Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

Kızımın Hayatını Değiştirebilirmiyim??

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler Kızımın Hayatını Değiştirebilirmiyim?? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar; Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam, kusura bakmayın.. Yardıma ihtiyacım var!!.. Ben 15 yaşında bir kız annesiyim.. Hayata küskün bir kız.. Uzunca bir zamandır, kuantum düşünce tekniği ve telkinlerle ilgileniyorum.. Kendi hayatımla igili meyvelerini de topluyorum.. Kızımda benim hayatımda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Kızımın Hayatını Değiştirebilirmiyim??

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-11-2009, 12:07 PM   #1 (permalink)
Teğmen

esin_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 99
30 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esin_S is an unknown quantity at this point
Standart Kızımın Hayatını Değiştirebilirmiyim??

Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam, kusura bakmayın.. Yardıma ihtiyacım var!!..

Ben 15 yaşında bir kız annesiyim.. Hayata küskün bir kız..
Uzunca bir zamandır, kuantum düşünce tekniği ve telkinlerle ilgileniyorum.. Kendi hayatımla igili meyvelerini de topluyorum.. Kızımda benim hayatımda ki değişimi, hayretle izliyor.. Hatta inanılmaz buluyor..

Küçük küçük denemeler ve motivasyonlarla, o da birşeyleri değiştirdi.. Örneğin, 1 yıl kendini kapattığı odasından dışarıya çıktı.. Geçen yıl okulu bırakıp, resmen hayattan vazgeçmişti..

Bu yıl tekrardan okula başladı fakat okuldaki öğrencilerin acımasız davranışlarına maruz kaldı.. Çok istekli başladığı okuldan yine soğudu..Şu sıra sınav dönemi, dersler berbat.. Çünkü devamsızlığı çok fazla..Bu yıl sınıfını geçmezse, artık okuma hakkını kaybedecek.. Ancak dışarıdan okuyabilecek.. ..

Onun bu hali, benim de motivasyonumu bozuyor doğal olarak.. Çünkü biricik kızım o benim.. Yere göğe koyamadığım..

Dileğim, kızımın hayata katılması, zevk alması, sosyalleşmesi ve tabi derslerine gereken önemi verip başarılı olması..Bunu yapabilirmiyiz dersiniz??

Kızımın hayatını değiştirebilirmiyim!!!!!..

Sevgiyle Kalın!!..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

esin_S isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2009, 12:21 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Kızımın Hayatını Değiştirebilirmiyim??

Bu konu yani okulda değişim konusunda bir çok örnek var.
Dolayısı ile aynı şey kızınız için de geçerli olacaktır.Suçluluk ego,topluluk konusma sosyallik baskalarinin düsünceleri,koruma kalkanı gibi telkinlerimizi önerebilirim
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2009, 12:40 PM   #3 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Teşekkür ederim;

Bu kadar çabuk cevap beklemiyordum doğrusu..

Suçluluk duygusu ile başlamalıyım değil mi??.. Keşke bana bir sıralama ve dinleme süresi verebilseniz..

Zira zamanımız kısıtlı, işlerimiz çok!!..

Dün akşam kızımla sohbet esnasında, ona ne kadar değerli olduğunu söylerken, pantolonunda ki lekeyi fark edip : " Lanet olsun!.." diye ciyaklamaya başladı.. Halbuki ne önemi var değil mi? Makineye atılır yıkanır, leke de çıkar, kir de.. Ama gel de anlat.. Astı suratını, çekildi köşesine ..

Başarırız, atlatırız ama, nereden başlasak??
Alt 30-11-2009, 01:06 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about

Kızınıza telkinleri dinletin,ama siz de Çekim Yasasını çalıştırın...Yani kızınızı olmasını istediğiniz gibi mutlu hayal edin,hayaliniz çok canlı olsun,gözlerinizi kapatın ve normal hayatta etrafınızı nasıl görünüyorsanız aynı şekilde kızınızla arzu ettiğiniz gibi bir hayatı yaşadığınızı ve onun mutlu olduğunu hayal edin,hergün 10-15 dk...
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2009, 11:34 PM   #5 (permalink)
Teğmen

esra23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 21
14 Mesajinıza toplam 69 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esra23 is an unknown quantity at this point

Öncelikle Allah yardımcınız olsun. Telkinler konusunda arkadaş size açıklayıcı bilgilerde bulunmuş. Kızınızın tekrar okula başladığını, sınav dönemi olması ve devamsızlıklar nedeniyle kaybının fazla olduğunu yazmışsınız. Kızınızın devam ettiği okulda psikolojik danışman, MEB'deki ünvanıyla rehber öğretmen varsa, ondan destek almanızı tavsiye ediyorum.
esra23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2009, 11:47 PM   #6 (permalink)
spestnaz
Guest

kızınız buraya üye ollsun, hayatıyla ilgili şeyleri paylaşsın. benn çok faydasını görüyorumm. henüz 1 2 ay oldu ama neredeyse burasıyla beraber yaşıyorumm. buradaki insanlarrla kenndimin değerini anladım, onlarla yalnız olmadığımı keşfetdim. günümün nasıl geçeceğini kendimin belirlediğini farrkettim. belki saçma gelirr ama kendime teşekkürr etmeyi öğrendiimmm çocuk gibi sevinmeyi, kahkaha atmayı unutmuşumm. şimdilik az olsada kim ne derse desin, demeyi öğrendim. bu site hayat değiştiriyor. mecazen değil. forumu bellkide telkinlerden daha büyükk fayda sağladı benim içinn. kızınız için dua edeceğimm. Allah yardımcınız olsun, kalınn sağlıcakkla
Alt 30-11-2009, 11:53 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough

psikolojik tedaviyi düşündünüz mü acaba.ilgili bi annesiniz sanıyorum,daha yaşı küçük yol yakınken daha fazla ileri gitmeden tedavi olsun bence.telkineri de tabi ki dinlesin bende dinliyorum,Allah yardımcınız olsun,mutlu haberlerinizi alırız inşallah
Alt 02-12-2009, 12:09 AM   #8 (permalink)
Teğmen

İlginiz için, cevaplarınız, fikirleriniz ve dualarınız için sonsuz teşekkürler..

Telkinleri dinletmem zor, çünkü kulağında mp3 sürekli rock müzik dinler.. Bugün, cesaretimi kıran bazı gelişmeler oldu.. Ama yazdığınız herşeyi deneyeceğim.. Bu arada, kızım ilaç tedavisi görüyor.. Bugün rehber öğretmen konusunda da görüştüm idareyle, olumlu karşıladılar.. Yanısıra sorunlu öğrenci istemiyoruz deyenler de oldu.. Kaybetmek kolay, biz öğrencimizi kazanmak isteriz deyenler de..

Ben sürekli olumlu, beni mutlu edecek hayaller kuruyorum.. Kızım ve beni hayal ediyorum..

İyi dilekleriniz için tekrar teşekkürler..

Sevgiyle kalın!!
Alt 02-12-2009, 12:33 AM   #9 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Merhabalar,
biraz hüzünlendim açıkçası kızınızın durumuna ama bu acımak değil. Öncelikle şöyle söyleyebilirim bir insanın hayatını o istemediği sürece değiştiremezsiniz zorla güzellik olmaz yani. Ama kızınızın bıraktığı okuluna geri döndüğünü söylemişsiniz buradan onunda değişmek istediğini anlayabiliriz dolayısıyla başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Sanırım biraz asabi arkadaşımız kızınız o nedenle Atakan bey kusura bakmasın önerisine bi ekleme yapmak istiyorum bence mutlu olmak telkinini de dinleyebilir ya da depresyon dünde kaldı telkinini dinlesin. Siz hayal etmeye devam edin ve hayallerinizin gerçekleştiğini gülümseyerek izleyin. Her şey gönlünüzce olsun.
Alt 08-12-2009, 11:02 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Merhaba;

Kızıma mp3'leri dinletemiyorum.. Ama akşam işten döndükten sonra onun odasında vakit geçiriyorum.. Laptopda ben dinliyorum dolayısıyle o da dinlemiş oluyor..

Bu sabah kalktığımda, çok bitkindim.. Günlerdir, hatta aylardır yaşadığım stres sanki boğazımı sıkıyordu.. Ayanaya baktım, kendimi motive edeceğim ya, dağılmış bir kadın.. Eh ona iyi şeyler söylemek baya zor oldu doğrusu..

Hani ben size "Kızımın hayatını değiştirebilir miyim?" diye sormuştum ya, Bakıyorumda sevgili kızım, negatifliği ve hırçınlığıyla benim hayatımı değiştişrivermiş.. Onun negatifliği, bana baskın çıkmış olabilir mi??..

Uzun süreli ilişkime dahi noktayı koydum, bir sinirle.. O sebeple daha da üzgünüm..

Artık bugün kendime gelemem diyordum.. Siteye girdim, ilk yaptığım şey çekim tüyolarını okumaktı.. Sadece okumak bile, o yapışkan ruh halimi hafifletti.. Biraz daha iyiyim.. Sanırım!!..

Ama çok zorlanıyorum arkadaşlar..

Sevgiyle kalın!!

Bookmarks