Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendimizi Tanıyalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-taniyalim/)
-   -   Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-taniyalim/622105-bugun-kendin-icin-ne-yaptin.html)

ceko_25 23-11-2012 11:12 PM

Cevap: Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ?

satın alınanlardanmı işe yarıyosa bende alıim bende 21 günlük çalışma vardı bitane kelime ezberleme onları bitirdim vallahi gözlerim bile daha iii görüyo sanki

ßyKuS 23-11-2012 11:18 PM

bu 12 dersten oluşan ve kaset şeklinde hergün max. 1 ders dinlenilmesi gereken bir çalışma 3 aylık bir süreç gerekiyor ve sonunda ise fotografik hafızaya sahip oluyorsun. Hızlı öğrenme, öğrendiklerini istediğin zaman hatırlama beyninin her iki lobunuda kullanabilme yeteneği.. bu öğrenme işini çoğu insan küçümser ama düşün bir, bir işe başlıyorsun ve çıraksın 3 aydan daha az bir sürede kalfa olabilirsin

oradaki herşeyi en ince ayrıntısına kadar, sonra üniversitedesin diyelim ve atıyorum hukuk okuyorsun kocaman kitaplar var ve bu kitaplara çalışman gerekiyor normalde sıkıcıdır ve sende negatif bir etki bırakıcaktır ama fotografik hafızan varsa böyle bir derdin olmayacak ve o kitabı sular seller gibi öğrenebilecek istediğin zamanda hatırlayabileceksin. Öğrenmeyi hızlandırma programı bir nevi öğrenmeyi öğreniyorsun :))

Vaveylaaa 23-11-2012 11:33 PM

bugün sadece olumlamalarımı okudum telkin dinledim kendime yönelik hiçbişiy yapamadım bütün gün şimdide dahil olmak üzere oda arkadaşıma somurtmakla geçiyor

ahmasen 24-11-2012 12:19 AM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833790)
bu 12 dersten oluşan ve kaset şeklinde hergün max. 1 ders dinlenilmesi gereken bir çalışma 3 aylık bir süreç gerekiyor ve sonunda ise fotografik hafızaya sahip oluyorsun. Hızlı öğrenme, öğrendiklerini istediğin zaman hatırlama beyninin her iki lobunuda kullanabilme yeteneği.. bu öğrenme işini çoğu insan küçümser ama düşün bir, bir işe başlıyorsun ve çıraksın 3 aydan daha az bir sürede kalfa olabilirsin

oradaki herşeyi en ince ayrıntısına kadar, sonra üniversitedesin diyelim ve atıyorum hukuk okuyorsun kocaman kitaplar var ve bu kitaplara çalışman gerekiyor normalde sıkıcıdır ve sende negatif bir etki bırakıcaktır ama fotografik hafızan varsa böyle bir derdin olmayacak ve o kitabı sular seller gibi öğrenebilecek istediğin zamanda hatırlayabileceksin. Öğrenmeyi hızlandırma programı bir nevi öğrenmeyi öğreniyorsun :))

bu konu hakkında biraz bilgi verirmisiniz... satınmı alıyorsunuz nereden nasıl ..

ßyKuS 24-11-2012 03:13 AM

bu Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar'ın hazırlamış olduğu bir eğitim seti telkin yada meditasyon çalışması değil. Ahmasen bilgiler gerçekten uzun o yüzden sana e- kitabın indirme adresini vereyim oradan bakarsın küçük bir iyilik ;) http://serv11.boxca.com/files/4/eoim...za_Kitab__.rar

azraist_24 26-11-2012 09:29 PM

Bugun ego + sucluluk + kendine guven telkinlerine devam ettim ve gunluk olumlamalarimi beki bisa nin sitesinden bularak tekrarladim...

huriye_89 26-11-2012 10:08 PM

telkinler olumlamalar,imgeleme ve meditasyon, zikirler ve en son hooponoponomu (umarım doğru yazmışımdır :D)yaparak bugünkü çalışmalarımı sonlandırdım.=)

ßyKuS 26-11-2012 10:37 PM

doğru yazmışsın huriye :)) benimde günlerim aynı çalışmaları tekrarlamaktan geçiyor.. Konsantrasyonu arttırma telkini, bilinçaltı temizlik meditasyonu, affetme meditasyonu, kendine güven hipnozu, fotografik hafıza.

azraist_24 26-11-2012 10:40 PM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833959)
doğru yazmışsın huriye :)) benimde günlerim aynı çalışmaları tekrarlamaktan geçiyor.. Konsantrasyonu arttırma telkini, bilinçaltı temizlik meditasyonu, affetme meditasyonu, kendine güven hipnozu, fotografik hafıza.

Fotografik hafiza nedir?

ßyKuS 26-11-2012 11:07 PM

Fotografik hafıza demek süper hafıza demek. Okuduklarını, Öğrendiklerin herşeyi istediğin zaman hatırlayabilmek demek, hızlı bir şekilde öğrenmek demek matrix sistemini tam bilmiyorum ama bilgileri zihnine çok çabuk yükleyebileceğini söyleyebilirim bu beceri doğuştan gelen bir yetenek değil sadece sonradan birkişi bile bu yeteneğe sahip olabilir. Söyliceklerim yetersiz kalabilir netten fotografik hafıza gücüyle neler başarabileceğinize bakabilirsiniz, genel bir bilgiye sahip olabilirsiniz zaten bu konuda verdiğim linkide indirirseniz eğer fotografik hafızayla ilgili tatmin edici bilgilerde orada yer alıyor..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:41 AM.