Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk ve Yaşama Sevinci (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-ve-yasama-sevinci/)
-   -   TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:))) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-ve-yasama-sevinci/614016-tozlarindan-arinmislar-kulubu.html)

fgceker 10-07-2010 01:54 AM

TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

Merhaba arkadaşlar;

Bundan böyle her hafta pazar gecesi bu sayfadan yeni bir konu açacağım ve hep birlikte arınmak için elimizden geleni yapacağız.

Her pazar gecesi bu sayfaya yeni bir meditasyon yada arınma tekniği koyacağım.Uygulaması kolay ve bir o kadar da zevkli olan teknikleri seçmeye özen göstereceğim ki Bu işi hep birlikte bir eğlenceye dönüştürebilelim ve zevkle yapabilelim girlhaha girlhaha girlhaha

Yapacağımız bu çalışmalar da önceliği meleklerle ilgili olanlara vermek istiyorum çünkü biliyorum ki onların espri yetenekleri oldukça iyi ve geldiklere her yere kendileriyle birlikte neşe ve kahkahayıda getiriyorlar...

Hepimizin hayatında olumluya doğru kocaman adımlar atabilmemizi tüm kalbimle diliyorum ve Meleklerimizin bu yolculukta bize eşlik etmeyi hiç bırakmamalarını diliyorum....sevinclisevinclisevincli

Meleklere Bir Övgü

Melekler umut,sevinç ve barış müjdeleri getirir,
Ve ruhlarımız muhtaç olduğunda,HUZUR.
Bize nurlar içinde vizyonlar da getirirler.
Sonsuza dek parlayacak bağışlama mesajlarını;
Bir sözcük, bir isim, güzel bir koku ya da işitilen sesler,
Yakınımızda olduklarını bilmek için
her zaman bu işaretlerde gerekmez.

Çoğu zaman insan ellerinin becerisini kullanır onlar,
Ve bir çok ülkeden yükselen insan dualarını.
Zor seçimler yapmamıza, cesaret bulmamıza yardım ederler,
Ve daha iyi yürekli olmamız için fırsatlar sunarlar bize.
Koruyucu meleklerimize gönülden teşekkürler, sadık ilgi ve yardımları için.
Ve insanların paylaşmayı öğrenmeleri için gösterdikleri yollardan ötürü.
Meleklere ve Tanrı'ya verdiğimiz isim her ne olursa olsun,
O'nun ağ örğüsü dünya bedenlerimize,ta içimize işlemiştir.

Hadi öyleyse,meleklerin şen şarkılarına katılalım biz de,guitarmusic45
Ama yanlışları düzeltmeye yardımcı olmayı asla unutmadan.

Alice Way

fgceker 10-07-2010 02:03 AM

Cevap: TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

''Eğer hayatımda yalnızca yolun yarısına kadar gitmek istiyorsam, belki de yapabileceğim bundan ibaret olacak, ama bütün yolun sonuna kadar devam edersem, benim başaracaklarımın sınırı yoktur.''

Birlikte başaracaklarımızın sınırı yoktur sevincli sevincli sevincli

Tozlarından Arınmışlar Kulübüne Hoşgeldiniz girlhahagirlhahagirlhaha

sanemce 10-07-2010 11:46 AM

Sevgili Fgçeker

Harika bir kulüp oldu http://dl5.glitter-graphics.net/pub/...qghrko74a8.gif

Emeğin ve sevgi dolu yüreğin için teşekkürler http://dl2.glitter-graphics.net/pub/...hunm1wpcmo.gif

Tozlarımızdan arınalım pırıl pırıl olalım http://dl4.glitter-graphics.net/pub/...xwr9c6rmn9.gif

Yaşamımızdaki güzellikleri daha bir huzurlu kılalım http://dl2.glitter-graphics.net/pub/...trzfq2kxi7.gif

Sevgiler daim olsun

http://dl8.glitter-graphics.net/pub/...bd5y0biq1t.gif

inferius 10-07-2010 02:00 PM

25889 işte başlıyoruz 25889
birlikte arınalım dediğin gibi parlıyalım =)))
superxy

derya88 10-07-2010 02:02 PM

Emeğin ve sevgi dolu yüreğin için teşekkürler http://dl2.glitter-graphics.net/pub/...hunm1wpcmo.gif=)))))

Işıldayan Safir 10-07-2010 02:41 PM

http://users.telenet.be/gifs/elfjes/27.gif

Fgceker teşekkürler öncelikle.

Oldukça güzel bir kulüp olmuş. Daha da gelişecek biliyorum.

Tozlarımdan arınıyorum. Nasıl mı? Bir örnekle anlatıyım. Dediğin gibi melekler çok ama çooookkk şakacılar. Yüzümüzü gülümsetmeyi başardıkları için onlara çookkk teşekkür ederim. 3 gündür meleklerden yardım istiyorum. Rüyalarıma davet ediyorum.

Beni kısıtlayan korkularımı temizlemelerini istiyorum. İşimle ilgili hangi yöne gideceğimi görmemde bana yardımcı olmalarını istiyorum. Hayvanlardan çok korkuyorum biliyorsunuz ki. Bizim önceden evimizde muhabbet kuşlarımız vardı. Ben korktuğum için uçuracakları zaman kapıyı kapatırlardı kafeslerine girene kadar oraya gidemezdim. Korkaklığın zirvesi işte. Dün sabah uyandım. Camları filan açtım ev havalansın diye. Mutfakta kahvaltı hazırlıyordum. Normalde hiç huyum değildir ama misafir vardı. khkh56

Sonra bir şey cikliyor. Bu ses ne kadar yakından geliyor ya dedim. Salona yöneldim bir de ne göreyim. Evin içine serçe girmiş minicik. Salondaki yemek masasının üzerinde duruyo. khkh56 Beni görünce annemin çiçeklerinin üstüne gitti. Oraya kondu. Süper bir şeeeeyy... tender45

Ben kapıyı kapattım. Gider birazdan diye. Arada geliyorum bakmaya yok gitmemiş. Sonra o benden korktu korkutmamak için yaklaşmadım pek ama yazık evin içine tuvaletini yaptı. khkh56

Ama ondan hiç korkmadım. Sonra bunu farkedince anladım ki melekler korkularımı temizlemeye buradan başlayıp bana eğlenceli bir sürpriz yapmak istemişler. Çok beğendim. Teşekkür ederimmm.

Dün gece de rüyamda içimin temizlendiğini gördüm. Yani nasıl anlatsam bilmiyorum bir sürü şey temizlediler. Acaba ne onlar henüz bilemiyorum. Yaşayıp görücem. Çookkk ama çokkk mutluyum.

Tüm melekler yanımda bugün. Dualarıyla çevrelemişler beni. Çok şükürrr. Çok teşekkür ederimmm... Tozlarımdan bu kadar kısa sürede arınabileceğimi hiç düşünmezdim. Bu eğer başlangıçsa sonunu hayal edemiyorummm. Çok güzeldi...

Melekler hep bizimle olsun. Çoookkkk teşekkür ederimmmm.

Sevgilerimle...

http://i213.photobucket.com/albums/c...0b2888f3c1.gif

inferius 10-07-2010 04:31 PM

hah arkadaşlar yeri gelmişken sizlere aklıma takılan bir hususu sormak isterm..

şu melek meselesi nedir? dusun2
teşkkrler sapkal89

fgceker 10-07-2010 05:13 PM

Hepinize çoook teşekkür ederim klubün bu kadar ilgi görmesi çoook sevindirdi benii....sevinclisevinclisevincli

Üyelere herşey beleş arkadaşlar bu klubte aidat ücreti sadece sevgiiii,yanında sevgi getiren herkesee kapılar sonuna kadar açık girlhaha girlhahagirlhaha

Sevgili vampirella hemen çalıverdim senin giftini bunu imzama koyucamgirlhaha girlhaha girlhaha

Aynı benim şu anki halim,güzellik uykumdan yeni kalktımdautananadamutananadam

fgceker 10-07-2010 05:57 PM

dl67
Alıntı:

inferius Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 757076)
hah arkadaşlar yeri gelmişken sizlere aklıma takılan bir hususu sormak isterm..

şu melek meselesi nedir? dusun2
teşkkrler sapkal89

sevgili inferus meleklerle ilgili konuyu forumun kitaplar bölümünde ışık habercileri başlıklı kitapla ilgili yazdığım kısımda birazcık bulabilirsingirlhaha girlhaha girlhaha linki senin için kopyalıyorum buraya.....

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...nn-taylor.html

Birazcık diyorum çünkü ben kitabı eklediğim dönemde server değişikliği vardı sitede yazdıklarımın çoğu siliniverdi ...girlhaha girlhaha

Yeni servera geçemediler girlhaha girlhahagirlhaha

Olsun bunada şükür.Gerekli tüm açıklamaları ben burdan yaparım tekrar. O ara raporlarla boğuşup durduğum için foruma girip tekrardan yazabilecek süre bulamadım---çaktırma ama birazda tembellik ettimdl67dl67

Neyse ben sadede geleyim dl67;

amaç burda meleklerle ilgili farkındalığımızı arttırmak ve onları hayatımızın her alanına dahil etmek. Sende çok kereler duymuşsundur.Allahtan koruyucu meleği yanındaymışta korudu,ya da ilham perilerim bu aralar bana uğramıyor girlhaha girlhaha girlhaha türünden lafları...

Şöyle bir düşünürsek onlar aslında hayatımızın her anında bize farkında olsakta olmasakta eşlik ediyorlar.İşte istersek belirli yöntemleri kullanarak onları bilinçli bir şekilde hayatımıza çekebiliriz ve işte o zaman aslında hayatın ne kadar eğlenceli olduğunun ve de yaşadığımız her dakikanın farkında olarak yaşamamız gerektiğinin farkına varıveririz blissyblissyblissy

''Melekler uçabilirler; çünkü onlar kendilerini hafife alırlar'' bu söz şimdiye kadar duyduğum en güzel sözlerden biri.
İşte bizlerde melekler sayesinde hayatı nasıl yaşamamız gerektiğini öğreneceğiz,onların rehberlerimiz olmasına ve işleri bizim için halletmelerine izin vereceğiz girlhahagirlhahagirlhaha

Lafı gene çook uzattım biliyorumutananadam o yüzden susayım ben en iyisi,sen sormak istediğin bir şey varsa onu sor bana dilim döndüğünce cevaplıyayım girlhahagirlhahagirlhaha

inferius 10-07-2010 06:10 PM

ellerne sağlık fgceker çok açıklayıcı yazmışsın ellern dert görmesn 25889

peki hemen önerdiklerini okuycam doya doya aklıma takılan soruları izninle sormaktan çekinmem ..utananadam

tekrar teşkkürler

o dediğin melek koruyucu olan hani hiç yanından ve bu forumdaki güzide arkadaşların yanından ayrılmasn inş.smil56

fgceker 10-07-2010 06:40 PM

ÖÖhööömm ÖÖhöööömmm girlhaha

Klubümüzün amacı;

hedeflerimizi, özlemlerimizi, bir türlü çözemediğimiz sıkıntıları ve daha aklımıza gelebilecek içimizde yaşattığımız pek çok konuyu açıklığa kavuşturmak.

Ve kendimizde onları gerçekleştirebilecek enerjiyi bulup, hayatımızı bir mutluluk alanına döndürebilmemizde meleklerin bize güç vermesini sağlamak.

Yolumuza pek çok karışıklıktan arınmış olarak devam edebilmemizi sağlamaktır. sevincli sevincli sevincli

Gerçektende sıkıcı ve uzun bir kulüp açılış konuşması oldu girlhaha utananadam

''Bu işin anahtarı, onların sizinle Yüksek Benliğiniz (Veya koruyucu meleğiniz) aracılığı ile çalışmakta olduklarını belli eden işaretleri tanımaktır.

Bu işaretler iç huzurunu, büyük umut duygularını, şanslı rastlantıları ve güzel karşılaşmaları içerir. girlhaha girlhaha sevincli sevincli

Bu işaretler sizin doğru rotada olduğunuzu ve melek kanallarınızın açık ve mutluluk evrenine iyi akord edilmiş olduğunu gösterir. girlhaha girlhaha

(alıntı,Işık Habercileri kitabı)

Yani napıyormuşuz; Kendimizi mutluluk evrenine akord ediyormuşuz guitar sevincli

İşe öncelikle bir Melek Günlüğü tutarak başlıyoruz arkadaşlar.---Melekler süslü şeyleri,güzel kokulu objeleri çoook severler ve onların etrafında bulunmaktan zevk alırlar,benden duymuş olmayın girlhaha girlhaha girlhaha--- imkanınız varsa kendinize şöyle en süslü püslüsünden bir defter edinin ve rengarenk kalemler.Ama imkanımız yoksa tertemiz beyaz sayfaları olan bir defterde işimizi görür.Hep söylüyoruz önemli olan burda niyet.süslü püslü bir defter ya da renkli kalem işin eğlencesi---malum melekler eğlenceyide çok sever girlhaha--- kısacası bu defter işi sizin hayal gücünüze kalmış...

''Neye sahip olmadığınıza hayıflanacağınız yerde, neyi istediğiniz üstünde odaklanmayı öğrendikçe, melek günlüğünüz, hedeflerinizi anlama ve geleceği gözünüzde canlandırma konusunda bir iş defteri haline gelecektir.

Bu defterde siz imgeleme kapasitenize meydan okuyabilir,onu kabullenebilir ve onun evrenine ulaşabilirsiniz.

Hayatı meleklerin yaptığı kadar hafife alır hale gelmenin yollarını kaydederek, daha az ciddi hale gelmek için melek günlüğünüzü hatırlatıcı olarak kullanın.

Günlüğünüze mutluluk ve yürek hafifliği hakkında keşfettiğiniz her şeyi kaydedin; size ilham vermiş olan sözleri, kitaplardan ve makalelerden alıntıları yazın.

Meleklerle olan deneyimleri, eşzamanlılıkları ve melekler hakkındaki düşünceleri kaydedin. ...''

(alıntı,Işık Habercileri kitabı)

Mutluluk içinde bulunduğumuz koşullarda değil,sadece kendi içimizde....İşte kaybettiğimiz bu bilgiye tekrar kavuşabilmek ve onu hayatımıza dahil edebilmek için meleklerden yardım alıp onlarla çalışmalar yapacağız girlhaha girlhahagirlhaha

Melekleri hayatımıza çektikçe ,evrenin ışık saçan mutluluğunu ve keyfini deneyimleyeceğiz...HEPBİRLİKTEEEEsevinclisevinclisevincli

''İstemeye devam edin,size verilecektir;
aramaya devam edin,bulacaksınız...''

Matta incili 7/7

''Tanrı'nın sevgisinin beni burada ona emanet ettiği,
Tanrı'nın meleği,sevgili koruyucum;
Aydınlatmak, korumak, rehberlik etmek için,
Bugün (veya bugece) hep yanımda ol.''

gunesim 10-07-2010 07:55 PM

Kulübümüz hayırlı olsun. Emeğin için cok teşekkür ederim fgceker ''Melekler uçabilirler; çünkü onlar kendilerini hafife alırlar'' bu sözü cok beğendim.

karavan 10-07-2010 08:14 PM

Sevgili fgceker,

Sitedeki mazim on günle sınırlı biliyorsun ve başlangıçtaki halimi de.On günde sizlerin desteği ve yardımları ile yetişemiyeceğim kadar hızlı yol aldım.Aslında bu da beni biraz korkutuyor.Eşyanın tabiatına aykırı bu kadar hızlı bir düzelmeyi açıkçası beklemiyordum kendimde.
Şimdi bir taraftan da site içinde günde en az 8-9 saat sürekli okuyarak konularla ilgili bilgimi geliştirmeye gayret ediyorum.Bir tarftada malum yaşım baya ilerledi takdir edersin ki kolay olmuyor bunlar.
Kurduğun kulüp hayırlı olsun.Ben de katılmak istiyorum ancak altından kalkabilirmiyim bilemiyorum ama en azından bir denemek istiyorum.Olaylardan kopmak da istemiyorum açıkçası.
Ne dersin?

Teşekkür ederim.
İyiki varsın.
İyiki hayatımdasın.

fgceker 10-07-2010 08:25 PM

Alıntı:

karavan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 757111)
Sevgili fgceker,

Sitedeki mazim on günle sınırlı biliyorsun ve başlangıçtaki halimi de.On günde sizlerin desteği ve yardımları ile yetişemiyeceğim kadar hızlı yol aldım.Aslında bu da beni biraz korkutuyor.Eşyanın tabiatına aykırı bu kadar hızlı bir düzelmeyi açıkçası beklemiyordum kendimde.
Şimdi bir taraftan da site içinde günde en az 8-9 saat sürekli okuyarak konularla ilgili bilgimi geliştirmeye gayret ediyorum.Bir tarftada malum yaşım baya ilerledi takdir edersin ki kolay olmuyor bunlar.
Kurduğun kulüp hayırlı olsun.Ben de katılmak istiyorum ancak altından kalkabilirmiyim bilemiyorum ama en azından bir denemek istiyorum.Olaylardan kopmak da istemiyorum açıkçası.
Ne dersin?

Teşekkür ederim.
İyiki varsın.
İyiki hayatımdasın.

Aramıza iyiki geldin sevgili Karavan derim girlhaha girlhaha

Hepbirlikte biz bu işinde altından kalkacağız sen merak etme.Sadece Arınmayı iste....

Hem biz değil miyiz sadece bir saniye içinde kendimizi mutsuzluğa hapsediverendunk56

İş Mutlu olmaya,hayat sevinciyle dolmaya gelince neden bu işleri zora koşmamış??Neden bunca tedirgin olmamız???

O,bu,şu bize öğretmiş bir şekilde;aaaa mutluluk mu o taaa kaf dağının ardında bad45

Hiçte öyle değil;hemencecik yanıbaşımızda içimizdeee girlhaha

İşte hepbirlikte el ele verip o kaybettiğimiz gerçeği gün yüzüne çıkartacağız.

Unutmayın arkadaşlar bir elin nesi var,iki elin sesi var sevinclisevinclisevincli

İstemek başarmanın yarısıdır blissy

fatamorgana 11-07-2010 12:26 AM

Ben de varım. Ben de arınmak istiyorummm...956k
Konu hakkında hiç bir bilgim yok. En iyisi biraz bilgi edinerek işe başlayayım.

fgceker 11-07-2010 02:22 AM

Yasal olarak pazar gününe girmiş bulunuyoruz girlhaha ---saat 12'yi çok oldu geçeli---

Yarın yolculuk halinde olacağım için bu haftanın çalışmasını şimdi koymak istiyorum ki benim yokluğumda harıl harıl çalışmaya başlayın girlhaha girlhaha girlhaha

Az sonra anlatacağım çalışma ''Melek Günlüğümüz'ün'' demirbaş sayfalarından olacak ve bizlerde çok çabuk bizi çözüme götüren bir yöntem öğrenmiş olacağız girlhaha girlhaha girlhaha

Uygulamada çook basit görünüyor biliyorum ama inanın bana size geri dönüşleri öyle güzel ki,her seferinde sizde şaşırıp kalacaksınız girlhaha girlhaha girlhaha

Haydi bakalım Pamuk eller kalemlere

blissyblissyblissy

İlk iş olarak ''Çöp Torbası'yla'' işe başlıyoruz girlhaha

Hepinizin Melekleri bol ve çalışkan olsun sevincli sevincli sevincli

Günlüğünüzde ''çöp torbası'' olarak etiketlediğiniz bir sayfa olsun.Her ne zaman sizi rahatsız eden bir üzüntünüz ya da kurtulmak istediğiniz olumsuz bir düşünceniz olursa,onu çöp torbasının içine yazın.

Eğer başka insanlar size keder veriyorlarsa,onları da torbaya atın.Kötü alışkanlıklar,ciddiyet,yakınmalar ve iç huzurunuzu bozan her şey bu çöpe aittir.girlhaha girlhaha yu89

Torba dolduğu zaman ya da haftadan haftaya çöpü toplamaları için çöp toplayıcı melekleri çağırın.---Haftasonu yani önümüzdeki pazar(18.07.2010) geldiğinde hepimizin çöpleri fazlasıyla birikmiş olacak eminim bundan---

Bu çöp toplayıcı melekler sizin çöp torbanızı evrensel değişim ve dönüşüm çöplüğüne götüreceklerdir.--siz 1 haftadan önce boşaltmak isterseniz çöp torbanızı boşalta bilirsiniz.Zamanı tamamen size kalmış.İstediğiniz kadar boşaltıp,boşaltıp doldurabilirsiniz--girlhahacilgin897

(nacizane ben 1 haftalık bir sürenin başlangıçtaki deneyim için herkes için yeterli olacağını düşünüyorum,böylece bize olan geri dönüşlerinide hep birlikte paylaşabiliriz)

Siz eğer çöp torbasının içindekilerden ayrılmaya gerçekten istekliyseniz,enerji temiz ve olumlu güçle yüklü olarak,ve yaratıcı bir işte kullanmanız için size geri dönecek.

Çöp toplayıcı melekler bir kişinin çöplerini hazinelere dönüştürebilirler8977.

Çöplerinizin,ilgili herkesin en büyük hayrı için evrene taşındığı hakkında bir görsel imge oluşturun ve ''Hayırlı Kurtuluş''deyin.y789

Çöpleri atmanın bir başka yolu da,çöp sayfasını yakmak,ve dumanlar yükselirken,biriktirmiş olduğunuz tüm çöplerden kurtulduğunuzu imgelemektir.89778977897789778977

Tekniğimiz bu,Geri kalanlar tamamen sizin hayal gücünüzün sınırlarıyla sınırlı girlhaha girlhaha

Şimdiden hepimize kolay gelsin,Herkese bol neşeli arınmalar diliyorum....

Atın,atın,atın,atınnn....

Tüm çöplerinizi Çöp Torbanıza atın blissy blissy blissy

Çöp torbanızın nelerle ve ne kadar çabuk dolduğunu görünce tüm bunları içinizde nasıl tutmuş olduğunuza siz bile şaşıracaksınız.....

Haydiiiii iş başınaa dl67 dl67

''Ben bu yöntemi uzun süredir uyguluyor olmama rağmen hala çöp torbamın içine atacak öyle çok şey bulabiliyorum ki dunk56 ---Benim suçum yok ki; hayat devam ediyor--e tabi vaziyet böyle oluncada bende öğrenmeye devam ediyorum.--Hatalar yapıp onlardan ders alıyorum...''

maviinci 11-07-2010 11:38 AM

Süpperr ::) Konuştuğumuz gibi, gruba ben de katılıyorum, katılıyorum, katıldııımmmm ::) Bide paspas getirdim. Gelenler bassınlar, öyle girsinleerr :D

http://lumuhuku.files.wordpress.com/...-a-doormat.jpg

Basınızz sevincli

zahiri 11-07-2010 12:23 PM

bende varim! ^^

Işıldayan Safir 11-07-2010 08:56 PM

Alıntı:

fgceker Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 757114)
İstemek başarmanın yarısıdır blissy

O sözün doğrusu öyle değil bir kere. İstemek başarmanın karısıdır olucak khkh56

yelda_k 11-07-2010 09:33 PM

cok guzel bendee varımm boşetımı bılee getırdım köşeyee

vitamin61 11-07-2010 10:13 PM

Herkese hayırlı silkinmelerrr ...

ilkimce 11-07-2010 11:03 PM

bende varım hayırlı olsun

Işıldayan Safir 14-07-2010 11:37 AM

Merhaba arkadaşlar,

Fgceker'in konusunu biraz işgal edeceğim ama konuyla alakalı her birimiz için faydası olacağını düşündüğüm için Uğur Koşar'dan öğrendiğim bazı şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Her gün yeni bir gün. Her gün yeni bir beyaz sayfa. Yaradan bugünü verdiyse, her gün güneş doğuyorsa, her gün uyanıyorsak, her gün mutlaka beyaz bir sayfa yüreğimizde vardır.

Bu sayfayı her gün kirletiyoruz. Biri bize hakaret ettiği zaman beyaz sayfamızı karalamış oluyor. Mahvolan beyaz sayfamızı yırtıyoruz. Her nefes alışımızda aslında yeniden doğuyoruz. O sayfayı yırttık ve çöpe atıyoruz.

Nedenleri sorgulamaya gerek yok. Çünkü bunlar zihnin aldatmacasıdır. Cevap aramaya gerek yok. Çünkü yaşam akıyor. Eğer siz buna cevap aramaya kalkışırsanız yaşamı kaçırırsınız. Ve genellikle bizim yaptığımız budur. Cevap aramayın. Hergün yanınızda beyaz bir sayfa bulundurmayı alışkanlık haline getirin.

Sevgilerimle...

Işıldayan Safir 14-07-2010 12:14 PM

http://img256.imageshack.us/img256/2...hearts1ao5.gif

Şimdi paylaşacağım çalışma için belirli bir pozisyonda oturmaya gerek yok.

Bizim içimize akan sonsuz bir enerji kaynağı var. Bunu biz hissedemiyoruz. Bu yüzden enerji ile bütünleşemiyoruz. Bu tıkanmış durumda. Bunu tıkayan şey maskelerimiz... Bu maskeler utanç duygularımız, korkularımız, kaygılarımız, affedememe duygularımız... Bu duygularımızla öncelikle yüzleşelim. Bu duyguları bir bulut olarak zihninizde resmedin.

Gözlerinizi kapatın ve kırgın olduğunuz kişiyi hatırlatın. Onunla yüzleşin. Yüz yüze gelin. Bulutlarınızın içine onun küçük küçük resimlerini koyun. Konuşmalarınızı yazıp koyun. Affedemediğiniz insanları düşleyin. Korkularınızı, kaygılarınızı, yaşadığınızın utanç duygularını, küçük düşürülmenizi düşünün. Bunları bulutun içine koyun. O anı resmedin. Eminim ki o anlar hala zihninizde capcanlı duruyor. Küçük bulutların içine koyun onu.

Daha sonra temizlikte evinizde kullandığınız istediğiniz renkte bir kovanın içine çamaşır suyu ile bütünleşmiş bir su hazırlıyorsunuz.

Şimdi bulutlarınız dolaşsın. Kesinlikle reddetmeyin. Özgür bırakın. İstedikleri gibi dolaşsın. Bırakın. Biz onlara tutundukça enerji kaybediyoruz. Besliyoruz ve beslediğimiz büyüyor. Bize yapışıyor. Onların gideceği varken, biz onları sahipleniyoruz. Bırakın özgürce dolaşsınlar. Tepki vermeyin, sadece izleyin.

Korkularımız, affedemediğimiz insanlar hepsi zihnimizin içinde dolaşıyorlar. Tepki vermeyin, şahit olun. Kesinlikle tutunmayın. Onlar bizden gibi bir şey oldular. Sıradan oldular. Ve yavaş yavaş çamaşır sulu kovanızın içine batırın. Resmini, içinde yazılı olan notunuzu, korku dolu olan, kaygı dolu olan sevgisizliğinizi batırın. Utanç duygularınızı kovanın içine batırın ve çekin kovanın içinden.

Bembeyaz oldu.

Yazılar gitti... Resim gitti... Saf, pak oldu...

Bunu yaşayın, bununla bütünleşin. Bunu inanarak yapın. Bunu yaptığınız zaman özünüzdeki sevgi çıkacak ortaya.

Çünkü sevgi sizsiniz.

Sevgilerimle.

http://img.candybar.co.kr/img/avatar...2/30200034.gif

karavan 14-07-2010 12:42 PM

Hey kulüp üyeleri herkese merhaba,

Ben şimdilik beyaz bir sayfaya "ÇÖP TORBASI" diye yazıp, içine çöpleri atmaya başladım.İçinde bulunduğum durum öyle kolay kolay kurtulabileceğim birşey değil biliyorum kurtulacağımı da.
Ben bugüne onlarca yılda geldim.
Zaten hemen iki günde iyi bir noktaya gelirsem eminim aynı hızda başladığım yere geri giderim.

O yüzden yavaaaaaş yavaşşşş ama emin adımlarla.

Hem ben sizler gibi genç de değilim.
Koşturamam artık.
Size yetişemesem de sizin her gitiiğiniz yere de gelirim.
Ama üç gün sonra ama beş gün sonra ama gelirim.
Yorulup oturup dinlensemde artık arkama bakmam vazgeçmem, peşinizden siz nereye ben oraya.

ama yavaaaaaş yavaaaaş....

İyiki varsınız
İyiki yanımdasınız

derya88 14-07-2010 05:39 PM

ugur koşarı bende çok takip ediyorum. yüzleşme kitabınıda aldım. buradaki bilgiler kolay ve eglenceli arkadaşlar, deneyin yukarıdaki uygulamayı kova uygulamasını yani ,özgürleşiyorsunuz sevgiyle kalınn...:))

fgceker 15-07-2010 01:41 PM

Alıntı:

WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 757577)
Merhaba arkadaşlar,

Fgceker'in konusunu biraz işgal edeceğim ama konuyla alakalı her birimiz için faydası olacağını düşündüğüm için Uğur Koşar'dan öğrendiğim bazı şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Her gün yeni bir gün. Her gün yeni bir beyaz sayfa. Yaradan bugünü verdiyse, her gün güneş doğuyorsa, her gün uyanıyorsak, her gün mutlaka beyaz bir sayfa yüreğimizde vardır.

Bu sayfayı her gün kirletiyoruz. Biri bize hakaret ettiği zaman beyaz sayfamızı karalamış oluyor. Mahvolan beyaz sayfamızı yırtıyoruz. Her nefes alışımızda aslında yeniden doğuyoruz. O sayfayı yırttık ve çöpe atıyoruz.

Nedenleri sorgulamaya gerek yok. Çünkü bunlar zihnin aldatmacasıdır. Cevap aramaya gerek yok. Çünkü yaşam akıyor. Eğer siz buna cevap aramaya kalkışırsanız yaşamı kaçırırsınız. Ve genellikle bizim yaptığımız budur. Cevap aramayın. Hergün yanınızda beyaz bir sayfa bulundurmayı alışkanlık haline getirin.

Sevgilerimle...

Sevgili Vampirella;

Her zaman ki gibi en ihtiyacım olan şeyi karşımda buluverdim,sayende .sevincli sevincli sevincli

Evet artık cevap aramaktan yoruldum ve senin dediğin gibi yaşamı kaçırmayı red ediyorum,zihnimin beni aldatıp durmasına izin yok girlhaha girlhaha girlhaha

Mahvolan beyaz sayfamı yırttım ve hooooooooooooooop çöpe attım. girlhaha girlhaha girlhaha

Artık elimde en gıcırından bir beyaz sayfa var utananadam utananadam utananadam İyiki varsın,İyiki hayatımdasın.

Sevgiyle kal

fgceker 15-07-2010 01:45 PM

Alıntı:

WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 757580)

Şimdi paylaşacağım çalışma için belirli bir pozisyonda oturmaya gerek yok.

Bizim içimize akan sonsuz bir enerji kaynağı var. Bunu biz hissedemiyoruz. Bu yüzden enerji ile bütünleşemiyoruz. Bu tıkanmış durumda. Bunu tıkayan şey maskelerimiz... Bu maskeler utanç duygularımız, korkularımız, kaygılarımız, affedememe duygularımız... Bu duygularımızla öncelikle yüzleşelim. Bu duyguları bir bulut olarak zihninizde resmedin.

Gözlerinizi kapatın ve kırgın olduğunuz kişiyi hatırlatın. Onunla yüzleşin. Yüz yüze gelin. Bulutlarınızın içine onun küçük küçük resimlerini koyun. Konuşmalarınızı yazıp koyun. Affedemediğiniz insanları düşleyin. Korkularınızı, kaygılarınızı, yaşadığınızın utanç duygularını, küçük düşürülmenizi düşünün. Bunları bulutun içine koyun. O anı resmedin. Eminim ki o anlar hala zihninizde capcanlı duruyor. Küçük bulutların içine koyun onu.

Daha sonra temizlikte evinizde kullandığınız istediğiniz renkte bir kovanın içine çamaşır suyu ile bütünleşmiş bir su hazırlıyorsunuz.

Şimdi bulutlarınız dolaşsın. Kesinlikle reddetmeyin. Özgür bırakın. İstedikleri gibi dolaşsın. Bırakın. Biz onlara tutundukça enerji kaybediyoruz. Besliyoruz ve beslediğimiz büyüyor. Bize yapışıyor. Onların gideceği varken, biz onları sahipleniyoruz. Bırakın özgürce dolaşsınlar. Tepki vermeyin, sadece izleyin.

Korkularımız, affedemediğimiz insanlar hepsi zihnimizin içinde dolaşıyorlar. Tepki vermeyin, şahit olun. Kesinlikle tutunmayın. Onlar bizden gibi bir şey oldular. Sıradan oldular. Ve yavaş yavaş çamaşır sulu kovanızın içine batırın. Resmini, içinde yazılı olan notunuzu, korku dolu olan, kaygı dolu olan sevgisizliğinizi batırın. Utanç duygularınızı kovanın içine batırın ve çekin kovanın içinden.

Bembeyaz oldu.

Yazılar gitti... Resim gitti... Saf, pak oldu...

Bunu yaşayın, bununla bütünleşin. Bunu inanarak yapın. Bunu yaptığınız zaman özünüzdeki sevgi çıkacak ortaya.

Çünkü sevgi sizsiniz.

Sevgilerimle.

Hemen bunu yapmaya başlıyorum ağla2 ağla2 ağla2
eline ,yüreğine sağlık canıımm girlhaha

fgceker 16-07-2010 12:32 PM

Arkadaşlar ben yokum diye bakıyorumda herkes boşluyor klubü ağla2 ağla2 ağla2

Hepimizin klubü burası hep birlikte birşeyler yapmazsan kulüp kurmanın ne anlamı kaldı ki ağla2 ağla2 ağla2

Ne oldu rengarenk melek günlüklerinize?
Çöp torbası dolup boşalan yok mu yani bu kadar günde dusun2 dusun2

Ben 5 günlük sürede 3 kere doldurup boşalttım çöp torbamı sevincli sevincli sevincli

Ve bana geri dönüşleri çoook güzel oluyor....

Döndüğümde hepsini tek tek sizlerle paylaşacağım.Uzun süreli nete girme imkanım olamıyor o yüzden şimdilik yazamıyorum ama p.tesiden itibaren yazacağım.Hem pazar geliyor arkadaşlar.Çöp torbası çalışmamızın nasıl geridönüşler verdiğini bilemeden yeni bir çalışmaya nasıl gececeğiz hem biz ağla2 ağla2 ağla2

Yoksa gene erteleme alışkanlığınızın kurbanı mı oldunuz ağla2 ağla2 ağla2

Eğer öyleyse hemen erteleme alışkanlığınızıda çöp torbanıza atın ve hemen o torbayı çöp toplayıcı meleklere verip size harikalar olarak geri
döndürmeleri için onlara güvenin girlhaha girlhaha girlhaha

mocha 16-07-2010 03:22 PM

yaa ben hiç bi yorum yazmadım ama takipteyim ve 2 gündür dolduruyorum çöpümü kokuşmasınlar diyede hemen çöpçü meleklere yakarak veriyorum:))) bu işlemin nasıl geri dönüşümler yaşatıcağını bilemiyorum ama güzel olan her sonuca açık bir şekilde beklemedeyim:)) paylaşımlarda bulunmak isterdim ama melekler konusu benım bilgi sahibi olmadığım bir konu yanlıs seyler paylaşmaktansa paylaşılan doğru şeyleri izlemek benim için daha doğru. eline sağlık guzel fikrin için

yeni bir hayat 16-07-2010 07:54 PM

Arkadaşlar; arınmak ve bu sayede bilinçaltımıza attığımız, fgcekerin tabiriyle çöplerimizden kurtulabilmek amacıyla bu sayfada yapılan tüm çalışmalar gerçekten çok değerli..
Öncelikle filizciğime,-geç de olsa- böyle bir farkındalığa vesile olduğu için teşekkür ediyorum..

Kişinin arınması için öncelikle kendini tanıması gerekiyor..

Bir insanın arınmışlık düzeyi en güzel sahip olduğu hoşgörüyle, anlayış ile ölçülebilir. Arınmış insan başkalarını yargılamaktan uzak, olayları ve insanları çok geniş bir bakış açısı ile görebilen, hoşgören, olaylar karşısında sukunetini yitirmeyen, her şeyi doğallıkla kabul eden bir yapıdadır. İyi ya da kötü diye ayrımları yapmaktan kaçınır, sevgisi bütüne, herkese ve her şeyedir. Hoşgörüsündeki yükseklik, onun bu sevgiyi bu şekilde eksiksizce ve adilce aktarabilmesini sağlar. Korku ve endişelerden hemen hemen tamamen uzaklaşmıştır. Güzellikleri yaratabileceğini bilir, ve olumsuzlukların da mutlaka bir hayırla geldiği bilincine sahiptir. Bu nedenle başkaları tarafından olumsuz görünen olaylar bile onun için olumsuz değildir. Bu tip olaylar karşısında üzüntülere, öfkelere, hırçınlıklara kapılmak yerine, olaydan görüp anlaması gerekenin ne olduğuna odaklanır, ve ne yaparak bu olayı aşabileceğine, olumluya dönüştürebileceğine bakar.. DÜŞÜNÜR. (Düşünmek arınmaya başlamanın birinci adımdır). Adildir, herkes tarafından güven duyulan bir kişiliktir. Kırmayan ve kırılmayandır..
Arınmada bize daima destek olacak ve bizim her zaman içimizde olmasını sağlamamız gereken, bize yol gösteren olarak kabul edeceğimiz tek olgu SEVGİDİR. Attığımız her adımda sevginin var olmasını sağlamak, her anımızda arınmışlık hali ile hareket etmemiz demektir. Burada anlatılmak istenilen sevgi sahiplenme duygusu taşımayan, koşulsuz bir sevgidir.

Dilerseniz, şu farkındalık arttırma çalışmasını uygulayabiliriz:

Arınmak için, her anınızda, sizi huzursuz eden herhangibir duygu veya düşünce ortaya çıkmaya başladığında bunu fark edip,

· Bu duygu/düşüncemin kaynağı nereden geliyor?
· Bu duygu/düşüncemi nasıl dönüştürebilirim?
· Aşmam gereken kendime güvensizliğim, korkularım, öfkem, endişem ... nedir?
· Hoşgörü ve affetme sınırlanımı nasıl genişletebilirim?
· Olumlu tavrı şu anda nasıl yaratabilirim?

Gibi soruların yanıtlarını bulmaya çalışmalıyız. Önceleri belki yaşadığınız bir olaydan bir süre sonra bu değerlendirmeleri yapmaya başlayabilirsiniz. Zamanla bu değerlendirmeleri hemen daha olay olurken yapabilmeye başladığınızı farkedeceksiniz.

Arınmaya nasıl başlayabiliriz? Öneri:
-Önce bir defter açalım kendimize. Bu defterin ilk sayfasına kendimizde olduğuna kesin olarak inandığımız olumlu yönlerimizi yazalım. (hoşgörü, affedebilme, başarılar vs..) Diğer sayfasına ise olumsuz olan yönlerinizi yazalım.. (endişe, telaşe, sabırsızlık..vs.). (Bunları yazarken sıklıkla hissettiğiniz duygularımızdan yola çıkalım..)

-Sonra her gün akşam kendimizi değerlendirelim, o günü baştan sona bir kez daha yaşayalım ve günün hangi anlarında hangi duyguyu yaşadığımızı, bu duygunun olumlu mu olumsuz mu olduğunu ayırt ederek. Bunlarıda her gün için bir sayfada olumlular/olumsuzlar diye ayıralım. Bunu yapabilmek için gün içerisinde her an yaşadığımız her olay için, duygu ve düşüncelerimizi fark etmeye çalışalım, akşam yazmayı unutmamak için zihnimize kaydedebiliriz. Dilerseniz, sizin için uygunsa, defter hep yanınızda olabilir ve yaşadığınız olayları hemen değerlendirerek kaydedebilirsiniz.

Daha sonra bakın bakalım, olumlu diye düşündüğümüz yanlarımızdan kaçını o gün sergileyebilmişiz? Buna karşılık kaç olumsuz duygu yaşamışız?.. Olumsuzluk yaşadığımız anları düşünelim, davranışlarımızı nasıl değiştirebiliriz DÜŞÜNÜN!

Bunları gözlemlediğiniz anda EYLEME GEÇİN. Her gün, her anınızda içinizden yükselen duygu ve düşüncelerin farkında olun. O anda zihninizin sizi nasıl kontrolü altına aldığını farkedin..Ve kontrolü siz ele almaya çalışın,duygu ve düşüncelerinizi o anda olumlu düşünce ve duygularla yer değiştirmesini sağlamaya çalışın..

Eğer bunu o anda hemen başaramıyorsak,akşam yeniden değerlendirelim ve kontrolümüzü en çok hangi anlarda zihnimizin oyunlarına bıraktığımızı fark edelim .Dönüşüm talep edelim..

Bütün bunları yaparken, asla kendinizi baskı altında tutmayın, zorlamayın.. Sadece farkedin ve akışta kalın..

Her anınızda kontrolu elinizde tutabilmek için, zihninize kontrolü bırakmamak için anda kalın, anı yaşayın.

Arındıkça, sayfalarımızdaki olumlu taraf çoğalacak, olumsuz taraf azalacak.. Ve siz her anınızda sevgi olan ve yansıtan, huzur dağıtan, hoşgörülü, içinde kırgınlık, huzursuzluk, endişe, korku, öfke yaşamayan, bu duygu ve düşünceler dışarıdan gelse bile içinizde tutunacak yer bulamayıp sevgiye dönüşerek giden, ince düşünceli, kırmayan ve kırılmayan bir varlık olmaya başlayacaksınız.

karavan 16-07-2010 08:36 PM

Kulüp üyeleri arkadaşlarıma merhabalar,

Sanıyorum çok açık ve net yazılmasına rağmen konuyu tam olarak kavrıyamadım diyebilirim.
O yüzden sürekli izleme halindeyim ve bir taraftan da çöp torbası adını verdiğim sayfama kendim ile ilgili hissettiğim olumsuzlukları yazmaya devam ediyorum ve henüz bir sayfa A4 dolmadı.

Dolmasını beklediğim için de birşey yapmıyorum.

Pazar gününü bekliyorum.Nasıl olsa o gün bir şekilde temizlik yapıcam.

Neler yaptığımı da yazarım.

Teşekkür ediyorum.
İyiki varsınız,
İyiki sizin aranızdayım.

fgceker 17-07-2010 01:11 AM

Başkasının acısına inandığımızda,ihtiyaç duyduğumuz güveni inşa ederiz ve dünya bizi taşımak için orada olur!!!!

Unutmayın ki,içimizde ne olduğunu dünyaya yansımasından görürüz.

Bu yüzden,eğer gerçekten cömertsek,dünyanın bize karşı çömert olduğunu görürüz. Seviyorsak ve tutkuluysak, aşk ve tutku bize geri yansıyacaktır. Hareketlerimizin her biri -nazik ya da değil- dalgalanır ve etrafımızdaki insanları da etkiler ve bütün çabalarımız bize hayal bile edemeyeceğimiz bir şekilde geri döner. Başka bir yaşamı daha iyi hale getirdiğimizde, kendi yaşamımızı iyileştiririz.

Biz hepimizin -ve her birimizin- kurtarıcılarıyız...

Eğer sahneye çıkmayı seçersek...

Hizmet etmekte kendinizi ne kadar yüceltirseniz, kendinizi yalnız ve önemsiz hissetmeyi o kadar durdurursunuz ve genişleyen bilincinizin ve evrimin gücünün bir parçası olduğunuzun farkında olduğunuzda rahatlarsınız.

(alıntı-Kuantum İyileşme)

bluegirlx 17-07-2010 01:21 AM

bugün içim çok sıkılıyor..birşeylerin yansıması diye düşünüyordum tam,elime vuruverdin yazdıklarınla..teşekkürederim.. birşeylerin yansıması değil içimin sıkıntısı ,yansımasın diye hayatıma çıkmalıyım hemen sıkıntıdan..

fgceker 17-07-2010 01:40 AM

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 757915)
bugün içim çok sıkılıyor..birşeylerin yansıması diye düşünüyordum tam,elime vuruverdin yazdıklarınla..teşekkürederim.. birşeylerin yansıması değil içimin sıkıntısı ,yansımasın diye hayatıma çıkmalıyım hemen sıkıntıdan..

Bu sözü daha öncede yazmıştım sevgili bluegirlx ama senin için bir kez daha yazmamda bir sakınca yok sanırım girlhaha girlhaha girlhaha

''Eğer içinizde olanı dışarıya çıkarırsanız, çıkardığınız sizi kurtarır. Eğer içinizde olanı, dışarıya çıkarmazsanız, sizi yok eder.''

İncilden-İSa

Bu mutluluk yolunda en önemli görev,bizi acı içinde tutan ya da sıkışmış hissettiren bazı tıkanıklıkları- bedenimizde ya da duygularımızda- görmektir girlhaha girlhaha girlhaha

Mutluluğa ve huzura giden yolun açık olsun canımmm,doğru yoldasın.Yolun meleklerin o güzel kokuları,etrafa saçtıkları neşeleriyle dolup taşsın sevincli sevincli sevincli

Mutluluk kovan dolup dolup taşsın ,sonunda gidip koca bir varil almak zorunda kalasın girlhaha girlhaha girlhaha

karavan 17-07-2010 07:13 AM

Sevgili yenibirhayat,

"Bir insanın arınmışlık düzeyi en güzel sahip olduğu hoşgörüyle, anlayış ile ölçülebilir. Arınmış insan başkalarını yargılamaktan uzak, olayları ve insanları çok geniş bir bakış açısı ile görebilen, hoşgören, olaylar karşısında sukunetini yitirmeyen, her şeyi doğallıkla kabul eden bir yapıdadır."

Bugüne kadarki yaşantımda çok istediğim özendiğim tek şey olmasına karşın olmakta başarılı olamadığım bir konudur bu.
Çevremde "Babacan" tabiriyle hoşuma giderek izlediğim çok çok az sayıda insanlar gibi olmayı, olabilmeyi düşlememe rağmen bunu hiç beceremedim.İçten istememe rağmen olmadı bir türlü.

Bu konu şu an burada da karşıma çıktı.Bu sefer bir farkla, öğretici yönüyle birlikte.

Umarım yardımlarınız sayesinde bu sefer başarabilirim.

Söylenilenleri harfi harfine uygulıyacağım.

Çöp torbasını uygularken,(Arınmaya nasıl başlayabiliriz? Öneri:) kısmındaki önerilerinizi de uygulıyacağım.
Bu defa da başaramazsam artık yapılabilecek pek birşey kalmıyor demektir.Ama başarabileceğimi düşünüyorum.

Teşekkür ederim.Tıkandığım yerde sizlerin yardımını istiyeceğim

.İyiki varsınız.
İyiki yanımdasınız.

karavan 17-07-2010 08:43 AM

[quote=yeni bir hayat;757880]Arkadaşlar; arınmak ve bu sayede bilinçaltımıza attığımız, fgcekerin tabiriyle çöplerimizden kurtulabilmek amacıyla bu sayfada yapılan tüm çalışmalar gerçekten çok değerli..
Öncelikle filizciğime,-geç de olsa- böyle bir farkındalığa vesile olduğu için teşekkür ediyorum..

Eğer bunu o anda hemen başaramıyorsak,akşam yeniden değerlendirelim ve kontrolümüzü en çok hangi anlarda zihnimizin oyunlarına bıraktığımızı fark edelim .Dönüşüm talep edelim..

Sayın yeni bir hayat,

Bu dönüşüm talebini pek anlıyamadım.Biraz açabilirmisiniz lütfen.

karavan 17-07-2010 08:59 AM

Sevgili fgceker,

Yazdıklarını dikkatle ve defaatle okuyorum.
Her yazdığını ayrı bir dosyada muhafaza ediyor ve sık sık açıp bakıyor anlamaya çalışıyorum.

Tabii ki şimdi pek birşey anlamıyorum.
Bu da Cem Yılmazın şu esprisini çağrıştırıyor bende

"Abi ben profiterol diyemiyorum adam onu yiyor be abi"

Ama elbet benim de yiyebileceğim günler gelecek.

Eteğinize yapıştım bir kere.Kurtuluşunuz yok.
Teşekkür ederim

İyiki varsınız,
İyiki yanımdasınız.

Bundan sonra zaman zaman beni tarif eden zevkle dinlediğim müziklerimi sizlerle paylaşıcam.

İşte ilki.Umarım siz de beğenirsiniz.
Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: 05 Punjab.wma

karavan 17-07-2010 09:15 AM

Arkadaşlar linke tıklayınca
This Account has expired. Extend your Account now and continue to profit of the Premium membership advantages.

mesajı veriyor ve download linkine gitmiyor.Acaba nerde yanlış yapıyorum.Yardımcı olabilirmisiniz.

Bu arada hotfile a yükledim linki de oradan verdim ama rapid için yardıma hala ihtiyacım var.

Teşekkür ederim.

Işıldayan Safir 17-07-2010 10:17 AM

Her 30 dakika için 1 dosya hakkı vermiş. Ondan olabilir karavan abi tender45

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:29 PM.