Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kutlama Partileri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kutlama-partileri/)
-   -   yeni alışkanlığım ...sigara içmemek. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kutlama-partileri/5168-yeni-aliskanligim-sigara-icmemek.html)

hava-hoş 18-03-2008 12:48 AM

yeni alışkanlığım ...sigara içmemek.

selam
ben bugünden itibaren artık içmeyeceğim ......bugün ilk günüm dü bitti,,,,içmedim.yarın 2. günüm olacak ve içmeyeceğim...BEN BU SAHNELERİ ÇOK YAŞADIM ASLINDA AMA EN FAZLA 3-5 AY SONRA TEKRAR İÇTİM. AMA ŞİMDİKİNDEN TEK FARKI VE EN ÖNEMLİ AYRINTISI ,O ZAMANLAR BENİ DESDTEKLEYECEK SİZ GÜZEL İNSANLAR YOKTUNUZ HAYATIMDA ...ŞİMDİ EMİNİMKİ SİZLERİN DESTEĞİYLE HEM KOLAY UZAKLAŞACAĞIM,,,HEMDE BİR DAHA ÖLÜNCEYE DEK İÇMEYECEĞİM.......KARARLIYIMMMMMMMMMMM derty HADİ İKİ GAZ VERİN BANA CANLARIM... İHTİYACIM OLDUKÇA ACIP OKUYAYIM Kİİ ÇOK İHTİYACIM OLACAK...... SEVİYOM SİZİİİİİ

ferfecir 18-03-2008 12:52 AM

Ynt: yeni alışkanlığım ...sigara içmemek.

hadi bakalım sen bize söyleyecek söz bile bırakmamaışsın ki eminim bir daha başlamayacaksın dilierm dumanlı günlerine hiç dönmezsin bence önemli olan istemek ve inanamak sende her ikiside mevcut bundan sonra haledilemeyecek bir durum göremiyorum ben

hava-hoş 18-03-2008 09:45 AM

kiss3 yani ben harikayım di mi?? smil56öyle demek istiyorsun thumbsanim 44 her başlayan gün için bugün sigara içmeyeceğim diye karar vererek bırakmak çok güzel bu meret i.yani artık sigara yı bıraktım dan ziyade ,,her gün için "bugün içmicem "sözü......ve bugün 2. günün sabahı ,,uyanır uyanmaz"dün içtim mi" diye sorguladım kendimi.hayır cevabını alınca derin bir huzur a kavuştum.ama şu an boğazım sanki akşamdan 1 paket içmişte yatmışım gibi dolu ve yanık acıyo...

nilcelep 18-03-2008 06:37 PM

Hosgeldin aramiza sen zaten kararlisin almis oldugun karardan dolayi seni kutlarim alk78 daha once basaramadin diye bu durum seni yildirmamali bu son kararrinin arkasinda duracagindan eminim faydasi olacaksa benim yazilarimi bulmani tavsiye ederim 8 ay bitti ilk aldigim kararda birakdim ve esimede birakdirdim birakdigimin ilk 3. gununde smiliyface 20 yillik iciciydim gunde 2.paket icerken biraktim birakiyorum dedigim anda biraktim telkinleri dinle faydasi olacaktir.yazilarimi okursan anlarsin baslamak icin sebep isteseydim sebebim cokdu.paylasimlarini bekliyoruz hergun yaz lutfen seni rahatlatir elinden su eksik olmasin sana tavsiyem.seni tekrar tebrik ederim kiss3

ferfecir 18-03-2008 11:46 PM

Alıntı:

hava-hoş Nickli Üyeden Alıntı
kiss3 yani ben harikayım di mi?? smil56öyle demek istiyorsun thumbsanim 44 her başlayan gün için bugün sigara içmeyeceğim diye karar vererek bırakmak çok güzel bu meret i.yani artık sigara yı bıraktım dan ziyade ,,her gün için "bugün içmicem "sözü......ve bugün 2. günün sabahı ,,uyanır uyanmaz"dün içtim mi" diye sorguladım kendimi.hayır cevabını alınca derin bir huzur a kavuştum.ama şu an boğazım sanki akşamdan 1 paket içmişte yatmışım gibi dolu ve yanık acıyo...

Tabiki harkasın yani tam demek istediğimi anlamışsın bu gün 2. gün ve oda bitti boğazının durumu bence normal ee zamnında içtiğin sigaranın acısıdır biraz o ama bundan sonra öyle uyanmayacaksın içmediğini kendi kendine söylediğinde ne kadar huzur duymuşsun bak bu huzuru bir ömür yaşamak istemez misin ee tabiki istersin istediğin için bu kararı aldın zaten dumansız ve huzur dolu günler diliyorum sana

yakamoz 19-03-2008 12:56 AM

http://www.medikalforum.org/portal/i..._harikasin.gif 25889 25889 25889

Alıntı:

hava-hoş Nickli Üyeden Alıntı

Sezennl 19-03-2008 01:24 AM

teprik ederim canim seni. 20cigun dolsun bizim saman sanada kutlama partisi acar insallahhhhhhhhhhhhhhhh. sen kararini almissin birdaha hic icemsin. hem icince ne oluyor bende biraktim sigarayi sukur kurtuldum. darisi isteyenlerin herkezin basina

hava-hoş 19-03-2008 06:12 PM

yaa harikasınız yaaa.... ben bi insanı seviyosam gerşekten sevilecek bir insandırda seviyorumdur....--anaa sigara içmemek ben de ukalalık başlangıcı yarattı..hayırdır inşallah....--evet canlarım yazılarınız ve desteğiniz için binlerce teşekkürler..bugün 4. günümün akşamı..ve öksürüğüm devam ediyor ,,hem de gök gürültüsü gibi...içerken tık öksürüğüm yoktu... razıyım ama,,başarıya giden her yol mübahtır... konuyla alakalı mı bilemedim ...bugün arkadaşa gittik toplantı vardı onda ..içiyolardı valaaa fosur fosurr...allahım inş biri bana da al yak demez diye çok yırtındım..ama alırmıydım ??bilmiyorum çok canım çekmişti çünkü...ama şu an iyi ki ööle bi olay olamaış ve ben de içmemişim diyorunm.ama şimdi yine içen bir arkadaşım gelecek bana kahve içmeye .. hemen geliyo... içmemem gerek onunla ...eğer bunu da başarırsam yırttım ben bu işi... ama itiraf etmek istiyorum,,, bronşlarım acıyooo öksürükten boğazım yanıyo... ama canım da içmek istiyo yaaaaaaa üffffffff bi tanecik bile içmem beni acaip yıkacak bunu da biliyorum ama öbür sesim de diyor ki,,bi taneden bişey olmaz ...ayyyyyşşşş....yok direneceğim .gelsin içen arkadasım ona bi kave yapiim o içsin sigarasını ben de ona melul melul bakiiiim rt67

hava-hoş 19-03-2008 08:15 PM

ohhhh afferin bana yaaaa. o içti ben melulu melul baktım .3 tane içti ben 3 kere melulu oldum yani...su iştim durudm bende onun karsısında....ama bu bir zordu ve zoru başardım .biliyorum ki şu dönemlerim kritik dönemler.1 hafta sonra falan yanımda içilsede istemiycem belkide daha öteye gidip rahatsız olacam dumandan(tecrübe ile sabittir) ama bide şu olay var yaaa.. hani yukardaki mesajda sizle bi paylaşımım olmasaidi belki de içecektim onunla...ama şimdi bu yazımı size duyurma gurur u var ya ,,,belkide bu durum beni içirtmedi....evet yani ,,neden olmasın ...bana bravıoo diceksiniz iki gaz vereceksiniz yaaaaa bu yüzden onunla içmedim ....yav çok kapris ve abartılı oldum mu neee ama bi kaç gün daha naz yapiiim yaaaa sizde olmasanız gerçekten beni çekecek kimsem yok .yazık bana ..eşimde bu günlerimde yanımda değil .il dışında olsa da ne anlar ki zaten o benden çok içiyo. ama onada bıraktıracağım umuyorum....onada iyi bi örnek olmalıyım kabarmalı abarmalıyım s45apk

ferfecir 19-03-2008 10:49 PM

Harikasın harikasın harikasın diyorum başka ne diyim en zorlu sınavı bıakmışsın gibi ardında karşında birileir içmiş ama sne içmemişisn aferin yaa tebrik ediyorum valla çelik gibi bir iraden var devamı gelecek inşallah alk78

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:08 AM.