Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-11-2009, 11:11 PM   #3 (permalink)
renkli61
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart Cevap: kpss ve a grubu sınavlarda initayladestek olunur ; yol gösterilir...

Alıntı:
dodotanya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
pisiiii benim odaklanma sorunum var derse oturduğum anda geçmişten bir sürü şey aklıma hücüm ediyor :( 4 ay önce yaşadığım ayrılık derse oturduğum anda aklıma geliyor :'( napıcam ben yaa bu kurum sınavlarıda öyle hafife alıncak bir şey değil ki...kendimi motive etmek için ne yapmalıyım bu konuyla ilgili bir sürü kitap okudum ama hiç biri aklımdakileri silip atamadığı için hiç bir işe yaramadılar doğal olarak
bence sen kendini derse oturduğumda ayrılığı düşüncem diye odaklamışın.Ve derse başladığın an otomatikmen her şey aklına geliyo...klasik koşullnma olmuş galiba.Tedavisi yine senin düşüncelerinde.İnşallah en kısa zamanda düzeltirsin sorununu.

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla