Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nasıl Dinleyebilirim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nasil-dinleyebilirim/)
-   -   Nasıl Dinleyebilirim? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nasil-dinleyebilirim/2-nas305l-dinleyebilirim.html)

murat 27-08-2007 08:32 PM

Ynt: Nasıl Dinleyebilirim?

utananadam Atakan bey ben telkinleri birazcık uzun bir aradan sonra tekrar dinlemeye başlayacağım.Sizce ara verdiğimde bıraktığım gibimi devam edeyim (yaklaşık 10 script) ya da 3-4 telkinlemi başlamalıyım? y789

hayatimdegisti 27-08-2007 08:53 PM

Alıntı:

murat Nickli Üyeden Alıntı
utananadam Atakan bey ben telkinleri birazcık uzun bir aradan sonra tekrar dinlemeye başlayacağım.Sizce ara verdiğimde bıraktığım gibimi devam edeyim (yaklaşık 10 script) ya da 3-4 telkinlemi başlamalıyım? y789

Bence kendine güven ego güçlendirici ağırlıklı bir liste yap bunlara ek olarak sosyallik arttiriciyi ekleyebilirsin 4-5 adetlik bir liste olsun..

petek77 09-10-2007 12:37 PM

Mrb aranıza yeni katılmış biri olarak bi sorum vardı;
Mesela depresyon dünde kaldı adlı mp3'ün etkilerini daha çabuk görmek için sadece o mp3'ümü dinlemem gerekiyor.

25emel 09-10-2007 01:02 PM

Alıntı:

şerife Nickli Üyeden Alıntı
Mrb aranıza yeni katılmış biri olarak bi sorum vardı;
Mesela depresyon dünde kaldı adlı mp3'ün etkilerini daha çabuk görmek için sadece o mp3'ümü dinlemem gerekiyor.

öncelikle hoşgeldin serife ttli3 soruna cevap : sabretmen ve kendini rahat bırakmak ark5

jaunty 10-10-2007 06:22 PM

merhaba..
Telkinleri dinlerken; yine içerigi telkin olan onay,kontrol etme,guvence isteklerini vs. birakma egzersizleri iceren bir kitabi okumamda sakinca olabilirmi? Telkin konusu ile okudugum konu arasinda fark olabilir diye yapmiyorum.Ornegin buradaki mp3 sucluluk telkinini dinlerken iken, ben o sirada kitaptan onayla ilgili satirlari okuyorsam karmancorman olacak.O yuzden okumaya ayri mp3 e ayri vakit ayiriyorum.Ayrica okudugum kitapta faydali guzel.Ve ayrica smiliyface Burada okudugum yayinlari kitaplari konulari vs.tavsiye etmemde bir sakinca varmi?yoksa nerde tavsiye edebilirim? dusun yoksa susmalimiyim kiss3

hayatimdegisti 10-10-2007 08:03 PM

Alıntı:

jaunty Nickli Üyeden Alıntı
merhaba..
Telkinleri dinlerken; yine içerigi telkin olan onay,kontrol etme,guvence isteklerini vs. birakma egzersizleri iceren bir kitabi okumamda sakinca olabilirmi? Telkin konusu ile okudugum konu arasinda fark olabilir diye yapmiyorum.Ornegin buradaki mp3 sucluluk telkinini dinlerken iken, ben o sirada kitaptan onayla ilgili satirlari okuyorsam karmancorman olacak.O yuzden okumaya ayri mp3 e ayri vakit ayiriyorum.Ayrica okudugum kitapta faydali guzel.Ve ayrica smiliyface Burada okudugum yayinlari kitaplari konulari vs.tavsiye etmemde bir sakinca varmi?yoksa nerde tavsiye edebilirim? dusun yoksa susmalimiyim kiss3

Merhaba Hoşgeldiniz Sitemize...
Telkin dinlerken kitap okuyabilirsiniz.Subliminal telkinlerin zaten en önemli avantajı budur.Herhangi bir karışıklık olmaz. pc05

jaunty 20-10-2007 12:16 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

jaunty Nickli Üyeden Alıntı
merhaba..

Merhaba Hoşgeldiniz Sitemize...
Telkin dinlerken kitap okuyabilirsiniz.Subliminal telkinlerin zaten en önemli avantajı budur.Herhangi bir karışıklık olmaz. pc05

tesekkurederim ilginize bu bilgi zaman kazanmam acisindan iyi oldu.
sevgiler

strelac 20-11-2007 12:50 AM

herkese selamlar.agır sosyal fobili bi kişiye nasıl bi dinleme metodu önerirsizniz? tesekkurler.....

shamanic 20-11-2007 12:14 PM

selamlar strelac.. öncelikler hoşgeldin.. hismiley
kendini hepimizden daha iyi tanıdığın için öncelikle ihtiyacın olduğunu düşündüğün telkinleri bir liste haline getir...
bunları öncelik sırasına göre diz...
rehber bölümümüzde de anlatıldığı gibi başlangıç olarak sadece suçluluk duyguları ve ego(güven) güçlendirici önerilmektedir. b456
bu iki telkini yaklaşık 2 hafta kadar günde 7 saat dinle... arkasından ihtiyacın olduğunu düşündüğün diğer telkinleri eklemeye başla... super
birden listeni çok kalabalıklaştırma ihtiyacına göre 10-15 günlük aralarla her seferinde yeni bir telkin ekle...
bu arada çıkardıklarında olacaktır... (görevini tamamladığını düşündüğün telkini çıkar ) onayi

telkinlerin amacı bilinçaltında yeni yapılandırmalar oluşturmak olduğu için eski kalıplarını terk ederken sıkıntılı dönemler yaşayabilirsin..
bunları dengede tutmaya çalış.. şimdilik suçluluk ve ego ile başla bakalım.. gelişmelerinden bizleri haberdar et... her aşamada yanında olmaya çalışırız mutlaka...
forum sayfalarımızı iyice kurcala... bir çok sf li arkadaşın paylaşımlarını bulacaksın.. bunlarda sana yol göstercektir... pc05

sevgiler... actionsmile

amin 21-11-2007 01:06 AM

ben strelac.nedenini bilmiyorum ama bi turlu o üyelik hesabımdan giremedim tekrardan üye oldum..yardımcı oldugunuz için size tesekkur ederim.ben basladım ego ve sucluluk duygularıyla.söylenilen şekilde bagzı belirtiler oldu kendını kotu hissetme ve bas agrısı gibi.
aklımı kurcalayan bi iki yerde beni aydınlattınız cok saolun...dediklerinizi uygulayacagım.bu son cagrem olmassa artık ne yapcam bilmiyorum..ama ne olursa olsun 1 sene cok kararlı bı sekılde dınlicem ...kib. iiyi aksamlar. hismiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:08 PM.