Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-05-2010, 09:20 AM   #7 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Bu benim ısmarladığım hayat değil 16 Mayıs 2010 Pazar

Alıntı:
zipcode Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

Ben bir mucize ariyorum ve soruyorum, bu seminer sonunda benim için çok hayati bir karar vermeme ne kadar yardimci olabilir acaba?

Cok tesekkurler
Bu tamamen size bağlı bir durum. Mucize arıyorsanız onu aynaya bakarak bile bulabilirsiniz aslında :)

Seminerlere katılıp katılmamak tamamen bize ait bir fikir, fakat gerçekten fayda sağlamak istiyorsak seminere ait bilgileri kullanıp hayatımıza geçirmemiz gerekiyor.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla