Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/)
-   -   30 Eylul 2007 İstanbul Buluşması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/1764-30-eylul-2007-istanbul-bulusmasi.html)

hayalayaz 14-09-2007 08:46 AM

Ynt: İstanbul Buluşması

sevgili pamirmühür neden olmasın..hele siz güzel güzel bir toplanın..kaynaşın..bizde aranıza katılmaktan mutlu oluruz..

ehlirock 14-09-2007 06:08 PM

Tarıh bellı oldumu nezamn bulusucaz...Bu arada herkez gelıcek dımı..???Yane ben bıle gelıceksem... guitar

25emel 15-09-2007 11:26 AM

ya boşverin yahu tanısırız vallaha nöbetlerimi ayarlayabilirsem neden olmasın 44 ya bu arada canan allah aşkına lütfen bak şu resmin değiştir. sası beş oldum yahu yok böyle birsey şaşkın ya ben bu genç nesili anlamıyorum. ice1

ehlirock 15-09-2007 01:19 PM

Alıntı:

25emel Nickli Üyeden Alıntı
ya boşverin yahu tanısırız vallaha nöbetlerimi ayarlayabilirsem neden olmasın 44 ya bu arada canan allah aşkına lütfen bak şu resmin değiştir. sası beş oldum yahu yok böyle birsey şaşkın ya ben bu genç nesili anlamıyorum. ice1

Tamam işte degıstırdım begenmessen sole bunu da degıstırıyım gulensmiley.....Ya buarada bu ıst.bulusmasının tarıhı bellı olmadımı hala

hayatimdegisti 15-09-2007 01:20 PM

Alıntı:

canan Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

25emel Nickli Üyeden Alıntı

Tamam işte degıstırdım begenmessen sole bunu da degıstırıyım gulensmiley.....Ya buarada bu ıst.bulusmasının tarıhı bellı olmadımı hala

Henüz belli olmadi.Ben zaten önceden duyuru yaparim..

orpheo 15-09-2007 02:45 PM

ben hem s.f yim hemde yeni üye oldum sayılır.bu bu sitedeki 2. yada 3. mesajım zaten.ama son bir haftadır bayağı bi taktım mp3lere.şuan sanırım sosyal fobilikten kurtulmaya başladım.bende varım anasını satayım .tanımıyorum kimseyi ama tanışırız krz56 guitar kahvesmiley

byekizz 18-09-2007 01:00 PM

bennm dershanem var ama bende gelirim (: nezamann?? bekliyooruzz...

hayatimdegisti 20-09-2007 01:55 AM

Ynt: İstanbul Buluşması 30 Elyul Pazar Taksim'de yapilacaktir

İstanbul buluşması için 30 Eylul Pazar günü uygun gözüküyor.Saat 14.00 da Taksim Akm önünde toplanırız.Ben telefonda vereceğim geldiğinizde ararsınız.

ehlirock 20-09-2007 05:25 PM

Alıntı:

orpheo Nickli Üyeden Alıntı
ben hem s.f yim hemde yeni üye oldum sayılır.bu bu sitedeki 2. yada 3. mesajım zaten.ama son bir haftadır bayağı bi taktım mp3lere.şuan sanırım sosyal fobilikten kurtulmaya başladım.bende varım anasını satayım .tanımıyorum kimseyi ama tanışırız krz56 guitar kahvesmiley

Orpheo bende yeni uye oldum sayılır bende daha kımseyı tanımıyorum ama bu bulusmaya gelmeyı cok ıstıyorum.ben bile gidiceksem sende kesın gelmelısın super

orpheo 21-09-2007 09:26 AM

gelicem zaten.ne s.f si ya.hayatın akışına bıraktım kendimi.mutluyum ben yaa.kafayı yiyecem mutluluktan.nıhahaha.kendi kendime gülüyorum otobüste,sokakta heryerde 44 .smiliyface smiliyface smiliyface
şikayetçi değilim.ben 6 ekime kadar müsaitim.ondan sonra okul başladığı için biraz zor olailir.30 eylül iyidir. guitar 25889 956k

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:57 PM.