Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kilo Verme(Güven)

Uyarılar

Kilo Verme(Güven) Klasik Müzik

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kilo Verme(Güven) Kilo Verme(Güven) Klasik Müzik Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Özellikle suçluluk duyguları telkini metabolizmayi hizlandiriyor buda rahat kilo vermenizi sağlayabilir. Ancak yeme konusunda bazi insanlar suçluluk duydukları için yemezler dolayisi ile bu duygu azalinca yeme isteğiniz artabilir. Kilo verme güven telkini bu anlamda etkili bir telkindir.O telkinde mutlu ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kilo Verme(Güven) telkin cd indir izle İstanbul Kilo Verme(Güven) nerededir kimdir Kilo Verme(Güven) çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kilo Verme(Güven) hipnoz Kilo Verme(Güven) olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kilo Verme(Güven) hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kilo Verme(Güven) kuantum düşünce kitap haberi

Kilo Verme(Güven) Klasik Müzik

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-09-2007, 09:39 PM   #21 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kilo Verme(Güven) Klasik Müzik

Özellikle suçluluk duyguları telkini metabolizmayi hizlandiriyor buda rahat kilo vermenizi sağlayabilir.
Ancak yeme konusunda bazi insanlar suçluluk duydukları için yemezler dolayisi ile bu duygu azalinca yeme isteğiniz artabilir.
Kilo verme güven telkini bu anlamda etkili bir telkindir.O telkinde mutlu ve iyi oldukça daha sağlikli beslenme telkin edilmektedir.
Size onerim suçluluk ego,kilo verme güven ve kendine güven telkinleri olabilir..
İkinci haftada başkalarinin düşüncelerini önemsememe telkinini ekleyebilirsiniz.

Alıntı:
SeZeNNL Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba Atakan bey hos geldiniz. evet ben siteye geldigim gunu siz gitiniz 44. bende evsahibi yokene misafirligimin doyasiya tatini cikartayim dedim. sizin sitenizide tesadufen buldum biliyorum hic birsey tesaduf degildir. sizin sitenizi cekim yasasifilimini araken tesadufen buldum. ama aradagim filimi hala bulamadim hhahah burda ogun bugundur kaldim benide cektiniz yani araniza.

siz geldiniya artik size sorarim ben vallahi. ben kilo aldim tupbebek tedavisinden hormonlarim karisti birbirine yememi durduramiyorum. sigarayida biraktim. muzikleri dinliyorum ama neyi nasil dinleyecegimi bilmiyorum. ben depresyonluda birisiyim yada kendimi oyle oldgumu saniyorum. gecmisimi cok dusnuyorum bazende hersey bana fazla geliyor dinleyemiyorum yada birine birsey anlatirkene zorlaniyorum sanki ozurluyum. telkinlerinize inaniyorum gecengun aldim muzikleri oramana gitim ama orman zifiri karanlik gece saat 2 ben bir yurdum bir bagirdim yazik hayvanlar uyandi viyaklamaya basladilar korktular benden yani. ama yemem durmadi. ben karabasnlarla cok ugrastim, ruyalarla cok ugrastim, tarot fali cok baktim. bazen hislerim kuvetlidir dediklerim muhahak cikar. birde ozligim su dusuncemle karsimdakini istedgimi yaptirim yani surekli dusnce yolarim yanimda onu yapar bunu hep denedim hep oldu. vay be ben neymisim ama bu yazdiklarimin hepsi dogru.

Atakan bey bana ne dinlemem gerektigini onerirsiniz valla ben sizi dinliycem cunki kendime hakim olamiyorum hakimiyetimi kaybettim anliyacagizniz yormunuzu bekliyorum yormuznuz benim icin degerli onereceginiz muzik benim ilacim. birde tupbebekte emberyo bana koyu;lurkene muzik secip dinlemem lazim beynimi sinirlerimi rahat birakmam icin ne muzgi dinleyim bana o konuda ne onerirsiniz.. ya istedimde istedim sizden
neyse iyigeceler ben uyum yorumunuz 4gozle bekliyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

seg likes this.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2007, 03:02 AM   #22 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point

Tesekur edrim onereniz icin. aynen harfiyen uygulayacagim. ben simdi isten geldim yorgunum aslinda sormak istedgim birkac seyvardida. ama sunu sorup gideyim ben sizin sitenizin kinkini sigara.orga vermistim. bugun birisi diyorki telkin sitesindeki muzikleri indiremedim diyor bana yardimci olurmusnuz o muzikleri benim emalime yolayabilirmsiniz diyor. simdi emaille muzikleri yolayabilirmiyim ben o kisiye? ben yorum yazdim dedimki yarin sana yollarim ya yorgun oldgum icin kafam calisyor yada vardir birhalcaresi. iyi gecelr ben uyum cenem yine dustu.
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2007, 09:31 PM   #23 (permalink)
Teğmen

anceline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
58 Mesajinıza toplam 408 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anceline is on a distinguished road

Merhaba sevgili Sezen kilolarınla mücadele ederken halletmen gereken pek çok meselan daha var okuduğum kadarıyla aile içinde.... Öncelikle seni kutluyorum gelişime açık , yılmayan, savaşçı bir kız olduğun için... Biliyor musun günümüzde pek çok insan ailesinde, okuluna yada işinde mücadele etmekten kaçarak ya süregelen düzene ayak uyduruyor yada akılcı çözümler arayacağına kendini yiyip bitiriyor, kahrediyor sonunda ruhsal ve bedensel hasta oluyor. Yazdıklarına bakılırsa hayatının tamda şu evresinde çıkmazdasın, düğüm düğüm olmuş herşey...
Bu sitede; kendini geliştirme ve çevresine faydalı olma yolundaki insanların bulunduğu bu ortamda senle birlikteyiz. Demek ki kendini ve çevreni değiştirmeye gücün ve çaban var. Ailenle , eşinle aranızda ki sorunlar pek çok evde zaman zaman yaşanabilen sorunlar aslında. Fikir ayrılıkları yaşanabilir fakat insanları birbirine bağlayan sevgi ise herşeyin üstesinden gelinir. Açık konuşmak gerekirse sen bir kadın olarak neden kocana kilo problemini dahi yansıtıyor ve ona muhtaçmışsın gibi davranıyorsun anlayabilmiş değilim. İnsanlar evli olabilirler ama her bireyin paylaştıkları yuva ortamında kendini ver edebilmesi, kendini mutlu ve iyi hissedebilmesi, kendine vakit ayırabilmesi gerekir. bence bundan böyle stres yapıp yemeğe saldırmamalısın. Bu bir kısır döngüdür. Yedikçe daha da kilo alacaksın ve ardından çok daha mutsuz hissedeceksin. Kocan zannetmeki elinden ekmeğini yada yediğin zararlı yiyecekleri alacak ve sana DUR diyecek. Bunu kendin yapmalısın. Öncelikle sen kendi kendine yardım etmeyi denemelisin. ve bence ruhsal ve fiziksel gelişimine katkıda bulunacak bir aktivite, bir hobi edinmelisin....Bilgisayarda vaktinin çoğunu geçirmen seni oyalayabilir ama inan hayattan koparsın. bence yürüyüşler yap, spor yada kurslara git . Kendine yeni bir çevre edin ve yahut unuttuğun, çoktandır aramadığın arkadaşlarını, sevdiklerini ara , onlarla vakit geçir. Sana moralman destek olacak , yanlarında kendini iyi hissettiğin insanları ara. Lütfen aklına her estikçe buzdolabının kapağına yönelme, yöneliyorsan elin sağlıklı besinlere gitsin lahmacunlara, pasta böreklere değil. Kilo verme telkin mp3 leri bende çok işe yaradı. Fakat bir beslenme planın olmalı ki telkinlerden aldığın güçle kalori bombası yiyecekleri değilde sağlıklı ve güzelleştiren besinleri sofrana koyup onları tüketesin. Olumlu düşünce çok mühim elbette, pozitif düşünce ile birlikte duanın gücüde insana mükemmel rahatlama sağlıyor. Yaratıcıya sığınmak ve herşeyin gerçek sahibi , güzel Allah'tan dilemek.... Sevgiler...

Alt 05-11-2007, 01:18 PM   #24 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vera06 is an unknown quantity at this point

BU MÜZİKLERİN KISA OLMASI NORMALMİ ACABA? KLASİK MÜZİK OLANI 1:19 DK BANA ÇOK AZ GELDİ DE
vera06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2007, 01:19 PM   #25 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
vera06 Nickli Üyeden Alıntı
BU MÜZİKLERİN KISA OLMASI NORMALMİ ACABA? KLASİK MÜZİK OLANI 1:19 DK BANA ÇOK AZ GELDİ DE
Bu kadar kisa olmamasi gerekiyor.Saniyorum asiri yuklenmeden dolayi mp3 eksik yuklenmis.Tekrar yükleyiniz.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2007, 01:20 PM   #26 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vera06 is an unknown quantity at this point

tekrar deneyim teşekkür ederim
vera06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2007, 11:37 PM   #27 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

merhaba atakan bey,

bende skiptleri dinleyeli 3.haftadayim once ego, kendine guven ve sucluluk ile basladim sonra listeye kilo vermeyi ekledim, sonra bask.gorus.onem.. sf ilk zamanlar istahim azalir gibi olduydu ama simdi sanki istahim arti, acaba bir sorun mu var bende??
ben asil su 4-5 kilomdan kurtulmak istiyorum ama kas yapayim derken goz cikarmayayim??? bana yardimci olursaniz cok sevinirim.
size iyi gunler hoscakalin
ulku dusun
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2007, 11:49 PM   #28 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Alıntı:
izmirli Nickli Üyeden Alıntı
merhaba atakan bey,

bende skiptleri dinleyeli 3.haftadayim once ego, kendine guven ve sucluluk ile basladim sonra listeye kilo vermeyi ekledim, sonra bask.gorus.onem.. sf ilk zamanlar istahim azalir gibi olduydu ama simdi sanki istahim arti, acaba bir sorun mu var bende??
ben asil su 4-5 kilomdan kurtulmak istiyorum ama kas yapayim derken goz cikarmayayim??? bana yardimci olursaniz cok sevinirim.
size iyi gunler hoscakalin
ulku dusun
Suçluluk duyguları telkini metabolizmayi hizlandirir.Buda çok iyi bir şeydir.Çünki bir çok insan metabolizmaları yavaş olduğu için kilo aliyorlar.
Ancak suçluluk duygusu aynı zamanda bazı kişiler için yemeyi azaltır.Suçluluk duyduğunuz için yemezsiniz.Suçluluk azalınca biraz daha fazla yiyebilirsiniz.
Dilerseniz suçluluk telkinini listenizden çikartin bunun yerine kilo verme güveni ekleyin.Hatta bir kaç adet kilo verme güveni ard arda ekleyebilirsiniz.
Alt 13-11-2007, 03:49 PM   #29 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

merhaba Atakan Bey,
cok hizlisiniz dogrusu bu kadar cabuk cevap beklemiyordum!! tamam o zaman sucluluk skriptini listemdencikariyorum ve sadece kilo vermei dinlicem.
size ozel bir soru olacak: acaba siz ne kadar surede verim alabilmistiniz?? gerci kisiden kisiye degisiyor am olsun bilmek istedim.
tesekkur ederim
iyi gunler
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2007, 03:54 PM   #30 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Alıntı:
izmirli Nickli Üyeden Alıntı
merhaba Atakan Bey,
cok hizlisiniz dogrusu bu kadar cabuk cevap beklemiyordum!! tamam o zaman sucluluk skriptini listemdencikariyorum ve sadece kilo vermei dinlicem.
size ozel bir soru olacak: acaba siz ne kadar surede verim alabilmistiniz?? gerci kisiden kisiye degisiyor am olsun bilmek istedim.
tesekkur ederim
iyi gunler
Kilo alma nedenleri kişiden kişiye farklilik gosteriyor.Bazi üyelerimizden 10 kilo verende var telkinler ile hiç veremeyende...
Ben telkinlerden ilk 5 gün sonunda verim aldim.Ancak kilo konusuna çok fazla eğilmedğim için bu konuyu çok takip etmedim.

Bookmarks