Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Korkmaktan Korkmak

Uyarılar

Korkmaktan Korkmak Korkmaktan Korkmak

korkmaktan korkmak

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Korkmaktan Korkmak korkmaktan korkmak Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız büyük bahçeli küçücük bir evde iki kız kardaş kendileri gibi küçük anneleri ve babalarıyla birlikte yaşarmış. birgece abla olanın tuvaleti gelmiş annesine seslenmiş çünkü tuvalet bahçenin en uç köşesindeymiş,anne demişki kaldır kardeşini beraber gidin,abla olan korktuğunu söylemiş, bu sefer anne, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Korkmaktan Korkmak telkin cd indir izle İstanbul Korkmaktan Korkmak nerededir kimdir Korkmaktan Korkmak çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Korkmaktan Korkmak hipnoz Korkmaktan Korkmak olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Korkmaktan Korkmak hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Korkmaktan Korkmak kuantum düşünce kitap haberi

korkmaktan korkmak

Like Tree2Likes
  • 1 Post By hayalayaz
  • 1 Post By OPTİMİS

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-04-2007, 12:22 AM   #1 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart korkmaktan korkmak

büyük bahçeli küçücük bir evde iki kız kardaş kendileri gibi küçük anneleri ve babalarıyla birlikte yaşarmış. birgece abla olanın tuvaleti gelmiş annesine seslenmiş çünkü tuvalet bahçenin en uç köşesindeymiş,anne demişki kaldır kardeşini beraber gidin,abla olan korktuğunu söylemiş, bu sefer anne, aa nekadar ayıp insan evinden korkarmı? demiş,bu iki kardeş hayatları boyunca ne zaman korkuya benzer birşey hissetseler çok ayıp diye bu duyguyu bastırmışlar.korkmamak için gece atölyeden eve dönerken ceplerinde en büyük makasları taşımışlar,ayıp diye bunu birbirlerine bile çok seneler sonra utanarak itiraf etmişler.korktuklarını kabul etmek okadar zormuşki,bu duygudan dolayı hayatları çıkmaza girdiğinde bile efeler gibi ortalıkta dolaşmaya devam etmişler.en sonunda küçük olan bir kitap okumuş, kitapta, korku nefret hainlik iyi veya kötü her duyguya sahip olduğumuz yazıyormuş küçük kız kardeş o kitabın ışığında kendisiyle yüzleşmeye başlamış ablasınada anlatmış,şimdi her ikiside içlerinde yaşattıkları tüm duyguların insanca olduğunu biliyormuş

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ferya likes this.
Alt 25-04-2007, 10:51 AM   #2 (permalink)
25emel
Guest

Standart Ynt: korkmaktan korkmak

yukarıda ki yazıyı okuyunca içim sızladı.çünkü günümüzde hala güzel yurdumun bir yerlerinde böle bi duruma maruz kalan çook çocuk var.sizi bilmem ama bu ayıp kelimesi beni biraz rahatsız ediyor.ayıp nedir allah aşkına bana bilen biri açıklasın. birilerinin rahatını kaçırıyorsa durum ,söz ve davranışların olursa ayıp oluyor kısaca sanki.ha birde bu ayıp kelimesi toplumun deger yargılarına göre degişiklik gösteriyor kimi yerde ''ayıp!'' die yargılanan davranış kimi yerde ''aferin hakkını arıyo çocuk...''oluyor.(aynı davranış)önce baskaları ayıp halkasını yerleştiriyor beynimize sonra biz ona uygun halkalar takıyoruz ucuna... Etfamızı saran zincirden ibaret baska bir şey deil bence... her insanın makul sınırları vardır kendini bildikten sonra gerisi lazım deil
Alt 19-06-2007, 11:45 PM   #3 (permalink)
Teğmen

gulenyuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
38 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulenyuzum is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: korkmaktan korkmak

bende ani ses gurultu el hareketi gog gurultusu simsek uyurken calan zil telefon gibi korkularim var bunlardan kurtulmayi denedim kurtulamadim bunlarin neden kaynaklandigini bilmiyorum kucuklugumden beri her seyden korkuyorum bu beni cok sikmaya basladi icim daraliyo Atakan beyden ricam bana bunun icin bir cd hazirlayabilirmi? fiyati nekadardir? elime ulasmasi nekadar surer? beni bunlar icin bilgilendirirse cok sevinirim 96
gulenyuzum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2009, 11:18 PM   #4 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: korkmaktan korkmak

ben evde çok korkarım niye bu kadar korkağım ya ben walla korkudan yalnız uyuyamam mesela bu konuyu okuyunca aklıma küçüklüğüm geldi küçükken yalnız başıma başka bi odaya gidemezdim yalnız uyuyamamamdan evde yalnız kalamadığım ve hala bu gibi korkularım olduğunu anlayabilirsiniz en ufak bi seste eve sanki biri gelmiş gibi inanılmaz derecede korkuyorum ve kalbim kütkütküt atıyo bu problemi yurtta kalırkende yaşamıştım bizim odamız kalabalık olmasına rağmen bazen odada konuşulan şeylerden korkardım we bırakın odada yalnız yatamamayı yatağımda bile yalnız yatamıyodum bu durum aslında çok kötü ama engel olamıyorum bu problemden nasıl kurtulabilirim bilmiyorum
Alt 18-09-2009, 06:24 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spectrando is an unknown quantity at this point

korkmak doğal bir davranıştır arkadaşlar...

ama korkulacak şeyin kendisi dururken,korkacağım diye korkmak yanlıştır..bırakın korku gelsin sizi bulsun,siz üstüne gidin siz onu bulun..ama korkuyle yüzleşin,gölgesiyle değil..
spectrando isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2009, 11:49 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,922
131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OPTİMİS is an unknown quantity at this point

Tanrının İnsanlara bahşettiği en önemli özellikler den birisi KORKUDUR!!!

Canavarlıktan sıyrıla bilmek,sosyal olmak,sevdalı olmak,merhametli olmak,araştırmacı olmak,uzlaşıcı olmak,güvende olmak,gelişmiş olmak,geliştire bilmek için lütfedilen bu iç mekanizma her şeyde olduğu gibi ABARTILDIĞINDA,fikri sabit hale getirildiğinde,at gözlüğü olarak kullanıldığında Katliamlara sebebiyet verir,sevgisizliği tohumlar,merhametsizlik tavan yapar ,güvensizlik beş vakit ibadet olur,gelişmeyi-serpilmeyi yok eder.

Küçücük bir odada oturma guruplarının arasına konan cam sehbada sergilenen kristaller gibi yaşam/yaşamak ta fazlasıyla özeni hakkediyor sanıyorum.

Ya İnsan İnsana ilişkiler,bundan aşağımı?

Kırmamak,dökmemek için kristal vazolara,çanak-çömleğe gösterilen titizlikten daha aşağısınımı hakkediyor?

Yarenim,Karındaşım,Ülküdaşım,yoldaşım,refikim,var olma sebebim gibi kutsallar kristal eşyalardan daha az değeremi sahip?

Zerafetin,kadir bilirliğin,itinanın,höş görülü olmanın,KIYMET BİLMENİN,hassas olmanın,Bağışlamanın,Sevmenin-SEVMENİN-sevmenin,doğal olmanın,Adil olmanın,kabul edebilmenin,Gönül sahibi olmanın,Gönülden beklentisiz verebilmenin,Sükun ve sakinliğin erdem olarak görülmediği zamanımız toplumsal düzeninde,bunlar çöplükteki çürümüş hurdalar kadar dahi değersizse,Korkunun yanlış kullanılımındandır.

Bıçak hayatımızı kolaylaştıran ev aletidir.Et-Ekmek-fazlalık kesmek için kolayca ve tehlikesizce kullanılır.Bir CANA kast edilip can aldığında ise bıçak dövülmez,ceza evine konmaz ama masum ev aleti olmaktan çıkar.

Keza otomobilde masumane kullanıldığında hayatımızı kolaylaştırır.Kasıt yada kusur neticesi Ölümlü kazalar olduğunda bıçakla aynı konumu paylaşır.

İnsan İnsanı kırmaktan,üzmekten,örselemekten,İnsana iftiradan,zalimlikten-zulümden,İnsana zarar vermekten,SEVGİSİNİ kaybetmekten,haksız ve adaletsiz davranmaktan,onurunu yaralamaktan,bilerek bilmeyerek töhmet altında bırakmaktan,Önemsediği-kıymet verdiği şeylere zarar vermekten,Alay etmekten,Geçmişini/yaşamda var oluşunu borçlu olduklarını küçümseyip yok saymaktan,VEFASIZ olmaktan,kendisi olamamaktan,kötü niyetlilerin oyuncağı olmaktan,sorumluluğundaki şeylere zarar verilmesinden/zarar vermekten,ahengi ve uyumu yitirmekten,ihtiyacı olana zamanında yardım edememekten,hissedememek ten/hissizleşmek ten korkuyorsa,İYİ NİYETLİYSE İnsan gibi İnsandır.

Hoyratsa,haşinse,duyarsızsa,boşvermişse,vefasızsa, kıymet bilmezse,kabullenmeyi bilmiyorsa,Obur ve Maymun iştahlıysa,kötü niyetliyse Ne bıçak nede diğer hayatı kolaylaştıran avadanlıklarda olduğu gibi KORKU mahkum edilemez.

Toplum MÜHENDİSLERİ,Kanaat önderleri,Büyük sermayeyi elinde tutanlar,Yaşamda aydınlanmış kişiler,İnsanları/Ülkeleri yönetenler,Anneler-Babalar,Öğretmenler suçlanıp mahkum edilmelidir.

Geçmişimizden bir söz vardır''Eşeğini dövemiyen PALDIMINI döver''diye.

Paldım eşeğin sırtına konan çuldur.

Saygısız,sevgisiz,elindeki kıymeti kaybetmekten korkmayan,her şeyi oburca tüketip kıymetini bilmeyen,neden korktuğunu/korkacağını dahi bilmeyen,Hissedemeyen,Duygunun tarifini dahi yapamayan,Atalarını hor gören,borçla ilgili sağdece kendi alacakları noktasında bilgisi olan,çalan-çırpan,yalan söylemeyi/kandırmayı başarı-sanat sayan,hilenin kendisine verilmiş hak olduğuna,başkalarının kendisine hileli davranamayacağına inanan,saymayıp-sevmeyen,sonsuza kadar yaşayıp,istediği kadar haksızlık/adaletsizlik yapabileceğini sorumsuz davrana bileceğini sanan bireylerin ANNELERİ-BABALARI hiçmi sorumluluk hissetmiyorsunuz?

Anneler-Babalar günün birinde içinizde yanan haris,vurdum duymaz,sorumsuz,cahil ateşin tav ının azalacağını,ateşi canlı tutmak için ne ERDEMLERİ,ne SORUMLULUKLARI,ne BORÇLARI,size bahşedilen nice güzellikleri yaktığınızı anlayacağınızı,yaşlanacağınızı,bu dünyayı terk etme zamanınızın geldiğini,MERHEMETE-ŞEFKATE,vefaya muhtaç olacağınızı hayal bile edemezsiniz değilmi?

Sizi atalarınız nasıl yetiştirdiyse öyle yetiştirmeye çalıştığınız mazereti ile avunun.

Hatta soyunuzun bu kadar vurdum duymaz,saldırğan,kimseyi umursamaz olmasını,hızlı yaşam ve toplumsal çılgınlık sebebi ile kendi öğrendiğinizi onlara öğretemediğiniz aczine de sığının.

Ey okumuş yazmışlar,toplum mühendisleri,Ülke yönetenler,Ülkenin şartlarından kazanıp büyük sermaye sahibi olanlar,Anneler-Babalar;

En kolayı ne biliyormusunuz?

KORKUYU suçlayın.

Sakın ha sakın iyi gelir sahibi olmak için hedeflediğiniz diplomalar kadar/Şehvetinizin hissettirdiği doyurucu duygular kadar kişisel gelişimi-pedegojiyi,psikolojiyi,ruhunuzu/ruh sağlığınızı,Anneliği-Babalığı,İnsan kalitesini,Aydınlanmayı,Sevgiye sahip olanların verimli olmasını,Ülke bütünlüğünü ciddiye almayın.

Eskaza seven,sevilen,hakkaniyetli,varlığının bilincinde,farkındalığı yaşayan,merhemet ve şefkat sahibi bir toplum oluşur.

Evlenmek için doğru ortamı yaratıp sonra nikah masasına oturmayı,hayvani ve şehvi duygu ve dürtülerinden önce tutan İnsanlar peydahlanır.

Anneliğe,Babalığa maddi olduğu kadar ruhsal olarakta hazırlanmak gerektiğini keşfederler.Çocuğun yakın çevresinin etkisiyle altı yaşına kadar kişiliğinin oluştuğunu fark edip,konturollü ve çocuğu hedefleyen tutum ve davranışlara,örnek yaşama tevessül ederler.

Kaygının-endişenin-korkunun hissedilmediği yuva kurup çocuğun Öz güven sahibi,karekterli olmasına sebep olurlar.

Sakın ha sakın,KORKUYU suçlamak varken bunları hayatımıza katmayın!!!
ferya likes this.
OPTİMİS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2009, 01:37 AM   #7 (permalink)

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
wntd1903 is an unknown quantity at this point

ya bendeki korkumu çekingenlik mi bilmiyorum ama her neyse ondan nefret ediyorum ya en basitinden size söz söyleyene tepki veremiyosunuz ve bu ondan yaşça büyük olsanızda öyle oluyo bende sizce nasıl kurtula bilirim bu dertten telkini falan var mıdır yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler...
wntd1903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2009, 05:01 PM   #8 (permalink)
spestnaz
Guest

aynı şey bendede var kendimle tanışdım geçmeye başladı bendeki telkinlerden umud luyum ve biliyorum ki telkinlerle desteklenen bir spestnaz asla vazgeçmez
Alt 22-11-2009, 05:08 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice

benim korkum belki güleceksiniz ama fırtına.ne alak demeyin, rüzgar çıktımı özellikle lodos fırtınası size anlatamam korkumu tüm camları dolaşıp dualar okuyorum elim ayagım titriyor bunu öncesini bilmiyorum neden kaynaklanıyor ama tahmin edemessiniz korkudan bembeyaz oluyorum bu konuda bana yardım edermisinz ne önerirsiniz kendi kendime gecicek telkinleride versem ev halkı bana hep gülüyor, haberlerde hep fırtına haberi varmı, cıkacakmı diye dinliyorum ne yapmalıyım sizce...
derya88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« - | Korkmaktan Korkmak »