Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi > Mizah Bölümü

Uyarılar

*Fıkralar*

Hayatım Değişti Kafesi ve Mizah Bölümü *Fıkralar* Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Bunu kastetmemiştim Mizahi paylaşım yapçeksin. Hadi bakiyim... baya baya çalıştırıyosun sen beni ama...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mizah Bölümü telkin cd indir izle İstanbul Mizah Bölümü nerededir kimdir Mizah Bölümü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mizah Bölümü hipnoz Mizah Bölümü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mizah Bölümü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mizah Bölümü kuantum düşünce kitap haberi

*Fıkralar*

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-01-2010, 09:23 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 209
86 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
appetite for destruction will become famous soon enoughappetite for destruction will become famous soon enough
Standart Cevap: *Fıkralar*

Alıntı:
maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunu kastetmemiştim Mizahi paylaşım yapçeksin. Hadi bakiyim...
baya baya çalıştırıyosun sen beni ama

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

appetite for destruction isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2010, 09:25 PM   #12 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
appetite for destruction Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
baya baya çalıştırıyosun sen beni ama
ee naparsın cadılık zor bir iş olsa gerek
Alt 26-01-2010, 09:38 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point

Hadi bi temel daha şeetireyim mi?

Temel iş ararken Afrika'da bir ülkenin yamyanlardan kurtulmak için kelle avcıları aradığını okuyunca. Ula koş tursin ha uşak pen çok paralı pir iş puldim. demiş. Evet kelle başına yüz dolar az para da değil hani. Hemen uçakla ihtiyaç duyulan ülkeye geldiklerinde başkbakan törenle karşılamış bizim iki kafadarı. Çünkü yamyamlardan tırtıkları için sadece tek Türkiye'den karadeniz cumhuritetinden bizimkiler gitmişler. Sonra direk ormana ilk günü acemi şansı iki,üç yamyamı avlamışlar. Akşam otelde paraları sayıyorlar. keyif sigarasını içiyrorlar. Ertesi günü on kelle aman Allah'ım 1000 dolar çok para. Ancak temelle dursun son avlarında ormanda yorulmuşlarr ağacın altında uyuyyakalmışlar. YAmyamlarda bunları çok fena kafaya takmışlar ve gizlice takip ediyortlar. Ağacın çevresi ellerinde mızraklarını yöneltmiş şekilde tam 100 yamyam . Temel çıtırlara uyanır. Bir de ne görsün 100 e yakın yamyam. Kalk la dursun kalk bu gün panın. a.q. duk. demiş.

https://skydrive.live.com/?cid=2232b...4&sc=documents

hayat hiç bir zaman adil değildir.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2010, 09:47 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 209
86 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
appetite for destruction will become famous soon enoughappetite for destruction will become famous soon enough

Alıntı:
maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ee naparsın cadılık zor bir iş olsa gerek
pek fıkra hikaye bilmem ben öyle ne yapmam lazım ?
appetite for destruction isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2010, 09:52 PM   #15 (permalink)
spestnaz
Guest

Alıntı:
muraturkom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Temel iş ararken Afrika'da bir ülkenin yamyanlardan kurtulmak için kelle avcıları aradığını okuyunca. Ula koş tursin ha uşak pen çok paralı pir iş puldim. demiş. Evet kelle başına yüz dolar az para da değil hani. Hemen uçakla ihtiyaç duyulan ülkeye geldiklerinde başkbakan törenle karşılamış bizim iki kafadarı. Çünkü yamyamlardan tırtıkları için sadece tek Türkiye'den karadeniz cumhuritetinden bizimkiler gitmişler. Sonra direk ormana ilk günü acemi şansı iki,üç yamyamı avlamışlar. Akşam otelde paraları sayıyorlar. keyif sigarasını içiyrorlar. Ertesi günü on kelle aman Allah'ım 1000 dolar çok para. Ancak temelle dursun son avlarında ormanda yorulmuşlarr ağacın altında uyuyyakalmışlar. YAmyamlarda bunları çok fena kafaya takmışlar ve gizlice takip ediyortlar. Ağacın çevresi ellerinde mızraklarını yöneltmiş şekilde tam 100 yamyam . Temel çıtırlara uyanır. Bir de ne görsün 100 e yakın yamyam. Kalk la dursun kalk bu gün panın. a.q. duk. demiş.
işte buna ihtiyacım vardı teşekkürler
Alt 26-01-2010, 10:19 PM   #16 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
muraturkom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yazımda bu tarz fıkralar istemiyorum. Kendi adına fıkra sayfası açıp fıkranı yazabilirsin.

Alıntı:
appetite for destruction Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
pek fıkra hikaye bilmem ben öyle ne yapmam lazım ?
Sen yaz demedim ki komik bulduğun fıkra veya yazı varsa bizle de paylaş dedim

Alıntı:
spestnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
işte buna ihtiyacım vardı teşekkürler
Fıkra okumaya ihtiyacın varsa aç Google'ı fıkralar yaz oku!
Alt 26-01-2010, 10:24 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş.başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış : "Maymunu iyi besle!"
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2010, 10:25 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

Trabzonlu imamlarla, Rizeli imamlar turnuva düzenleyip maç yaparlarmış; ama her defasında Rizeli imamlar yenerlermiş. Trabzonun takım kaptanı Temel Hoca demiş ki; "uşaklar bu böyle gitmez, bizim Trabzonsporlu Hami'yi takıma alalım, diyelim ki bu bizim merkez caminin yeni hocasıdır." Diğerleri de kabul etmişler ve maça gitmisler Rize'ye. Dönüşte takım kaptanı Temel Hoca'ya sormuşlar, "mac ne oldu? diye; "2-1 yenildik" demiş. "Golleri kim attı?" diye sormuşlar; Temel "bizim golü Hami Hoca attı; onların golleri de Pierro Hoca ile Roberto Carlos Hoca attı.." demiş.
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2010, 10:26 PM   #19 (permalink)
Elektra
Guest

Güzeldi canım. Ellerine sağlık
Alt 26-01-2010, 10:31 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point

maymuna iyi bak ho ho ho

https://skydrive.live.com/?cid=2232b...4&sc=documents

hayat hiç bir zaman adil değildir.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks