Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi > Mizah Bölümü

Uyarılar

GÜNÜN FIKRASI. :)

Hayatım Değişti Kafesi ve Mizah Bölümü GÜNÜN FIKRASI. :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Nine ile dede bir gün eski günleri yad ediyorlarmış. Nine, "hadi yine eski günle......rde olduğu gibi sinemanın önünde buluşup, felekten bir gün çalalım" demiş.Dede de tamam hanım demiş, ve ertesi gün olmuş. Dede önceden sinemanın ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mizah Bölümü telkin cd indir izle İstanbul Mizah Bölümü nerededir kimdir Mizah Bölümü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mizah Bölümü hipnoz Mizah Bölümü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mizah Bölümü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mizah Bölümü kuantum düşünce kitap haberi

GÜNÜN FIKRASI. :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-12-2010, 08:44 PM   #21 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart Cevap: GÜNÜN FIKRASI. :)

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nine ile dede bir gün eski günleri yad ediyorlarmış. Nine, "hadi yine eski günle......rde olduğu gibi sinemanın önünde buluşup, felekten bir gün çalalım" demiş.Dede de tamam hanım demiş, ve ertesi gün olmuş.
Dede önceden sinemanın önüne gitmiş ve beklemeye başlamış,ama nine gözükmemiş..
Dede beklemekten sıkılıp sinirli bir şekilde eve gitmiş,bakmış ki hanım evde oturmuş ağlıyor."Ya hanım seni o kadar bekledim niye gelmedin" demiş.
Nine ise hıçkıra hıçkıra cevap vermiş:
"Annem izin vermedi" == :D :))
cok hostu

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-12-2010, 10:05 AM   #22 (permalink)
Üsteğmen

aşk kırıntısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,731
340 Mesajinıza toplam 1,098 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aşk kırıntısı will become famous soon enoughaşk kırıntısı will become famous soon enough

Alıntı:
Nine ile dede bir gün eski günleri yad ediyorlarmış. Nine, "hadi yine eski günle......rde olduğu gibi sinemanın önünde buluşup, felekten bir gün çalalım" demiş.Dede de tamam hanım demiş, ve ertesi gün olmuş.
Dede önceden sinemanın önüne gitmiş ve beklemeye başlamış,ama nine gözükmemiş..
Dede beklemekten sıkılıp sinirli bir şekilde eve gitmiş,bakmış ki hanım evde oturmuş ağlıyor."Ya hanım seni o kadar bekledim niye gelmedin" demiş.
Nine ise hıçkıra hıçkıra cevap vermiş:
"Annem izin vermedi" == :D :))

canım benim paylaştığın fıkra bile harika...
aşk kırıntısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2010, 12:54 PM   #23 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Fıkralar çok güzeldi, çok iyi geldi hakikaten, saolun kızlar:))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2010, 02:36 PM   #24 (permalink)
blue jaloon
Guest

UZUN Kurban Bayrami tatilinde yerli turistlerin gozdesi olan Bodrum'da ucaklara olan yogun talep THY gorevlilerini fikra gibi rezervasyon talepleriyle karsi karsiya birakti. Turk Hava Yollari'nin Bodrum'daki Oasis Alis Veris ve Kultur Merkezi'ndeki burosu ile Milas- Bodrum Havalimani'ndaki danisma burosunu arayan yolcular ile personel arasinda birbirinden ilginc gorusmeler yapildi. Gorevliler birbirinden garip telefonlara yanit vermek zorunda kaldi. Bilgisayarli sistemle kayda gecen gorusmelerde, yolculardan 'talk show' ustalarina tas cikartan espriler cikti.
THY gorevlilerini arayan bazi yolcular
''Beyefendi ben yarinki Berlin yolcunuzun ucagiyim'',
''Iyi aksamlar, Ingiltere'nin saat birimi kac acaba'' gibi ifadeler kullandi.
Bazi yolcularla THY gorevlileri rasinda su diyaloglar gecti:
Yolcu: Diyarbakir kac para? THY: 58 milyon 500 bin, indirim belgeniz varsa 32 milyon.
Yolcu: Indirim belgesi kac para? *
Yolcu: Trabzon'dan Istanbul'a kac saat acaba?
THY: Beklemeye alan gorevli 'Bir saniye efendim...'
Yolcu: Sagolun iyi aksamlar. *
Yolcu: Kars'a yer var mi?
THY: Maalesef yok efendim.
Yolcu: Arada bir yerde falan yok mu, askeriz de. *
THY: Indirim belgeniz var mi?
Yolcu: Var komutanim *
Diyarbakir'dan arayan yolcu: Iyi gunler abi, ben Istanbul'a ucacagim da, pasaport lazim miydi.
* Iyi aksamlar yavrum, Kars Kara Kuvvetler Komutanligi'nin telefonunu verir misin sana zahmet? *
THY: Yolcunun adi lutfen.
Yolcu: Duygu. Ama yolcu benim ve erkegim.
* THY: Ucak aksam beste efendim.
Yolcu: Doksan beste mi, cok gec yahu.
* Yolcu: Iyi aksamlar, Lufthansa'nin ucagi indi mi?
THY: Onlarin ucagini biz goremiyoruz
Yolcu: Nasil goremezsiniz, orasi THY degil mi?
* Yolcu: Iyi aksamlar, Agri'ya yer var mi?
THY: Yer yok, dolu efendim.
Yolcu: Acil gitmem lazim, firardayim da.
* Kuskucu bir bayan: Afedersiniz esim Londra'ya ucuyor, yanindaki arkadasinin adi dilimin ucunda ama hatirlayamiyorum, siz bir bakip soyler misiniz bilgisayardan.
THY: Yolcu hakkinda bilgi veremeyiz efendim.
Bayan: Sey, bari yanindakinin bay mi bayan mi oldugunu soyleseniz, benim icin cok onemli.
Terminalde yolcuyu ucaga goturen otobusu goren Trabzon yolcusu, 'Ben ucak parasi verdim, otobusle gitmem.'
Alt 10-12-2010, 02:50 PM   #25 (permalink)
blue jaloon
Guest

geçmiş zamanda yaşlı bir kadın öğretmene bir kapta yoğurt götürür. Yoğurdu alan öğretmen de...
---"TEŞEKKÜR ederim "teyze der.
tabi bu kelimeyi hiç duymayan kadının kafasına takılır. bu adam bana ''Ne Ederim'' demek istedi diye. karşısına tanidik biri çıkar. tanidigina olayı anlatır......
---Bu ögretmen bana ne demek istedi sakın küfür müfür etmesin der.

---"Koskaca kadınsın O sözü nasıl söylettin. öyle ağır bir küfür ki anana avradına sövse ondan daha iyiydi." der.
Kadın bir hışımla öğretmenin kapısını çalar.
--- Öğretmen, Öğretmen bana bak "Benim oğlanlarımda sana teşekkür etsin tamam mı."
Alt 11-12-2010, 11:35 PM   #26 (permalink)
blue jaloon
Guest

Papa makam otosuyla Roma'da dolaşmaktadır. Bir süre sonra canı sıkılır ve şöföre... durmasını söyler. Soförü arkaya geçirir ve arabayı kendisi kullanmaya başlar. Araç kullanmanın zevkine varınca hız yapmaya başlar. Hız sınırını aşınca da tabi ki radara yakalanir. Trafik polisi çevirir, arabayı kenara çeker. Polis arabanın penceresine eğilince afallar ve durumu merkeze aktarmak için telsizine davranir.
- Amirim bir oto çevirdim, ama içinde çok büyük bir adam var. Ne yapayim?
- Vali mi?
- Daha büyük.
- Başbakan mı?
- Hayır daha büyük.
- Amerika Başkanı mı?
- Hayır daha büyük.
- Daha büyük kim var oğlum?
- Bu adam kim bilmiyorum ama makam soförü Papa!!
:))))
Alt 11-12-2010, 11:58 PM   #27 (permalink)
Teğmen

ecemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 188
81 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ecemre will become famous soon enoughecemre will become famous soon enough

Einstein konferanslarına hep özel şoförü ile giderdi. Yine bir konferansa gitmek üzere yola çıktıkları bir gün şoförü Einstein'a; "Efendim uzun zamandır siz konuşmanızı yaparken ben de arka sıralarda oturup sizi dinliyorum ve artık neredeyse söyleyeceğiniz her şeyi kelimesi kelimesine biliyorum" demiş. Einstein gülümseyerek ona bir öneride bulunmuş: "Peki şimdi gideceğimiz yerde beni hiç tanımıyorlar." "o halde bugün palto ve şapkalarımızı değiştirelim benim yerime sen yap konuşmayı ben de arka sırada seni dinlerim." Şoför gerçekten çok başarılı bir konuşma yaptı ve sorulan tüm soruları doğru yanıtladı. Tam yerine oturacağı sırada bir kişi o güne kadar konferansta sorulmamış bir soru sordu. Şoför hiç duraksamadan soruyu soran kişiye döndü ve: "Böylesine basit bir soruyu sormanız gerçekten çok garip" dedi. Sonra da Einstein'ı işaret ederek şöyle devam etti: "Şimdi size arka sırada oturan şoförümü çağıracağım ve sorduğunuz soruyu göreceksiniz o bile yanıtlayacak."
ecemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2010, 04:00 PM   #28 (permalink)
bigokyanus
Guest

Din dersinde öğretmen yeni başladığı sınıfında öğrenciyi ka...ldırmış...- Adın ne senin evladım- Kevser öğretmenim- Ne güzel isim,Oku bakalım kevser suresini- Öğrenci sureyi ezbere okumuş- Aferin evladım, ağzına sağlık- Senin adın ne evladım- Fatih öğretmenim- Çok güzel isim, Oku bakalım fatiha suresini demiş,- Öğrenci ezbere okumuş- Aferin evladım, ağzına sağlık..-Öğretmen birde bakmış, bir çocuk masanın altına saklanmaya çalışıyor..- Evladım kalk bakayım, adın ne senin demiş- Yasin öğretmenim,ama arkadaşlar bana kısaca Süphaneke derler :)
Alt 18-12-2010, 07:54 PM   #29 (permalink)
Teğmen

cikin_emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
42 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cikin_emel is an unknown quantity at this point

Çok sağolun arkadaşlar yaa hepsi birbirinden komikti valla ama en çok papa ve einstein fıkralarına güldüm :)
Alt 18-12-2010, 09:34 PM   #30 (permalink)
Teğmen

asas76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 65
30 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asas76 will become famous soon enoughasas76 will become famous soon enough

Alıntı:
Din dersinde öğretmen yeni başladığı sınıfında öğrenciyi ka...ldırmış...- Adın ne senin evladım- Kevser öğretmenim- Ne güzel isim,Oku bakalım kevser suresini- Öğrenci sureyi ezbere okumuş- Aferin evladım, ağzına sağlık- Senin adın ne evladım- Fatih öğretmenim- Çok güzel isim, Oku bakalım fatiha suresini demiş,- Öğrenci ezbere okumuş- Aferin evladım, ağzına sağlık..-Öğretmen birde bakmış, bir çocuk masanın altına saklanmaya çalışıyor..- Evladım kalk bakayım, adın ne senin demiş- Yasin öğretmenim,ama arkadaşlar bana kısaca Süphaneke derler :)
Elinize sağlık valla fıkralar bomba gibiydi ama bu fıkra fitili ateşledi, gülmekten patladım
asas76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil