Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Düşünce Gücüyle Tedavi

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Düşünce Gücüyle Tedavi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız paylaşım için teşekkürler . ben özellikle bir kaç yıldır allerjik rinit problemi yaşıyorum sabah uyanır uyanmaz hapşırmaktan yoruluyorum:)yanlız bunu son bir kaç yıldır yaşıyorum psikolojik bir sebebi mutlaka olmalı bedenime bunu defalarca sordum ama bundan kurtulamayacağım inancını yenememek çözüme ulaşmama ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Düşünce Gücüyle Tedavi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-08-2009, 06:27 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough
Standart Cevap: Düşünce Gücüyle Tedavi

paylaşım için teşekkürler .
ben özellikle bir kaç yıldır allerjik rinit problemi yaşıyorum sabah uyanır uyanmaz hapşırmaktan yoruluyorum:)yanlız bunu son bir kaç yıldır yaşıyorum psikolojik bir sebebi mutlaka olmalı bedenime bunu defalarca sordum ama bundan kurtulamayacağım inancını yenememek çözüme ulaşmama engel oluyor.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2009, 06:27 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Freshness slm ,bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederimyazdıklarını hemen kopyalayıp arkadaşıma vericem,umarım faydasını görür...sorunlarının psikolojik olduğunu düşünüyorum zaten...önemli olan ana sebebi bulmakk...hoşçakall
Alt 15-08-2009, 06:42 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice
Thumbs up Cevap: Düşünce Gücüyle Tedavi

Alıntı:
alestason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
paylaşım için teşekkürler .
ben özellikle bir kaç yıldır allerjik rinit problemi yaşıyorum sabah uyanır uyanmaz hapşırmaktan yoruluyorum:)yanlız bunu son bir kaç yıldır yaşıyorum psikolojik bir sebebi mutlaka olmalı bedenime bunu defalarca sordum ama bundan kurtulamayacağım inancını yenememek çözüme ulaşmama engel oluyor.

Güvensizlik korkusu...

Ben güvendeyim
Ben güvendeyim
Evren güvenli
Ben güvenilirim
Herkes güvenilir..
bu sözleri sık sık tekrarlayın, özgüven telkinini dinleyin.
Enerjilere ve düşünme gücünün yarattıklarına inanamayacaksınız...
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2009, 06:48 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yok öyle bi şey asla yaşamadım aile veya öğretmen çevre baskısıyla karşılaşmadım çok şükür
Ama baskıya gelemiyorsun..
Ne güzel demiş Segili yazar arkadaşımız. Sorunda çözümüde senin içinde..
Yani içimizde..
Sevgiyle kal...
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2009, 07:48 PM   #15 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

tabiki üzerimde baskı hissetmek istemem :))
Alt 15-08-2009, 07:58 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

Alıntı:
hayathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güvensizlik korkusu...

Ben güvendeyim
Ben güvendeyim
Evren güvenli
Ben güvenilirim
Herkes güvenilir..
bu sözleri sık sık tekrarlayın, özgüven telkinini dinleyin.
Enerjilere ve düşünme gücünün yarattıklarına inanamayacaksınız...

teşekkür ederim hemen başlıyorum bu olumlamalara.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2009, 10:17 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Freshness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 52
36 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Freshness is an unknown quantity at this point

Seneler önce sahip olduğum kitap annemde kaldı ama e-kitap olarak ben de mevcut. Eğer dosya paylaşmakta,link vermede bir sorun olmazsa bunu paylaşmak isterim.
Freshness isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2009, 10:40 PM   #18 (permalink)
Teğmen

36 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Kitaptan biraz daha alıntı :)

Fiziksel sorunlarınız olduğunda bu kitabı kullanmanın en iyi yolu aşağıda belirtilmiştir:

1. Zihinsel nedeni bulun. Bunun sizin için geçerli olup olmadığına bakın. Değilse, sessizce oturarak kendinize şu soruyu sorun: "Bu ortamı içimdeki hangi düşünce yarattı acaba?"
2. Olası olduğunda yüksek sesle, olmadığında da içinizden yineleyin: "Bu ortamı yaratan bilincimdeki düşünce biçiminden kendimi kurtarmaya hazırım."
3. Yeni düşünce biçimini defalarca yineleyin.
4. İyileştirme işlemine başladığınızı varsayın. Aklınıza bir sorun takıldığında bu aşamaları yineleyin.

Bu meditasyon sağlıklı bir bilinç ve dolayısıyla da sağlıklı bir beden yaratacağından her gün gerçekleştirilmesinde yarar vardır.
Alt 15-08-2009, 10:47 PM   #19 (permalink)
Teğmen

SEVGİ TEDAVİSİ

VARLIĞIMIN EN DERİN MERKEZİNDE sonsuz sevgi vardır. Şimdi bu sevginin su yüzüne çıkmasına izin veriyorum. Sevgi yüreğimi, bedenimi, düşüncelerimi, zihnimi,bilincimi, tüm varlığımı doldurup benden dörtbir yana yansıyor ve çoğalarak bana geri dönüyor. Ne kadar çok seversem o kadar çok seviliyorum. Sevgi deposu asla tükenmez. Sevgiyi kullanmak KENDİMİ İYİ HİSSETMEMİ sağlıyor, bu aynı zamanda benim iç dünyamın neşesinin
ifadesidir de. Kendimi seviyorum; dolayısıyla bedenimle sevgiyle ilgileniyorum. Bedenimi sevgiyle besliyor, giydiriyorum. Bedenim de bana sağlık ve enerji sağlayarak yaptıklarımın
karşılığını veriyor. Evimin çok rahat olmasını,tüm gereksinimlerime yanıt vermesini sağladım. Evimde çok mutluyum. Odaları sevgiyle doldurduğum için içeri kim girerse girsin ben dahil anında bu sevgiyi hissediyor ve onunla besleniyoruz. Kendimi seviyorum; dolayısıyla zevk aldığım bir işde çalışıyorum. İşimde yaratıcı yeteneklerimi kullanıyor, beni seven ve benim de sevdiğim kişilerle birlikte çalışıyorum. Çok iyi para kazanıyorum. Kendimi seviyorum; dolayısıyla herkese karşı sevgiyle yaklaşıyorum, sevgi dolu davranıyorum. Çünkü verdiğim tüm sevginin çoğalarak bana geri döneceğini biliyorum. Dünyama yalnızca sevgi dolu insanları
alıyorum, onların benim bir yansımam olduklarını biliyorum. Kendimi seviyorum; dolayısıyla bağışlıyorum;tüm geçmişi ve geçmişte yaşadıklarımdan kendimi arındırıyorum. Özgürüm. Kendimi seviyorum; dolayısıyla tam anlamıyla şu anda yaşıyorum, her anın tadını çıkarıyorum.
Evrenin sevilen bir çocuğu olduğum, evren benimle sonsuza dek ilgileneceği için geleceğimin parlak, neşe ve mutluluk dolu ve güvenli olacağını biliyorum.

Hepinizi çok seviyorum.
Alt 15-08-2009, 11:15 PM   #20 (permalink)
Teğmen

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

İlk defa dosya yükledim. Bütün hastalıkları ve onaylamaları bulabilirsiniz. Sanırım link vermekte sorun yok,bniraz araştırdım.

Bookmarks

Etiketler
dusunce, louise hay, onaylama, tedavi

Seçenekler
Stil