Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? 20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu konu tam olarak " bir deli bir kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış" hikayesine dönmüş:) Senden başka kimse sana yardım edemez , Bu saçma takıntılardan kurtulmak istersen kurtulursun kurtulmak istemezsende hep o kuyuda yaşarsın, bu foruma üye olmuşsan demek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-03-2009, 10:39 AM   #31 (permalink)
Teğmen

kırmızıtarçın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
18 Mesajinıza toplam 160 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kırmızıtarçın is an unknown quantity at this point

Bu konu tam olarak " bir deli bir kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış" hikayesine dönmüş:)
Senden başka kimse sana yardım edemez , Bu saçma takıntılardan kurtulmak istersen kurtulursun kurtulmak istemezsende hep o kuyuda yaşarsın, bu foruma üye olmuşsan demek kurtulma isteğin var , her cevaba yazdıklarını oku bence her yazılana aynı cevabı vermişsin bu takıntını yazma bile artık , yazdıkça üstüne geliyor senin , başka şeylere yönel ..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ay Akrep’in çekiciliği mıknatıs gibidir. Enerjisi tükenmez. Fakat bunu kontrol altına alamazsa oldukça yıkıcı olabilir. Hiç bir meydan okuma onun için ürkütücü değildir ve hiç bir şey imkansız değildir. Dış etkenler ya da diğer kişiler onun yolunun üstüne taş koyamaz.

http://venusyen.wordpress.com
kırmızıtarçın isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2009, 12:46 PM   #32 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Question

Alıntı:
murat_10009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
etrafımdakilerde sordum onlarda sunları dediler bi ka yakın arkadsma bahsettim sacmalama dediler ailemle konustum sacmalama yakısklısn dediler ee tabiki inandırıcı degil ama öle bi durum varmı dusunce hatırlmıyrum ama su gercek kendimi bu yuzzden geri plana cektim cekildikçe eksildim kaybetmeye daha dogrusu kazanamamaya basladım ve bu biriktikçe bende korku yarattım bu yuzden cirkinlğimden dolyaı kaybetmişm gibi geliyor
Murat selamlar,

Baştan beri yazdığın mesajları geri dönüp okursan, göreceksinki sen zaten sorununun yakışıklılık olmadığının farkındasın ve bunu da dile getiriyorsun, aynı zamanda bu son mesajlarda ise kendi kendine itiraf etmişsin ki sorun senin kendini geri çekmen ve bu yönde seçimler yaparken neden? sorusuna esaslı bir cevap içinde yakışıklı değilim demen.

Sürekli sorun etrafında dolanıp durarak bir değişiklik yapmak mümkünmü yada ne kadar mümkün sence?

İleri doğru bir adım atmak istesen bu "somut" adım ne olurdu?

Gibi geliyor demişsin, güzel tespit, varsayımlarını sorgulamaya başlamalısın, gerçekler nelerdir?

Ne gibi yeni şeylere odaklanmalısın?
Ulaşmak istediğin yerde neler olmasını istiyorsun?

Otur 2 yıl sonrasından bu günkü Murat a mektup yaz, ve tavsiyelerde bulun. Düşün ki hayatındaki çoğu sorunları çözmüşsün ve çok hoş bir ilişkin var, oradan anlat murata, ne yapmasını sen söyle.

Atmak istediğin adımları ve hayattan neler istediğini somut olarak yazmaya başla, sor kendine sürekli;

Nasıl bir hayatım olsun istiyorum?
Neler yapmak beni neşelendirir ve tatmin eder?
Kim olmak istiyorum?

Harekete geçmek için yeni bir seçim yapmak istermisin?

İçinde hiç sorun geçmeyen bir mesaj yaz bakalım bize, yapacakların, istediklerin, arzuların, seni motive eden şeyler....

Göster bize gerçek Muratı, eminim buradaki herkez onu tanımaktan sevinç duyacaktır.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2009, 10:42 PM   #33 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 35
71 Mesajinıza toplam 292 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
biofreak has a spectacular aura aboutbiofreak has a spectacular aura aboutbiofreak has a spectacular aura about

Arkadaşım iyi niyetle soruyorum.

-Bizimle dalga mı geçiyorsun?:)

Bende kendimi çirkin buluyordum,en azından biraz aştım .İstersen fotoğrafımı koyayım da bir bak!

Bence bu sıkıntıların ileride olacak iyi bir geleceğin doğum sancıları

Sana tavsiye bol bol aynaya bak.Kendini sevdiğini ayna karşısında tekrarla.
biofreak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 03:26 AM   #34 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
34 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat_10009 is an unknown quantity at this point

dalga gecmiyrum gercekten ama digerlrinin tavisyesini d,nlycem direnci kırmama lazım ben gucluysem beni yenemez yenmemeli tanrı yardımcım olsun
murat_10009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 08:26 AM   #35 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

Merhaba sevgili Murat...

Buradaki arkadaşların tavsiyelerini mutlaka dinle çünkü ya çoğu bu konuda değilse bile, çeşitli konularda kendine güvensizlik aşamalarından geçmiş ve sonuca ulaşmış insanlar ya da Merto gibi bu işin profesyonelleri :) . Ben profesyonel değilim ama bir kadın olarak benim de sana bir kaç naçizâne önerim olacak.

Sana ruh güzelliği daha önemli vs. gibi şeyler söyleme niyetinde değilim çünkü sana epey saçma gelecek. Ama sana şu kadarını söyleyebilirim ki, bir erkekte kadını etkileyen şey karizmasıdır. Hiç bir kadın sadece yakışıklı olduğu için biriyle beraber olmaz, olsa bile eğer o adam boşsa uzun sürmez. Bir kadının en çok dikkat ettiği şey o erkekte bulunan başarılardır. (Başarıdan kastım mezun olduğun okul, cebindeki para vs. değil.) Toplum içinde gururla, bu benim sevgilim, diyebileceği birini arar kadın.

Karizmanın olmazsa olmazı kendine güvenmektir. Boş boş aynaya bakıp insanın kendine güvenmesi o kadar da kolay bir şey değildir, kabul ediyorum. Ancak, şu yakışıklılık meselesine harcadığın enerjiyi biraz özelliklerine harcasan çok güzel sonuçlar elde edeceğine eminim. Artı, aynada kendini güzel görmenin yolu kendini sevmekten geçer. Şu anda somut sebepler aradığının farkındayım bunu yapabilmek için. O halde hayatındaki başarıları artırmanın yoluna bak. Neyi başarsan kendini mutlu ve havalı hissedersin mesela? İçsesin sen ne yaparsan "Yürü be koçum, kim tutar seni!" diye haykırır? Düşün ve uygula... Eğitim düzeyini ya da işini bilmiyorum ama atıyorum, yabancı dile ağırlık ver. Çalıştığın işte en başarılı olmak için neler yapabilirsin bunu araştır.

Profesyonel bir erkek ol. :)) Yani, kadınları araştır, nelerden etkilenirler, ne yaparsan sana aşık olurlar... Ama bunu onları kendine aşık etmek için değil, kalıcı davranış biçimi olarak benimsemelisin. Bir ortamda yaptığın bir hareketle farkında olmadan öylesine etkilersin ki bir kadını, buna sen bile inanamazsın. İleri görüşlü, modern ama yeri geldiğinde kadınını kıskanan ve sahiplenen bir imaj kadınların en çok etkilendiği şeylerden biridir ayrıca.

Bir kadının karşısında asla ezilip büzülme. Çünkü biz kadınlar, her ne kadar inkar etsek de erkeğimize güvenmek isteriz. Ne kadar başarılı, güçlü olursak olalım, içgüdüsel olarak korunma ihtiyacımız vardır. Kendinden emin olmayan bir erkek beni hiç koruyamaz, değil mi ama? :)

Bunun da bir dengesi var tabii ki, sana ait olmayan havalı bakışlar, ben kendime güveniyorum diyen kaba davranışlar da kadınların senden anında uzaklaşmasına sebep olur.

Moda dergilerini karıştır biraz, kendine tarz yarat. İlk imaj çalışması için şehrin en iyi kuaförüne git gerekirse, senin için en iyi tarzı belirlemene yardımcı olacaktır. Daima temiz ve bakımlı ol, çok pahalı olmayan ama sana çok yakışan bir parfüm kullan. Asla ter kokma. İnan bana Brad Pitt bile leş gibi ter kokuyorsa bir kadının gözünde o artık bir yaratıktır.

Herşeyden önemlisi, kendine böyle hakaret etmeye devam ettiğin sürece yüce Yaradan' a da hakaret ettiğini unutma. :) Ağzından O' nun hakkında yanlışlıkla kötü bir söz dökülse hemen "tövbe Allah' ım, affet Allah' ım" demez misin? Peki neden hergün O' nun eserini yani kendini küçümsüyorsun? :) O, her birimizi çok özel yarattı. Her birimizin içinde O'nun özellikleri mevcut. Kimimize güzelliği, kimimize zekasını, kimimize yeteneklerini, kimimize bilgeliğini fazladan vermiş hepsi o. Sana fazladan verdiği özellik ne acaba? Senin yerinde olsam bunu bulmaya çalışırdım.

Ve bu süreç içinde telkinleri asla ama asla ihmal etme, forumu oku sürekli. Ben sanki yıllardır buradaymış edasıyla konuşuyorum belki ama inan bana bir haftada gerçekten hayatım değişti. :) Senin neden değişmesin ki?

Farkındaysan çoğumuzun fikirleri ve naçizâne tavsiyeleri aşağı yukarı aynı. Hepsi de kendine ve en önemlisi Yaradan' a güvenmekte birleşiyor. O' na güven, yeter. :)

Güç seninle olsun. Sevgilerimle.

Melda.
Bilge İnan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 10:28 AM   #36 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Sevgili Melda,
gerçekten ellerine ve yüreğine sağlık son derece güzel bir bütünlükte ve çözüm odaklı yazı bu.

Murat bu yazıyı okumalı ve ne anlamalıyım diye düşünmeli bence.
Özellikle kendi harika yönlerine odaklanma konusunda sonuna kadar desteklediğim bir tespit.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 11:24 AM   #37 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Çok güzel şeyler yazılıyor senin için. Seni anlamaya çalışıp ona göre yazıyor herkes. Teselli etmek için yazmıyor kimse farkındaysan. Zaten teselli olmak istemiyorsun çünkü.

Demek ki çirkin değilsin. Farz edelim ki öylesin. Kimse çirkin diye seni dışlamadan, sana değer vererek yazıyor. Çirkin olsan bile kimse buna bakmıyor yani.

Seni anlamaya çalışıyorlar, değer veriyorlar. Bu başkalarından geliyor.

İşte bu yazılanların özü şu:

Bunları senin yapman gerekiyor. Sihirli bir deynek arıyorsan, bu var, ama kimsede değil. Boşuna arama diyorlar. Bu sende diyorlar.

Sen sanata mı karşısın, Sanatkâra mı diye soruyorlar.

Bu konu uzar gider. Sen bir şey daha yazarsın belki biraz daha mesaj yazılır. Ta başından beri, çözüme yönelik bişeyler yapıp yapmadığına bak istersen tekrar yazmadan önce.

Çözüm istemiyorsan, ortada sorun da yoktur zaten, ya da seni rahatsız eden bir sorun yoktur. Sadece sana yazılmasını istiyorsundur. Ozaman yazalım sana. Ama başka güzel bir başlık aç, o başlık altında yazalım ne dersin.super

Hadi artık, ne yapman gerektiğini, neler düşünmen gerketiğini falan bir yaz bize artık.

Aynı çerçeve etrafında dönüp durmasın konu. Böyle devam ederse zaten, sen başta olmak üzere herkes sıkılmaya başlayacak.

Olumlu şeyler bekliyoruz senden...super
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 01:28 PM   #38 (permalink)
Üsteğmen

justagirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 641
155 Mesajinıza toplam 1,308 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
justagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to behold

merhabalar murat..
ben de senin gibi yeni başladım değişim sürecine. Senin tariflediğin kadar olmasa da benimde dış görünüşümle alakalı sıkıntıların oldu küçüklüğümden beri. yeteri kadar güzel olamamak.... etrafımızdaki her şey tvler, gazeteler, mağazalar, komşular, farkında olmadan anneler babalar güzel olmamız gerektiğini, güzel olmazsak hayata 1-0 yenik başlayacağımızı söylüyorlar. bize birini yada bir şeyi örnek gösteriyorlar. o olmalısın diye... eğer öğrenmeye başladığım bir şey varsa murat önemli olanın bizim kendimiz hakkında olan yorumumuz, fikrimiz olduğudur.
dayan olur mu? pes etme. biliyorum karnının ortasında bir yumruk var. ve içinde bir şeyler var değişemezsin diyen. değersiz hissediyorsun kendini. bende de var o yumruk. ter basıyor bazen beni. seni çok iyi anlıyorum çok. dayan olur mu? geçecek, geçti...
Alt 10-03-2009, 01:39 PM   #39 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

Alıntı:
justagirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dayan olur mu? pes etme. biliyorum karnının ortasında bir yumruk var. ve içinde bir şeyler var değişemezsin diyen. değersiz hissediyorsun kendini. bende de var o yumruk. ter basıyor bazen beni. seni çok iyi anlıyorum çok. dayan olur mu? geçecek, geçti...
Geçecek, biz istersek, istemeyi öğrenirsek hepsi geçecek. İstiyor muyuz? Evet. E, istemeyi de burada öğreniyoruz zaten, daha ne olsun?
Bilge İnan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2009, 12:08 AM   #40 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
34 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat_10009 is an unknown quantity at this point

hepinize cok tesekkürler evet gececek gecmel,i değişim sancılı olsada artık heturlu acıyı kini nefreti güzelliklerle bastırmnın zamanın geldi ne zamana olur bilmiyorum ama artık zaman benim olmalı .
murat_10009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
baslamak, istiyorum