Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kuantum Düşünce (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-dusunce/)
-   -   30 Günde Günlük Mucizeler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kuantum-dusunce/14682-30-gunde-gunluk-mucizeler.html)

ozy 12-04-2010 03:59 AM

Cevap: 30 Günde Günlük Mucizeler

Teşekkür ederim. Bir süredir bu konuda çalışıyorum inanıyorum çünkü daha önce hiç olmayacak şeyler yaşadım.hatta secretle tanışmadan evvel.olacağına inandım bir anda dünya durdu sanki ve bir sihirli değnekle isteğim geçekleşti.mucize yaşamda gerçekten var.ben birebir yaşadığım için inancım sonsuz ... ama bilincim bazen yerlerde en büyük hatam (kişisel özellik olarak iyi olan herşeyi paylaşma arzum) insanlara bunu anlatmaya çalışmam.hazır olmayan kimseye bunu anlatmamak gerekiyor anladım.!yazı süper bilincimi tekrar ayaklandırmanıza teşekkür edrerim,iyiki varsınız,her neyi istiyorsanız dünyanın durduğu o ana sihirli değneye bir an önce kavuşmanız dileğimle ...(inanan yada inanmayan herkese yolluyorum dileğimi) sevgilerimle...

karavan 10-07-2010 09:02 PM

Çok teşekkür ederim çok güzel ve emek safedilmiş bir paylaşımdı.

Emeğin ve yüreğin için teşekkürler.

İyiki varsın.

Alexandra 28-07-2010 11:01 AM

Merhaba,

Çok merak ettim, nasılsın? Nasıl gitti? İnşallah her şey dilediğin gibi olur. Unutma, dilediğin an olmasa bile su yolunu elbet bulacaktır. Cesaretini ve kendine güvenini saygıyla selanlıyorum. Sonuç ne olursa olsun sen kendinden emin yoluna devam et.
Güzel bir hayatın olacağını hissettim.
sevgiler:)))

Alexandra 28-07-2010 11:10 AM

Alıntı:

gunesim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 592232)
Clementina medeni cesaretinden dolayı sizi tebrik ediyorum. teklifinizi kabul ettimi merak ettim. sonucunuda yazarsanız sevinirim.y789

Ne yalan söyleyeyim, ben de çok merak ettim. cat56

ilkimce 28-07-2010 12:03 PM

güzel paylaşım için çok teşekkürler ellerine sağlık

MMSI 16-08-2010 02:23 PM

hepsi birbirinden mükemmel, İyi ki varsınız956k

hates 01-12-2010 09:11 PM

tşkler çok faydalı bilgiler...:)

vittoria è nostra 22-01-2011 11:13 PM

hıhımm çok güzel bir paylaşım teşekkür ederim:) denıyecegım:) sonuçları yazarım:) sevgi ve ışıkla kalın.

erol03 02-06-2012 12:29 AM

Cevap: Ynt: 30 Günde Günlük Mucizeler

ben kuantumtum fiziğinle insan hayatının arasında hiç bir bağlantı bulamıyorum bence bunu kullanıp para kazanıyorlar neymiş ne düşünürsek o oluyomuşuz doğru olsa kendinden aciz fizikçiler uygular mesala kim o stewen hawking dünyaca ünlü fizikçi doğru olsa düşünme tekniğiyle tekerlekli sandalyeden kurtulurdu bunlar bile acizken sizmi başarıcaksınız bırakın allah aşkına benim kanıtım bu ya sizin kanıtınız

Işıklı yol 02-05-2013 08:59 PM

konuyu güncelliyorum arkadaşlar.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:15 AM.