Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-10-2011, 01:53 AM   #4 (permalink)
acemisirine
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tekrar kaybetme duygusu....

Alıntı:
sahraay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bütün bu soruları inanın nerdeyse hergün soruyorum kendime,düzenli bir çalışma programım var,kendimi hergün biraz daha geliştiriyorum,bu gelişimi hissediyorum,hatta sınavdan sonrası için bile programlarım var, gerçekleşecek buna inanıyorum,ama içimdede hep tuhaf bir duygu vardı bi engel gibi bi korku,adını koyamadığım bir duyguydu bu ,hiç dile bile getirmiyordum,ilk defa burda yazdım,bunun kaybetme korkusu olduğunu yani bir şekilde o duygu bu yani......

ben bu duyguyu yaşamak istemiyorum,içimden bu duyguyu çıkarıp,daha geniş bir yer açmak istiyorum....

bu arada söylemeden geçemiycem bu duyguyla yüzleşince tuhaf bir şekilde rahatladım nedense...ne garip değil mi?

rahatlamak iyidir.. icindeki ferahlik kadar önemli bisi yok.. korkularin olmasi normal.. Sonucta insaniz ama eger korkundan fazla basaracagina dair ümidin varsa bu korkunu fazla kaale alma derim..

Yani yaptigin planlamaya ve yolunun ilerlemesine gayret göster..

Eger özel degilse ne sinavi ???
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla