Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2010, 06:50 PM   #10 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: kalbim sıkışıyor

Alıntı:
cimmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben biraz geç kaldım sanırım telkinleri keşfetmek için.Ama ben de yeni yeni dinlemeye başladım.Kalbim inanılmaz çarpıyor.Gümgüm attığını hissediyorum.Normalde gerginsem ya da çok heyecanlıysam kalbim hızlı atmaya başlar.Dinlemeye devam edip faydasını hissetmek istiyorum..
Telkinlerini düzenli dinleyip bir an önce nimetlerinden faydalanman dileğiyle...Hayatındaki herşeyin bir bir yoluna girdiğini gördükçe insan daha bir şevkle dinlemeye başlıyor telkinleri....Başlangıçtaki etkiler lütfen seni telkinleri dinlemekten alıkoymasın...yılların toksinleri,yılların içimizde,ruhumuzda bıraktığı hasarların temizlenmesi bir iki günde olmuyor ama her kurtulduğumuz olumsuzluk bizi daha dik daha kendine güvenli bir birey halina getiriyor.Kısa sürede bunun tadına varman dileğiyle sevgiyle kal..
Seni Seviyorum
Özür Dilerim
Lütfen Beni Affet
Teşekkür Ederim
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla