Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kuantum İsim Analizi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-isim-analizi/)
-   -   Kuantum İsim Analizi Eklentimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-isim-analizi/463513-kuantum-isim-analizi-eklentimiz.html)

hayatimdegisti 23-01-2010 05:13 PM

Kuantum İsim Analizi Eklentimiz

Facebook üzerinde açtığımız Kuantum İsim Analizi Eklentimizi şu ana kadar 200.000 yakın kişi kullandı.Bu sayı her geçen gün artmakta.

Sizde Kuantum İsim analizi yaptırmak isterseniz eklentimiz bu linkte.

Login | Facebook

Site: Kuantumisim.com | Kuantum Bizim İşimiz

Eklentinin ingilizce versiyonu yapıldı şu an hazır.Son editlemeleri yapılıp ingilizce versiyonda aktif edilecektir.

Işıldayan Safir 23-01-2010 05:15 PM

Cevap: Kuantum İsim Analizi Eklentimiz

harika bir haber hayırlı olsun sayının ingilizce versiyonla beraber her geçen gün çoğalmasını dilerim

yy3mn 24-01-2010 01:29 AM

Bu analizi facebookta görüp yapmıştım daha önce ve şaşırmıştım da doğruluğundan..:))
Bugün de tesadüfen bu siteyi buldum.(iyki bulmuşumm:))).)
Sanırım ben bu siteyi aramışım her defasında..Artık kişisel gelişim kitaplarından sıkılmıştım.Geçenlerde hipnozla ilgili bir sunum bile yaptım hatta..Burdaki her şeyin bana çok yardımı dokunacağına inanıyorum.ilk mp3leri indirdim bile birazdan başlıyorum.Paylaşımda bulunan herkese çok teşekkürler.iyki varsınız da iyki bulmuşum!!:))

Nesira 24-01-2010 01:45 AM

Valla ben yılbaşında Shamanic Özlem Hanım'dan kazanmıştım kuantum isim analizini.. Bu analizi kendisi bizzat yapmış ve göndermişti, gönderdiklerini şaşkınlıkla okumuştum.

CGurpinar 02-03-2010 05:15 PM

Cengiz, Cengiz Gürpınar isminin kuantum analizine baktı.
Sonucu: Güzel sanatlara yeteneğin oldukça fazla.Bu konu ile ilgili bir şeyler yapmalısın.Duygusal yönün ağır basıyor.Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun.Sağduyulu ve yaratıcısın.Bu çok iyi İsim analizcilerine göre o...ldukça iyi bir harf olan g harfi var isminin içinde.Sana üstün güçler getiriyor.Hayatınızda duygu hakim.Mantığa da biraz ağırlık vermekte ikisini dengelemekte fayda var.Akademik anlamda başarılısın, bu konuda ilerleyebilirsin.Ancak eğer isminde ki diğer harfler ile bu meslek seçimi uyumlu değilse başarılı olmana rağmen mutlu olmayabilirsin. Çok inatçı bir kişiliğin var.Bu hayatında gerginliğe ve strese yol açıyor.isminin ilk harfinin bunda etkisi büyük.Özellikle gereksiz strese ve öfkeye dikkat.Engeller içinde mücadele vermene rağmen zorlanıyorsun.Bunun nedeni ismin içinde ki ü harfi.Özellikle yeni doğanlarda ve iş yeri isimlerinde aman bu harfe dikkat.Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın.İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın.Sosyal ortamlarda güvenin tam.Özel ilişkilerinde güven sahibisin aranılan ve sosyal birisin.İsminde ki p harfi bu etkileri daha da arttırıyor.Oldukça duygusalsın.Bu kadar duygusal olmanın dezavantajlarını zaman zaman yaşıyorsun.Duygusallığın ı harfinin etkisi.İsmin içinde ki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor.

gulumser 02-03-2010 06:55 PM

aman isminizin içinde ü harfi olmasın aman aman :):)
(mücadeleyi zorlaştırıyomuşta)
ayrıca çok teşekkür ederim atakan bey ve özlem hanım :):)

azime_1 05-05-2010 05:12 PM

valla ben de yaptım. tutmuyor

senarist 22-05-2010 11:59 AM

çok güzel benim kelimesi kelimesine tuttu:)

arca 22-05-2010 02:44 PM

neee " ü " tehlikeli mi? olamaz ( Gülşah ) adımı değiştirecem..

Müşfik 22-05-2010 02:50 PM

ben bi sitede harflerin anlamlarını bulmuştum aynı bunun gibiydi yani ben biliyordum zaten ismimin harflerinin anlamını daha geniş bir açıklama yapamaz mısınız?

ESOS 10-06-2010 11:00 AM

ya arkadaşlar kim nasıl yapıyor anlamadım yaptım falan diyosunuz ...bi zahmat benim adımada yaparmısınız ESİN KISAKOL.... sevinirim:))

Belgin ∞ 10-06-2010 12:01 PM

Alıntı:

>pckopat< Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 748088)
ben bi sitede harflerin anlamlarını bulmuştum aynı bunun gibiydi yani ben biliyordum zaten ismimin harflerinin anlamını daha geniş bir açıklama yapamaz mısınız?

Daha geniş bir açıklama (yaklaşık 5-6 A4 kağıdı uzunluğunda) detaylı isim analizinizde yapılabiliyor ancak.

zepp 06-07-2010 08:01 PM

zeynep valla tam uymadı, ismin bir enerjisi vardır tabii ama aklım pek yatmıyor

NURTEN AK 30-07-2010 02:31 PM

ADIM SOYADIM: NURTEN

İSİM ANALİZİMİ YAPARSANIZ MEMNUN OLURUM.

hayatimdegisti 30-07-2010 08:46 PM

Alıntı:

NURTEN AK Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 759902)
ADIM SOYADIM: NURTEN

İSİM ANALİZİMİ YAPARSANIZ MEMNUN OLURUM.

Facebook eklentisinden çıkan sonuç bu.
Daha detaylı analiz için Kuantumisim.com | Kuantumisim.com

İsminin ilk harfi N çok çok iyi enerji yayıyor ve sana üstün güçler sağlıyor. Bu nadir harflerden birisidir bu enerjiyi iyi kullanmalısın. Çevrende ulaşılmaz gibi görünsende kendi içinde neşe ve bolluk var. U harfi özellikle bolluğa zenginliğe ulaşma potansiyelini arttırıyor. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. Gizemli bir yapın var. İsminin içinde geçen t harfi etkisi ile kolay kolay çözülemiyorsun. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Sağduyulu ve yaratıcısın.

bluegirlx 30-07-2010 09:13 PM

keşke yüsra isminide analiz etsenizzz....çok merak ediyorum..

hayatimdegisti 30-07-2010 09:15 PM

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 759954)
keşke yüsra isminide analiz etsenizzz....çok merak ediyorum..

Facebook eklentimizden çıkan sonuç bu
Yüsra İsminin Kuantum Analizi Sürekli geçmişte yaşamak geçmiş için üzüntü duymak ve anı yaşayamamak. Y harfinin yaşamında böyle bir etkisi var. Yaşamından bu duyguyu çıkardığında her şey senin için çok daha güzel olacak. Engeller içinde mücadele vermene rağmen zorlanıyorsun. Bunun nedeni ismin içindeki ü harfi. Özellikle yeni doğanlarda ve işyeri isimlerinde aman bu harfe dikkat. Dışarıdan görünen sert bir yapın var. Projeler üretebiliyorsun. S harfinin ismin içinde bulunması özellikle kendi işini kuracaklar için avantaj. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor.

bluegirlx 30-07-2010 09:26 PM

tek kelimeyle çok güzel..çok başarılı..en yakın zamanda ismin olumsuz etkilerinden nasıl kurtulmam gerektiğini öğrencem..

angelweb6 30-07-2010 09:40 PM

merhaba bende isim analizi rica edebilirmiyim.Nuriye Şenol ERSAĞDIÇ

hayatimdegisti 30-07-2010 10:39 PM

Alıntı:

angelweb6 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 759958)
merhaba bende isim analizi rica edebilirmiyim.Nuriye Şenol ERSAĞDIÇ

Dileyen üyelerimiz facebook dan analiz yapabilirler..
Anmelden | Facebook

Nuriye Şenol İsminin Kuantum Analizi İsminin ilk harfi N çok çok iyi enerji yayıyor ve sana üstün güçler sağlıyor. Bu nadir harflerden birisidir bu enerjiyi iyi kullanmalısın. Çevrende ulaşılmaz gibi görünsende kendi içinde neşe ve bolluk var. U harfi özellikle bolluğa zenginliğe ulaşma potansiyelini arttırıyor. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. Hayatınızda duygu hakim. Mantığa da biraz ağırlık vermekte ikisini dengelemekte fayda var. Geçmişi unutmuyorsun, çok zor affeden ve dışarıdan güçlü görünen bir yapın var. Özellikle affetme konusunda çalışmalar yapmalı kendini ya da başkalarını suçlamaktan vazgeçmelisin. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Üretken ve güçlü olman da isminin ilk harfi olan Ş nin etkisi görünüyor. Bu en çok ön plana çıkan özelliğin. Sağduyulu ve yaratıcısın. Duygularını açığa vurmaktan çekinen bir yapın var. O harfinin etkisi olan bu konuda dengeleme yapmak gerekir Duygusal olarak kendine hakimsin. Güzel şeylere sahip olmak istiyorsun. Büyük düşünebilen senin için doğru tanım olur.

ayay 30-07-2010 10:45 PM

inanılmaz tam beni anlatıyor blissy:
Okumayı çok seviyorsun ve bilime ilgin var. Akademik kariyer yapabilirsin. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Geçmişi unutmuyorsun, çok zor affeden ve dışarıdan güçlü görünen bir yapın var. Özellikle affetme konusunda çalışmalar yapmalı kendini ya da başkalarını suçlamaktan vazgeçmelisin. Sağduyulu ve yaratıcısın. Sosyal ortamlarda güvenin tam. Özel ilişkilerinde güven sahibisin aranılan ve sosyal birisin. İsmindeki p harfi bu etkileri daha da arttırıyor...y789

delimanyak 31-07-2010 08:32 PM

Aşırı hayalperest hayal kuran bir kişiliğin var. Çevrende ulaşılmaz gibi görünsende kendi içinde neşe ve bolluk var. U harfi özellikle bolluğa zenginliğe ulaşma potansiyelini arttırıyor. Duygusal olarak kendine hakimsin. Güzel şeylere sahip olmak istiyorsun. Büyük düşünebilen senin için doğru tanım olur. Gizemli bir yapın var. İsminin içinde geçen t harfi etkisi ile kolay kolay çözülemiyorsun. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Sağduyulu ve yaratıcısın.

krzm67krzm67krzm67

berechit 25-08-2010 09:28 PM

bende bir neslihan ak rica edebilirmiyim atakan bey yada özlem hanım:)

RenaC 25-08-2010 09:45 PM

Güzel sanatlara yeteneğin oldukça fazla. Bu konu ile ilgili bir şeyler yapmalısın. Duygusal yönün ağır basıyor. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Sağduyulu ve yaratıcısın. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın.

Buda benimki :D

hayatimdegisti 25-08-2010 09:48 PM

Alıntı:

berechit Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 764707)
bende bir neslihan ak rica edebilirmiyim atakan bey yada özlem hanım:)

Neslihan Ak İsminin Kuantum Analizi İsminin ilk harfi N çok çok iyi enerji yayıyor ve sana üstün güçler sağlıyor. Bu nadir harflerden birisidir bu enerjiyi iyi kullanmalısın. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Dışarıdan görünen sert bir yapın var. Projeler üretebiliyorsun. S harfinin ismin içinde bulunması özellikle kendi işini kuracaklar için avantaj. Duygusal olarak kendine hakimsin. Güzel şeylere sahip olmak istiyorsun. Büyük düşünebilen senin için doğru tanım olur. Hayatınızda duygu hakim. Mantığa da biraz ağırlık vermekte ikisini dengelemekte fayda var. Sert, bildiğini yapan ancak yaşadığın şeylerden ders alabilen bir kişiliğin var. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Sağduyulu ve yaratıcısın. Algılama yeteneğin oldukça yüksek. Mantığın gayet iyi ve yerinde kullanabiliyorsun. Mantığını dinlemen doğru bir seçim. Muhteşem. Daima gizli güç ve yükselmeyi simgeleyen k harfine sahip olman bir şans. Bir anda yaşamında değişiklikler olabilir.

berechit 28-08-2010 06:55 PM

çok teşekkürler atakan bey sağolun aynen ben yani:) güzel seyler duymak beni rahatlattı:)

aysenol 06-09-2010 10:45 PM

merhabalar bu konuyla cok ilgileniyorum benim iki cocugum var zeren ve mert ali çakıcı

bluegirlx 06-09-2010 11:57 PM

Alıntı:

aysenol Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 767289)
merhabalar bu konuyla cok ilgileniyorum benim iki cocugum var zeren ve mert ali çakıcı

zeren Akademik anlamda başarılısın, bu konuda ilerleyebilirsin. Ancak eğer ismindeki diğer harfler ile bu meslek seçimi uyumlu değilse başarılı olmana rağmen mutlu olmayabilirsin. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. Sağduyulu ve yaratıcısın

mert Senin için yüksek zeka sahibi ve güçlü tepkiler veren doğru tanımlamalar olacaktır. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. Gizemli bir yapın var. İsminin içinde geçen t harfi etkisi ile kolay kolay çözülemiyorsun.

faceboktan senin için yaptım umarım faydası olmuştur..istersen sende istediğin isimlerin analizini yapabilirsin..

Sidre 06-10-2010 12:09 AM

benim adım nurhan banada bakarmısınız rica etsem ?

Işıldayan Safir 06-10-2010 12:12 PM

Kuantum isim analiz eklentisinden bakabilirsiniz isminize.

http://apps.facebook.com/kuantumisimanalizi/?ref=ts

Sevgiler. actionsmile

Ervanur 06-10-2010 04:53 PM

Sedece isim analizi mi soyisimle birlikte de bakılabiliyor mu?

kediseverim 06-10-2010 05:18 PM

sevgili admin bende analiz rica edebilir miyim?teşekkürler...emine sarıkaya.

Işıldayan Safir 06-10-2010 06:19 PM

Arkadaşlar detaylı isim analizleri Özlem hanım tarafından ücretli olarak yapılıyor. Facebook eklentisi üzerindense kendi isim analizlerinize kendiniz bakabilirsiniz.

http://apps.facebook.com/kuantumisimanalizi/

Işıldayan Safir 06-10-2010 06:19 PM

Alıntı:

Ervanur Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 772210)
Sedece isim analizi mi soyisimle birlikte de bakılabiliyor mu?

Bakılabilir. superxy

kediseverim 06-10-2010 11:35 PM

facebook a üye değilim...

Işıldayan Safir 06-10-2010 11:38 PM

Alıntı:

kediseverim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 772251)
facebook a üye değilim...

Emine Sarıkaya isminin kuantum isim analizi:

Hem üzüntüyü hem sevinci bir arada yaşamakta senin üzerine yok. Gülerken birden ağlayabiliyor ya da ağlarken gülebiliyorsun. Senin için yüksek zeka sahibi ve güçlü tepkiler veren doğru tanımlamalar olacaktır. Hayatınızda duygu hakim. Mantığa da biraz ağırlık vermekte ikisini dengelemekte fayda var. Sağduyulu ve yaratıcısın. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Aşırı hayalperest hayal kuran bir kişiliğin var. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. Oldukça duygusalsın. Bu kadar duygusal olmanın dezavantajlarını zaman zaman yaşıyorsun. Duygusallığın ı harfinin etkisi. Muhteşem. Daima gizli güç ve yükselmeyi simgeleyen k harfine sahip olman bir şans. Bir anda yaşamında değişiklikler olabilir. Geçmişi unutmuyorsun, çok zor affeden ve dışarıdan güçlü görünen bir yapın var. Özellikle affetme konusunda çalışmalar yapmalı kendini ya da başkalarını suçlamaktan vazgeçmelisin.

kediseverim 06-10-2010 11:59 PM

çok teşekkürler ediyorum sevgili zerynthia cevap verdiğiniz için ve de inanılmaz derecede doğru bir analiz hemde cümlesi cümlesine...şaşırdım inanıny789ve şu aralar kendimi affetme,geçmişi unutma adı altında sitemizde dolaşıyorum bu konuda HAYATIM DEĞİŞTİ demek için uğraşıyorumy789sevgiler.

Işıldayan Safir 07-10-2010 12:05 AM

Alıntı:

kediseverim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 772256)
çok teşekkürler ediyorum sevgili zerynthia cevap verdiğiniz için ve de inanılmaz derecede doğru bir analiz hemde cümlesi cümlesine...şaşırdım inanıny789ve şu aralar kendimi affetme,geçmişi unutma adı altında sitemizde dolaşıyorum bu konuda HAYATIM DEĞİŞTİ demek için uğraşıyorumy789sevgiler.

Bilirsiniz azmin ve istemenin elinden hiçbir şey kurtulmaz. O nedenle hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz değişikliklerin en hayırlı şekilde olmasını dilerim.

Sevgilerimle. actionsmile

kediseverim 07-10-2010 12:36 AM

alk78
Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 772257)
Bilirsiniz azmin ve istemenin elinden hiçbir şey kurtulmaz. O nedenle hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz değişikliklerin en hayırlı şekilde olmasını dilerim.

Sevgilerimle. actionsmile

alk7896klçok teşekkürler sevgili zerynthia...

piila 20-10-2010 04:03 PM

yaa kusura bakmayında bunu mantık çerçevesinde açıklayabiliecek kimse varmı
bizim irademiz dışında sahip olduğuumuz ve bizim gibi birçok insanında sahip olduğu harf toplulukları
doğada harflerin bir karşılı yok onlar bizim yaratımımız sizleri anlayamıyorum gerçekten...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:41 PM.