Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-04-2010, 03:36 PM   #28 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Cevap: Karanlıkta bir şeyleri benzetme

Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
valla ben bişiler görüyorumda kabusmu halisinasyonmu bilmiyorum,şöyle açıkamak isityorum.yatattığımda en az bir saat sonra uyuya biliyorum 3 te yattım 4 te uyudum diyelim saat 5 civarı gözüm açılıoyada bana öyle geliyor karşımdaki karyolamın üstünde duran oyuncak yada bir eşyanın hareket ettini sanıyorum sonra kendi kendime saçmalıyorsun bu olmaz diyorum tekrar gözümü açıp kapıyorum ya perde arkasında biri varmış gibi geliyor yada asılı duran havlu farklı görünüyor gözüme bu olaylar böyle sürüp gidiyor,korkmuyorum ama tedirgin oluyorum eskiden çok daah fazla olurdu son zamanlarada azaldı
Pisimbatım olur böyle ara sıra. Mutlaka yaşamı boyunca herkese de olmuştur. Karanlığın ve uyku sersemliğinin verdiği birşey o korkma :)
Ben de birgün uykudan uyanmıştım, yatağımda gözümü açtım bir baktım tavandan ağıyla üzerime doğru bir örümcek iniyor, tarantula gibiydi mübarek Ödüm patladı yemin ederim. Odadaki cisimlerde gördüğümü iddia etsem tamam ama benimki resmen tavandan iniyordu. Gerçi odamın tavanında parlak yıldızlar var, onların olduğundan şüpheleniyorum ama uyku sersemliğiyle insan herşeyi yaşayabiliyor işte. Sevgilerimle...