Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kuantum İsim Analizi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-isim-analizi/)
-   -   Kuantum İsim Analizi Eklentimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-isim-analizi/463513-kuantum-isim-analizi-eklentimiz.html)

Işıldayan Safir 25-10-2010 11:38 AM

Cevap: Kuantum İsim Analizi Eklentimiz

Alıntı:

piila Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 774434)
yaa kusura bakmayında bunu mantık çerçevesinde açıklayabiliecek kimse varmı
bizim irademiz dışında sahip olduğuumuz ve bizim gibi birçok insanında sahip olduğu harf toplulukları
doğada harflerin bir karşılı yok onlar bizim yaratımımız sizleri anlayamıyorum gerçekten...

İsim analizi ile ilgili herhangi bir eğitimim yok. Ancak şunu söyleyebilirim. Her şey bizim yaratımımız. Bu mesajı yazdığınız klavyede... Bundan 100 yıl önce de aya gidilir mi diye alay edilen insanlar vardı.

Dolayısıyla her şeyi bilimsellikle açıklamaya kalkarsanız her zaman geride kalırsınız. Bilimin açıklayamadığı milyonlarca şey varken.

Sevgilerimle. actionsmile

justice82 05-11-2010 01:57 PM

merhaba ben de face booka üye değilim yardımcı olabilirmisiniz bana da isim analizi konusunda;
2 ismim var özlem egemen, kızlık soyadım :çavuşoğlu , evlilik soyadım : aygeç

Işıldayan Safir 05-11-2010 02:09 PM

Alıntı:

justice82 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 777239)
merhaba ben de face booka üye değilim yardımcı olabilirmisiniz bana da isim analizi konusunda;
2 ismim var özlem egemen, kızlık soyadım :çavuşoğlu , evlilik soyadım : aygeç

Özlem Egemen Çavuşoğlu İsminin Kuantum Analizi

İsminin ilk harfi konusunda şanssızsın. Ö harfi seni engelliyor ve normalden daha fazla gayretle bir şeylere ulaşmanın nedeni aslında bu. Akademik anlamda başarılısın, bu konuda ilerleyebilirsin. Ancak eğer ismindeki diğer harfler ile bu meslek seçimi uyumlu değilse başarılı olmana rağmen mutlu olmayabilirsin. Duygusal olarak kendine hakimsin. Güzel şeylere sahip olmak istiyorsun. Büyük düşünebilen senin için doğru tanım olur. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Senin için yüksek zeka sahibi ve güçlü tepkiler veren doğru tanımlamalar olacaktır. Hem üzüntüyü hem sevinci bir arada yaşamakta senin üzerine yok. Gülerken birden ağlayabiliyor ya da ağlarken gülebiliyorsun. Bu çok iyi, isim analizcilerine göre oldukça iyi bir harf olan g harfi var isminin içinde. Sana üstün güçler getiriyor. Sağduyulu ve yaratıcısın. İsminin ilk harfinin etkisi ile zevk ve sefaya düşkün bir yapın var. Her şeyde olduğu gibi bunun da bir limiti olmalı değil mi? İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Aklına eseni yapıyorsun. Bu birçok kişinin yapamadığı bir şey. İsmindeki v harfi bu özelliğinin baskın olmasında etkili. Çevrende ulaşılmaz gibi görünsende kendi içinde neşe ve bolluk var. U harfi özellikle bolluğa zenginliğe ulaşma potansiyelini arttırıyor. Gücünü yerinde ve iyi kullanıyorsun. Verimli çalışmanı sağlayan bu özelliğini isminin içindeki ş harfinin etkisi ile kazandın. Duygularını açığa vurmaktan çekinen bir yapın var. O harfinin etkisi olan bu konuda dengeleme yapmak gerekir Bu çok iyi, isim analizcilerine göre oldukça iyi bir harf olan ğ harfi var isminin içinde. Sana üstün güçler getiriyor.

Özlem Egemen Aygeç İsminin Kuantum Analizi

İsminin ilk harfi konusunda şanssızsın. Ö harfi seni engelliyor ve normalden daha fazla gayretle bir şeylere ulaşmanın nedeni aslında bu. Akademik anlamda başarılısın, bu konuda ilerleyebilirsin. Ancak eğer ismindeki diğer harfler ile bu meslek seçimi uyumlu değilse başarılı olmana rağmen mutlu olmayabilirsin. Duygusal olarak kendine hakimsin. Güzel şeylere sahip olmak istiyorsun. Büyük düşünebilen senin için doğru tanım olur. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Senin için yüksek zeka sahibi ve güçlü tepkiler veren doğru tanımlamalar olacaktır. Hem üzüntüyü hem sevinci bir arada yaşamakta senin üzerine yok. Gülerken birden ağlayabiliyor ya da ağlarken gülebiliyorsun. Bu çok iyi, isim analizcilerine göre oldukça iyi bir harf olan g harfi var isminin içinde. Sana üstün güçler getiriyor. Sağduyulu ve yaratıcısın. Algılama yeteneğin oldukça yüksek. Mantığın gayet iyi ve yerinde kullanabiliyorsun. Mantığını dinlemen doğru bir seçim. Geçmişi unutmuyorsun, çok zor affeden ve dışarıdan güçlü görünen bir yapın var. Özellikle affetme konusunda çalışmalar yapmalı kendini ya da başkalarını suçlamaktan vazgeçmelisin. Seyahat etmeyi seviyorsun. Muhtemelen profilinde seyahat ile ilgili resimler ağırlıklı. Bu özelliğin aslında isminin içinde geçen ç harfinin bir etkisi.

justice82 05-11-2010 02:36 PM

çok teşekkür ederim, bu kadar güzel bir analiz olabilirdi ..sanırım benim de affetme konusunu gözden geçirmem gerekli..ellerinize sağlık

yaramazburcuk 24-01-2011 11:43 AM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 777244)
Özlem Egemen Çavuşoğlu İsminin Kuantum Analizi

İsminin ilk harfi konusunda şanssızsın. Ö harfi seni engelliyor ve normalden daha fazla gayretle bir şeylere ulaşmanın nedeni aslında bu. Akademik anlamda başarılısın, bu konuda ilerleyebilirsin. Ancak eğer ismindeki diğer harfler ile bu meslek seçimi uyumlu değilse başarılı olmana rağmen mutlu olmayabilirsin. Duygusal olarak kendine hakimsin. Güzel şeylere sahip olmak istiyorsun. Büyük düşünebilen senin için doğru tanım olur. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Senin için yüksek zeka sahibi ve güçlü tepkiler veren doğru tanımlamalar olacaktır. Hem üzüntüyü hem sevinci bir arada yaşamakta senin üzerine yok. Gülerken birden ağlayabiliyor ya da ağlarken gülebiliyorsun. Bu çok iyi, isim analizcilerine göre oldukça iyi bir harf olan g harfi var isminin içinde. Sana üstün güçler getiriyor. Sağduyulu ve yaratıcısın. İsminin ilk harfinin etkisi ile zevk ve sefaya düşkün bir yapın var. Her şeyde olduğu gibi bunun da bir limiti olmalı değil mi? İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Aklına eseni yapıyorsun. Bu birçok kişinin yapamadığı bir şey. İsmindeki v harfi bu özelliğinin baskın olmasında etkili. Çevrende ulaşılmaz gibi görünsende kendi içinde neşe ve bolluk var. U harfi özellikle bolluğa zenginliğe ulaşma potansiyelini arttırıyor. Gücünü yerinde ve iyi kullanıyorsun. Verimli çalışmanı sağlayan bu özelliğini isminin içindeki ş harfinin etkisi ile kazandın. Duygularını açığa vurmaktan çekinen bir yapın var. O harfinin etkisi olan bu konuda dengeleme yapmak gerekir Bu çok iyi, isim analizcilerine göre oldukça iyi bir harf olan ğ harfi var isminin içinde. Sana üstün güçler getiriyor.

Özlem Egemen Aygeç İsminin Kuantum Analizi

İsminin ilk harfi konusunda şanssızsın. Ö harfi seni engelliyor ve normalden daha fazla gayretle bir şeylere ulaşmanın nedeni aslında bu. Akademik anlamda başarılısın, bu konuda ilerleyebilirsin. Ancak eğer ismindeki diğer harfler ile bu meslek seçimi uyumlu değilse başarılı olmana rağmen mutlu olmayabilirsin. Duygusal olarak kendine hakimsin. Güzel şeylere sahip olmak istiyorsun. Büyük düşünebilen senin için doğru tanım olur. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Senin için yüksek zeka sahibi ve güçlü tepkiler veren doğru tanımlamalar olacaktır. Hem üzüntüyü hem sevinci bir arada yaşamakta senin üzerine yok. Gülerken birden ağlayabiliyor ya da ağlarken gülebiliyorsun. Bu çok iyi, isim analizcilerine göre oldukça iyi bir harf olan g harfi var isminin içinde. Sana üstün güçler getiriyor. Sağduyulu ve yaratıcısın. Algılama yeteneğin oldukça yüksek. Mantığın gayet iyi ve yerinde kullanabiliyorsun. Mantığını dinlemen doğru bir seçim. Geçmişi unutmuyorsun, çok zor affeden ve dışarıdan güçlü görünen bir yapın var. Özellikle affetme konusunda çalışmalar yapmalı kendini ya da başkalarını suçlamaktan vazgeçmelisin. Seyahat etmeyi seviyorsun. Muhtemelen profilinde seyahat ile ilgili resimler ağırlıklı. Bu özelliğin aslında isminin içinde geçen ç harfinin bir etkisi.

meraba acaba benim ve arkadaşımın isim analizimide yapabilirmisin.ne olursun lütfennnagl34
isimler bunlar :burcu kır-hakkı arslan

genetikmucize 24-01-2011 01:34 PM

merhaba.. bende istiyorum.. lütfennn...

SEDA ŞEN

Işıldayan Safir 24-01-2011 02:23 PM

Burcu Kır İsminin Kuantum İsim Analizi

Kolay kolay ümidini yitirmiyorsun. Ümidini yitirmek vazgeçmek yerine ısrarcı olman yaşamında büyük bir avantaj. İsmindeki b harfinin etkisi olan bu özelliği ön plana çıkarmak için bir dengeleme çalışması yapılabilir. Çevrende ulaşılmaz gibi görünsende kendi içinde neşe ve bolluk var. U harfi özellikle bolluğa zenginliğe ulaşma potansiyelini arttırıyor. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. Konuşma ve yazma yeteneğin üst düzeyde. Bu konularla ilgili çalışmalar yapman halinde başarılı olma ihtimalin çok yüksek. Muhteşem. Daima gizli güç ve yükselmeyi simgeleyen k harfine sahip olman bir şans. Bir anda yaşamında değişiklikler olabilir. Oldukça duygusalsın. Bu kadar duygusal olmanın dezavantajlarını zaman zaman yaşıyorsun. Duygusallığın ı harfinin etkisi.

Işıldayan Safir 24-01-2011 02:24 PM

Hakkı Arslan İsminin Kuantum Analizi

Dışarıdan farklı görünsen de kendi içinde sakin ve durağan bir yapıya sahipsin. İsminin ilk harfi H bunda büyük rol oynuyor. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Muhteşem. Daima gizli güç ve yükselmeyi simgeleyen k harfine sahip olman bir şans. Bir anda yaşamında değişiklikler olabilir. Oldukça duygusalsın. Bu kadar duygusal olmanın dezavantajlarını zaman zaman yaşıyorsun. Duygusallığın ı harfinin etkisi. Algılama yeteneğin oldukça yüksek. Mantığın gayet iyi ve yerinde kullanabiliyorsun. Mantığını dinlemen doğru bir seçim. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. Dışarıdan görünen sert bir yapın var. Projeler üretebiliyorsun. S harfinin ismin içinde bulunması özellikle kendi işini kuracaklar için avantaj. Duygusal olarak kendine hakimsin. Güzel şeylere sahip olmak istiyorsun. Büyük düşünebilen senin için doğru tanım olur. Sağduyulu ve yaratıcısın.

Işıldayan Safir 24-01-2011 02:25 PM

Seda Şen İsminin Kuantum Analizi

Aşırı hayalperest hayal kuran bir kişiliğin var. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Hırslısın ve zorluklara direnme gücün normalin çok çok üzerinde. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Üretken ve güçlü olman da isminin ilk harfi olan Ş nin etkisi görünüyor. Bu en çok ön plana çıkan özelliğin. Sağduyulu ve yaratıcısın.

genetikmucize 24-01-2011 03:00 PM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788130)
Seda Şen İsminin Kuantum Analizi

Aşırı hayalperest hayal kuran bir kişiliğin var. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Hırslısın ve zorluklara direnme gücün normalin çok çok üzerinde. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Üretken ve güçlü olman da isminin ilk harfi olan Ş nin etkisi görünüyor. Bu en çok ön plana çıkan özelliğin. Sağduyulu ve yaratıcısın.

çok teşekkür ederim....

iyi ki varsın :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:32 AM.