Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Tekrar Bağlantı - The Reconnection

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Tekrar Bağlantı - The Reconnection Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Dünyanın her tarafındaki tanınmış doktor ve tıp araştırmacıları neden Dr. Eric Pearl'ün hastaları tarafından bildirilen olağanüstü şifa haberleriyle ilgilenmektedirler? Bu hastalar, kanser, AiDS'e bağlı hastalıklar ve beyin felci gibi hastalıkların aniden kaybolduklarını bildirdiklerinde, bu ne anlama gelir? Dr. Eric Pearl ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Tekrar Bağlantı - The Reconnection

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-12-2008, 02:09 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,672
85 Mesajinıza toplam 586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melinaa is an unknown quantity at this point
Standart Tekrar Bağlantı - The Reconnection

Dünyanın her tarafındaki tanınmış doktor ve tıp araştırmacıları neden Dr. Eric Pearl'ün hastaları tarafından bildirilen olağanüstü şifa haberleriyle ilgilenmektedirler?
Bu hastalar, kanser, AiDS'e bağlı hastalıklar ve beyin felci gibi hastalıkların aniden kaybolduklarını bildirdiklerinde, bu ne anlama gelir? Dr. Eric Pearl ile etkileşime giren kişiler, aniden bu şifa enerjisini sadece kendileri için değil, başka kişiler için de kullanabilme yeteneği geliştirirlerse, bu ne anlama gelir?

Nedir bu olgu?
Geleneksel şifa hakkında okuduğunuz her şeyi tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Dr. Pearl tarafından tanımlanan "yeni" şifa frekansları, "teknikleri" tamamen aşarak sizi daha önce her yerde, herkesin ulaştığı seviyelerin ötesine geçirir. Bu kitap, sizi Dr. Eric Pearl'ün şifa yeteneğini keşfetmesiyle başlamış olan ve dünyanın bu süreçle tanışmasını sağlayan araç olarak hak edilmiş ününe kadar getiren macerasını anlatır. En Önemlisi, Tekrar Bağlantı (The Reconnection). sizin bu yeni şifa enerjilerinde ustalaşmanız için bireysel olarak kullanabileceğiniz metot ile ortaya koymaktadır..

Bu kıtap hakkında goruslerı olan arkadaslarımız varmı ? youtube de turkıyedekı bazı kanallarda bır takım teknıklerı gostermıs.Bu koonu hakkınızdakı yorumlarınızı benle paylasırsanız cok sevınırımm..Veya yapıp uygulayabılenler..Izledıgım bolumlerde matrıxtekı ıkı noktadan cok daha kolay uygulanabılıyor gıbı gozukuo ama..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

melinaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2008, 10:06 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

turunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 423
173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold
Red face yeniden bağlantı

Selam. Kitabı bende aldım. Sanırım nasıl yapılacağı kitapta yazıyormuş.

Sizinde anladığınız gibi henüz o sayfaya gelmedim. Bitirince paylaşırız.

Daha önce okuyan yada izleyen arkadaşlar da bizimle paylaşırlarsa sevinirim.

Ayrıca şu iki nota nedir? Paylaşırsanız aydınlanmış olurum.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
turunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2008, 10:36 PM   #3 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

İki noktayla ilgili çok detaylı bilgi için(oldukça detaylı ) aşağıda vereceğim linkten faydalabilirsiniz.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-hukmedin.html
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2009, 10:10 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Herkese Selam..

Bu Yöntem Gerçekten İşe Yarıyor.Bugün Acayip Bir Boyun Ağrısıyla Uyanmıştım ( Sanırsam Gece Baya Dengesiz Yatmışım.. ) Bu Yöntemi Kendimde Uyguladım Ve Gerçekten İşe Yaradığını Gördüm.. Sadece 2 Dakika Yetti.. :)

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2009, 11:25 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

aids ve kanser gibi hastalıkları aniden iyileştiriyormuş?
bu ciddi bir iddia...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2009, 04:14 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Kendi Adıma Büyük Hastalıkların İyileşmesi Hakkında Bir Cevap Veremem Ancak Çok Etkili Bir Yöntem.. Bu Yöntemi Uygularken Sadece Bir Çocuk Gibi OLup Enerjiyi Çekiştirmekten Zevk Almayı Bilmek Lazım.. Birde Normalde Elinizi Ağrıyan Bölgeden Çekince Enerjinin Azaldığını Hissedersiniz Ama Bunda Durum Farklı.. Bu da Sizin Enerjiyle Değil , İlahi Zekadan Dökülen Işık Ve Bilgiyle Uğraştığınızı Kanıtlıyor.. Kısacası Burda Nerenin Şifalanacağı Konusunda Karar Veren Biz Değiliz.. Belki Bizim Bilmediğimiz Bir Rahatsızlığımız Var Ve İlahi Olan Onu İyileştiriyor.. ( İstediğim Bölgeyi Bir Türlü İyileştiremiyorum Diyenler İçin.. ) Kim Bilebilir...

Sevgiyle KaLın..

Alt 19-02-2009, 06:51 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Selam..

Bugün Arkadaşım Maçta El Bileğinden Sakatlandı.. Sanırsam Çatlak Vardı Bileğinde.. ( Çatlaklar Kırıklardan Daha Kötüdür Deneyimleyenler Bilir.. ) Neyse Elimi Gezindirdim His Aldığım Bölgelerde.. (Enerjiyi Elimde Hissederek.. ) Öyle Bağıra Çağıra Kanka Sen Napıyosun Sesleri Arasında Bir Bakmış Ki Bileği İyileşmiş.. :D Ve Heralde Maksimum 3 Dakika Çalıştım.. Yalnız Bu Yöntemi Kendi Dışımda İlk O Arkadaşıma Uyguladım.. Sonuç Çok İyiydi..

Sevgiyle KaLın..

Alt 20-02-2009, 05:42 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 450
25 Mesajinıza toplam 148 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
simka is an unknown quantity at this point

Kitabı 1.5 yıl önce okudum. Konu üzerinde kitaptan öğrenerek, tek başınıza çalışmanın sizi sadece bir yere kadar getirebileceği öngörüsü hakim. Ellerin enerji ile tanışması ve bunun aktarımı pek yeterli değil. Beden üzerinde varolan birtakım hatların gezegen etrafındaki enerji hatlarına bağlanması gerekli ki bu da herkesin tek başına yapabileceği bir iş değil. Ben, yazarın Türkiye'deki asistanı ile temasa geçtim ve aldığım cevap; tam anlamı ile aktive olmak için tüm seminerlere katılmam gerektiği oldu. Biraz şevkim kırıldı tabii...
Niyetiniz sadece şifalanmak ise sertifikalı uygulayıcılara başvurabilirsiniz. Yok ben bu bağlantıya tam olarak katılmak istiyorum derseniz 3 aşamalı semineri almak en uygunu galiba.
Şunu da unutmamalı ki her insan bir cevher, Dr Eric Pearl'e gelen ilham neden bize de gelmesin. Herşey mümkün, öyle değil mi...

simka isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2010, 10:57 PM   #9 (permalink)

kurbaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 216
16 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kurbaga is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tekrar Bağlantı - The Reconnection

reconnectiv healing e uyumlananlar yorumlarını,tecrübelerini vs. yazarlarsa çok memnun olurum.
kurbaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2010, 09:29 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: Tekrar Bağlantı - The Reconnection

Bugün aldım bu kitabı becerebilirsem ufaktan başlayıp bendeki hipotiroidi yi iyileştirmek istiyorum. Elle tutulur ,böyle geçmez gibi görünen hastalıkları iyileştiren var mı aramızda ?
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks