Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendimizi Tanıyalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-taniyalim/)
-   -   Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-taniyalim/622105-bugun-kendin-icin-ne-yaptin.html)

ßyKuS 16-10-2012 09:27 PM

Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ?

Elya'nın bu konuda ''bugün sosyal fobin için ne yaptın?'' konusundan yola çıkarak böyle bir konu başlatmaya karar verdim.

Bugünden itibaren kendiniz için aldığınız kararlar, uygulamaya başladığınız çalışmaları, kısacası gün içinde kişisel gelişiminiz için attığınız her türlü adımı paylaşmanızı rica ediyorum..

Mesela bugün ben Affetmek Öğrenilebilir Kitabını okumaya devam ederken bir yandan da Konsantrasyonunuzu arttırın belleğinizi güçlendirin adlı subliminal telkin dinliyorum. Sedonna frekanslarını dinledim. Derin Affediş meditasyonunu araştırdım ama bir türlü bulamadım. Hızlı okuma ve bellek geliştirme görsel setini indirdim ve hızlı okuma çalışmalarına başladım. Diksiyon görsel eğitim seti indirdim. Kız tavlama rehberi indirdim utananadam ve uygun bir zamanda başlıycam

benden bu kadar sizlerinde katılımınızı bekliyorum..

Vaveylaaa 16-10-2012 09:38 PM

Cevap: Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ?

bende daha öncede yazdığım gibi ego, güven, sosyallik telkinlerini dinliyorum, bazı olumlama cümleleri yazmıştım onu okuyorum günlük, hopopo yapıyorum yine, bunları yazarken kütüphaneden aldığım kitapların gününün geçtiğini hatırladım :D birde ceza parası öedeyeceğim durduk yere neyse :)

corekotu138 16-10-2012 09:54 PM

bugün kendimi iyi hissetmek için telkin dinledim. işlerimi ertelememeye çalıştım. insanlara karşı pozitif ve sabırlı olmaya, aklımdan onlarla ilgili kötü sözle geçirmemeye ve zihnimi bulunduğum ortama odaklamaya çalıştım. bir de hep 'karar aldım' derdim, ilk defa 'karar verdim' dedim. ne anlama geliyorsa.. bir de 'özgüven' diye bir kitap var onu okuyorum, pek çok uygulama var, ama ciddi vakit ayırmak gerekiyor..

Vaveylaaa 16-10-2012 10:10 PM

özgüvenle ilgili kitabın adı ne acaba

corekotu138 16-10-2012 10:58 PM

kitabın adı 'özgüven', yazarı mathew mckay ve patrick fanning. arkadaş yayınlarından fiyatı 12,5 tl. içinde bu sitede yer alan pek çok konuya ait örnekler var. tavsiye ederim. yalnız gerçekten bütün uyggulamaları detaylı yapmak oldukça vakit alıyor..

ßyKuS 17-10-2012 12:59 PM

değerli katılımlarınızdan dolayı corekotum ve vaveyla çok teşekkür ederim. Bundan sonraki her katılımcılarada şimdiden teşekkür ederim. Sevgiyle :)

maviinci 17-10-2012 03:07 PM

Alıntı:

corekotu138 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 832036)
kitabın adı 'özgüven', yazarı mathew mckay ve patrick fanning. arkadaş yayınlarından fiyatı 12,5 tl. içinde bu sitede yer alan pek çok konuya ait örnekler var. tavsiye ederim. yalnız gerçekten bütün uyggulamaları detaylı yapmak oldukça vakit alıyor..

harika bi kitap o, tabii içindeki uygulamalar uygulanınca daha da harika oluyor :) bi meditasyon örneği var içinde hatta.. fiyatı da gerçekten çok uygun..

ßyKuS 17-10-2012 03:22 PM

maviinci meditasyon örneğinde özgüvenine hayran olduğunuz kişiyi zihninizde canlandırın onu aynanın içinde görün gibi şeylerden mi bahsediyor ?

Vaveylaaa 17-10-2012 05:11 PM

bu kitabın e-kitap hali varmı acaba ben yurtdışındayım temin etmem çok zor

ßyKuS 17-10-2012 06:09 PM

yazarın e-kitaplarını netten araştırabilirsin. bulursan eğer banada link atarmısın ?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:37 PM.