Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-08-2009, 10:47 PM   #19 (permalink)
Freshness
Teğmen

Freshness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 52
36 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Freshness is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Düşünce Gücüyle Tedavi

SEVGİ TEDAVİSİ

VARLIĞIMIN EN DERİN MERKEZİNDE sonsuz sevgi vardır. Şimdi bu sevginin su yüzüne çıkmasına izin veriyorum. Sevgi yüreğimi, bedenimi, düşüncelerimi, zihnimi,bilincimi, tüm varlığımı doldurup benden dörtbir yana yansıyor ve çoğalarak bana geri dönüyor. Ne kadar çok seversem o kadar çok seviliyorum. Sevgi deposu asla tükenmez. Sevgiyi kullanmak KENDİMİ İYİ HİSSETMEMİ sağlıyor, bu aynı zamanda benim iç dünyamın neşesinin
ifadesidir de. Kendimi seviyorum; dolayısıyla bedenimle sevgiyle ilgileniyorum. Bedenimi sevgiyle besliyor, giydiriyorum. Bedenim de bana sağlık ve enerji sağlayarak yaptıklarımın
karşılığını veriyor. Evimin çok rahat olmasını,tüm gereksinimlerime yanıt vermesini sağladım. Evimde çok mutluyum. Odaları sevgiyle doldurduğum için içeri kim girerse girsin ben dahil anında bu sevgiyi hissediyor ve onunla besleniyoruz. Kendimi seviyorum; dolayısıyla zevk aldığım bir işde çalışıyorum. İşimde yaratıcı yeteneklerimi kullanıyor, beni seven ve benim de sevdiğim kişilerle birlikte çalışıyorum. Çok iyi para kazanıyorum. Kendimi seviyorum; dolayısıyla herkese karşı sevgiyle yaklaşıyorum, sevgi dolu davranıyorum. Çünkü verdiğim tüm sevginin çoğalarak bana geri döneceğini biliyorum. Dünyama yalnızca sevgi dolu insanları
alıyorum, onların benim bir yansımam olduklarını biliyorum. Kendimi seviyorum; dolayısıyla bağışlıyorum;tüm geçmişi ve geçmişte yaşadıklarımdan kendimi arındırıyorum. Özgürüm. Kendimi seviyorum; dolayısıyla tam anlamıyla şu anda yaşıyorum, her anın tadını çıkarıyorum.
Evrenin sevilen bir çocuğu olduğum, evren benimle sonsuza dek ilgileneceği için geleceğimin parlak, neşe ve mutluluk dolu ve güvenli olacağını biliyorum.

Hepinizi çok seviyorum.
Freshness isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla