Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler

Uyarılar

kalbim sıkışıyor

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Keşfettiğiniz Diğer Etkiler kalbim sıkışıyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba, Daha yeni basladim, ve kalbim sikisiyor. Psikolojik herhalde, degil mi? :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Keşfettiğiniz Diğer Etkiler telkin cd indir izle İstanbul Keşfettiğiniz Diğer Etkiler nerededir kimdir Keşfettiğiniz Diğer Etkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hipnoz Keşfettiğiniz Diğer Etkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Keşfettiğiniz Diğer Etkiler kuantum düşünce kitap haberi

kalbim sıkışıyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-08-2009, 05:19 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
5 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marti is an unknown quantity at this point
Standart kalbim sıkışıyor

Merhaba,

Daha yeni basladim, ve kalbim sikisiyor. Psikolojik herhalde, degil mi? :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

marti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2009, 05:25 PM   #2 (permalink)

Tesekkür: 1
6 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kaleli55 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kalbim sıkışıyor

Geçmiş olsun. Bence psikolojik etmenler bu konuda çok etkili. Yani sizin de öyle olabilir. Kaç yaşınızdasınız..
Kaleli55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2009, 05:26 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 1
6 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kaleli55 is an unknown quantity at this point

Ben bu konuda uzman değilim ancak sizin rahatlamanıza yardımcı olur diye yazdım ve de yaşınızı bu amaçla sormuş bulundum..)) Affola..))
Kaleli55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2009, 07:59 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

merhabalar marti, telkinler her insanda farklı etkiler yaratabiliyor, fakat telkinlerin olumsuz etkileri geçici zaten.. telkinleri dinlemeye devam ettikçe daha da rahatladığınızı göreceksiniz çünkü çok fazla olumlu etkisi var.. biraz sakin olmaya çalışın, uyurken dinlerseniz eğer sizin için daha iyi olur..
Alt 19-08-2009, 09:02 PM   #5 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
marti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

Daha yeni basladim, ve kalbim sikisiyor. Psikolojik herhalde, degil mi? :)
Merhaba hoşgeldiniz yanımıza.

Telkin içeriklerini okumanızı öneririm. Bazı sözler şu andaki ruh halinize uygun olmayabilir ve bilinçaltı bu yeni kalıpları kabullenemediği için kalbin sıkışması olarak tepki gösterebilir.

İçerikleri okuduktan sonra size uymayan cümle kalıplarına rastlarsanız telkinlerle beraber o konuda olumlama yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Sevgiyle.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2009, 02:26 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
5 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marti is an unknown quantity at this point

tesekkuler arkadaslar!
31 yasindayim, merak konusu olarak kalmasin :) dinlemeye devam ediyorum. Gerci biraz supheci yaklastigimi itiraf etmeliyim. Bunye bu sebeple itirazda sanirim. Ikinci itiraf da geliyor, bu icerikte yazilanlari biri bana surekli tekrar etse, pek kulak asmazdim. Niye mi dinlemekte israrliyim? Bir merak (kedinin basina gelenleri es geciyorum:)), iki e bu kadar insanda ise yaramis, uc bu yasa geldik cozmek lazim bir sekilde dertleri.
marti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2009, 02:43 PM   #7 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold

Merhaba martı,
Aramıza hoş geldin
Telkinleri gece yatarken dinlemek gerçekten çok faydalı oluyor,hem acaba kaç saat dinledim tereddütü kalmıyor insanın hem de bilinç altına uykudayken daha fazla etki ediyorlar.(tabiki tamamen benim kendi tecrübelerimden ulaştığım sonuç) Telkinlerin bendeki en önemli etkisi bilinç altımdaki sorunlarımın rüyalarda çözümlere ulaşması oldu,Bazende gece aklımda bir sorunla yada kalbimde büyük bir acıyla yatağa giriyorum ve sabah kalktığımda hop diye çözümü aklımda buluveriyorum.Telkinlerin beni çok daha neşeli,pozitif yaptığını zaten günlüğümü okuyan herkes biliyor

Biran önce kalbindeki sıkışma duygundan kurtulmanı temenni ediyorum
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2009, 04:49 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

Hoşgeldin martı evet telkinler kişiden kişiye farklı etkiler gösteriyor ama emin ol bunlar geçici sevigiyle sağlıkla kal...
Alt 21-01-2010, 10:57 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
18 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cimmm is an unknown quantity at this point

Ben biraz geç kaldım sanırım telkinleri keşfetmek için.Ama ben de yeni yeni dinlemeye başladım.Kalbim inanılmaz çarpıyor.Gümgüm attığını hissediyorum.Normalde gerginsem ya da çok heyecanlıysam kalbim hızlı atmaya başlar.Dinlemeye devam edip faydasını hissetmek istiyorum..
cimmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2010, 06:50 PM   #10 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: kalbim sıkışıyor

Alıntı:
cimmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben biraz geç kaldım sanırım telkinleri keşfetmek için.Ama ben de yeni yeni dinlemeye başladım.Kalbim inanılmaz çarpıyor.Gümgüm attığını hissediyorum.Normalde gerginsem ya da çok heyecanlıysam kalbim hızlı atmaya başlar.Dinlemeye devam edip faydasını hissetmek istiyorum..
Telkinlerini düzenli dinleyip bir an önce nimetlerinden faydalanman dileğiyle...Hayatındaki herşeyin bir bir yoluna girdiğini gördükçe insan daha bir şevkle dinlemeye başlıyor telkinleri....Başlangıçtaki etkiler lütfen seni telkinleri dinlemekten alıkoymasın...yılların toksinleri,yılların içimizde,ruhumuzda bıraktığı hasarların temizlenmesi bir iki günde olmuyor ama her kurtulduğumuz olumsuzluk bizi daha dik daha kendine güvenli bir birey halina getiriyor.Kısa sürede bunun tadına varman dileğiyle sevgiyle kal..
Seni Seviyorum
Özür Dilerim
Lütfen Beni Affet
Teşekkür Ederim
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
kalbim, sikisiyor