Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

Kızımın Hayatını Değiştirebilirmiyim??

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler Kızımın Hayatını Değiştirebilirmiyim?? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Eşimde dinlemeyi redediyodu sürekli.Bende gece o uyuduktan sonra dinlettim bence olumlu sonuçlar almaya başladı.Ama sebebinin telkinler olduğunu kabul etmiyor.Dinlemek istemiyorsa gece uyurken kızına dinletebilirsin .Tabi çaktırmadan:)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Kızımın Hayatını Değiştirebilirmiyim??

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-12-2009, 01:44 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough
Standart Cevap: Kızımın Hayatını Değiştirebilirmiyim??

Eşimde dinlemeyi redediyodu sürekli.Bende gece o uyuduktan sonra dinlettim bence olumlu sonuçlar almaya başladı.Ama sebebinin telkinler olduğunu kabul etmiyor.Dinlemek istemiyorsa gece uyurken kızına dinletebilirsin .Tabi çaktırmadan:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2009, 10:41 AM   #12 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
esin_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam, kusura bakmayın.. Yardıma ihtiyacım var!!..

Ben 15 yaşında bir kız annesiyim.. Hayata küskün bir kız..
Uzunca bir zamandır, kuantum düşünce tekniği ve telkinlerle ilgileniyorum.. Kendi hayatımla igili meyvelerini de topluyorum.. Kızımda benim hayatımda ki değişimi, hayretle izliyor.. Hatta inanılmaz buluyor..

Küçük küçük denemeler ve motivasyonlarla, o da birşeyleri değiştirdi.. Örneğin, 1 yıl kendini kapattığı odasından dışarıya çıktı.. Geçen yıl okulu bırakıp, resmen hayattan vazgeçmişti..

Bu yıl tekrardan okula başladı fakat okuldaki öğrencilerin acımasız davranışlarına maruz kaldı.. Çok istekli başladığı okuldan yine soğudu..Şu sıra sınav dönemi, dersler berbat.. Çünkü devamsızlığı çok fazla..Bu yıl sınıfını geçmezse, artık okuma hakkını kaybedecek.. Ancak dışarıdan okuyabilecek.. ..

Onun bu hali, benim de motivasyonumu bozuyor doğal olarak.. Çünkü biricik kızım o benim.. Yere göğe koyamadığım..

Dileğim, kızımın hayata katılması, zevk alması, sosyalleşmesi ve tabi derslerine gereken önemi verip başarılı olması..Bunu yapabilirmiyiz dersiniz??

Kızımın hayatını değiştirebilirmiyim!!!!!..

Sevgiyle Kalın!!..
El birliğiyle herşeyin üstesinden gelebiklirsiniz merak etmeyin. Öncelikle tek hedefi derslerdeki başarısını sağlamak olmalı. Gerisi daha kolay ve derslerdeki başarısıyla birlikte zaten oluşacak şeyler. Çünkü derslerdeki başarısı artarsa özgüven kazanır ve bu da sosyal ortamına da yansır. Allah kolaylık versin ikinize de. Sevgilerimle...
Alt 11-12-2009, 10:43 AM   #13 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
nazendem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eşimde dinlemeyi redediyodu sürekli.Bende gece o uyuduktan sonra dinlettim bence olumlu sonuçlar almaya başladı.Ama sebebinin telkinler olduğunu kabul etmiyor.Dinlemek istemiyorsa gece uyurken kızına dinletebilirsin .Tabi çaktırmadan:)
Ne şekersin sen ya :D harbiden erkekler haklı kadınlardan yani bizlerden korkulur uyanmadı mı sesten eşiniz? :D:D
Alt 11-12-2009, 11:39 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

bayşegül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,788
501 Mesajinıza toplam 3,169 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to behold

esin_s cim
tatlım benim
benim de senin gibi bir kızım var bende zaman zaman sıkıntılar yaşadım... şükürler olsun bunun üstesinden geldik
okul ve arkadaşları çok önemli kolay değil ama okulunu değiştirme şansınız varsa denemeye değer....
telkin müziklerini ben çocuklarıma ve de eşime geceleri açıyorum öyle dinletiyorum..mp3 çalar aldım hepimize dışarı ses verenlerden onlar uyuyunca ben harekete geçiyorum...
çok çok ama çok faydasını gördük...
çocuklarımın kendilerine güvenleri geldi ben bir de ders başarısı, hızlı okuma v.s. kişiye özel tekin yaptırmıştım Atakan Bey e (Atakan beye, Özlem hanım a çok teşekkür ediyorum şükürler olsun onlarla tanıştığım güne) söylemeden geçemedim
kızınızla çok vakit geçirmeye özen gösterin lütfen zatan ilgili bir anne olduğunuz belli tebrik ederim... gece yatmadan önce ve sabah kalktığınızda mutlaka kızınızın çok mutlu okulunu severek gidip geldiğini neşeli olduğunu imgeleyin ve sürekli olumlama yapın lütfen..kısacası ne istiyorsanız sonucunu olmuş kabul edin... herşey yolunda olduğunu unutmayın istekler istenince gerçek olur canim benim sen ilk adımı attın zaten... bizlerde elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız. yalnız değilsin sevgi ve ışıkla kal.........
bayşegül isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2009, 12:22 PM   #15 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Alıntı:
Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam, kusura bakmayın.. Yardıma ihtiyacım var!!..

Ben 15 yaşında bir kız annesiyim.. Hayata küskün bir kız..
Uzunca bir zamandır, kuantum düşünce tekniği ve telkinlerle ilgileniyorum.. Kendi hayatımla igili meyvelerini de topluyorum.. Kızımda benim hayatımda ki değişimi, hayretle izliyor.. Hatta inanılmaz buluyor..

Küçük küçük denemeler ve motivasyonlarla, o da birşeyleri değiştirdi.. Örneğin, 1 yıl kendini kapattığı odasından dışarıya çıktı.. Geçen yıl okulu bırakıp, resmen hayattan vazgeçmişti..

Bu yıl tekrardan okula başladı fakat okuldaki öğrencilerin acımasız davranışlarına maruz kaldı.. Çok istekli başladığı okuldan yine soğudu..Şu sıra sınav dönemi, dersler berbat.. Çünkü devamsızlığı çok fazla..Bu yıl sınıfını geçmezse, artık okuma hakkını kaybedecek.. Ancak dışarıdan okuyabilecek.. ..

Onun bu hali, benim de motivasyonumu bozuyor doğal olarak.. Çünkü biricik kızım o benim.. Yere göğe koyamadığım..

Dileğim, kızımın hayata katılması, zevk alması, sosyalleşmesi ve tabi derslerine gereken önemi verip başarılı olması..Bunu yapabilirmiyiz dersiniz??

Kızımın hayatını değiştirebilirmiyim!!!!!..

Sevgiyle Kalın!!..
Alıntı:
Merhaba;

Kızıma mp3'leri dinletemiyorum.. Ama akşam işten döndükten sonra onun odasında vakit geçiriyorum.. Laptopda ben dinliyorum dolayısıyle o da dinlemiş oluyor..

Bu sabah kalktığımda, çok bitkindim.. Günlerdir, hatta aylardır yaşadığım stres sanki boğazımı sıkıyordu.. Ayanaya baktım, kendimi motive edeceğim ya, dağılmış bir kadın.. Eh ona iyi şeyler söylemek baya zor oldu doğrusu..

Hani ben size "Kızımın hayatını değiştirebilir miyim?" diye sormuştum ya, Bakıyorumda sevgili kızım, negatifliği ve hırçınlığıyla benim hayatımı değiştişrivermiş.. Onun negatifliği, bana baskın çıkmış olabilir mi??..

Uzun süreli ilişkime dahi noktayı koydum, bir sinirle.. O sebeple daha da üzgünüm..

Artık bugün kendime gelemem diyordum.. Siteye girdim, ilk yaptığım şey çekim tüyolarını okumaktı.. Sadece okumak bile, o yapışkan ruh halimi hafifletti.. Biraz daha iyiyim.. Sanırım!!..

Ama çok zorlanıyorum arkadaşlar..

Sevgiyle kalın!!

Selamlar esin,

Bizler ancak kendimizi değiştirebiliriz ve bizimle birlikte tüm Dünya da değişir.

Kızınızın içinde bulunduğu durumun suçlusu siz değilsiniz elbette ancak "sorumluluk" sizin..
Bu açıdan yani hayatımızın tüm sorumluluğunu almamız gerektiği bilgisinden baktığınızda; sizin, "kızınızın hayatını değiştirme" yolunuz "kendi hayatınızı değiştirmekten" geçer.

Bir çok öğreti ve gelişim yollarının hepsinin çakıştığı ortak nokta; Yaşamımızdaki her şeyden bizim sorumlu olduğumuz yolundadır....

Dışarıdaki bir şeyleri değiştirerek değişim ve gelişim sağanabileceği inancı ne yazık ki nihai noktada işlevsiz kalmaya mahkumdur...
Çünkü dışarıdaki her şey zaten olması gerektiği gibidir. Değişmesi gereken biziz, iyileşmesi gereken biziz, gelişmesi gereken biziz -ki şartlar değişip istediğimiz yönde gelişsin.

Kızınızda gördüğünüz şeylerle kendi içinizde çalışın.

Kızınızın hayatında sizi üzen nedir? bunu kendinizde değiştirin

Kızınızda sizi sinir eden yıpratan nedir? bunu kendinizde düzeltin

Kızınızın nasıl olmasını istiyorsunuz? siz öyle olmaya başlayın

Kızınızda neleri sever ve takdir edersiniz? kendinizde bu özellikleri sevin ve takdir edin, tabi ayrıca kızınızıda.

Kızınızda hangi yönde bir değişim istiyorsunuz? siz o yönde telkinler dinleyin ve uygulamalar yapın.

Ve tüm bu sorular ve benzer diğerlerini yanıtlayıp uygulamaları yaparken merak ettiklerini onunla paylaşın.

Onu kabul edin. Onaylayın. Kendinizi değiştirin.

Sevgiler Mert .

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2009, 12:34 PM   #16 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

merhabalar.
öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.
kendi bildiklerim ve inandıklarım doğrultusunda size naçizane tavsiyem; önce değişime kendimizden başlamalıyız. hiçbirimiz diğerimizi değiştiremeyiz, kim olursa olsun. ancak seçimler konusunda yardımcı olabiliriz, karşımızdakine.
ve hayatımıza giren yada hayatımızda olan herşey/herkes, bizlere bişeyler anlatmak için orada bulunuyorlar. ve bazıları çabuk gidiyor, nedeni ise öğrenilecek dersi almış olmamız.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2009, 11:32 AM   #17 (permalink)
Teğmen

esin_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 99
30 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esin_S is an unknown quantity at this point

Merhaba;

Yazdığınız her harf, her kelime benim için çok değerli inanın.. Benim sorunuma çareler öneriyor ve bana zaman ayırıyorsunuz.. Bunu hissetmek o kadar güzel ki..

Kızım için özel bir mp3 hazırlanması bana mantıklı geldi.. Şu içinde bulunduğum durmdan dolayı, sürekli panik halindeyim.. Allah kimseyi evladıyla sınamasın.. Herşeyin önüne geçiyor çünkü.. Ve sık sık hatalar yapıyorum.. Dün yine çıktı geldi okuldan.. devamsızlık15 günü geçti.. Ve kalacağına dair bir telefon aldım okuldan..

Ben de değişmeliyim evet, haklısınız.. Ama 1 haftadır, uykusuzum ve ataklar halinde, yer- ortam, ayırt etmeksizin zırıl zırıl ağlıyorum.. Toparlanamıyorum..

Samimi, içten mesajlarınız için, varolduğunuz için, sonsuz teşekkürler..

Sevgiyle kalın!!..
esin_S isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2009, 12:58 AM   #18 (permalink)
Teğmen

McOrco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
150 Mesajinıza toplam 801 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to behold

onun odasında oluyorum laptopla demıstınız degilmi?

bu başlığı açık bırakarak
bir telefon gorusmesı yapın ve odadan cıkın

merak kediyi oldurur malum :)

annesinin nekadar kendisine deger verdigini
onu onemsedigini anlasın o ona yeter...

ama bu mesajıda okuyacak
bu oyunu anlayacak demeyin

evet anlayacak ama
bununla beraber anlaması gereken asıl seyıde anlyacak :)

Eger okuyosan;
Canım benım annen seni cok seviyo :D

;)
McOrco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2010, 10:40 PM   #19 (permalink)
Teğmen

esin_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 99
30 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esin_S is an unknown quantity at this point

Merhaba;

"BAzen herkes için doğru olan, bizim için doğru olmayabilir!!.." Yine bu sitede, okuduğum bir cümleydi.. Belki de evet, doğrudur..

2 yıldır verdiğim mücadelenin sonuna geldim.. Son deyip de üzülmemek lazım değil mi? Kızımın okul hayatı bitti.. Yok, şu an üzgün falan değilim.. Belki de yeni bir başlangıç.. Evet böyle demeliyim.. Dışarıdan okuma kararı aldık..

Uzun uzun konuştuk.. Çok mutsuz okulda.. Dayanamıyormuş.. Ben de dayatmama kararı aldım.. Dershane desteğiyle, okula değil ama okumaya devam..

Üstümde, karar vermiş olmanın hafifliği var!!..

Herkese teşekkürler..

Sevgiyle kalın!!..
esin_S isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2010, 10:48 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

Kızınızın okuldan soğumasının nedenini tam olarak anlayamadım yani problemin kaynağı tam olarak ne. eğer arkadaş ilişkileri sıkıntıysa belki insanlara çok alınıyordur bu nedenle de insanlar üstüne geliyordur. insanlara alınmasın...
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks