Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kpss (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/)
-   -   2012 KPSS... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/619604-2012-kpss.html)

nurbanu25 18-09-2011 03:22 PM

Cevap: 2012 KPSS...

forumdan bir arkadaş ihtiyaç ve yargı yayınevlerini önerdi.matematikte güvender tarihte de pegem yayınevinin iyi olduğunu söyledi...

Işıldayan Safir 20-09-2011 12:16 AM

İhtiyaçın matematiğinden birebir çözümlü sorunun aynısının şıkların yeri bile değiştirilmeden çıktığına şahit olmuştum ve bu ilk değil. Kaynak olarak Ösym tarafından da kullanıldığı için İhtiyaç yayınları tavsiye edilebilir. Onun dışında ben de yargının matematik kitabını beğendim. Ancak alan bilgisine girecekler için Yargı'nın kitaplarını önermiyorum. Tarih için de Cahide Bolat'ın kitabı epeyce meşhur. Benim arkadaşlarımda vardı ve memnundular. Hatta dersde almışlardı kendisinden ve söyledikleri çıkıyormuş.

delioglan 20-09-2011 12:43 AM

Benim kastettiğim ihtiyaç uzaktan eğitim. Ben kayıtlı videolarını izlemiştim onu da nette bulabilirsiniz 2010 kayıtları sanırım. Bana faydası oldu özellikle eğitim bilimleri için tavsiye edebilirim. Ben bu sene dershaneye gitmeyeceğim için düşünmüştüm ama maddi olarak gene de ağır geldi 800 tl gibi sanırım. Bir de ztv den bahsedilmiş onun da adını çok duydum ama inceleme fırsatım olmadı. Ben yediiklim dergilerine abone olacağım. Bence bir inceleyin şu an onda da kampanya var ve gayet uyguna geliyor, bol bol da hediyesi var. Ayrıca dergi şeklinde olması disipline olmak için bence birebir. Link verme konusunda tereddüt yaşıyorum, sorun teşkil ediyor mu bilemedim. Ama zaten çoğuna google ile rahatça ulaşabilirsiniz. Bence doğru kaynak seçmek çok önemli, neticede herkesin öğrenme stilleri farklı. Herkese başarılar.

nurbanu25 20-09-2011 09:06 PM

akşam eğitim bilimleri videoları buldum ve indirdim.sanırım ztv nindi.ihtiyaç uzaktan eğitim adlı bir sitemi var değioğlan.link verirsen sevinirim...

nurbanu25 20-09-2011 09:28 PM

link bu sanırım: KPSS ALES DGS AÖF İnglizce KPSS-A KPSS-B SPK SPF S KPSS Uzaktan Eğitim Programları

delioglan 21-09-2011 01:24 AM

Teşekkürler "nurbanu25" evet oradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca hatırladığım kadarıyla bu ayın sonuna kadar kampanyası da var. Memurlar.net üyesi olursanız bir kupon kodu ile indirim de alabiliyorsunuz. Bir de öğreten soru bankaları diye bir şey duydum. Ben tarih ve vatandaşlık için düşünüyorum. Soru bankasının özelliği soru çözmekten ziyade soruyu nasıl çözeceğinizi öğretmesiymiş. Alıp inceledikten sonra buraya yazarım faydalı olup olmadığını. Başarılar.

delioglan 21-09-2011 01:33 AM

Bu arada elimde video dersler var. GK-GY ve Eğitim Bilimleri tüm dersler var. Özellikle tarih ve coğrafya hoşuma gitti. Sildim zannediyordum bilgisayarımda duruyormuş isteyen olursa dvd çekip gönderebilirim. En azından uzaktaneğitim veya ztv vs. satın almadan önce bir bakın tarzınıza uyuyor mu diye. Yaklaşık 9 gb kapasitede ve 3 dvd ye sığar.

Işıldayan Safir 21-09-2011 11:56 AM

Alıntı:

delioglan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807405)
Teşekkürler "nurbanu25" evet oradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca hatırladığım kadarıyla bu ayın sonuna kadar kampanyası da var. Memurlar.net üyesi olursanız bir kupon kodu ile indirim de alabiliyorsunuz. Bir de öğreten soru bankaları diye bir şey duydum. Ben tarih ve vatandaşlık için düşünüyorum. Soru bankasının özelliği soru çözmekten ziyade soruyu nasıl çözeceğinizi öğretmesiymiş. Alıp inceledikten sonra buraya yazarım faydalı olup olmadığını. Başarılar.

Soru çözme tekniğinin öğretilmesi bu tür sınavlarda öğrenilen bilgiler kadar önemli oluyor. Sonuçlarını merakla bekliyoruz. :)

nurbanu25 24-09-2011 10:29 PM

yediiklimin dergi seti benim de aklıma yattı.sen aldın mı delioğlan?

nurbanu25 25-09-2011 03:08 PM

yediiklim dergilerine şimdi abone oldum. içeriği kapsamlı.delioğlan arkadaşın dediği gibi dergi ile çalışmak daha etkili olabilir.öğretmen arkadaşlara tavsiye ederim.kampanya 1 ekimde sona eriyor.öğretmen arkadaşlara tavsiye ederim... Yediiklim Yayıncılık

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:55 AM.