Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kendine Güven

Uyarılar

Tekrar kaybetme duygusu....

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kendine Güven Tekrar kaybetme duygusu.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhabalar,umarım konuyu doğru yere açmışımdır...yaklaşık bir yıl kadar önce bir sınıfa girmiştim,benim hayatımda çok önemli bir sınavdı,ama kaybettim,olmadı,tekrar hazırlanmaya başladım,uzun süredir de hazırlanıyorum,yakın bir zamanda sınav tarihi belli olucak,fakat ben ya tekrar kaybedersem duygusundan bir türlü kurtulamıyorum,rica etsem yardımcı olur ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendine Güven telkin cd indir izle İstanbul Kendine Güven nerededir kimdir Kendine Güven çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendine Güven hipnoz Kendine Güven olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendine Güven hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendine Güven kuantum düşünce kitap haberi

Tekrar kaybetme duygusu....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-10-2011, 01:19 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 9
10 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sahraay is an unknown quantity at this point
Standart Tekrar kaybetme duygusu....

Merhabalar,umarım konuyu doğru yere açmışımdır...yaklaşık bir yıl kadar önce bir sınıfa girmiştim,benim hayatımda çok önemli bir sınavdı,ama kaybettim,olmadı,tekrar hazırlanmaya başladım,uzun süredir de hazırlanıyorum,yakın bir zamanda sınav tarihi belli olucak,fakat ben ya tekrar kaybedersem duygusundan bir türlü kurtulamıyorum,rica etsem yardımcı olur musunuz? bunu nasıl yenebilirim,fikir öneri düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız inanın çok memnun olurum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sahraay isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2011, 01:24 AM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tekrar kaybetme duygusu....

bu sinavin senin icin getirleri nelerdir onu bir sor kendine derim..

sinavi basarirsan ne olacak?
sinav neden bu kadar önemli?
sinavda gelebilecek sorular?
bilmem gereken konular ve noktalar?

birde bastan söylim bu kaybetme kelimesini bi kere aklina getirme.. olumsuzl düsünce olumsuzluklari getirir..

Kazanmak icin planini yap ve kazanmak icin caba göster..

telkinlerle diger noktalarla ilgili cevabida sana sitenin uzmanlari söyler

BASARACAGINA INANIYORUM VE SIMDIDEN KOLAY GELSIN diyorum canim
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2011, 01:37 AM   #3 (permalink)

10 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
acemisirine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu sinavin senin icin getirleri nelerdir onu bir sor kendine derim..

sinavi basarirsan ne olacak?
sinav neden bu kadar önemli?
sinavda gelebilecek sorular?
bilmem gereken konular ve noktalar?

birde bastan söylim bu kaybetme kelimesini bi kere aklina getirme.. olumsuzl düsünce olumsuzluklari getirir..

Kazanmak icin planini yap ve kazanmak icin caba göster..

telkinlerle diger noktalarla ilgili cevabida sana sitenin uzmanlari söyler

BASARACAGINA INANIYORUM VE SIMDIDEN KOLAY GELSIN diyorum canim
bütün bu soruları inanın nerdeyse hergün soruyorum kendime,düzenli bir çalışma programım var,kendimi hergün biraz daha geliştiriyorum,bu gelişimi hissediyorum,hatta sınavdan sonrası için bile programlarım var, gerçekleşecek buna inanıyorum,ama içimdede hep tuhaf bir duygu vardı bi engel gibi bi korku,adını koyamadığım bir duyguydu bu ,hiç dile bile getirmiyordum,ilk defa burda yazdım,bunun kaybetme korkusu olduğunu yani bir şekilde o duygu bu yani......

ben bu duyguyu yaşamak istemiyorum,içimden bu duyguyu çıkarıp,daha geniş bir yer açmak istiyorum....

bu arada söylemeden geçemiycem bu duyguyla yüzleşince tuhaf bir şekilde rahatladım nedense...ne garip değil mi?
Alt 29-10-2011, 01:53 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
sahraay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bütün bu soruları inanın nerdeyse hergün soruyorum kendime,düzenli bir çalışma programım var,kendimi hergün biraz daha geliştiriyorum,bu gelişimi hissediyorum,hatta sınavdan sonrası için bile programlarım var, gerçekleşecek buna inanıyorum,ama içimdede hep tuhaf bir duygu vardı bi engel gibi bi korku,adını koyamadığım bir duyguydu bu ,hiç dile bile getirmiyordum,ilk defa burda yazdım,bunun kaybetme korkusu olduğunu yani bir şekilde o duygu bu yani......

ben bu duyguyu yaşamak istemiyorum,içimden bu duyguyu çıkarıp,daha geniş bir yer açmak istiyorum....

bu arada söylemeden geçemiycem bu duyguyla yüzleşince tuhaf bir şekilde rahatladım nedense...ne garip değil mi?

rahatlamak iyidir.. icindeki ferahlik kadar önemli bisi yok.. korkularin olmasi normal.. Sonucta insaniz ama eger korkundan fazla basaracagina dair ümidin varsa bu korkunu fazla kaale alma derim..

Yani yaptigin planlamaya ve yolunun ilerlemesine gayret göster..

Eger özel degilse ne sinavi ???
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2011, 02:10 AM   #5 (permalink)

Bu duyguda birkaç gündür net bir şekilde açığa çıktı,yani vardı içimde birşeyler ama ne olduğunu tam anlayamıyordum...

Benim için kesinlikle özel ama genel bir sınav olduğu için paylaşabilirim tabiki:) Adalet Bakanlığı'nın Zabıt Katipliği sınavı,hem klavye hem mülakat olmak üzere iki ayrı aşamadan geçiyorsunuz,geçicem... kazanıcam inşallah...çünkü bu sınava bu kadar yaklaşmak için çok fazla emek verdim....ve çok istiyorum...

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için...ümidim çok fazla inancım da aynı şekilde,bu duyguyuda bir şekilde yenicem, dediğiniz gibi yapmaya çalışıcam..
Alt 29-10-2011, 10:39 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

davutby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 68
128 Mesajinıza toplam 356 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
davutby will become famous soon enoughdavutby will become famous soon enough

merhabalar.
Şema:
Küvetteki suya bir yemek kaşığı atan çocuk onun battığını görür. Böylece suya atılan bir cismin batacağı şeklinde bir şema oluşturur.

Özümseme:

Bireyin yeni karşılaştığı bir durumu, olay yada olguyu, sahip olduğu şemalar içerisinde açıklamaya çalışmasıdır. Örneğimize bakarsak, çocuk sudan yoğun başka bir cismi attığında(misket) bunun battığını gözlemlediğinde, bunu önceden sahip olduğu şemayla açıklar: suya atılan cisimler batar.

Bu cümleleri bilinçli, farkında olarak söylemeniz yeni şema oluşturmanıza katkı sağlayacaktır.Bunları yeterince tekrar ettiğinizde sınav korkusu size komik gelecek ve çözüme odaklandığınızı fark edeceksiniz.

sınavı kaybetmekten korkuyorum.
Tekrar kaybetme duygusundan kurtulamıyorum.
ya kazanamazsam.
başaramayacağımı düşünüyorum.
davutby isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2011, 02:24 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Thumbs up Cevap: Tekrar kaybetme duygusu....

Alıntı:
sahraay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu duyguda birkaç gündür net bir şekilde açığa çıktı,yani vardı içimde birşeyler ama ne olduğunu tam anlayamıyordum...

Benim için kesinlikle özel ama genel bir sınav olduğu için paylaşabilirim tabiki:) Adalet Bakanlığı'nın Zabıt Katipliği sınavı,hem klavye hem mülakat olmak üzere iki ayrı aşamadan geçiyorsunuz,geçicem... kazanıcam inşallah...çünkü bu sınava bu kadar yaklaşmak için çok fazla emek verdim....ve çok istiyorum...

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için...ümidim çok fazla inancım da aynı şekilde,bu duyguyuda bir şekilde yenicem, dediğiniz gibi yapmaya çalışıcam..
Basari istek meselesidir.. Ya istersiniz Ya da istemezsiniz..

Zaten bilincli birisiniz fark ediliyor yani benim size bisiler söylemem gerekmez ama her gün kendinizi takip edin..

Ne ögrendim, neler ögrenmem gerek ve ne kadar vaktim var..

Bunlari bir SIKISTIRMA yada BASKI olarak algilamayin kendinize..

Isteyerek yapin.. Tekrar söylüyorum, hepimizin icinde bir korku vardir ve bu gayet dogal bir durum.. Siz sadece yenik düsmeyin ve ileri yürüyün..

Kolay gelsin..

Basarinizi simdiden görüyorum ve simdiden tebrik ediyorum..
Alt 29-10-2011, 03:12 PM   #8 (permalink)

Alıntı:
davutby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar.
Şema:
Küvetteki suya bir yemek kaşığı atan çocuk onun battığını görür. Böylece suya atılan bir cismin batacağı şeklinde bir şema oluşturur.

Özümseme:

Bireyin yeni karşılaştığı bir durumu, olay yada olguyu, sahip olduğu şemalar içerisinde açıklamaya çalışmasıdır. Örneğimize bakarsak, çocuk sudan yoğun başka bir cismi attığında(misket) bunun battığını gözlemlediğinde, bunu önceden sahip olduğu şemayla açıklar: suya atılan cisimler batar.

Bu cümleleri bilinçli, farkında olarak söylemeniz yeni şema oluşturmanıza katkı sağlayacaktır.Bunları yeterince tekrar ettiğinizde sınav korkusu size komik gelecek ve çözüme odaklandığınızı fark edeceksiniz.

sınavı kaybetmekten korkuyorum.
Tekrar kaybetme duygusundan kurtulamıyorum.
ya kazanamazsam.
başaramayacağımı düşünüyorum.
Merhaba
Yorumunuz için teşekkür ederim,rica etsem bu örneği benim içinde bulunduğum durumla ilgili bir örnekle pekiştirirmisiniz? doğru bir şekilde uygulamak istiyorum
Şema
Programlı bir şekilde hedefe doğru giderken yoluma çıkan bir engel,içimde olan,içimi kemirmeye başlayan,acayip bir duygu gerçekten,bir haftadır iyi hissetmiyorum.
Peki ya özümseme nasıl olmalı? yani bu duyguyu içime mi sindirmeliyim..

Çözüme konsantre olmak istiyorum,ama bunun için nasıl bir yola başvuracağımı bilemiyorum,özellikle bu duydugunun komik geleceği noktaya nasıl gelebilirim?
Alt 29-10-2011, 03:29 PM   #9 (permalink)

Alıntı:
acemisirine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Basari istek meselesidir.. Ya istersiniz Ya da istemezsiniz..

Zaten bilincli birisiniz fark ediliyor yani benim size bisiler söylemem gerekmez ama her gün kendinizi takip edin..

Ne ögrendim, neler ögrenmem gerek ve ne kadar vaktim var..

Bunlari bir SIKISTIRMA yada BASKI olarak algilamayin kendinize..

Isteyerek yapin.. Tekrar söylüyorum, hepimizin icinde bir korku vardir ve bu gayet dogal bir durum.. Siz sadece yenik düsmeyin ve ileri yürüyün..

Kolay gelsin..

Basarinizi simdiden görüyorum ve simdiden tebrik ediyorum..
Düşünceleriniz için çok teşekkür ederim,söyledikleriniz benim için çok önemli,farklı bakış açılarına ihtiyacım var,lütfen paylaşmak istediğiniz bir fikir bir düşünce olursa paylaşın,her yazdığınızı not alıp okuyorum geceden bu yana...tekrar teşekkürler güzel düşünceleriniz için...
Dün bir hikaye okudum,paylaşmak istiyorum sizlerlede;

Eski zamanların birinde, üç atlı çölden geçerken kurumuş bir nehir yatağına uğrarlar. O sırada gaipten bir ses duyarlar. Ses onlara “Durun”der.
Hemen atlarını durdururlar. Gaipten gelen ses daha sonra atlarından inmelerini, yerden bir avuç taş alarak ceplerine doldurmalarını ve yollarına devam etmelerini söyler. Ertesi gün güneş doğduğunda hem memnun olacaksınız, hem üzülecek hem de pişman olacaksınız der.
Atlılar denileni yapar ve yollarına devam ederler. Ertesi sabahın gelmesini sabırsızlıkla beklerler. Sabah olur ve ellerini ceplerine sokarlar. Ceplerindeki taşlara baktıklarına o taşların elmas, pırlanta, inci ve diğer kıymetli cevherlere döndüğünü görürüler.
Bu durum onlara büyük bir sevinç yaşatırken, bu arada ceplerine neden daha fazla taş almadıkları için de üzülür pişman olurlar. Gaipten gelen ses haklı çıkmış hem sevinmiş hem de üzülmüşlerdir.

Beni çok etkiledi kendimi gördüm içinde,evet dedim bende bunu yapıyorum,hemde elimden gelenin en iyisini yapıyorum,evet çok yoruluyorum,ama sonunda neticenin güzel olucağınıda biliyorum,ve bu yüzden bu basit gibi görünen ama benim birkaç gündür çalışmamı ciddi anlamda engelleyen garip hissi üzerimden atmam gerekiyor...
Alt 29-10-2011, 03:48 PM   #10 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Ben de sınava hazırlanıyorum ve aklımda kaybetme duygusuna ya da ihtimaline hatta kelimesine bile yer vermiyorum. Hergün o sınavla ilgili ne yapabilirim kendimi nasıl geliştirebilirime odaklanıyorum. (Daha önce aynı sınava 2 kere girdim ama iksinde de yeterli çalışmadım şimdi eksiklerimi biliyorum ve bu da güç veriyor.) Unutmayın ki siz bu sınava hiç girmeyenelerden bir adım öndesiniz çünkü iyi kötü bir deneyim sahibisiniz.

Başarıya ve gelişmeye odaklı olmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kendine güven geliştikçe kendiliğinden gelecektir.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« yardım | yARDIM... »