Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kuantum İsim Analizi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-isim-analizi/)
-   -   Kuantum İsim Analizi Eklentimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-isim-analizi/463513-kuantum-isim-analizi-eklentimiz.html)

ESOS 10-06-2010 11:00 AM

Cevap: Kuantum İsim Analizi Eklentimiz

ya arkadaşlar kim nasıl yapıyor anlamadım yaptım falan diyosunuz ...bi zahmat benim adımada yaparmısınız ESİN KISAKOL.... sevinirim:))

Belgin ∞ 10-06-2010 12:01 PM

Alıntı:

>pckopat< Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 748088)
ben bi sitede harflerin anlamlarını bulmuştum aynı bunun gibiydi yani ben biliyordum zaten ismimin harflerinin anlamını daha geniş bir açıklama yapamaz mısınız?

Daha geniş bir açıklama (yaklaşık 5-6 A4 kağıdı uzunluğunda) detaylı isim analizinizde yapılabiliyor ancak.

zepp 06-07-2010 08:01 PM

zeynep valla tam uymadı, ismin bir enerjisi vardır tabii ama aklım pek yatmıyor

NURTEN AK 30-07-2010 02:31 PM

ADIM SOYADIM: NURTEN

İSİM ANALİZİMİ YAPARSANIZ MEMNUN OLURUM.

hayatimdegisti 30-07-2010 08:46 PM

Alıntı:

NURTEN AK Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 759902)
ADIM SOYADIM: NURTEN

İSİM ANALİZİMİ YAPARSANIZ MEMNUN OLURUM.

Facebook eklentisinden çıkan sonuç bu.
Daha detaylı analiz için Kuantumisim.com | Kuantumisim.com

İsminin ilk harfi N çok çok iyi enerji yayıyor ve sana üstün güçler sağlıyor. Bu nadir harflerden birisidir bu enerjiyi iyi kullanmalısın. Çevrende ulaşılmaz gibi görünsende kendi içinde neşe ve bolluk var. U harfi özellikle bolluğa zenginliğe ulaşma potansiyelini arttırıyor. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. Gizemli bir yapın var. İsminin içinde geçen t harfi etkisi ile kolay kolay çözülemiyorsun. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Sağduyulu ve yaratıcısın.

bluegirlx 30-07-2010 09:13 PM

keşke yüsra isminide analiz etsenizzz....çok merak ediyorum..

hayatimdegisti 30-07-2010 09:15 PM

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 759954)
keşke yüsra isminide analiz etsenizzz....çok merak ediyorum..

Facebook eklentimizden çıkan sonuç bu
Yüsra İsminin Kuantum Analizi Sürekli geçmişte yaşamak geçmiş için üzüntü duymak ve anı yaşayamamak. Y harfinin yaşamında böyle bir etkisi var. Yaşamından bu duyguyu çıkardığında her şey senin için çok daha güzel olacak. Engeller içinde mücadele vermene rağmen zorlanıyorsun. Bunun nedeni ismin içindeki ü harfi. Özellikle yeni doğanlarda ve işyeri isimlerinde aman bu harfe dikkat. Dışarıdan görünen sert bir yapın var. Projeler üretebiliyorsun. S harfinin ismin içinde bulunması özellikle kendi işini kuracaklar için avantaj. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor.

bluegirlx 30-07-2010 09:26 PM

tek kelimeyle çok güzel..çok başarılı..en yakın zamanda ismin olumsuz etkilerinden nasıl kurtulmam gerektiğini öğrencem..

angelweb6 30-07-2010 09:40 PM

merhaba bende isim analizi rica edebilirmiyim.Nuriye Şenol ERSAĞDIÇ

hayatimdegisti 30-07-2010 10:39 PM

Alıntı:

angelweb6 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 759958)
merhaba bende isim analizi rica edebilirmiyim.Nuriye Şenol ERSAĞDIÇ

Dileyen üyelerimiz facebook dan analiz yapabilirler..
Anmelden | Facebook

Nuriye Şenol İsminin Kuantum Analizi İsminin ilk harfi N çok çok iyi enerji yayıyor ve sana üstün güçler sağlıyor. Bu nadir harflerden birisidir bu enerjiyi iyi kullanmalısın. Çevrende ulaşılmaz gibi görünsende kendi içinde neşe ve bolluk var. U harfi özellikle bolluğa zenginliğe ulaşma potansiyelini arttırıyor. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. Hayatınızda duygu hakim. Mantığa da biraz ağırlık vermekte ikisini dengelemekte fayda var. Geçmişi unutmuyorsun, çok zor affeden ve dışarıdan güçlü görünen bir yapın var. Özellikle affetme konusunda çalışmalar yapmalı kendini ya da başkalarını suçlamaktan vazgeçmelisin. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Üretken ve güçlü olman da isminin ilk harfi olan Ş nin etkisi görünüyor. Bu en çok ön plana çıkan özelliğin. Sağduyulu ve yaratıcısın. Duygularını açığa vurmaktan çekinen bir yapın var. O harfinin etkisi olan bu konuda dengeleme yapmak gerekir Duygusal olarak kendine hakimsin. Güzel şeylere sahip olmak istiyorsun. Büyük düşünebilen senin için doğru tanım olur.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:40 PM.