte o zaman çocuk çevresine ve kendi dışındaki herşeyden tehlike bekler.
bu cinsellikte de TEHLİKE sinyalleri çalmaya başlar.
KARŞI CİNS BİZE HEP KARŞIDIR

Çocukları daha çok inceleyip saf sevgi ve saf mutluluğu öğrenelim.

sevgiyle,olsun
Alt 17-01-2010, 07:13 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point

BU filmi izlemni isterdim. Güzellik çirkimlik kavramı kişinin yüreğindedir yüzünde değil.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
baslamak, istiyorum