Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir...

Sınavlara Hazırlık Klubü ve  Kpss   kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir... dostlar selam. biliyorum kpss için ayrı bir bölüm var. ama burada daha fazla kişiye ulaşabileceğimi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir... telkin cd indir izle İstanbul kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir... nerededir kimdir kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir... çekirdek inanç temizliği İzmir bursa kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir... hipnoz kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir...olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir... hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir... kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir...

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 13-11-2008, 11:30 PM   #1 (permalink)
pisiii
Guest

Standart kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir...

dostlar selam. biliyorum kpss için ayrı bir bölüm var. ama burada daha fazla kişiye ulaşabileceğimi düşündüm kpss grubu sınavlarda initayladestek olunur
yıllardır kpss ve hakimlik kurum sınavlarıdna dirsek çürüttüm. çüreüyen dirseğim haricinmde muavvak olamadım o ayrı.
ben tırnağımla eşeleyerek bir , başıma çoğu an sırtım sıvazlanmadan ulaştım buraya. ehr seferinde de benim gibi binbir zorluk yokluk içinde karieyr , başarı hakettiği alan için yanıp tutuşanlara yardım etmek için uğraştım , yemin etmiştim...kpss a , b ve benzeri sınavlarla ilgili soru tipi , kaynak , sınav komisyonalrı ile ilgili her konuda buradan bildiklerimi paylaşmaya hazırım.
herkesin hakettiği mevkiye ulaşması dileği ile . başarılar

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Okunmamış 13-11-2009, 09:48 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
46 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dodotanya is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir...

pisiiii benim odaklanma sorunum var derse oturduğum anda geçmişten bir sürü şey aklıma hücüm ediyor :( 4 ay önce yaşadığım ayrılık derse oturduğum anda aklıma geliyor :'( napıcam ben yaa bu kurum sınavlarıda öyle hafife alıncak bir şey değil ki...kendimi motive etmek için ne yapmalıyım bu konuyla ilgili bir sürü kitap okudum ama hiç biri aklımdakileri silip atamadığı için hiç bir işe yaramadılar doğal olarak
dodotanya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 13-11-2009, 11:11 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart Cevap: kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir...

Alıntı:
dodotanya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
pisiiii benim odaklanma sorunum var derse oturduğum anda geçmişten bir sürü şey aklıma hücüm ediyor :( 4 ay önce yaşadığım ayrılık derse oturduğum anda aklıma geliyor :'( napıcam ben yaa bu kurum sınavlarıda öyle hafife alıncak bir şey değil ki...kendimi motive etmek için ne yapmalıyım bu konuyla ilgili bir sürü kitap okudum ama hiç biri aklımdakileri silip atamadığı için hiç bir işe yaramadılar doğal olarak
bence sen kendini derse oturduğumda ayrılığı düşüncem diye odaklamışın.Ve derse başladığın an otomatikmen her şey aklına geliyo...klasik koşullnma olmuş galiba.Tedavisi yine senin düşüncelerinde.İnşallah en kısa zamanda düzeltirsin sorununu.

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 14-11-2009, 05:31 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

Alıntı:
pisiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dostlar selam. biliyorum kpss için ayrı bir bölüm var. ama burada daha fazla kişiye ulaşabileceğimi düşündüm
yıllardır kpss ve hakimlik kurum sınavlarıdna dirsek çürüttüm. çüreüyen dirseğim haricinmde muavvak olamadım o ayrı.
ben tırnağımla eşeleyerek bir , başıma çoğu an sırtım sıvazlanmadan ulaştım buraya. ehr seferinde de benim gibi binbir zorluk yokluk içinde karieyr , başarı hakettiği alan için yanıp tutuşanlara yardım etmek için uğraştım , yemin etmiştim...kpss a , b ve benzeri sınavlarla ilgili soru tipi , kaynak , sınav komisyonalrı ile ilgili her konuda buradan bildiklerimi paylaşmaya hazırım.
herkesin hakettiği mevkiye ulaşması dileği ile . başarılar

en kısa zamanda bilgilerini paylaşırsın umarım:)
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil