Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Mutluluk ve Yaşama Sevinci

Uyarılar

HAYATINDAKI ÜÇ SEYI DOGRU SEÇ! ! !‏

Serbest Kürsü ve Mutluluk ve Yaşama Sevinci HAYATINDAKI ÜÇ SEYI DOGRU SEÇ! ! !‏ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız AVCIERİ, Arkadaşım belki doğru belki yanlış anlattıklarına katılıyorum ama bir yönden de katılmıyorum. Ben Doğru Eşi bulduğuma inaniyorum ki şöyle kısaca bende birşeyler yazmak istiyorum. Bayanlar elbetteki erkeklerden tecrübelidirler çoğu anlamda, kesin kararlar verirler biz erkekler gibi boş karar verip ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk ve Yaşama Sevinci telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk ve Yaşama Sevinci nerededir kimdir Mutluluk ve Yaşama Sevinci çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk ve Yaşama Sevinci hipnoz Mutluluk ve Yaşama Sevinci olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk ve Yaşama Sevinci hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk ve Yaşama Sevinci kuantum düşünce kitap haberi

HAYATINDAKI ÜÇ SEYI DOGRU SEÇ! ! !‏

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2009, 04:17 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 210
7 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin_38 is an unknown quantity at this point

AVCIERİ,
Arkadaşım belki doğru belki yanlış anlattıklarına katılıyorum ama bir yönden de katılmıyorum. Ben Doğru Eşi bulduğuma inaniyorum ki şöyle kısaca bende birşeyler yazmak istiyorum.
Bayanlar elbetteki erkeklerden tecrübelidirler çoğu anlamda, kesin kararlar verirler biz erkekler gibi boş karar verip ikincisini denemek istemezler, bir eşya alımında önemli bir karar vermede vs.
En ufak seyde bile ağlayarak erkekleri alt ederler dedıklerını yaptırırlar ve sonunda evlilik arefesinde onursuz bir ayrılık olur dedin.Mutlaka çevremizde gördüğümüz şeyler bunlar.
Bayanların dilinden anladıktan sonra ne ucurumlardan ne dönülmezlerden dönülür ki, bu bayanlar için de geçerlidir erkek dilinden anlama.Ben bunu biraz geç anlamış olsamda artık o dili konusabiliyorum ve bu dilin kökü kalbinizdeki sevgidir.

Çıkardığın sonuca hiç katılmıyorum ki bunu arkadaşlarımızda anladılar.örnek te vermek istiyorum ben yemekte bir dolma yaptıgını düşün birerini eşine ver içi sende kalsın olurmu böyle sey olmaz bence.Şüphecilik desen iyi bir ilişkinin olmayacaklarından.Saygı sevgi güven olmazsa Aşk olmaz o...

İmkansızın peşinde olmanda çok güzelbende imlansız derdım bır zamanlar ve imkansızımı buldum sonunda...

Hatalarım yanlışlarım olduysa affola...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

keskin_38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2009, 12:17 AM   #22 (permalink)
Teğmen

hayaletlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
22 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayaletlord will become famous soon enoughhayaletlord will become famous soon enough

Alıntı:
keskin_38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AVCIERİ,
Arkadaşım belki doğru belki yanlış anlattıklarına katılıyorum ama bir yönden de katılmıyorum. Ben Doğru Eşi bulduğuma inaniyorum ki şöyle kısaca bende birşeyler yazmak istiyorum.
Bayanlar elbetteki erkeklerden tecrübelidirler çoğu anlamda, kesin kararlar verirler biz erkekler gibi boş karar verip ikincisini denemek istemezler, bir eşya alımında önemli bir karar vermede vs.
En ufak seyde bile ağlayarak erkekleri alt ederler dedıklerını yaptırırlar ve sonunda evlilik arefesinde onursuz bir ayrılık olur dedin.Mutlaka çevremizde gördüğümüz şeyler bunlar.
Bayanların dilinden anladıktan sonra ne ucurumlardan ne dönülmezlerden dönülür ki, bu bayanlar için de geçerlidir erkek dilinden anlama.Ben bunu biraz geç anlamış olsamda artık o dili konusabiliyorum ve bu dilin kökü kalbinizdeki sevgidir.

Çıkardığın sonuca hiç katılmıyorum ki bunu arkadaşlarımızda anladılar.örnek te vermek istiyorum ben yemekte bir dolma yaptıgını düşün birerini eşine ver içi sende kalsın olurmu böyle sey olmaz bence.Şüphecilik desen iyi bir ilişkinin olmayacaklarından.Saygı sevgi güven olmazsa Aşk olmaz o...

İmkansızın peşinde olmanda çok güzelbende imlansız derdım bır zamanlar ve imkansızımı buldum sonunda...

Hatalarım yanlışlarım olduysa affola...

Arkadaşım öncelikle selam;
Sen doğru eşi bulduğunu ve mutlu olduğunu söylüyorsun. Umarım daim olur. Buna kim ne diyebilirki.

Ben şimdi söyle bir genelleme yapsam; ‘’ ülkemizde, insanlar artık, aile değerlerine eskisi kadar önem vermiyor’’ kaç kişi buna itiraz eder. Peki bu yorum 72 milyon arasında belki binlerce insanın aslında bu genellemeye girmediği gerçeğini değiştirirmi? Hayır. özellikle istisnalar kaideyi bozmaz…demeye bence gerek yok.

Benim düşüncelerime gelince, elbette katılmak zorunda değilsin. Benim seninle ve ilşkinle ilgili bilgim yok. Olmasın da zaten herkezin kendi özeli...her insan kendi hayatını ve seçimlerini yaşar.(iyi/kötü, doğru/yanlış)..

Sen bazı duygular hisseder ve yaşarsın adına aşk dersin..ben başka bir isim koyarım, sen dünya çok küçük biryer diyebilirsin. Ben aslında hayallerinden bile büyük derim..vs…

İnsanın hayatla ilgili öngörüleri ve tespitleri, yaşadığı tecrübeler ve nasıl yorumladığı ile doğrudan ilgilidir.

Mesela;
Yıllardır görüştüğün bir dostunun, bir gün aslında senin arkandan olumsuz anlamda hiç kabul etmeyeceğin işler çevirdiğini anladığında ne yaparsın veya ne dersin.? Tabiki hayatından çıkartırsın önce …

Sonra;
‘’Bu kadar yıldır tanıdığım ve her şeyimi paylaştığım dostum da bunu yapıyorsa..başkasından her şey beklenir’’ veya benzeri..

Veya
‘’Ben bu kadar zaman bu insanı tanıyamamışım bu insan benim dostum felan değilmiş ’’ veya benzeri..

Elbette sevgili anlamında söylemiyorum..arkadaş…

Peki bu yorumların ikisini de doğru kabul edebilirmiyiz? Ve bu bir çelişkimidir.?

Yoksa üçüncü bir yorumu getirmek mümkünmü? İnsana ve şartlara göre değişir denebilirmi?

Veya birinin doğru olduğunu kabul edebilirmiyiz? Peki o zaman hatayı aslında kendimizdemi aramalıyız?

Bu soru işaretlerini cevap beklediğim için koymuyorum..insan cevaplarını kendine verdiğin ölçüde yoluna devam eder zaten…

Bak..! Konficyus’un bir sözünü sana hatırlatmak isterim;

İnsanların hayatlarında akıllı davranması için üç yol vardır der.

Birincisi iyi düşünmektir. Bu en asilidir.

İkincisi taklit etmektir. Bu en kolayıdır.

Üçüncüsü denemiş olmaktır. Bu en acısıdır.

Bu üç cümleyi açmaya kalksan sayfalar yetmez.

Ve bana soracak olursan bu seçimler bize ait değildir. Öyle olsa hiç sorun kalmazdı. Ve her insan içinde standart bir yol yoktur..

Sen bana cevaben diyorsunki’’Bayanlar elbetteki erkeklerden tecrübelidirler çoğu anlamda, kesin kararlar verirler biz erkekler gibi boş karar verip ikincisini denemek istemezler, bir eşya alımında önemli bir karar vermede vs.’’ ben senin bu yorumuna katılmamakla birlikte, benim yazımda bu anlamda hiçbir yorum olmadığını söylemeliyim. Bak ayrıntılara önem verirler desen sana katılırım.:)

Yine ayrıca yazında bahsi geçen’’Bayanların dilinden anladıktan sonra ne ucurumlardan ne dönülmezlerden dönülür ki, bu bayanlar için de geçerlidir erkek dilinden anlama.Ben bunu biraz geç anlamış olsamda artık o dili konusabiliyorum ve bu dilin kökü kalbinizdeki sevgidir.’’ Söz ile ne anlatmaya çalıştığını ben anlayamadım doğrusu. Kadınların veya erkeklerin dili diye bir şeyi ben kabul edemem doğrusu ve yoktur. Yaşlıların, çocukların, hayvanların, vs. dilinden anlamak olabilir. Tamam. Fakat kadın erkek arasında uyum olur. Bunun içinde anlayış vardır. güven vardır. ilişkiyse sevgi vardır. vs..bunların dışında yok ten uyumu, ruh ikizi felan..neyse..ben böyle söylemem hiçbir zaman..sözüm çok uzadı.yaw.:)

Bu arada’’Çıkardığın sonuca hiç katılmıyorum…….’’ Şekinde başlayan paragraftaki yazından benim anlayabildiğim..''saygı sevgi,güven,olmazsa aşk olmaz. Birde şüphecilik bu sözü geçen kavramlara terstir.''

Ben sana birkaç cümle ile kendimi şöyle anlatayım..

Bunun ispatı; gözleri görmeyen bir çocuğun ağzına konan meyveyi tadıp ismini tahmin etmesi gibidir(saygı,sevgi,güven,aşk).

Daha önceden tadını ve ismini bildiğin bir meyve ise cevap kesindir. Acı veya tatlı fark etmez. Aksi halde en fazla tahmin eder birilerine fikirlerini sorar. Ama iki harükarda da. İspatı yoktur. Son noktada cevabı yine sen kendine verirsin. İstediğin imside koyarsın buna da kimse karışamaz…..

Şüphecilik konusuna gelince…kendinden şüphe duymadığın sürece, bence çok faydalı bir histir..yaşayan bilir..ama abartıp paronayak olmanıda bir anlamı yok tabi..:)

son olarak imkansızı aramaktan kasıt umuttur aslında...ve herkezde olması gerekir..yoksa bir sorun var demektir..

Nihayetinde herkezin doğrusu kendini bağlar. Normalde yazıyı bu kadar uzun tutmazdım fakat belliki kendimi eksik ifade etmişim ve düzeltmek istedim…yorum için teşekkürler..
hayaletlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks