Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nasil-dinleyebilirim/)
-   -   Nasıl Dinleyebilirim? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nasil-dinleyebilirim/2-nas305l-dinleyebilirim.html)

hayatimdegisti 11-09-2006 09:10 PM

Ynt: Nasıl Dinleyebilirim?

Arkadaslar üyelik isimlerimizi lütfen sitenin ciddiyetine uygun olacak şekilde seçelim.
Sadece öylesine üye olan arkadaşlar eğer bu sitede ki mp3 lerin bir zarari olacagini dusunuyorlarsa mp3 leri dinlemesinler.
Bu site ve yapilan calismalar cok buyuk bir emegin urunudur.Elbette her siteye giren dinlemek zorunda değildir.
Özellikle benim bu konuda bir çabam olmaz.

selo1981 18-09-2006 09:39 PM

Scriptleri dinlerken aynı zamanda başka mp3ler dinlesem problem yaratır mı? Örneğin winamp'tan scriptleri media playerden normal müzik.

hayatimdegisti 28-09-2006 11:33 PM

Başka mp3 dinleyebilirsiniz aynı anda.

direnselimoglu 09-10-2006 10:42 PM

benim sorum şu. dün(ilk gün)2-3 saat ego güçlendirici ve suçluluk scriptlerini dinledim, ama sonra suçluluğu çıkarıp listeme, sossyallik arttırıcı,muttluluk,toplum karşısında konuşma,yaşam enerjisi,kendine güven scriptlerinin yanında, başka müzik mp3lerini de ekledim. her gün 10 saat yerine akşamları 2- 3 saat bunları dinliyorum, tabi sizin scriptler bunların arasında 1 ya da 1buçuk saat dinleniyo. bu böyle 1 ay ay sürse faydasını görürmüyüm?

hayatimdegisti 09-10-2006 10:51 PM

Aynı anda hem başka müzik mp3 lerini hemde telkinleri dinlerseniz daha iyi olur.
Günde 2,5 saat dinleme ile fayda görülüp görülemeyeceği birazda kişinin dirençlerine bağlı.
Aslında her ne kadar topluluk karşısında konuşma,sosyallik arttırıcıikoruma kalkanı ikincil scriptler desekte bu scriptlerde oldukça verimli ve iyi sonuç veren scriptlerdir.
Ancak bunları bir süre sonra ekleyin dememin sebebi hepsi bir arada olduğunda iki saat dinlediğinzde her birine bir iki kez sira gelmesidir.Tekrar değiğimz gibi çok önemli.Madem başka müzik dinlemek istiyorsunuz winampda onu açın mediaplayerda telkin açın derim ben. wave

direnselimoglu 17-10-2006 09:02 PM

ana telkinleri dinlemeden sadece sossyallik arttırıcı telkini dinlemeye başladım. gece yatarken kısık bi sesle çalıyo. bilgisayarda çalışırken de winampla birlikte çalışıyo, günde ortalama 6-7 saat oluyo sanırım. bu dinlemenin faydasını görürmüyüm?kafama takılan ana telkinler dediğiniz telkinleri dinlemeden buna geçmem. teşekkür ederim

hayatimdegisti 17-10-2006 09:08 PM

Bu şekilde faydasini görebilirsiniz.Daha sosyal olmanız açısından faydası olur.İkincil scriptler olsada sosyallik arttiricida oldukça etkili bir scripttir.

Ancak önce bir suçluluk duygularını temizleyip,ego güçlendirici ile takviye etseniz üzerine sosyallik arttiriciyi ekleseniz etkiler çok daha belirgin olur ve daha iyi olur diye düşünüyorum.

zolax 27-11-2006 10:11 PM

arkadaşlar bu müzikleri bilgisayarıma nasıl indireceğimi bilemiyorum..yardımcı olursanız sewinirim

forex 28-11-2006 07:44 PM

ücretsiz ritmotrans mp3 yükleme kategorisi bölümünde beğendiğin müzik türüne göre telkinleri inidirebilirsin...

yakamoz 04-12-2006 02:06 PM

Depresyon Dünde Kaldı ve Sınav Stresi Scriptlerini indirmek istedim ama bulamıyorum, yardımcı olurmusunuz?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:58 AM.