Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mizah Bölümü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mizah-bolumu/)
-   -   *Fıkralar* (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mizah-bolumu/463490-fikralar.html)

Elektra 21-01-2010 06:48 PM

*Fıkralar*

YEŞİLLER
Temel Amerika'da otobüs söförlügü yapiyor. Beyazlar önde, zenciler arkada otururken kavgaya tutuşuyorlar.
Temel de herkesi otobüsten indirip bir insanlık nutku atıyor:
- pundan pöyle siyah-beyaz yok. hepiniz yesilsiniz; simti otobüse pinepilirsinuz, ama tikkat edin, acikk yesiller öne, koyu yesiller arkaya otursun.

TİTANİK
Titanik battığında üç kişi kurtulur. (İngiliz,Fransız ve Temel)İngiliz sadece golf sopasını, Fransız sadece golf topunu kurtarabilmiş. Bunların canları çok sıkılmış. Fransız
- "Hadi golf oynayalım"
demiş. İngiliz de katılmış. Temel de çok sevinmiş:
- "Ama ben nasıl oynandığını bilmiyorum"
deyince ,
- "Çok kolay, sopa, top ve delik lazım"
demişler. İngiliz:
- "Bende sopa var."
Fransız:
- "Bende de top var."
Temel:
- "Ben oynameyrum."

ZÜRAFA
Bir gün, CIA, KGB ve MİT teşkilatlarından hangisinin daha başarılı olduğunu tespit etmek için bir "istihbarat yarışması" düzenlenmiş. Bu yarışma uyarınca, her üç teşkilatın en iyi adamlarından oluşan onar kişilik ekipleri Kongo'nun balta girmemiş ormanlarına göndermişler.
Ormanın girişinde görevlerini açıklanmış:
- "Ormana girip, en kısa sürede bir zürafa bulup getiren kazanır..."
Önce KGB liler gitmiş. 15 dakika sonra bir zürafa ile çıkagelmişler.
Sonra CIA gitmiş. 10 dakika sonra zürafa ile gelmişler.
En sonunda bizim MİT gitmiş, 7 dakika sonra bir fille dönmüşler.
Yarışmayı düzenleyenler "Bu da nedir?.." diye sorunca fil atlamış:
"Abi valla ben zürafayım..."

NASIL ÖLÜM?
Naziler üç kişi; İngiliz, Fransız ve Laz'ı esir almışlar ve sonuçta ölüm cezasına çarptırmışlar. Ve askerler soruyor:
- Beyler Giyotinle mi ölmek istersiniz? Asılarak mı? Kurşuna dizilerek mi?
İlk önce Fransız yanıt verdi:
- Benim atalarım hep giyotinle öldüler ben de giyotinle. Onu almışlar kafasını yerleştirmişler giyotine. Giyotini üstten bırakıyorlar.Tam kafasına 2 santim kalınca giyotin duruyor. Maalesef giyotin bozuk Almanlar sinirleniyor. Çünkü bu durumda Fransız kurtuldu.
İngiliz:

- Arkadaşlar, asılarak ölmek çok kötü benide giyotinle öldürün. İngiliz uyanıklık yapıyor. Almanlar giyotini tamir ediyorlar. Ama olay aynı sekilde cereyan ediyor. Sonuçta İngilizde kurtuluyor. Sıra bizim laza geliyor. Bizim Temel de uyanık:
- Arkadaşlar asılarak ölmek gerçekten çok kötü. E zaten giyotin de çalışmıyor. En iyisi beni kurşuna dizin.

vitamin61 21-01-2010 08:31 PM

Cevap: *Fıkralar*

son fıkradaki espriyi anlamadım

master8566 21-01-2010 09:21 PM

Alıntı:

My Hoshh Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580600)
giyotini tercih ederse canı kurtulacak ama lazlığından kurşuna dizilmeyi tercih ediyor khkh56

Nasıl kurtulacak? Almanlar giyotini tamir etmişler diyor fıkrada...y789

vitamin61 21-01-2010 09:23 PM

evetttt...

srkn54 23-01-2010 12:32 PM

titanik güzeldi sevincli

zynp0 23-01-2010 02:15 PM

Titanik süper ciddengirlhaha bir de Yeşiller'i babam yıllardır anlatıyor girlhaha

Elektra 25-01-2010 05:13 PM

Alıntı:

zynp0 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 580962)
Titanik süper ciddengirlhaha bir de Yeşiller'i babam yıllardır anlatıyor girlhaha

Hadi ya ben yeşilleri ilk defa duydum girlhaha

muraturkom 25-01-2010 05:29 PM

çok komik yahu. Hele o golf , hey Allahım nereden buluyrosunuz bunları. Bir tane de ben döktüreyim mi?

Temel almanya ya murat 124 le gidiyor. Önünde bir mersedes kırmızı ışık yandı mersedes durdu ve olan oldu temelin frenleri tutmadı, mersedese arkadan çarpınca , arabadan adam iniyor. bir bakıyor ki külüstür bir araba. Ne yaptın diyor arabanı satsan benim tamponumu ödemez. Temel yarım yamalak almancayla abi kusura bakma, isteyerek olmadı diyor. İkinci kırmızı ışıkta aynı kazanın benzeri ve yine aynı mersedesle olunca alman çıkıp bağırıp çağırıyor, temel abi affet diyor. yola devam ediyorlar üçüncü kırnızı ışıkta bir daha çarpınca temel arabadan inme zahmetine katlanmadan camı açıp sarkarak abi ben ben diyor.

appetite for destruction 26-01-2010 09:15 PM

temel de ırkçı çıktı ya khkh56

Elektra 26-01-2010 09:19 PM

Alıntı:

appetite for destruction Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 581412)
temel de ırkçı çıktı ya khkh56

Bunu kastetmemiştimyu89 Mizahi paylaşım yapçeksin. Hadi bakiyim...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:01 PM.