Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kuantum İsim Analizi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-isim-analizi/)
-   -   Kuantum İsim Analizi Eklentimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-isim-analizi/463513-kuantum-isim-analizi-eklentimiz.html)

hayatimdegisti 23-01-2010 05:13 PM

Kuantum İsim Analizi Eklentimiz

Facebook üzerinde açtığımız Kuantum İsim Analizi Eklentimizi şu ana kadar 200.000 yakın kişi kullandı.Bu sayı her geçen gün artmakta.

Sizde Kuantum İsim analizi yaptırmak isterseniz eklentimiz bu linkte.

Login | Facebook

Site: Kuantumisim.com | Kuantum Bizim İşimiz

Eklentinin ingilizce versiyonu yapıldı şu an hazır.Son editlemeleri yapılıp ingilizce versiyonda aktif edilecektir.

Işıldayan Safir 23-01-2010 05:15 PM

Cevap: Kuantum İsim Analizi Eklentimiz

harika bir haber hayırlı olsun sayının ingilizce versiyonla beraber her geçen gün çoğalmasını dilerim

yy3mn 24-01-2010 01:29 AM

Bu analizi facebookta görüp yapmıştım daha önce ve şaşırmıştım da doğruluğundan..:))
Bugün de tesadüfen bu siteyi buldum.(iyki bulmuşumm:))).)
Sanırım ben bu siteyi aramışım her defasında..Artık kişisel gelişim kitaplarından sıkılmıştım.Geçenlerde hipnozla ilgili bir sunum bile yaptım hatta..Burdaki her şeyin bana çok yardımı dokunacağına inanıyorum.ilk mp3leri indirdim bile birazdan başlıyorum.Paylaşımda bulunan herkese çok teşekkürler.iyki varsınız da iyki bulmuşum!!:))

Nesira 24-01-2010 01:45 AM

Valla ben yılbaşında Shamanic Özlem Hanım'dan kazanmıştım kuantum isim analizini.. Bu analizi kendisi bizzat yapmış ve göndermişti, gönderdiklerini şaşkınlıkla okumuştum.

CGurpinar 02-03-2010 05:15 PM

Cengiz, Cengiz Gürpınar isminin kuantum analizine baktı.
Sonucu: Güzel sanatlara yeteneğin oldukça fazla.Bu konu ile ilgili bir şeyler yapmalısın.Duygusal yönün ağır basıyor.Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun.Sağduyulu ve yaratıcısın.Bu çok iyi İsim analizcilerine göre o...ldukça iyi bir harf olan g harfi var isminin içinde.Sana üstün güçler getiriyor.Hayatınızda duygu hakim.Mantığa da biraz ağırlık vermekte ikisini dengelemekte fayda var.Akademik anlamda başarılısın, bu konuda ilerleyebilirsin.Ancak eğer isminde ki diğer harfler ile bu meslek seçimi uyumlu değilse başarılı olmana rağmen mutlu olmayabilirsin. Çok inatçı bir kişiliğin var.Bu hayatında gerginliğe ve strese yol açıyor.isminin ilk harfinin bunda etkisi büyük.Özellikle gereksiz strese ve öfkeye dikkat.Engeller içinde mücadele vermene rağmen zorlanıyorsun.Bunun nedeni ismin içinde ki ü harfi.Özellikle yeni doğanlarda ve iş yeri isimlerinde aman bu harfe dikkat.Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın.İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın.Sosyal ortamlarda güvenin tam.Özel ilişkilerinde güven sahibisin aranılan ve sosyal birisin.İsminde ki p harfi bu etkileri daha da arttırıyor.Oldukça duygusalsın.Bu kadar duygusal olmanın dezavantajlarını zaman zaman yaşıyorsun.Duygusallığın ı harfinin etkisi.İsmin içinde ki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor.

gulumser 02-03-2010 06:55 PM

aman isminizin içinde ü harfi olmasın aman aman :):)
(mücadeleyi zorlaştırıyomuşta)
ayrıca çok teşekkür ederim atakan bey ve özlem hanım :):)

azime_1 05-05-2010 05:12 PM

valla ben de yaptım. tutmuyor

senarist 22-05-2010 11:59 AM

çok güzel benim kelimesi kelimesine tuttu:)

arca 22-05-2010 02:44 PM

neee " ü " tehlikeli mi? olamaz ( Gülşah ) adımı değiştirecem..

Müşfik 22-05-2010 02:50 PM

ben bi sitede harflerin anlamlarını bulmuştum aynı bunun gibiydi yani ben biliyordum zaten ismimin harflerinin anlamını daha geniş bir açıklama yapamaz mısınız?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:05 AM.