Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Karanlık Korkusu

Uyarılar

Karanlık Korkusu Karanlık Korkusu

Karanlıkta bir şeyleri benzetme

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Karanlık Korkusu Karanlıkta bir şeyleri benzetme Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız korkunuzun doruklarına gidin. mesela yükseklik korkusu olan bir heyfel kulesine çıksın. 44 karanlık korkusu olan gece tek başına bir odada hiç ışığı yakmadan kalsın hatta bunu 1 hafta veya 1 ay yaparsa artık aydınlıktan korkmaya başlar. ayrıca elektiriktende tasarruf etmiş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Karanlık Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Karanlık Korkusu nerededir kimdir Karanlık Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Karanlık Korkusu hipnoz Karanlık Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Karanlık Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Karanlık Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

Karanlıkta bir şeyleri benzetme

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-04-2008, 08:01 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
49 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kamil5 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Karanlıkta bir şeyleri benzetme

korkunuzun doruklarına gidin. mesela yükseklik korkusu olan bir heyfel kulesine çıksın. 44 karanlık korkusu olan gece tek başına bir odada hiç ışığı yakmadan kalsın hatta bunu 1 hafta veya 1 ay yaparsa artık aydınlıktan korkmaya başlar. ayrıca elektiriktende tasarruf etmiş olursunuz super ayrıca ALLAH kimseye kaldıramayacağı derdi yüklemez derler ya. bence kimseye kaldıramayacağı korkuyu da yüklemez. super .ayrıca korkuyu yenmek için sureler ve dua lar da var.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-08-2009, 01:43 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Herr_Mannelig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,355
230 Mesajinıza toplam 717 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Herr_Mannelig will become famous soon enoughHerr_Mannelig will become famous soon enough
Standart Cevap: Karanlıkta bir şeyleri benzetme

bende karanlıktan korkuyorum.akşam oldumu evde yanlız çok zor duruyorum.yada gece yatarken falan sanki biri varmışda evde dolanıyomuş gibi falan hissdiyorum.öyle şeyleri düşündüğümden ,sanki gözümle görmüş gibi oluyorum sanırım.karanlık ve yanlızsam mutfağa tuvalete gitmeye falan bile korkuyorum.sanki arkamdan biri geliyomuş gibi düşünürüm..

bunun için dualarda okuyorum,, bi akşam hiç olmadı çok rahattım hiç korkmadım.sonradan gene başladı.umarım yenebilirim :)
Herr_Mannelig isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2009, 01:45 PM   #23 (permalink)
Teğmen

230 Mesajinıza toplam 717 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Herr_Mannelig will become famous soon enoughHerr_Mannelig will become famous soon enough

küçükkkende karanlıkta annem namaz kılarken bazen onun kafasını iskelet gibi görürdüm ya da garip korkunç şekilde.o zamanlar rüyamda da böle korkunç şeyle çok görüyodum.acaba niye oluyoki bu benzetmeler
Herr_Mannelig isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2009, 03:03 PM   #24 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
ncksz18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende karanlıktan korkuyorum.akşam oldumu evde yanlız çok zor duruyorum.yada gece yatarken falan sanki biri varmışda evde dolanıyomuş gibi falan hissdiyorum.öyle şeyleri düşündüğümden ,sanki gözümle görmüş gibi oluyorum sanırım.karanlık ve yanlızsam mutfağa tuvalete gitmeye falan bile korkuyorum.sanki arkamdan biri geliyomuş gibi düşünürüm..

bunun için dualarda okuyorum,, bi akşam hiç olmadı çok rahattım hiç korkmadım.sonradan gene başladı.umarım yenebilirim :)
beni tarif etmişsin resmen klasik huyum benim
Alt 12-08-2009, 06:46 PM   #25 (permalink)
Teğmen

.
Alt 12-09-2009, 01:57 AM   #26 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
germinal35 is an unknown quantity at this point

Uyuduğumuzda tüm duyu organlarımız kapanır. Beyin duyu organlarıyla alışverişi keser ve bize rüya dediğimiz olayı yaşatır. Bazen uyandığımızda dış ortamdaki görüntülerle, iç ortamdaki görüntüler aynı anda gösterilir. Biz bunu dış dünyadaki nesnelere aktarabiliriz. Mesela rüyamızda bir çocuk görüyor iken gözlerimizi açarsak o çocuğu odanın ortasında görebiliriz.
germinal35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2009, 09:08 PM   #27 (permalink)
Teğmen

diyorum ki yatınca imgeleme yapıyım..
ama olmuyor korkuyorum.gözümü kapatınca biri beni izlerse falan diye düşünürüm.izleyen kim?hayali varlıklar.ruhlar falan..kendimi korkuturum böyle.küçük çocuklarda canavara falan benzetirlerya..

yatağımın üstüne çıkarttığım kazağı düzgün bi şekilde koyuyorum.yoksa rahat edemem, gözümde başka bişey gibi canlanacağını biliyorum.
mesela annem yatağımın başıcuna birşey astıysa,yatarken alırım onu.şimdi saçma bi düşünce gibi gözükse de,ışığı kapattığımda hemen bişeye benzetip korkacağımı biliyorum.

babam kapıyı örter,ben açarım.yan yatakta birinin yattığı falan düşünür kendimi korkuturum.sonra kapat gözünü kapatabilirsen..uyuyana kadar gene bişeyleri benzetirim tabi.sonra korkarım hemen ışığı açar bakarım kendimi rahatlatmak için..

artık yerleşmiş bilinçaltıma,bu düşüncelerin gereksiz olduğunu bilsemde,karanlık olunca hemen fikrim değişiyo,başlıyorum bişeyler benzetmeye..
Alt 05-04-2010, 03:36 PM   #28 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
valla ben bişiler görüyorumda kabusmu halisinasyonmu bilmiyorum,şöyle açıkamak isityorum.yatattığımda en az bir saat sonra uyuya biliyorum 3 te yattım 4 te uyudum diyelim saat 5 civarı gözüm açılıoyada bana öyle geliyor karşımdaki karyolamın üstünde duran oyuncak yada bir eşyanın hareket ettini sanıyorum sonra kendi kendime saçmalıyorsun bu olmaz diyorum tekrar gözümü açıp kapıyorum ya perde arkasında biri varmış gibi geliyor yada asılı duran havlu farklı görünüyor gözüme bu olaylar böyle sürüp gidiyor,korkmuyorum ama tedirgin oluyorum eskiden çok daah fazla olurdu son zamanlarada azaldı
Pisimbatım olur böyle ara sıra. Mutlaka yaşamı boyunca herkese de olmuştur. Karanlığın ve uyku sersemliğinin verdiği birşey o korkma :)
Ben de birgün uykudan uyanmıştım, yatağımda gözümü açtım bir baktım tavandan ağıyla üzerime doğru bir örümcek iniyor, tarantula gibiydi mübarek Ödüm patladı yemin ederim. Odadaki cisimlerde gördüğümü iddia etsem tamam ama benimki resmen tavandan iniyordu. Gerçi odamın tavanında parlak yıldızlar var, onların olduğundan şüpheleniyorum ama uyku sersemliğiyle insan herşeyi yaşayabiliyor işte. Sevgilerimle...

Bookmarks