Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/)
-   -   30 Eylul 2007 İstanbul Buluşması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/1764-30-eylul-2007-istanbul-bulusmasi.html)

serencam 02-09-2007 05:57 AM

Ynt: İstanbul Buluşması

Ben de katılırım ve sanırım sonra bazıları bana yaklaşmakla kaçmak arasında kalır. Sonra kaçmayı secenler olur. Ben ordan gitmem gerektiğini anlarım. Hele reikici arkadaslar varsa tamam görmeyin çatışmayı heheh u859

venüs 02-09-2007 01:37 PM

Sevgili sena_ kendinizi neden bu şekilde şartlandırıyorsunuz... neden çatışma olsun ki.. tartışmalar ve fikir alış verişi olabilir, ama çatışma olmayacağından, ve kimsenin kaçmayacağından adım gibi eminim ben, siz ne kadar uğraşırsanız uğraşın...))) sung66

Bu arada eğer uygun olursam buluşmanın yapılacağı tarihte, bende katılmayı düşünüyorum... ttli3

Bugle 02-09-2007 11:55 PM

Alıntı:

sena_ Nickli Üyeden Alıntı
Ben de katılırım ve sanırım sonra bazıları bana yaklaşmakla kaçmak arasında kalır. Sonra kaçmayı secenler olur. Ben ordan gitmem gerektiğini anlarım. Hele reikici arkadaslar varsa tamam görmeyin çatışmayı heheh u859

Senacım,Reiki'yle ilgili olduğunu zannettiğin deneyimlerini lütfen Reiki'nin kendisine mal etmeye çalışma..Burada da Reiki'nin anti-propagandasını yapma rica ederim.Yaşadığın şeylerle Reiki'nin hiç ilgisi yok,Reiki herhangi bir varlıkla çalışmaz,zeki bir enerjidir..
Reiki hakkında doğru kaynaklardan bilgi edinmeni tavsiye ediyor ve burada Reiki hakkında bilgisi olmayan insanları yanlış yönlendirmeye çalışmanı hiç ama hiç doğru bulmuyorum.

PAMİRNAZLI 11-09-2007 03:32 PM

arkadaşlar peki sonuç olarak istanbulda toplanıyormuyuz toplanmıyormuyuz ? Ben varım!!

dennise 12-09-2007 11:15 AM

bende döndüm .
bende varim

hayatimdegisti 12-09-2007 02:03 PM

O zaman eylul ayi içinde boyle bir toplantı yapabiliriz.Ben tarihi bildiririm iler ki günlerde..

PAMİRNAZLI 12-09-2007 02:07 PM

aa34 beklemedeyiz!!

murat 12-09-2007 11:08 PM

utananadam şahsen,ben,kendi adıma,bizzat,kendim eylül ayı olunca biraz caydım gibi.Önümüzdeki bir buçuk ay beni çekmek zorunda olanlara bol bol sabır... şaşkın

ehlirock 13-09-2007 12:44 PM

bu bulusmaya bende katılmak ısterım tarıhı beklıyorum bende ama cekındıgım noktalar var...Ben yenı uye oldum ve hıckımseyı tanımıyorum...

PAMİRNAZLI 13-09-2007 12:51 PM

Canan bende hiçkimseyi tanımıyorum ama ben cekinmek yerine heyecanla mutlulukla beklemeyi seçiyorum.Çünkü güzel olacağını hissediyorum. Gel İstanbullular olarak mekandan taşalım.İzmirlileri imrenerek hayranlıkla takip ediyorum.Hayal Ablama ve Burcuya burdan selam gönderiyor kocaman öpüyorum.Umarım İzmir İstanbul Buluşmasıda yapabiliriz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:45 PM.