Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Hedefler Makaleler

Uyarılar

Hedefler Makaleler hedefe ulaşmak, hedefe ulaşma, hedeflere ulaşmak, hedeflere ulaşma, hedeflere ulaşmanın yolları, hedeflere ulaşmak için, hedefe ulaşmanın yolları, hedefe ulaşmak için

"Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Hedef Ön Hazırlık ve Hedefler Makaleler "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız mert bey benim en büyük tutkularımdan biri öğrendiklerimi paylaşmak,bilgi alış verişinde bulunmaktan seminer ,vermekten büyük keyif alıyorum.hiç unutmuyorum bir seminer vermek için 3 saat yolculuk yaptım üç saatte dönüşü var bunun.hiç yorgunluk hissetmedim aksine sanki enerjiyle doldum ve ben olmak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedefler Makaleler telkin cd indir izle İstanbul Hedefler Makaleler nerededir kimdir Hedefler Makaleler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedefler Makaleler hipnoz Hedefler Makaleler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedefler Makaleler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedefler Makaleler kuantum düşünce kitap haberi

"Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-12-2009, 11:23 AM   #61 (permalink)
Sultan
Guest

Standart Cevap: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

mert bey benim en büyük tutkularımdan biri öğrendiklerimi paylaşmak,bilgi alış verişinde bulunmaktan seminer ,vermekten büyük keyif alıyorum.hiç unutmuyorum bir seminer vermek için 3 saat yolculuk yaptım üç saatte dönüşü var bunun.hiç yorgunluk hissetmedim aksine sanki enerjiyle doldum ve ben olmak istediğim yeri biliyorum ve orayı açabilmek için gerekli hazırlıklara başladım.harika sorular güzel paylaşım için teşekkür ederim sevgiyle mutlu kalın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 02-12-2009, 11:46 AM   #62 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Alıntı:
derya hanim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bana onerebilceginiz bir kitap varmi ?uyumakla beslenmeyi unutmak bunu anlamadim,bu arada bana hic bir arkadasimin moral verdigini hatirlamiyorum ,bendeki yetenek neyse bir bulamadim onu bulmadanda bu dunyadan gitmek istemiyorum
Uyumayı ve yemek yemeği unutturacak kadar keyif alarak yaptığınız şeyleri kastediyorum derya hanım.

Siz kendinizi keşif yolculuğundayken ve hedeflerinize doğru ilerlerken size destek ve moral verecek arkadaşlarınızın olması önemli, bu günlerde kişiler bunu profesyonel ortamlarda başta hiç tanımadığı yada bir organizasyondan tanıdığı kişilerle yapıyor....

Kitap önerim ise; Günlüğünüz :) Bu konuda okuyabileceğiniz en iyi kitap kendiniz hakkında yazdıklarınızı geri dönüp okumanız ve çevrenizdeki insanlardan bolca geri dönüş - feedback - almanız..

Sevgiler. MERT.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2009, 12:10 PM   #63 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mert bey benim en büyük tutkularımdan biri öğrendiklerimi paylaşmak,bilgi alış verişinde bulunmaktan seminer ,vermekten büyük keyif alıyorum.hiç unutmuyorum bir seminer vermek için 3 saat yolculuk yaptım üç saatte dönüşü var bunun.hiç yorgunluk hissetmedim aksine sanki enerjiyle doldum ve ben olmak istediğim yeri biliyorum ve orayı açabilmek için gerekli hazırlıklara başladım.harika sorular güzel paylaşım için teşekkür ederim sevgiyle mutlu kalın
Sizin bir niteliğinizi daha öğrendim, seminer verdiğinizi bilmiyordum doğrusu. Öğrenmek ve bilgiyi görgüyü paylaşmak bütüne hizmetin kendine hizmet olduğunu bilen kişilerin özelliğidir.

Ve belliki çok severek yapıyorsunuz bu işi, olmak istediğiniz yere doğru gidişinizde başarılar dilerim... Bizleride yanınızda bilin en azından kendi adıma :)

Sevgiler. MERT.

Alt 02-12-2009, 12:57 PM   #64 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

[quote=daada;572087]Bu en son sorduğunuz sorulara bende cevap vermek istiyorum Mert bey değerlendirebilirseniz çok sevinirim..

Nelere tutkunuz var?
İyi yaşamak,kaliteli yaşamak..Özgürce!!En iyi mağazalardan alışveriş yapamak +en iyi mekanlarda her zaman yemek yiyebilmek,düşünmeden rahatlıkla para harcayabilmek.

quote]

Selamlar daada,
Elimden geldiğince senin cevaplarınada bir bakalım;
Yukarıda tutkun olarak verdiğin cevaplar, bir çok insanın ARZUlarıdır. Bunlar bizim arzularımız ve bu arzularımızı gerçekleştirmek için bir şeyler yaparak bunları elde etmeye çalışırız...
Tutku ise daha çok bir sonuç beklemeden yapılan diyebileceğimiz şeyleri kapsar. Öyleki salaş bir balıkçı kasabasında bizi yaşatan doğaya olan tutkumuzdur. Günde 8 saat antreman yaptıran o spora olan tutkumuzdur gibi... Bunları göz önünde bulundurarak yeniden cevaplarsan sana bu arzularını gerçekleştirme yolunda kılavuzluk edecek işleri ve durumları bulmana yardımcı olacak tutkularını kullanabilirsin....
Bunun bir yoluda yukarıda saydığın şeyler üzerinde düşünmek ve bunları yaptığımda hangi duygularım ve ihtiyaçlarım karşılanacak?
Hayatım nasıl farklı olacak?
Bunlar bana ne kazandıracak? gibi sorularla kazı yapmak olabilir...

Gelelim diğer sorular ve cevaplarına;

Yaparken size şarkılar söyleten şeyler nelerdir?
Gezmek ,temizlik yapmak(Bence bu tamamen özgürlükle ilgili birşey....Benim özgürlük tnaımın istediğimizi severek isteyerek gönülden yapmak kimseye sormadan ,takılmadan

Özgürlük tanımınızı bozmadan ve sizi özgür hissettirerek yapılabilecek ne tip işler var?
Kimler bu şekilde para kazanıyorlar?
Kimseye hesap vermeden ve takılmadan yapacağım iş için ne tip sınırlarım ve engellerim var?

Sıkça ifade etmeniz gerektiğini düşündüğünüz özellikleriniz nelerdir?
Akıllıyım,Zekiyim,güzelim,pratiğim,temkinliyim,tem iz &titiz,kendini seven ve değer veren,güleryüzlü,biraz içine kapanık,yaptığı herşeye severek ve steyerek yapmasını gerektiğini düşünen,saygılı

Özgürlük ve bu nitelikleri bir araya topladığında gücün neleri yapmaya yeter?
Sınırların olmasa zekanı aklını ve pratikliğini kullanarak yapabileceğin işlerin listesini yaparmısın?
Bu özellikleri sıkça ifade edebilme imkanı veren işkolları ve meslekler nelerdir?

Takdir ve onaylanma duygularını nelerden alırsınız?
Çevremdeki sevdiğim değer verdiğim kişilerin beni diğer insanların yanında onure edici sözler söylemesi

Hangi zamanlarda ve ne yaptığınızda sizi onore edici sözler duyuyorsunuz?
Dıştan takdir edilmesede sizin kendinizi onaylayıp onurlandırdığınız durum ve olaylar nelerdir?
Siz çevrenizdeki insanları hangi sıklıkta övüyor ve takdir ediyorsunuz?
Kendinizde onaylayıp takdir ettiğiniz en az 5 özelliğiniz yada eyleminiz nedir?

Aşağıdaki sorular deya hanımın çook zengin olma takıntısına özeldi . :)
Eğer bu his sizdede varsa cevaparınıza bakın yoksa ciddiye almayın :)

Çoooookkkk zengin olduğunuzda neler yapacaksınız?
Düşünmeden rahat rahat para harcayacağım.

Sahip olduğunuz nitelikleri kullanarak ve severek çalışarak çok para kazanan kimler var?
Sizin bunu yapmanızı engelleyen nelerdir?
Paranızı ve enerjinizi nelere harcıyorsunuz ve bunlar siszin amaçlarınıza hizmet ediyormu?

Çoooookkkk zengin olduğunuzda hayatınız şimdikinden nasıl farklı olacak?
İstediğim yerde istediğim gibi yaşayacağım..

İstediğiniz gibi yaşamak için paradan başka neler gerekli?
İstediğiniz yerde yaşamak için tam olarak kaç para gerekli?
İstediğiniz yaşam maddi zenginlik dışında nelere endeksli?

Uyumayı yada beslenmeyi unuttuğunuz zamanlarda ne/neler yapıyor olursunuz?
Hatırlamıyorum .Ama çok eskilerden hatırladağım çoook mutlu olursam.İstediğim birşeyi zevkle ,şevkle isteyerek yaptığımda unutabilirim.

İşte bu şey nedir bize o lazım, daha önce ne/neler yaparken bu olurdu?

Ne zaman ve hangi durumlarda sabahları yataktan fırlayarak uyanır ve işe koyulursunuz?
Evim çok pis olduğunda...
Kötü bir şey olursa ve bebeğim uyandığında ona kahvaltı hazırlamak için.

Evinizin pis olması size ne hissettiriyor?
Temizlik ve düzen in altında yatan motivasyonlar nelerdir?
Eviniz temiz olunca ne oluyor, nasıl hissediyorsunuz?

Bebeğinizin uyanması sizde hangi sorumlulukları tetikliyor?
Bebeğiniz gibi sahipleneceğiniz hangi başka işleri sahiplenirsiniz?
yada daha önce sahiplendiniz?
  • Sorumluluk duygusu sizi ateşleyen en önemli etki gibi görünüyor;
Kendinizi hangi konularda sorumlu tutarak şevkle yapacağınız işi bulabilirsiniz....

Sevgiler MERT.

Alt 02-12-2009, 01:27 PM   #65 (permalink)
Sultan
Guest

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizin bir niteliğinizi daha öğrendim, seminer verdiğinizi bilmiyordum doğrusu. Öğrenmek ve bilgiyi görgüyü paylaşmak bütüne hizmetin kendine hizmet olduğunu bilen kişilerin özelliğidir.

Ve belliki çok severek yapıyorsunuz bu işi, olmak istediğiniz yere doğru gidişinizde başarılar dilerim... Bizleride yanınızda bilin en azından kendi adıma :)

Sevgiler. MERT.
sitenize inceledim harika,teşekkür ederim iyiki varsınız iyiki bizimlesiniz
Alt 02-12-2009, 01:56 PM   #66 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 634
43 Mesajinıza toplam 307 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daada is an unknown quantity at this point

Aman Allahım ne kadar dallanıp budaklanıyor sonucu nereye varacak çok merak ediyorum ve sorduğunuz sorulara cevap vermeye çalışacağım yardımlarınız için çok teşekkürler öncelikle bu kadar emek verdiğiniz için çok sağolun...

[quote=Merto;572102]
Alıntı:
daada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu en son sorduğunuz sorulara bende cevap vermek istiyorum Mert bey değerlendirebilirseniz çok sevinirim..

Nelere tutkunuz var?
İyi yaşamak,kaliteli yaşamak..Özgürce!!En iyi mağazalardan alışveriş yapamak +en iyi mekanlarda her zaman yemek yiyebilmek,düşünmeden rahatlıkla para harcayabilmek.

quote]

Selamlar daada,
Elimden geldiğince senin cevaplarınada bir bakalım;
Yukarıda tutkun olarak verdiğin cevaplar, bir çok insanın ARZUlarıdır. Bunlar bizim arzularımız ve bu arzularımızı gerçekleştirmek için bir şeyler yaparak bunları elde etmeye çalışırız...
Tutku ise daha çok bir sonuç beklemeden yapılan diyebileceğimiz şeyleri kapsar. Öyleki salaş bir balıkçı kasabasında bizi yaşatan doğaya olan tutkumuzdur. Günde 8 saat antreman yaptıran o spora olan tutkumuzdur gibi... Bunları göz önünde bulundurarak yeniden cevaplarsan sana bu arzularını gerçekleştirme yolunda kılavuzluk edecek işleri ve durumları bulmana yardımcı olacak tutkularını kullanabilirsin....

Tutkum DENİZ ..denizin yanında olmak denizi izlemek huzur veriyor...

Bunun bir yoluda yukarıda saydığın şeyler üzerinde düşünmek ve bunları yaptığımda hangi duygularım ve ihtiyaçlarım karşılanacak?
yukarıda yazdıklarımı gerçekleştirdiğimde kendimi çok iyi hissedeceğim.Rahat olacağım.

Hayatım nasıl farklı olacak?
aslında tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım ama "zengin olacağım" doğru cevapmıdır sizin için?

Bunlar bana ne kazandıracak? gibi sorularla kazı yapmak olabilir...
Rahat ve huzurlu olacağım.

Gelelim diğer sorular ve cevaplarına;

Yaparken size şarkılar söyleten şeyler nelerdir?
Gezmek ,temizlik yapmak(Bence bu tamamen özgürlükle ilgili birşey....Benim özgürlük tanımım istediğimizi severek isteyerek gönülden yapmak kimseye sormadan ,takılmadan

Özgürlük tanımınızı bozmadan ve sizi özgür hissettirerek yapılabilecek ne tip işler var?
bilemiyorum ama aklıma deniz gelince ilk aklıma gelen gemi kaptanlığı veya pilot olmak geldi. :)))
Aslında her iş olabilir ..Önemli olan sanırım değer verildiğimi hissettmek !!Önemli olmak!!

Kimler bu şekilde para kazanıyorlar?
Yukarıda cevabını verdim :)

Kimseye hesap vermeden ve takılmadan yapacağım iş için ne tip sınırlarım ve engellerim var?
Aslında hiçbir engelim yok..İstediğim herişi bana uygunsa yapabilme özgürlüğüm var.

Sıkça ifade etmeniz gerektiğini düşündüğünüz özellikleriniz nelerdir?
Akıllıyım,Zekiyim,güzelim,pratiğim,temkinliyim,tem iz &titiz,kendini seven ve değer veren,güleryüzlü,biraz içine kapanık,yaptığı herşeye severek ve steyerek yapmasını gerektiğini düşünen,saygılı

Özgürlük ve bu nitelikleri bir araya topladığında gücün neleri yapmaya yeter?
Neye yetmezki :)İmkansız diye bişey kalmaz ..Gücüm herşeye yeter.Tabi doktor olmak istersem yada başka bir meslek onun için okumam gerekicek bunun içinde zamana ihtiyacım olacak .Ama ben hemen iyi getirisi olan bir iş bulup kazanmak istiyorum.

Sınırların olmasa zekanı aklını ve pratikliğini kullanarak yapabileceğin işlerin listesini yaparmısın?
Bankacılık,muhasebe,idari işler yani çok iş dalı var çok iş var.

Bu özellikleri sıkça ifade edebilme imkanı veren işkolları ve meslekler nelerdir?
yukarıda bahsetmişim yine :)

Takdir ve onaylanma duygularını nelerden alırsınız?

Çevremdeki sevdiğim değer verdiğim kişilerin beni diğer insanların yanında onure edici sözler söylemesi

Hangi zamanlarda ve ne yaptığınızda sizi onore edici sözler duyuyorsunuz?
bayramda babam anneme karşılık bana herzaman güvendiğini söyledi bu hoşuma gitti.

Dıştan takdir edilmesede sizin kendinizi onaylayıp onurlandırdığınız durum ve olaylar nelerdir?
İyi niyetliyim,Temiz kalp mi dersiniz öyle işte:) İstemedeğim olaylar gerçekleştiğinde sinirleniyorum.
Siz çevrenizdeki insanları hangi sıklıkta övüyor ve takdir ediyorsunuz?
Çok nadir.
Kendinizde onaylayıp takdir ettiğiniz en az 5 özelliğiniz yada eyleminiz nedir?
Saygılı ,terbiyeli,nerede ne zaman duracağını bilen,temkimli,farkında!
Aşağıdaki sorular deya hanımın çook zengin olma takıntısına özeldi . :)
Eğer bu his sizdede varsa cevaparınıza bakın yoksa ciddiye almayın :)

Çoooookkkk zengin olduğunuzda neler yapacaksınız?
Düşünmeden rahat rahat para harcayacağım.

Sahip olduğunuz nitelikleri kullanarak ve severek çalışarak çok para kazanan kimler var?

Şirketleri olan patronlar var.

Sizin bunu yapmanızı engelleyen nelerdir?
Param yok.
Paranızı ve enerjinizi nelere harcıyorsunuz ve bunlar siszin amaçlarınıza hizmet ediyormu?
Paramı çocuk bakıcısına ve çocuğumun bakımına harcıyorum.Amaçlarıma bir şekilde hizmet ediyor ama çok az bir kısmına
Çoooookkkk zengin olduğunuzda hayatınız şimdikinden nasıl farklı olacak?
İstediğim yerde istediğim gibi yaşayacağım..

İstediğiniz gibi yaşamak için paradan başka neler gerekli?
Başka hiçbir şey gerekli değil.
İstediğiniz yerde yaşamak için tam olarak kaç para gerekli?
Aylık ortalama en az kendi gelirimin 3000tl olması gerekli

İstediğiniz yaşam maddi zenginlik dışında nelere endeksli?
Sosyal çevrem eğer saygın bir pozisyonda olursam istediğim gibi bir hayat yaşayabilirim.Hıım şimdi düşünüyorumda benim çok iyi bir konumda iyi bir şirkette yönetici pozisyonunda iş bulmam gerekiyor.

Uyumayı yada beslenmeyi unuttuğunuz zamanlarda ne/neler yapıyor olursunuz?
Hatırlamıyorum .Ama çok eskilerden hatırladağım çoook mutlu olursam.İstediğim birşeyi zevkle ,şevkle isteyerek yaptığımda unutabilirim.

İşte bu şey nedir bize o lazım, daha önce ne/neler yaparken bu olurdu?

Çocukken basketbol oynarken sevdiğim arkadaşlarımla birlikte.
Oyun oynarken unutabiliyordum.Eğlenirken sanırım.doğru cevap bu.
Ne zaman ve hangi durumlarda sabahları yataktan fırlayarak uyanır ve işe koyulursunuz?
Evim çok pis olduğunda...
Kötü bir şey olursa ve bebeğim uyandığında ona kahvaltı hazırlamak için.

Evinizin pis olması size ne hissettiriyor?
Çok kötü bakımsız düzensiz özensiz pasaklı pis olduğumu.

Temizlik ve düzen in altında yatan motivasyonlar nelerdir?
Sanırım burada çevreye karşı bir sorumluluk var.Çevremdeki insanlara karşı temiz bakımlı olmam gerekiyor gibi bir kalıbım var sanırım.

Eviniz temiz olunca ne oluyor, nasıl hissediyorsunuz?
Çok rahat!

Bebeğinizin uyanması sizde hangi sorumlulukları tetikliyor?
Onu beslemeliyim.Altına bakmalıyım yani olması gereken sorumluluklar.Doğal bence..
Onun hayatı bakımı benim sorumluluğumda..

Bebeğiniz gibi sahipleneceğiniz hangi başka işleri sahiplenirsiniz?

yada daha önce sahiplendiniz?
Sahiplendim koşulları çok iyi olan bir şirkette çalıştım.7,5 yıl!!
[*]Sorumluluk duygusu sizi ateşleyen en önemli etki gibi görünüyor;[/LIST]Kendinizi hangi konularda sorumlu tutarak şevkle yapacağınız işi bulabilirsiniz....
Para kazanmak.

Sevgiler MERT.
Teşekkürler SU.
Alt 03-12-2009, 11:50 AM   #67 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Exclamation "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? / dadaa

Selamlar SU,
Yazdıklarından ve cevaplarından aşağıdakine benzer bir hedef cümlesi taslağı çıkıyor;

"Hareket özgürlüğüm başta olmak üzere, özgürce ve severek - eğlenerek - çalışabileceğim ve ayda minimum 3000 tl kazanacak bir iş istiyorum"

Bu işin ne olacağını seçerken dikkat etmen gereken şeyler ise;
Özellikle sana kendini değerli hissettirmesi,
Sevdiğin niteliklerini kullanmana ve böylece kendini tam olarak ifade etmene izin vermesi,
Seyahat içermesi,
Bir sahil şehrinde olması,

Bu işin yada mesleğin ne olacağı hakkında araştırma yaparken daha önce tutkuyla ve sahiplenerek çalıştığın işini referans alabilirsin....

Dikkat etmen gereken ve kendini geliştirmen gereken şeyleri istediğin işin gerektirdiği nitelik ve yeterliliklerden başlayarak tespit edebilirsin fakat ayrıca benim önerilerim;

zENGİNLİK, ÇOK PARA = Rahat ve huzurlu olmak kalıbını gözden geçirmek,
İnsanları daha çok ve sık ve candan takdir etmek,
Seni eğlendiren şeyleri daha çok hayatına almak,
Başkalarının görüş ve düşüncelerine bağımlılıktan vazgeçmek,
Kabul ve teslimiyet çalışması.

Hedef cümleni bir tarih ile bağlayıp, ne tip pozisyonlar için hazırlanacağına dair bir liste oluşturup hedef cümleni geliştirebilirsin.

Değerli ve önemli hissedeceğin bir iş olmasına dikkat etmeyi unutma!

Örnek;
05 Nisan 2010 tarihinde İstanbul/İzmir/ ..... şehrinde ...... pozisyonda yada ..... şirketinde .... görevde çalışarak aylık minimum 3000 tl kazanmak ve özellik ve niteliklerimi ifade edebileceğim bir iş ortamında bulunmak...

Bu cümleden bir hedef cümlesi toparlayabilirsiniz...

Sevgiler MERT.

Alt 03-12-2009, 12:12 PM   #68 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 634
43 Mesajinıza toplam 307 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daada is an unknown quantity at this point

çok ama çoook teşekkürler ..Çok sağolun.Emeğinize yüreğinize sağlık!!
Alt 03-12-2009, 12:17 PM   #69 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Rica ederim umarım faydalı olur,
Unutmayın kayaları aşındıran dalgaların gücü değil, devamlılığıdır :)

Yeterki işin ucunu bırakmayın.

Alt 15-08-2010, 09:48 PM   #70 (permalink)

kucukperi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
15 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kucukperi is an unknown quantity at this point

Merhaba Mert bey, bende buradan hedefimi paylaşmak istiyorum.
Ygs ve Lys ye hazırlanan bir öğrenci olarak benim hedeflerim sınavla ilgili.
Ben Eylül ayında (muhtemelen dersane sınavımız olacak) dersanemde 1. sınıfta olmak ve dersane sınavımda 410 üstünde bir puan almak istiyorum.
Bunuda hızlandırma sürecinde günlük tekrar yaparak, bol bol soru çözerek başarmayı hedefliyorum:)
kucukperi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks