Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Karanlık Korkusu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/karanlik-korkusu/)
-   -   Karanlıkta bir şeyleri benzetme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/karanlik-korkusu/1033-karanlikta-bir-seyleri-benzetme.html)

pisimbat 17-03-2007 08:09 PM

Karanlıkta bir şeyleri benzetme

valla ben bişiler görüyorumda kabusmu halisinasyonmu bilmiyorum,şöyle açıkamak isityorum.yatattığımda en az bir saat sonra uyuya biliyorum 3 te yattım 4 te uyudum diyelim saat 5 civarı gözüm açılıoyada bana öyle geliyor karşımdaki karyolamın üstünde duran oyuncak yada bir eşyanın hareket ettini sanıyorum sonra kendi kendime saçmalıyorsun bu olmaz diyorum tekrar gözümü açıp kapıyorum ya perde arkasında biri varmış gibi geliyor yada asılı duran havlu farklı görünüyor gözüme bu olaylar böyle sürüp gidiyor,korkmuyorum ama tedirgin oluyorum eskiden çok daah fazla olurdu son zamanlarada azaldı

murat 17-03-2007 08:22 PM

Kabus Görüyor musunuz?

pisimbat benzer durumlar bendede oluyor.Yanlız bir fark var ben tırsıyorum o durumlarda.Hatta tek olduğum bir gece yarısında elektriklerde gitmişti neyse hatırlamak istemiyorum terli345 ağla

hayatimdegisti 17-03-2007 09:44 PM

Kabus Görüyor musunuz?

Bu kabus değil aslında karanlık korkusu bence....O bölüme taşıyayım bu konuda ki deneyimlerinizi paylaşin..

skorpy 17-03-2007 09:46 PM

Kabus Görüyor musunuz?

ben geçen rüyamda çok tuhaf şeyler gördüm uyandım ve sevindim rüyaymış diye

hayatimdegisti 17-03-2007 09:52 PM

Kabus gördükten sonra en güzel kısım uyanması oluyor zaten.Seviniyorsunuz iyi ki gerçek değilmiş diye.Aslında daha bir mutlu oluyor insan ne dersiniz dl78

etterna_ 17-03-2007 10:16 PM

bu tarz şeylere sanırım o üç harfli yaratıklar sebep oluyo. Birşey okudum onlar hakkında;
eğer insanlara bi zarar verirlerse (yani öldürmek gibi-korkudan-)
allah hiç bi zaman affetmezmiş onları, cehenneme atarmış.
Ben artık çok rahatım
, çünkü bana görünürlerse ben kesin ölürüm y789
allah onları hiç bi zaman affetmez (düşüncelerimizi de okuyolarmış)
tehtit ediyom onları.
ama yine karanlıktan korkuyom o ayrı actionsmile

hayatimdegisti 17-03-2007 10:32 PM

Bu konu yani üç harfli konusu oldukça suistimale açık bir konu.En son bir haber vardi geçenlerde ruhsal sorunu olan bir vatandaşımızı üç harfliden kurtarmak maksatı ile öldüren bir kişi tutuklandi.
En son yapmak istediğim şey bu konuyu tartışmaya açmaktır.
Biz keyifli bir görüntü ile bağlayalım konuyu.Gerçi film mizahi ancak gerçekte yapilanlar ve yaşananlar bundan farkli değil.
[youtube=425,350]uYse8VziyWE[/youtube]

etterna_ 17-03-2007 10:41 PM

haklısın atakan t678 bence de bu konu kapansın gitsin.

murat 17-03-2007 10:46 PM

evde teksem yokmuş gibi düşünmeye çalışıyorum yinede benim bahtıma olağan üstü şeyler olabiliyor.elektrik kesintisi,sağdan soldan çok net gelen sesler gibi.en son dün gece ödüm patlıyordu.Gece saat 2 gibi evde çıt yok internette geziniyorum birden fısssssssss sssss sss ss s diye sesler gelmeye başladı.1 dakika falan sürdü ama sesin geldiği tarafa bakmaya bile korkyorum ben.tamam bu sefer geldiler kaçış yok dedim kendime. terli345 bu kadar düşünürsem olacağı buydu zaten.Ampullerden bir taneside yanıp yanıp sönmeye başlayınca düşünün artık o andaki halimi. şaşkın Ampülün biri tamamen gidince çözdüm olayı ampul patlamış.Beyaz ampuller patlarken böyle sesler çıkarırmış önceden.Olayı çözünce ben bi mutlu oldum bi mutlu oldum bastım kahkahayı gece yarısı kendi kendime. wave
---sansürledim---

hayatimdegisti 17-03-2007 10:57 PM

Sinir bozmak gibi olmasin arkadaşlarda bende durum tam tersi...Valla otururum karanlıkta ne olacak.. t678
Birde küçükken kardeşim korkardi karanliktan.Böyle bir fener alip karanlik odaya giderdik.Korktuğu şey olunca.Feneri yakip bak işte o korktuğun şey ceket vs diye gösterirdim.. super

Birde olumlu açıdan bakarsak karanlık korkusu olanlar korku filmlerinden çok keyif aliyorlar.Kardeşim sanki filmin içine girip olayı yaşıyor.
Çığlık çığlığa izler filmleri.. sevincli
Ben ise şasırım "Bunun nesi korkunç diye" hiç keyif almam korku filmlerinden sadanim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:07 AM.