Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kpss (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/)
-   -   2012 KPSS... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/619604-2012-kpss.html)

DeLiTaY21 26-09-2011 12:16 PM

Cevap: 2012 KPSS...

bu yıl bende kpss ye gidiyorum ve iktisat mezunu olmama rağmen matematiği baya unutmuşum ve yavaşlamışım.artık ne yapacağım bilmiyorum.

sweeet 26-09-2011 12:29 PM

Bol bol soru çözmek hepimizin yapması gereken birşey hem eksik olduğumuz konularda hem de eksiğimiz olmayan konularda ne kadar çok pratik yaparsak sınavda o kadar rahat hissederiz. Çok zor olmuyor genelde matematik sorular geneli çözülebilecek sorular 2 3 tanesi zorlayabiliyor. Ben de en çok tarihe çalışma ihtiyacı hissediyorum nedense bu yıl çok ezber bilgi soruldu. Aslında tüm alanlara eşit çalışmak mantıklı. Belki her yıl bir başka bir bölüm ile zorluyorlar. KPSS1 de tüm alanlara eşit ağırlık verilmeli. Alan bilgisinde de herkes ihtiyacı olduğu kadar çalışıyor.

Her şeyin başı sistematik ve düzenli çalışmak. Tabi başlayan var mı çalışmalara? Kendine belli bir çalışma planı hazırlayan?

delioglan 27-09-2011 02:34 PM

Ben bu cuma tam teşekküllü bir plan dahilinde başlıyorum. Aslında geç kaldım biraz eğitim forumlarında rakiplerimiz ciddi ilerleme kaydettiler. Şu kitaplarımız bir gelsin çalışma planımı buraya da eklerim.

sweeet 27-09-2011 02:50 PM

Geç değil ki 6 aylıık çalışma ile başaranları gördüm, sıkma canını :)

delioglan 27-09-2011 08:08 PM

Haklısın şimdiden telaşlanmak gereksiz. Ama işte planı uygulayamayacağımız zamanı da hesaba katarsak ne kadar erken başlarsa o kadar iyi. Bu arada benim 4. girişim ve her tavsiyeye açığım lütfen tecrübelerinizi ve önerilerini paylaşın. Sağlıcakla...

delioglan 29-09-2011 10:11 PM

Dergi abonesi olmuştum KPSS için bu gün ilk hediyelerim geldi. Hediyelerden anladığım kadarıyla dergiler baya renkli cicili bicili şeyler. Hediyelere dahil olanlar içinde bazı özet kitaplar var, benzerlik kitabı var (2011 sınavına ne kadar yaklaştıklarını gösteriyor), bir de yeni yaklaşımlar adlı bir kitap malum her sene sınav farklılaşıyor. Pazartesi ya da salı günü de asıl dergilerim gelir artık. Aynen dersanedeymişim gibi bir seviye tespit sınavı yaparak başlayacağım işe. Şimdiden başarılar herkese.

nurbanu25 03-10-2011 08:14 PM

ben de cuma günü yediiklik KPSS dergilerine abone olmuştum,bugün hediyelerim geldi.evet gerçekten renkli bi basım.içeriğinin de sağlam olduğuna eminim.çarşamba da dergiler gelir.vee maratona başlarız.......

nurbanu25 06-10-2011 07:44 PM

eveeeet...yediiklim KPSS dergi setimin 1.si geldi.valla dergi değil bunlar baya baya kitap.basımı gayet kaliteli,içerik renkli.artık çalışmaya başlayabilirim hayırlısıyla.berhan hoca.senin videolar açılmadı yaa...

sweeet 06-10-2011 08:50 PM

Nurbanucum hadi gözünaydın :)

Bir dergi mi geldi sadece?

Yani öğrenmek istediğim 12 sayı birden mi geliyor yoksa dergiler belli periyotlarda mıı gelicek?

Gelenlerin içinde tam olarak neler var şimdi?

(Ben de düşünüyorum almayı)

nurbanu25 06-10-2011 09:14 PM

sağol arkadaşım...
1. kargoda 8 dergi geldi.4 tanesi eğitim bilimleri dergisi.4 tanesi gy gk dergisi.mesela;1. dergide Türkçe sözcükte anlam konusu, matematikte sayılar konusu, tarihte islamiyet öncesi Türk devlet ve medeniyetleri konusu,corafyada coğrafi konum ve harita bilgisi konusu,vatandaşlıkta,hukuka giriş 1 konusu gibi...her konunun sonunda çözümlü ve cevaplı sorular var...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:11 AM.