Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Mutluluk ve Yaşama Sevinci

Uyarılar

TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

Serbest Kürsü ve Mutluluk ve Yaşama Sevinci TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:))) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Her 30 dakika için 1 dosya hakkı vermiş. Ondan olabilir karavan abi Yüklemek birkaç dakika sürdü ama bilemiyorum W aMPiReLLa. Şimdilik hotfile da problem yok.Oraya yüklerim bende. Teşekkür ederim ilgin için....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk ve Yaşama Sevinci telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk ve Yaşama Sevinci nerededir kimdir Mutluluk ve Yaşama Sevinci çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk ve Yaşama Sevinci hipnoz Mutluluk ve Yaşama Sevinci olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk ve Yaşama Sevinci hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk ve Yaşama Sevinci kuantum düşünce kitap haberi

TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-07-2010, 02:44 PM   #41 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice
Standart Cevap: TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her 30 dakika için 1 dosya hakkı vermiş. Ondan olabilir karavan abi

Yüklemek birkaç dakika sürdü ama bilemiyorum WaMPiReLLa.

Şimdilik hotfile da problem yok.Oraya yüklerim bende.

Teşekkür ederim ilgin için.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

karavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2010, 09:46 PM   #42 (permalink)
Üsteğmen

384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Merhabalar,

Bugün şöyle birşey yaşadım.Bu kulübün konusu ile ilgili olduğunu düşünerek buraya yazmayı uygun gördüm.Umarım doğruyapmışımdır.

Bir alışveriş merkezine gidip alışverişimi yaptım.
Kasada sıra beklerken önümde bir bayan erkek çocuğunun elinden tutmuş onlarda sıra bekliyor.
Kasa da oldukça kalabalık önümüzde 6-7 kişi var.
Çocuk da sağolsun bir yaramaz, herşeye saldırıyor.
"Anne bana bunu al yok bunu al yok bunu al..."gibi ordan oraya saldırıyor, bağırıyor.
Bende oldum olası bağırış çağırış gürültüden nefret ederim.Annesi de sağolsun öyle rahat ki.Tamam oğlum alırım oğlum,yaparım oğlum ederim oğlum....Be Allahın kulu bide sus de .....Yok..
Baya bir sinirlendim ve ben öyle kendimi tutamam pat diye konuşurum.
İşte o an çıkmadan önce burada yazılanları bir kere daha okuyup öyle çıkmıştım.Hemen aklıma geldi.

"Olumsuz düşüncelerinizi olumluya çevirin" cümlesini hatırladım .

Böyle bir şeyi hiç yapmam ama içimden çocuğun başını okşarsam iyi olacağını düşündüm ve öyle de yaptım.

Çocuk döndü başını kaldırdı bana baktı.
Gülümsedim.O gözlerini kaçırdı annesinin arkasına saklandı.

Sonra yine başladı yaptıklarına.

Ama şimdi onu gülümsiyerek seyrederken buldum kendimi.

Ve sıram geldi paramı ödedim.İçimde bir şeyi başarmış olmanın mutluluğu ile marketten çıkıp evin yolunu tuttum.

Eskiden olsa idi kesin bayana bir iki kelime söylemiştim.Önce benim sonra da onun sinirleri bozulmuş olacaktı.

Bahsettiğiniz şey bumuydu acaba.Bunu merak edip soruyorum şimdi.

Teşekkür ederim.
İyiki varsınız.
İyiki yanımdasınız.
Alt 18-07-2010, 12:31 AM   #43 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

karavan harikasın...
seni tebrik ediyorum,
o an keyfini çıkartmışsın :)) işte bu :)
pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2010, 01:45 AM   #44 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Evet karavan,çok güzel bir farkındalık bu..
İşte dönüşüm talep etmenin sonucu..o anki olumsuz duygunuzu olumluya çevirdiniz,bakış açınızı değiştirdiniz..bunu her yaşadığınız olumsuz duyguda yapmaya devam ederseniz,artık olumlu düşünmek hayatınızın vazgeçilmezi olacak..

Farkındalıklarınızın artması dileklerimle..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2010, 05:44 AM   #45 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
pakguc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
karavan harikasın...
seni tebrik ediyorum,
o an keyfini çıkartmışsın :)) işte bu :)

Sevgili Pınar,

Teşekkür ediyorum.Gerçekten dediğin gibi bu keyfi yaşadım.

Bunu senin, sizin, hepinizin verdiği bilgiler, destekler sayesinde yapabildim ve yapabildiğime de hala şaşırıyorum.

Bunun tadını almak güzel. Şimdi buna benzer bir şeyi yapabilmek için önüme yeni bir fırsat çıkmasını bekliyorum.

Teşekkür ediyorum.
İyiki varsınız,
İyiki yanımdasınız,
İyiki beni eğitiyorsunuz,
İyiki bana sürekli destek oluyorsunuz.

Bundan sonra zaman zaman beni tarif eden zevkle dinlediğim müziklerimi sizlerle paylaşıcam.
Tüm yüklenenleri karışıklık olmaması için alt alta vericem bilginiz olsun.

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: 05 Punjab.wma
Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: 2.mp3
Alt 18-07-2010, 05:59 AM   #46 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet karavan,çok güzel bir farkındalık bu..
İşte dönüşüm talep etmenin sonucu..o anki olumsuz duygunuzu olumluya çevirdiniz,bakış açınızı değiştirdiniz..bunu her yaşadığınız olumsuz duyguda yapmaya devam ederseniz,artık olumlu düşünmek hayatınızın vazgeçilmezi olacak..

Farkındalıklarınızın artması dileklerimle..

Sevgiler..
Sevgili yeni bir hayat,

Aslında bir önceki sayfada "Dönüşüm talebi" ile ilgili pek birşey anlıyamadım demiştim ve sizden konuyu açmanızı rica etmiştim.Yani bu talep nasıl yapılır ben bilmiyorum.

Diyelim ki ben bu çocuk konusunda eski tutumumu sürdürseydim akşam eve geldiğimde ne yapmam gerekirdi bunu bilemiyorum talep etmek nasıl birşey, olumlama gibi birşeymi bunu bilmiyorum. Bu konuda beni bilgilendirirmisiniz.Teşekkür ederim.

Ayrıca güzel dilekleriniz,verdiğiniz bilgiler ve destekleriniz için de teşekkür ederim.

İnsan olarak normal bir bakış açısı ile yapılması gereken oydu ama benim gibi birisinin bunu yapabilmesi (kendimi çok iyi bildiğim için) mucizeden başka birşey değil.

Şimdi hayatıma yeni mucizeler (Benim bakış açımla) katmak hevesi içinde olduğumu hissediyor ve bunların mucize değil hayatımda normal şeyler olarak yer almasını istiyorum.

Teşekkür ederim.
İyiki varsınız,
İyiki yanımdasınız,
İyiki beni bilgilendiriyorsunuz,
İyiki bana destek oluyorsunuz.

Bundan sonra zaman zaman beni tarif eden zevkle dinlediğim müziklerimi sizlerle paylaşıcam.

Alt 18-07-2010, 01:31 PM   #47 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point

meraba arkadaşlar
biraz uzunca bir süredr gremiyorum foruma kişisel sebeperden...bu arada burda önerilen herşeyi uygulamaya çalışıyorum
farkındalık üzernde çalışıyorum ama uzun zamandır çok ilgnç şeyler hssediyorum sanki koca bir BOŞLUK gibi ....

şimdi btn kulüp yazılarını baştan sona tekrar okudum ve içimde yeniden birşeyler kıpırdadı
şu sıra çok dalgalanıp durulmama rağmen bütün kulüp sakinlernn yazdıkları beni çok mutlu etti hepinize teşkkür ediyorum

yüzümde gülümseme oturmasına vesile oldunuz

sağolun varolun
saygılar...
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2010, 01:42 PM   #48 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point

bu arada yeri gelmişken hemen danışmak isterm

bir dosya oluşturdum pc de içine forumdan ve diğer steleren bulduğum hoş bilgileri kaydettiğim gn içinde açıp 1-2 sayfa bile okumak anında duygularımı değiştirebiliyor bu mükemmel bir şey ...
bunu önerdiğiniz süslü defter niyetine yaptım çnkü elimle yazı yazdığımda iplik yumağı gibi bir görntü oluşuyor defterlermde ...yahu engel olamıyorum kendime düşüncelermn hzına elim yetşmiyor naapimm..

birde şuan cebime bembeyaz bir A4 sayfası sokuştrdum..gn içinde btün olumsuz düncelermi kayda alıcam

sayın yeni bir hayat'ın önerdiklerini hemen bugn uygulamaya koyuluyorum inş.

çok teşekkürler arkadaşlar
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2010, 02:44 AM   #49 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

Arkadaşlar bu gece yazarken bir anda aklıma şu geldi.Size yöntemi anlattım anlatmasına da bu yöntem sonucunda karşılasacağınız bazı durumlarla nasıl daha kolay başa çıkabileceğiniz konusunda bir şeyler yazmadım (Bunu bana hatırlamamda bana vesile olduğu için sevgili inferius'a çoook teşekkür ederim )

Sizlerde deneyimlerinizi buradan paylaşmayınca sanki herşey süt liman ilerliyormuş gibi oldu ama az önce çok sevdiğim bir arkadaşıma cevap yazarken kafama dank ediverdi Bazı kökleşmiş duyguların ve bilinçaltımıza yerleşmiş olumsuzlukların köklü olarak değişimi sancılı olabiliyor.Ama bu yolda dönmek yok biliyorsunuz.Hepimiz birbirimize böyle zamanlarında destek olmak için varız burda.Tozlarımızdan arınacağız!!!

Kimimiz ufak bir silkelenmeyle arınırken kimimizi birazcık halı pataklar gibi pataklayıp silkelemek zorunda kalacağız ama asla pes etmek ve yarı yolda bırakmak yok.Tam gaz yola devam edeceğiz.Düşüp kalkmalar olmasa gerçek dostlukların değeri nasıl bilinir öyle değil mi

Eğer sizde bir takım iç dalgalanmalar yaşıyorsanız lütfen endişeye kapılmayın sadece mutluluğa giden,iç huzura giden yolda doğru istikamette olduğunuzu bilin.

Sizler için aşşağıya küçük bir alıştırma koydum.Kendinizi kötü umutsuz hissettiğiniz anda,karamsarlığa kapılmaya başladığınızda lütfen bunu deneyin.Sizi nasıl bir anda huzura götürdüğünü göreceksiniz ve içinizdeki gerçek sizi ve potansiyeli keşfedip değişim adına olan yolunuza enerjiyle şarj olarak full güçte devam edebileceksiniz

Herşey üstün hayrımıza olsun ...

Sizde şu anda sebebini bilmediğiniz iç huzursuzluklar ve dalgalanmalar yaşıyor olabilirsiniz.Çünkü çöp torbamıza atıp geri dönüşüme yolladığımız çöplerimizin bize hangi yollarla geri döneceğini bilemiyoruz.Kimimiz için çok çabuk ve güllük gülüstanlık bir dönüş olurken,kimimiz içinse sancılı gelgitlerle dolu bir dönüşüm süreci olabilir.Bunu gözden kaçırdığım için özür dilerim. Bu bir mazeret değil ama yoğunluğuma verin bu seferlik

Öncelikle,bu olumsuz duyguların baş gösterdiği anda şunu düşün; Bu duyguyu son kez yaşıyorum ve şu anda tüm meleklerim benim en üstüm hayrım için içimde biriktirdiğim ne kadar tortu ve işe yaramaz şey varsa hepsini birer birer alıp dönüşüm çöplüğüne taşıyorlar ve bana tekrar geri döndüklerinde onların yerine neşe ve yaşam sevincini getirecekler...

Ve hemen ardından zorakide olsa yüzüne kocaman bir gülümseme yerleştir ve şunu düşün.-4-5,10-15 senin için kaç tanesi yeterliyse -o kadar meleğin ruhuna yerleşmiş tüm lekeleri teker teker alıp ruhundan temizlediklerini ve onların yerine ışıl ışıl parlayan bir kostümle ruhunu donattıklarını...sonrada ruhundaki o kara lekeleri alıp uzaklara doğru uçtuklarını ve kısa bir süre sonra o lekeler yerine ellerinde mis kokulu çiçeklerle sana döndüklerini hayal etttt....Bu sayede o mutsuzluk ve acı hissinin seni Kuşatmasına engel olacaksın ve onun seni yönetmesinin önüne geçip sen onu yönetebileceksin durum böyle oluncada seni boyunduruğu altına alamayacağını anlayıp o kötü hisler yerini neşeye ve yaşam sevincine bırakıcak ve heyecandan içinde kelebekler Uçuşucak

Bu alıştırmayı önce fikir sahibi olmak için oku.Sonra gözlerini kapayıp olabildiğince gerçekçi kılmak için hayal gücünü kullan.

Gelelim meditasyonumuza

Kendini bir gölün kenarında hayal et.Su sakin,uysal ve bir bardak kadar saydam.
Derin ve yavaş yavaş nefes alıp ver ve zihninin derin bölgelerine sığın.
Koşuşturan tüm düşüncelerinin ve imgelerin farkına var ve yanlız orada olmalarına izin ver.
Kendini şu an nasılsan öyle gör.Yargılamaya çalışma, fakat sadece elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan insanla-kendinle- birlikte ol.

Şimdi,bu imgeyi arka plana geçir. Eğer gitmek istemiyorsa, sorun değil, sadece etrafta sallanmasına müsade et.

Zihninde gelişen ve hayatı seven bir insan olarak kendi imgeni yaratmaya başla. Mutluluğun renginin ve kahkahanın sesinin farkına var. Ruhunun, aklının ve vücudunun her yerinde zindeliği besleyecek mükemmel kararlar aldığın günlerden geçerken izle kendini.

Özenle beslendiğini gör. Aktif olduğunu gör, sessizce anı dinle ve yaratıcılık düzeyinin yükselmesinden zevk al. Yaptığın herşeyden yanlızca senin değil, bu gezegende yaşayan tüm canlıların yararlandığını gör.

İnsanların sana doğru nasıl yöneldiğinin ve olayların daha az çabayla ve senin istediğin gibi gittiğinin farkına var. Havada senkron ve sihir var.

Yaptığın her şeyin içine akan parlak enerjiyi hisset. Yaşamının yeni bir amacı var. Kendini yükselmiş ve yaşamın özüne ulaşmış hissedeceksin.
Vücudunun her bir hücresinde yenilendiğini ve yükseldiğini hisset. Her şeyin iyi olduğunu bilmenin rahatlığıyla gevşe.

Kalbinden akan derin minnettarlık yayıldıkça on kez daha derin nefes alıp ver. Neşeyle ve kararlılıkla kendi yolundasın.
Hazır olduğunda gözlerini aç

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2010, 03:01 AM   #50 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: TOZLARINDAN ARINMIŞLAR KULÜBÜ:)))

Alıntı:
karavan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili yeni bir hayat,

Aslında bir önceki sayfada "Dönüşüm talebi" ile ilgili pek birşey anlıyamadım demiştim ve sizden konuyu açmanızı rica etmiştim.Yani bu talep nasıl yapılır ben bilmiyorum.

Diyelim ki ben bu çocuk konusunda eski tutumumu sürdürseydim akşam eve geldiğimde ne yapmam gerekirdi bunu bilemiyorum talep etmek nasıl birşey, olumlama gibi birşeymi bunu bilmiyorum. Bu konuda beni bilgilendirirmisiniz.Teşekkür ederim.

Ayrıca güzel dilekleriniz,verdiğiniz bilgiler ve destekleriniz için de teşekkür ederim.

İnsan olarak normal bir bakış açısı ile yapılması gereken oydu ama benim gibi birisinin bunu yapabilmesi (kendimi çok iyi bildiğim için) mucizeden başka birşey değil.

Şimdi hayatıma yeni mucizeler (Benim bakış açımla) katmak hevesi içinde olduğumu hissediyor ve bunların mucize değil hayatımda normal şeyler olarak yer almasını istiyorum.

Teşekkür ederim.
İyiki varsınız,
İyiki yanımdasınız,
İyiki beni bilgilendiriyorsunuz,
İyiki bana destek oluyorsunuz.

Sevgili Karavan;

Yazdıklarını okudum,okudukça içim bir o kadar kıpır kıpır oldu.İşte tamda kast ettiğim mucizeler bunlardı.Sen tam eski ruh haline bürünecekken,çöpe attığını fark etmeğinin o duygun sayesinde bir melek omzuna elini koyuvermiş ve sen bir anda normalde asla düşünmeyeceğİn yada o durumda yapmayacağın bir davranışı sergilemişsin ve sonucuda sana yürek dolusu şevkat hissi olarak geri dönmüş.

İşin sırrı burda işte.Sen bu duygunun sana yaşattığı o güzel duyguları--Yani özünü- fark ettin ve bunu bir daha ne zaman yaşayabileceğim sabırsızlıkla bekliyorum deyiverdin.

Görüyor musun insan kendinde olana -ÖZÜNDE OLANA-ne kadar da çabuk alışıyor hemde hiç yadırgamadan.

Oysa daha bundan 10 gün kadar önce ben mutsuzum yada bu tür duygular bana çok uzak nasıl olacakta bende bunları hissedebileceğim diyordun...

Bende sana onlar zaten içinde var sen sadece onların sende olduğunu bilmiyorsun ama görünce hatırlayacaksın ve zaten doğuştan seninle oldukları ve özünü temsil ettikleri için hiç yadırgamadan kabullenip geri alıp ait oldukları yere koyacaksın demiştim.

Özün olan şeylere bu kadar çabuk kavuşmanı büyük bir heyecanla izliyorum ve başarını ayakta alkışlıyorum

İyiki varsın ve bizimle bu güzel yürek ısıtan deneyimlerini paylaşıyorsun....Mutlusun,sayende bende mutluyum,Mutluyum,sayemde etrafımdaki herkes mutlu,onların sayesindede niceleri...iyiki varsın

Varlığın ne kadar önemli

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks