Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Kutlama Partileri

Uyarılar

yeni alışkanlığım ...sigara içmemek.

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Kutlama Partileri yeni alışkanlığım ...sigara içmemek. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ya ferfecir yaa ben senden bu konuda çok güzel elektrik alıyorum yaaa sen de harikasın sağol arkadasım ...belkide mesajıma ilk cevap yazan sen olduğun için mi acaba ...bilemedim.. ama bakıyorum da yazdıklarıma valla ben hem pişiriyom ,hem satıyom hem yiyom ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kutlama Partileri telkin cd indir izle İstanbul Kutlama Partileri nerededir kimdir Kutlama Partileri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kutlama Partileri hipnoz Kutlama Partileri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kutlama Partileri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kutlama Partileri kuantum düşünce kitap haberi

yeni alışkanlığım ...sigara içmemek.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-03-2008, 11:07 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: yeni alışkanlığım ...sigara içmemek.

ya ferfecir yaa ben senden bu konuda çok güzel elektrik alıyorum yaaa sen de harikasın sağol arkadasım ...belkide mesajıma ilk cevap yazan sen olduğun için mi acaba ...bilemedim..

ama bakıyorum da yazdıklarıma valla ben hem pişiriyom ,hem satıyom hem yiyom ...kendimi şak şaklayıp duruyorum farkındaysanız..allah allha yaaa .. ay çok güldümmm neseee bundada bi hayır var diyelimmm.. ama bu şekilde topluıca ve destekçilerle sigara ,daha okkalı unutuluyomuş ......umarım birgün ...yazmıcam çünkü ööle bi gün olmucakkkkkkkkkkkkkk

bide yarın öğleden sonra başka bir arkadasa gidecem arkadaşımla ..ev sahibi olan arkadasımla içerdik ne güzel ,diğeri kullanmıyo. ama yarın ne olacak bilin bakalım?? ev sahibi arkadasım azınlık kalacak ve ben diğer arkadasım gibi içmeyeceğimmmmmm....
(amannnn bende çok mu abartıyom bu işi yaaaaa,,,böyle her dakka da paylaşmak adına yazılmaz kiiii,,,bana daral geldi yaaaa ,,,ama paylaşmak güzellll ne olur benim gibi ruhunuz dar olmasın ,okuyun sıkılmadan beni tek bırakmayın) manyadım ben arkadaşlar

idare ediverin artık yazıkkk ağla

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-03-2008, 04:37 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point

kocaman aferin sana bak alkisliyorumda seni sen icmeyeceksin biliyoruz sen oyle iradeli birisisinki istegidigin gibi icini dok bize nazinicekeriz :) biz okuyoruz seni merak etme bikmicaz yeterki sen aldigin kararin arkasinda dur bak simdiden cok hosuna gitti sigara icmeyen biri olmak acayip havali bir durum bunun farkina vardin artik hastalikli muamelesi yapmiyor kimse sana cunku sen artik ozgursun ole bir illetin esiri degilsin bende 21 haziran 2007 de biraktim bu site ve mp3 ler sayesinde ben o zamanlar tr deydim esime siteyi tavsiye ettim oda bakti 1 hafta sonra yine site sayesinde mp3 sayesinde birakti etkisi var tavsiye ederim. biz seninleyiz yanliz degilsin
Alt 20-03-2008, 07:54 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

yokkkkkkk bugün yenildimmmmmmm 2 tane içtiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kötüyümmmmmmmmmmmmm..2 hafta hiç içmedimmmm diye bilene kadar hiç bişi yazmıcammmmmm.......iradesizimmmm

ama bide şöyle bi durumum var yenilmedim ayaktayım diyorum .içyiysem oldu bitti bi daha olmucak diyorum ...üfffffffffffffffff kendimimi kandırıyorum ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Alt 21-03-2008, 06:26 PM   #14 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

hava hoşcum ben kutlamaya geç kaldım diye hayıflandım başlığı görünce..

konunun sonuna gelince bide ne göreyim içtim diyorsun..

e şimdi ne yaptın kuzum.. eger o içtiğinle kaldıysan mesele yok.. biz yine partimizi yaparız senin için..

sezen bu konuda daha deneyimli nil de öyle..
belki bu tarz geriye dönme isteklerin normaldir ama önemli olan bırakma kararını alman
ve bunu bize lanse etmen...

ben istersen yapabileceğine inanıyorum..
sağlıklı ve doğru şekilde yaşamayı seçtiğini hatırlat kendine..

sigarayı bırakan dostlar hadi bakalım destek olalım ..
madem hava hoşcum havasının hoş olmasını istedi sigaradan kurtularak
o zaman o yolda yürümesi için biraz ittirelim...

canım benim.. sen son durumunu bi haber ver bizlere..
merak ettim şimdi...

bu güzel çiçekler bu kararı aldığın için sana..
inanıyorum ki aldığın kararın arkasında durarak uygulayacaksında..
istersen yeni bir tarih belirle .. ama bu sefer sadık kalcak şekilde..
ve o zamana kadar kendini ruhsal ve bedensel olarak bu duruma hazırla tatlım..

sevgiler..

Alt 22-03-2008, 09:29 PM   #15 (permalink)
Teğmen

31 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ferfecir is an unknown quantity at this point

Hava hoş içmişsen içmişisn kendini üzme o kadar lütfen yeni bırakanlarda bu durum olabilir gayet normal sonuçta anlattığına göre önünde o kadar kişi içiyor önemli olan içitkten sonra nasılsa içitm diye yeniden eski günlere dönmemen ben inanıyorum başaracaksın sen bu işi sakın pes etme ayrıca iradesiz falan değilisn bunuda sakın düşünme iradesiz olsan bırakmaya bile yeltenmezdin hiçç
benim hakkımdaki güzel düşüncelerin içinde teşekür ederim sakın kendine olan inancını bu konuda kaybetme olur mu inanıyorum bir gün tamamen bırakacaksın
Alt 23-03-2008, 01:07 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

-----yazmmayacağım..24 03 2008 den itibaren başlangıç tarihi belirliyorum ve kendime ceza veriyorum ..bu 2 haftayı kimseyle paylaşmıycam..aferin demesin kimse bana ..müstahakbu günlerimi tek başıma geçirmem....çok uçtum,,şiştim,,böbürlendim en son fiyasko oldum ...ama vazgeçmek yok bu yoldan...tek farkla ,,ne güzel ŞIMARA ŞIMARA sizE Olan biteni anlatıyodum,,sizden aldığım feyz daha bi motive ediyor du.....ee ne yaptım en son....o yüzden 2 hafta boyunca bu zor günlerimi tek başıma kimseden gaz almadan şak şaklanmadan geçirecem...müstahak bana ...8 nisan 2008 de bi daha görüşelim...szi çok seviyorum bence ben bu konuda sizin o güzel ilginize layık değilim.....
Alt 24-03-2008, 01:30 AM   #17 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim..
eğer bu şekilde rahat edeceksen biz sana elbette sessiz desteğimizide veririz...

bizlerle paylaşırsan eğer sorumluluk duygundan hareketle daha kararlı davranabilirsin..
ama henüz bırakmaya hazırda değilsen asla kendini suçlayıcı tavra bürünme..
bu sefer kendi içinde her sigara içişinde ayrıca bir suçluluk duygusu belirir ki
burada yapmaya çalıştığımız şey en sağlıklı ve hzuurlu şekilde yaşamı yaşamak..

o zaman sigarayı bırakman amacından şaşar birde üzerine hediye suçluluk duygusu v.b hisler bırakır..

onun için lütfen hazır olduğunda hareket et..
önemli olan senin en huzurlu halinle eyleme geçmen...

ve sen her halukarda hepimziin ilgisini sonuna kadar hak ediyorsun..
lütfen rahat ol ve içsel olarak neyi yapmak istiyorsan e şekilde davran..
burada hiçbirimiz diğerini eleştirmek yada küçümsemek için birarada değiliz..
hangi koşullarda olrsak olalım daima birbirimize destek olacağız..

mesela sezenl bak kaç sefer bıraktı.. kaç sefer kilo vereceğim diye diyet yaptı..
sonra bozdu.. sigarada içti.. ama bak en sonunda dediğini yaptı ve başardı..
hemde en zor olanını..
aynı anda hem sigarayı bıraktı hemde kilo verdi..
inşallah sende arzu ettiğin şekilde başaracaksın ...

sevgiler..
Alt 25-03-2008, 12:10 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point

Slm...schmanic sana katiliyorum cok haklisin..arkadasim hava-hoscum sen sessiz kalabilirsin ama inanki bu durum seni yildirmamali biz yine seninle ve destekciniz herzaman sonuna bunu unutma!!!
Alt 21-05-2008, 07:20 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

tekrar selam arkadaşlar... lafı uzatmıcamm ..hani son yazdıımda bir tarih vermiş ve o tarihte sessizce bırakacaktım falan filan.....yok ,,boş hikayeymiş bunlar...olmadı ..yapamadım,,haa hazır mı değildim??hayırr olabildiğince hazır hissediyordıum kendimi ama napiiim çok gerildim üstelik irademe de söz geçiremediğim için kendime çok kızdım...üfff amann napiim dedim en son ,,,içiom işte ....ve kendimle de barıştım kendimi hala seviyom yine de...şu an ki durumumu arz edeyim efendim 44evet kendim sigara almıyorum ,,buna dayanıyorum ,,sıkıntı duymuyorum,sigara yoksa yok evde o kadar,,,,,almıyorum günlerce deiçmesem içmiyorum.ama hayatımdan çıkaramadım...içene eşlik ediyorum...ama bu da iyi bir gelişme değil mi yaaaa..... 1 paket içerdim 1 günde....--züğürt tesellisimi bu bendeki acaba--- dusun
Alt 21-05-2008, 07:32 PM   #20 (permalink)
MagNetiC
Guest

ewt, kusura bakmazsan son cümlene katılıcam..
bırakmak demek bırakmak demektir.. öle "şu zaman içiyorum, eşlik ediyorum falan.." bunları yaparsan hayatın boyunca eşlik edersin, unutma.. o senin düşmanın.. ya kendi sağlığının yanında girersın savaşa, ya düşmanının.. bence çıkart artık hayatıntan.. kolay değildir , inanıyorum ama bırakılamaz hiç değildir.. bırakan bırakıo.. bi doktorun kötü bi haber vermesini bekleme derim..
abartı olsa da son cümlem, yaşayanlar var.. bırakanlar da var, bu sözü duyanlar da..
umarım hayatında kendi yanında olursun, düşmanına tiksinerek bak, ve def et hayatından...
kolay gelsin :) iyi gelişmeleri sana inanarak bekliyoruz.. :)

Bookmarks

Seçenekler
Stil