Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2008, 06:12 PM   #8 (permalink)
hava-hoş
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: yeni alışkanlığım ...sigara içmemek.

yaa harikasınız yaaa.... ben bi insanı seviyosam gerşekten sevilecek bir insandırda seviyorumdur....--anaa sigara içmemek ben de ukalalık başlangıcı yarattı..hayırdır inşallah....--evet canlarım yazılarınız ve desteğiniz için binlerce teşekkürler..bugün 4. günümün akşamı..ve öksürüğüm devam ediyor ,,hem de gök gürültüsü gibi...içerken tık öksürüğüm yoktu... razıyım ama,,başarıya giden her yol mübahtır... konuyla alakalı mı bilemedim ...bugün arkadaşa gittik toplantı vardı onda ..içiyolardı valaaa fosur fosurr...allahım inş biri bana da al yak demez diye çok yırtındım..ama alırmıydım ??bilmiyorum çok canım çekmişti çünkü...ama şu an iyi ki ööle bi olay olamaış ve ben de içmemişim diyorunm.ama şimdi yine içen bir arkadaşım gelecek bana kahve içmeye .. hemen geliyo... içmemem gerek onunla ...eğer bunu da başarırsam yırttım ben bu işi... ama itiraf etmek istiyorum,,, bronşlarım acıyooo öksürükten boğazım yanıyo... ama canım da içmek istiyo yaaaaaaa üffffffff bi tanecik bile içmem beni acaip yıkacak bunu da biliyorum ama öbür sesim de diyor ki,,bi taneden bişey olmaz ...ayyyyyşşşş....yok direneceğim .gelsin içen arkadasım ona bi kave yapiim o içsin sigarasını ben de ona melul melul bakiiiim