Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > Eğitim Seminerlerimiz > İstanbul Seminerleri

Uyarılar

İstanbul Seminerleri İstanbul İli İçinde Yapılacak Seminerlerimiz

Bu benim ısmarladığım hayat değil 16 Mayıs 2010 Pazar

Eğitim Seminerlerimiz ve İstanbul Seminerleri Bu benim ısmarladığım hayat değil 16 Mayıs 2010 Pazar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu benim ısmarladı ğ ım hayat de ğ il 16 Mayıs 2010 Pazar Hayatım Değişti Seminerleri Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz bu eğitim yoğun talep üzerine yeniden İstanbul'da.. Sa ğ lık, kariyer, ili ş kiler... Diledi ğ iniz hayatın gerçekle ş mesi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İstanbul Seminerleri telkin cd indir izle İstanbul İstanbul Seminerleri nerededir kimdir İstanbul Seminerleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İstanbul Seminerleri hipnoz İstanbul Seminerleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İstanbul Seminerleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İstanbul Seminerleri kuantum düşünce kitap haberi

Bu benim ısmarladığım hayat değil 16 Mayıs 2010 Pazar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-04-2010, 12:16 PM   #1 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Bu benim ısmarladığım hayat değil 16 Mayıs 2010 Pazar

Bu benim ısmarladığım hayat değil

16 Mayıs 2010 Pazar Hayatım Değişti Seminerleri

Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz bu eğitim yoğun talep üzerine yeniden İstanbul'da..

Sağlık, kariyer, ilişkiler... Dilediğiniz hayatın gerçekleşmesi için ne yapıyorsunuz?

Sadece olmasını istemek hayallerinize ulaşmak için yeterli oluyor mu yoksa daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu fark ettiniz mi?

Subliminal telkinlerle yeni bir alt yapı oluştururken, kuantum gerçeklikte hayatlarımızı inceleyerek seçim yasası ile şekillendireceğiz.
Nasıl mı?
İşte eğitmenlerimiz ve uzmanlık alanları:

Eğitmen: Abdullah Canıtez
Kişisel Gelişim Uzmanı
İçten dışa değişim: Seçim yasası
olumsuz durumlarınızdan özgürleşin

SEÇİM YASASI ÇEKİM YASASINI KAPSAYAN YAŞAMINIZDA KUANTUM SIÇRAMASI YARATACAK BİR TEKNİK

Peki, bu SEÇİM YASASI sistemi nasıl işliyor?

İsteği engelleyen negatifleri temizleyip, dileğinizin oluşmasını sağlayan en uygun pozitifliği yaratarak (bunun için sadece pozitif hissetmek değil, pozitif davranmak da gerekiyor).

SEÇİM YASASI, kişinin zihnini en ideal konuma getirerek, isteğin oluşması için gerekenleri otomatik olarak yapmanızı sağlıyor.
Bu sistemle gelirini ikiye katlayanlar, ideal kilosuna ulaşanlar ve huzuru içte yaşayanların sayısı gittikçe artmakta…

Eğitmen: Özlem Şahin
Kuantum Yaşam & Nefes Koçu / Reiki Master

Çemberin Dışına Çıkmak: geleceği hatırlamak geçmişi değiştirmek ister misiniz?
Evet, evet doğru okudunuz J

Aşağıdaki yukarıdaki gibidir.. Dışarıdaki içerideki gibidir…

Dünyada görmek istediğin değişim ol! der Gandhi
Bizler;
Geleceği hatırlayıp
Geçmişi değiştirebiliriz..

Başarı yolculuğunuzda;
Bu gün yaşadığımız gerçek kimin eseridir?

Ailemizin, atalarımızın ve bizim bu gerçeklikteki payımız ne kadardır?
Zihnimiz nasıl gerçeklik yaratır?
Bilinçaltı ve 3 yaratıcı güç nedir nasıl kullanılır?
Bilinçaltı kayıtlarımız ilişkilerimizi, başarılarımızı, sağğımızı nasıl etkiler?
Bilinçaltını istediğimiz hayatı yaşamak için nasıl programlayabiliriz?

Seminer Yerimiz: Taksim/ İstanbul

Seminer süresi: 12:30 ile 19:00 arası
12:30/ 13:30 arası kayıt işlemleri gerçekleştirilecektir.

Seminer Ücreti 80 TL+KDV dir.

Seminerimiz %100 iade garantilidir.
Memnun kalmazsanız seminer sonunda ücret iadesi alabilmektesiniz.

Bu ücreti banka havalesi ile yatırabilirsiniz.Bunun için; ozgerb@hotmail.com adresine mail atıp hesap no istemelisiniz.
Dilerseniz bu formu gönderip bilgi alınız.

Katılımcılara Bilinçaltı Teknikleri Katılım Belgesi verilecektir.

İrtibat Telefon: 0530 558 84 53

Sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2010, 02:12 AM   #2 (permalink)

Tesekkür: 12
7 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
işte ben is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bu benim ısmarladığım hayat değil 16 Mayıs 2010 Pazar

merhabalar,Seminerleriniz dikkatimi çekiyor fakat yaklaşık 2 yıldır son zamanlarda isim olarak tanınan,programı,kitapları olan kişiden bireysel eğitim aldım ve halen gitmekteyim.ismini yazmıyorum çünkü hakkını almak istemiyorum.Benim dışında tahminimce çok fazla kişiye yardımcı olmuştur.ama benim durum değişmiyor.şimdi sizin seminer yazılarınızı okuyunca içim gidiyor ama gerek aldığım kitaplar,gerek eğitimime gereğinden fazla para harcayarak kötü giden maddi durumumun daha aşağılara inmesini istemiyorum.sadece site üyeniz olarak bu durumumla ilgili bi fikriniz olabilirmi?? öğrenmek istedim...sevgilerimle
Alt 02-05-2010, 08:40 PM   #3 (permalink)

Redflowers

2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Sormak istediğinizi açıkçası çok iyi anlayamadım. Bu yüzden yorumum anladığım kısımla ilgili olacak :)

Eğitim aldığınız kişi tahmin ettiğim kişi olsa gerek :) Hangi konuda ne tür bir eğitim aldığınızı bilemiyorum fakat şunu söyleyebilirim ki her teknik her kişiye uymuyor maalesef. Bazı danışmanlar tek yöntem üzerinden farklı kişilerin, farklı sorunlarının çözülebileceğini düşünüyorlar. Şimdiye kadar olan tecrübelerime dayanarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Eğitim aldığınız kişi mutlaka konusunda uzmandır, her ne kadar danışanlarını kitaplarını almaya sevk etse de, aldığı eğitim başı ücretin dışında. Fakat 2 senedir bir fayda göremediğinizi söylüyorsanız başka yöntemlere yönelmeniz gerektiği kanısındayım.

Fikrimi istediğiniz konuyu biraz daha açabilirseniz tekrar yardımcı olmaya çalışırım.

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Alt 03-05-2010, 01:15 AM   #4 (permalink)

Tesekkür: 12
7 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
işte ben is an unknown quantity at this point
Question Cevap: Bu benim ısmarladığım hayat değil 16 Mayıs 2010 Pazar

Öncelikle alakadar olduğunuz için çok teşekkür ederim.Bu benim için çok kıymetli oldu.Kuantum bireysel eğitim aldım.İlk gittiğimde tam gün çalıştık.uzun bir aradan sonra benim için hiçbir şeyin değişmediğini bildirdikten sonra devam ettim ve kendisiyle değil yanında çalışanlar ile devam ediyorum.Bana yardımcı olan kişide bende değişim olmadığının farkında ve belli aralıklarla arayıp gerekirse randevu almamı söylüyor.bunun dışında bir çok kitap okudum. iyi bir arşive sahip oldum.cd ler felan denedim.ama benim için sonuç hep aynı oldu.arada sırada sisteme takılıyorum.yanlış yoldamıyım diye.çünkü değişmek için kendimi öyle hırpalamaya başladımki..yorgun düştüğüm zamanlarım çok fazla.telkinler de saçlarımda aklar oluşturdu maalesef dinlemeyi hemen kestim:-)) gerçi beyazlamaya devam ediyor ..benim sorunumda işte burda başlıyor..SORUNUM NE...???..Tekrar teşekkür ediyor sıkıcı yazım için özür diliyorum...
Alt 04-05-2010, 11:32 AM   #5 (permalink)

Redflowers

Alıntı:
işte ben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle alakadar olduğunuz için çok teşekkür ederim.Bu benim için çok kıymetli oldu.Kuantum bireysel eğitim aldım.İlk gittiğimde tam gün çalıştık.uzun bir aradan sonra benim için hiçbir şeyin değişmediğini bildirdikten sonra devam ettim ve kendisiyle değil yanında çalışanlar ile devam ediyorum.Bana yardımcı olan kişide bende değişim olmadığının farkında ve belli aralıklarla arayıp gerekirse randevu almamı söylüyor.bunun dışında bir çok kitap okudum. iyi bir arşive sahip oldum.cd ler felan denedim.ama benim için sonuç hep aynı oldu.arada sırada sisteme takılıyorum.yanlış yoldamıyım diye.çünkü değişmek için kendimi öyle hırpalamaya başladımki..yorgun düştüğüm zamanlarım çok fazla.telkinler de saçlarımda aklar oluşturdu maalesef dinlemeyi hemen kestim:-)) gerçi beyazlamaya devam ediyor ..benim sorunumda işte burda başlıyor..SORUNUM NE...???..Tekrar teşekkür ediyor sıkıcı yazım için özür diliyorum...
Tekrar merhabalar :)

Öncelikle değiştirmek istediğiniz şeyi belirlemeniz gerekiyor. 'Ben de bir şeylerin değişmediğini' derken neyi kastediyorsunuz mesela? Değişim kişiden kişiye değişir :) Neyi değiştirmek istiyorsunuz? Ne olursa mutlu olursunuz? Hayatınızda mutlu ve mutsuz olduğunuz durumlar neler? Bunları değiştirmek için hangi adımları atıyorsunuz? Dışarıdan destek almanız doğru evet, peki kendinize ne kadar desteksiniz? Değişimi gerçekten istiyor musunuz? İstiyorsanız bunun için içinizde az da olsa bir korku ve çekinceniz var mı? Varsa eğer bunun nedeni nedir? Sizi engellediğini düşündüğünüz inançlarınız nedir? Harekete geçtiğinizde ne oluyor? Ne olmuyor?

Daha önceki mesajda da söylediğim gibi her teknik herkese uymuyor. Kişisel gelişim konularında bir çok kitap, seminer, konuşma, program var biliyoruz ki. Ama bizi istediğimiz sonuca götüren şey bilmeden değil, uygulamadan geçer. Bildiğimiz şeyleri uyguluyor muyuz? Hayata geçiriyor muyuz? Yoksa ben bunu biliyorum, tamam gerisine gerek yok mu diyoruz? Bunu diyorsak elimizde olan potansiyeli kullanmadan rafa kaldırmış oluyoruz. Ve malum sonuç: bol bilgi, az uygulama, değişimi isteyen ama yaşayamayan bir kişi.

Değişimin her ne kadar alt kolları varsa da bunu 4 ana başlıkta toplayabiliriz aslında. bunlar:

Bilgi,
İstek,
İnanç,
Uygulama.

Bunlardan birisi hiç yoksa, ya da diğerlerinden daha azsa ortada olan sorunu belirlemek de kolay olsa gerek.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda bunu bir düşünelim :)

Sevgiler..
Alt 08-05-2010, 09:31 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
zipcode is an unknown quantity at this point

Merhaba,

Ben bir mucize ariyorum ve soruyorum, bu seminer sonunda benim için çok hayati bir karar vermeme ne kadar yardimci olabilir acaba?

Cok tesekkurler
zipcode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2010, 09:20 AM   #7 (permalink)

Redflowers

Alıntı:
zipcode Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

Ben bir mucize ariyorum ve soruyorum, bu seminer sonunda benim için çok hayati bir karar vermeme ne kadar yardimci olabilir acaba?

Cok tesekkurler
Bu tamamen size bağlı bir durum. Mucize arıyorsanız onu aynaya bakarak bile bulabilirsiniz aslında :)

Seminerlere katılıp katılmamak tamamen bize ait bir fikir, fakat gerçekten fayda sağlamak istiyorsak seminere ait bilgileri kullanıp hayatımıza geçirmemiz gerekiyor.
Alt 13-05-2010, 06:06 PM   #8 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Ben bu Seminere Katılırım.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2010, 07:52 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 28,333
833 Mesajinıza toplam 3,182 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to behold

bende katılmayı çok isterdim ama maalesef Balıkesirdeyim. Ama olsun en azından katılanlar kendi değişimlerini bizimle paylaşırlar. Bizde onlar adına mutlu oluruz.
arca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2010, 08:16 PM   #10 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

keske gelebılseydımmm

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks