Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kpss (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/)
-   -   kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kpss/14653-kpss-ve-grubu-sinavlarda-initayladestek-olunur-yol-gosterilir.html)

pisiii 13-11-2008 11:30 PM

kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir...

dostlar selam. biliyorum kpss için ayrı bir bölüm var. ama burada daha fazla kişiye ulaşabileceğimi düşündüm siirokul
yıllardır kpss ve hakimlik kurum sınavlarıdna dirsek çürüttüm. çüreüyen dirseğim haricinmde muavvak olamadım o ayrı.
ben tırnağımla eşeleyerek bir , başıma çoğu an sırtım sıvazlanmadan ulaştım buraya. ehr seferinde de benim gibi binbir zorluk yokluk içinde karieyr , başarı hakettiği alan için yanıp tutuşanlara yardım etmek için uğraştım , yemin etmiştim...kpss a , b ve benzeri sınavlarla ilgili soru tipi , kaynak , sınav komisyonalrı ile ilgili her konuda buradan bildiklerimi paylaşmaya hazırım.
herkesin hakettiği mevkiye ulaşması dileği ile . başarılar

dodotanya 13-11-2009 09:48 PM

Cevap: kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir...

pisiiii benim odaklanma sorunum var derse oturduğum anda geçmişten bir sürü şey aklıma hücüm ediyor :( 4 ay önce yaşadığım ayrılık derse oturduğum anda aklıma geliyor :'( napıcam ben yaa bu kurum sınavlarıda öyle hafife alıncak bir şey değil ki...kendimi motive etmek için ne yapmalıyım bu konuyla ilgili bir sürü kitap okudum ama hiç biri aklımdakileri silip atamadığı için hiç bir işe yaramadılar doğal olarak

renkli61 13-11-2009 11:11 PM

Alıntı:

dodotanya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 570636)
pisiiii benim odaklanma sorunum var derse oturduğum anda geçmişten bir sürü şey aklıma hücüm ediyor :( 4 ay önce yaşadığım ayrılık derse oturduğum anda aklıma geliyor :'( napıcam ben yaa bu kurum sınavlarıda öyle hafife alıncak bir şey değil ki...kendimi motive etmek için ne yapmalıyım bu konuyla ilgili bir sürü kitap okudum ama hiç biri aklımdakileri silip atamadığı için hiç bir işe yaramadılar doğal olarak

bence sen kendini derse oturduğumda ayrılığı düşüncem diye odaklamışın.Ve derse başladığın an otomatikmen her şey aklına geliyo...klasik koşullnma olmuş galiba.Tedavisi yine senin düşüncelerinde.İnşallah en kısa zamanda düzeltirsin sorununu.

nazendem 14-11-2009 05:31 PM

Alıntı:

pisiii Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 87947)
dostlar selam. biliyorum kpss için ayrı bir bölüm var. ama burada daha fazla kişiye ulaşabileceğimi düşündüm siirokul
yıllardır kpss ve hakimlik kurum sınavlarıdna dirsek çürüttüm. çüreüyen dirseğim haricinmde muavvak olamadım o ayrı.
ben tırnağımla eşeleyerek bir , başıma çoğu an sırtım sıvazlanmadan ulaştım buraya. ehr seferinde de benim gibi binbir zorluk yokluk içinde karieyr , başarı hakettiği alan için yanıp tutuşanlara yardım etmek için uğraştım , yemin etmiştim...kpss a , b ve benzeri sınavlarla ilgili soru tipi , kaynak , sınav komisyonalrı ile ilgili her konuda buradan bildiklerimi paylaşmaya hazırım.
herkesin hakettiği mevkiye ulaşması dileği ile . başarılar

en kısa zamanda bilgilerini paylaşırsın umarım:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:01 PM.