Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

"Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Hedef Ön Hazırlık ve  Hedefler Makaleler   "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 10 . Alıntı: eT HO win US AND Nickli Üyeden Alıntı Öncelikle merhaba .. -olaylar karşısında sabırlı olmak. -hayatı biraz daha akışına bırakmak. -stresimi karşımdakine yansıtmamak. -uyku ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? telkin cd indir izle İstanbul "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? nerededir kimdir "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? hipnoz "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Hedefler Makaleler hedefe ulaşmak, hedefe ulaşma, hedeflere ulaşmak, hedeflere ulaşma, hedeflere ulaşmanın yolları, hedeflere ulaşmak için, hedefe ulaşmanın yolları, hedefe ulaşmak için

Reklam Alanı

"Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 16-12-2011, 03:18 PM   #91 (permalink)

Tesekkür: 7
2 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tatlım is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Alıntı:
eT HO win US AND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle merhaba ..

-olaylar karşısında sabırlı olmak.
-hayatı biraz daha akışına bırakmak.
-stresimi karşımdakine yansıtmamak.
-uyku düzenimi kurmak.

Telkinlerden yardım alabilirsiniz .. mesela mutluluk telkini .. içeriğini okuduktan sonra dinlemenizi öneririm ..

uyku düzeni için erken uyanma telkini var ..

ve bazı süreçlerde ego ve kendine güven telkinleri sizin için faydalı olacaktır ..

[bu arada herşey mükemmel olamaz demişsiniz .. herşey mükemmel olabilir .. bu sizin elinizde .. şuan yenisiniz .. sitede biraz dolanın vakit geçirin .. yapabileceklerinizi anlarsınız .. iyi günler
teşekkür ederim yorumunuz için.evet sitede dolaşmaya çalışıyorum bol bol ...biraz karışık gelsede çözeceğim inş. bazı telkinleri indirdim bilgisayarımdan dinliyorum ama 8 saat dinlenmesi gerekiyormuş uzun bir süre mp3 me attığımda çalışmadı eror yazıyor tekrar deneyeceğim .
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
tatlım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 16-12-2011, 03:34 PM   #92 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

bu arada 2 çocuğunuz varmış allah bağışlasın .. geceleri dinleyebilirsiniz (yatarken) ama hoporlörden dinliyorsanız çocuklar odadayken dinlemeyin diyorlar ..
Okunmamış 02-02-2012, 01:25 AM   #93 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,544 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Ynt: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle amaç değil hedef gerekir......
Amaçlar hedefleşmeli ki işleyebilsinler....
Hayal kurmayıp hedef belirlemek gerekli ve ona giden bir plan....
Ne harika bir nokta...

Bookmarks

Seçenekler
Stil