Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hikayelerimizi Anlatalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hikayelerimizi-anlatalim/)
-   -   Hayatımı değiştiren adam ve o başlık. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hikayelerimizi-anlatalim/624138-hayatimi-degistiren-adam-ve-o-baslik.html)

UnknownPeople 10-05-2014 08:29 PM

Cevap: Hayatımı değiştiren adam ve o başlık.

Alıntı:

Thanatos Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 850050)
Büyük usta Unbelievable my7
Bu yazımda sizlere büyük ustadan bahsetmek istiyorum. Unbelievable My7yi sizlere anlatmak. İnsanların gözlerini açan bu adam, değerli dakikalarını hakkedenlere ayırıp, onların kendilerini bulmasını sağlamıştır. Bizlere söylenen bütün yalanları anlatmış, gerçeğini öğretmiştir. Bu büyük ustayı Assassin's Creed Brotherhood'daki Ezio Auditore olarak zihninizde canlandırabilirsiniz. Tabi Unbelievable My7'nin bir hidden bladesi olmadığını düşünüyorum (: Ama yinede emin değilim. Bende hayatı sikilmiş birisiydim. Ama ustanın yazıları benimde görmemi sağladı, tıpkı başkalarında sağladığı gibi. Sizlere şunu söylemek istiyorum, Unbelievable My7'nin sizlere öğretecekleri şeyler olmadan geçirdiğiniz günler inanın bana hayatınızda pek bir önem taşımıyorlar, taşımıyorlardı. O büyük usta sizin tek şansınız, hayatınızı kurtarmanızın tek yolu. O başlığı hala okumayanlar varsa mutlaka okumalılar. Bu sefer fazla uzatmayacağım. Hayatlarınızda başarılar..
Bunu çok sık yapmam

Dostum bir soru sormak istiyorum.37 sayfa yorum var ilk sayfayı okudum hiçde sıkılmadım gayet iyi anlatıyor adam harbiden usta :) soruma geleyim sende 37 sayfa adamın yazdıklarını okudun değilmi birde tekrar okudunmu yoksa birkez okumak yeterlimi ?

Thanatos 10-05-2014 08:37 PM

Alıntı:

UnknownPeople Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 850051)
Dostum bir soru sormak istiyorum.37 sayfa yorum var ilk sayfayı okudum hiçde sıkılmadım gayet iyi anlatıyor adam harbiden usta :) soruma geleyim sende 37 sayfa adamın yazdıklarını okudun değilmi birde tekrar okudunmu yoksa birkez okumak yeterlimi ?

ben başlığı baştan sona 2 kez bitirmiştim. Hiçte sıkılmadan hepsini okudum. :D Eğer söylenilenleri kavrayabiliyorsan yani sende değişime yol açtığını hissedebiliyorsan, kaldığın yerden okumaya devam et ama kavramada güçlük çekiyorsan en başından tekrar başla bu sefer anlatılanları anlayacaksındır.

UnknownPeople 10-05-2014 08:42 PM

Alıntı:

Thanatos Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 850052)
ben başlığı baştan sona 2 kez bitirmiştim. Hiçte sıkılmadan hepsini okudum. :D Eğer söylenilenleri kavrayabiliyorsan yani sende değişime yol açtığını hissedebiliyorsan, kaldığın yerden okumaya devam et ama kavramada güçlük çekiyorsan en başından tekrar başla bu sefer anlatılanları anlayacaksındır.

teşekkür ederim okumaya devam ediyorum daha sonra birkez daha bitireceğim. senin attığın bu başlık bana daha fazla umut verdi derty umarım bendede işe yarar .

Thanatos 10-05-2014 08:46 PM

Önemli değil Unknownpeople. Değişim yolunda sevgiyle kal.

Değişmek 11-05-2014 12:18 PM

gerçekten büyük bir iş başarmışsın kişisel gelişimin adına.
senin daha önceki yazılarını hatırlıyorum tamamen umutsuz vakaydın benim eski halim gibi ama sen değişmeyi başardın özgüvenini kazandın ve dahada ilerleyeceksin sakın durma sürekli ilerle devam et bunu başarabildiysen herşeyi yapabilirsin ben 1 yılı aşkın süredir bu foruma üye olduktan sonra çok şey yaşadım çok değiştim ve bir o kadarda değişeceğim artık mutlu bir insanım bu yazıyı okuyanlar daha işin başında olanlar biliyorum sizde başaracaksınız sadece kendinize inanın yeter...

UnknownPeople 11-05-2014 02:58 PM

Hikaye devam edicekmi dostum merakla bekliyorum s456 bu arada bilge alfanın başlığını okumaya devam ediyorum tekrar teşekkürler bizimlede paylaştığın için :)

Thanatos 12-05-2014 10:19 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 849906)
Özgüvenini başkalarına teslim eden biri ancak egosuna yenilmiş biridir. ÖZgüven adı üstünden kendinde güvenmektir. Başkalarının etkisiyle değil içten geldiğinde kalıcıdır.

Bu 3 cümle benim biraz kafamı kurcaladı sweeet. Buradaki binlerce kişi Atakan Bey' in telkinlerini dinleyip kaybettikleri kendine güvenlerini bulmaya çalışıyorlar. Sosyal fobilerini yenmek için, sosyalleşmek için vs Peki ya buna ne demelidir ?

sweeet 13-05-2014 09:45 AM

Telkinler gelişim için kullanılan bir yöntem veya teknik ama benim bahsettiğim başkalarının pohpohlamalarıyla kendine güvenmek. Hee eğer kendine güvendirme timi kurulsa ve onlar da bizi geliştirecek telkinlerde bulunsa ok. O da bir yöntem sayılabilir. Telkinler bir süre sonra kendi sözlerimiz oluyor eğer tam anlamıyla fayda görüyorsak bizim gerçeğimiz oluyor ve dıştan gelen etkiler bizi o kadar fazla etkilemiyor. Bazen de hiç etkilemiyor.

delioglan 13-05-2014 11:07 PM

Thanatos sen durumdan memnunsan buna bir eleştirim yok yalnız. Şehvet dolu ve hatta bir çok noktada karşı cinsi aşağılayıcı bir üslupla nasıl alfa erkeği olmanızı sağladı bu gereksiz insan şaşırıyorum. Her fırsatta sözde kardeşliğin çırak olmak için kendini yırtan acizleri nasıl her mesajın sonunda annelerine gönderilen hürmetleri! sindirmişler ve ne uğruna? Paylaştığın başlığı okumaya tahammül edemesem de kendimi zorladım ve bu insanlar ne yapıyor diye devam ettim. Ahlak polisi değilim, sözlük kültürüne de! aşinayım ancak bu kadar küçülmeye değecek bir fayda yok maalesef ortada.

Anrchst 14-05-2014 02:54 AM

Thanatos, alakasız bir konu hakkında araştırma yaparken bu başlıkla tanışmama sebep oldun. Senin sayende belki de hayatım kurtuldu. Hem sana teşekkür etmek, hem de yardımcı olmak için üye oldum. Hayatımda sürekli herşeyi sorgulayan, herşeyin anlamını arayan bir insandım. Ve övünmek için söylemiyorum çok da zeki biriyim. Bunlara rağmen bütün yaptığım araştırmalar, öğrendiğim şeyler hayatımda hiçbir halta yaramıyordu çünkü özgüvenim yoktu. İçinde yaşadığım toplum hiçbir zaman diğer değerlerime zarar veremedi fakat özgüvenimi sindirdi. Başta annem ve onun duygu sömürüleri... Ve bu başlığını paylaştığın kişiyi tam olarak anladığını, sindirerek okuduğunu düşünmüyorum. Ve farkediyorum ki bu sitede sendeki değişimi farketmiş diğer insanlar seni aşağı çekmeye çalışıyolar. Bu tuzağa düşme. Sen alfasın unutma. Başlığını paylaştığın kişi burdaki diğer insanların algıladığı gibi dişileri aşağılayarak onları elde etmeyi öğretmiyor sana. O yazdıkları sadece muhabbet olsun diye. O orda tamamen sübliminal bir sistem oluşturmuş ve senin bilinçaltınla konuşuyor, senle değil. Aynı zamanda sende değişime yol açarken beta erkekleri için koyduğu sübliminaller sayesinde onları manipüle edip tepki göstermelerine yol açıyor. Bu sitedeki başlıkta da görebilirsin onları. Evet doğru kişiler geldi aklına. Evet onlar seni aşağıya çekmeye çalışıyor, ama başaramazlar. Çünkü sen alfasın. Bu adam, alpha sana dişi tavlamana yetecek kadar özgüven vermiyor, çok daha fazlası. Senin sen olmanı sağlıyor telkin yoluyla. Sen, içindeki gerçek sene kavuşuyorsun. Ve ona kavuştuğun zaman o kadar mükemmel bir insan haline geliyosun ki, bunu tarif etmek mümkün değil. Evet görebiliyorum sende büyük değişiklik var anlattıklarından yola çıkarsak. Ama hala potansiyelinin tamamına ulaşabilmiş değilsin. Bir daha oku derim ben. Ve alphanın ilgilendiği yorumları da oku bu sefer, ödevleri yap. Sindire sindire oku. Değişimin tamamen tamamlanınca artık seni ölü adam haline getirmiş, sürekli insan arkasından iş çevirip popülerlik peşinde koşan betaları o kadar iyi tanıycaksın ki, onlar sana zarar verebilmeyi bırak, senle uğraştıkça sen onlardan güç alacaksın. Ben sadece üstüme düşeni yaptım. Şimdi istersen sen o insanları dinlemeye devam edip o eski ölü adama geri dönebilirsin, ya da gerçek dönüşümünü tamamlar ve hayatını mahvetmeye çalışan o insanlarla sadece eğlenirsin. Burdan sonra seçim senin. Beni gerçekten ilgilendirmiyo, bu siteye bida girmeyi de düşünmüyorum. Ha canım isterse girerim bu da kimseyi bağlamaz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:19 AM.