Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Hedefler Makaleler

Uyarılar

Hedefler Makaleler hedefe ulaşmak, hedefe ulaşma, hedeflere ulaşmak, hedeflere ulaşma, hedeflere ulaşmanın yolları, hedeflere ulaşmak için, hedefe ulaşmanın yolları, hedefe ulaşmak için

"Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Hedef Ön Hazırlık ve Hedefler Makaleler "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: melekelif Nickli Üyeden Alıntı Benimde aöf sınavım var. çalışıyorum aslında çalışmaya çalışıyorum. aslında çalışmıyoruum. Ben niye azimli biri olamıyorum. akşam 9 da evde oluyorum. kızımla oynuyorum.maşallah o 11 de yatıyor. ondan sonrada bende uyuyom. hergün diyom şöyle güzel bi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedefler Makaleler telkin cd indir izle İstanbul Hedefler Makaleler nerededir kimdir Hedefler Makaleler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedefler Makaleler hipnoz Hedefler Makaleler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedefler Makaleler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedefler Makaleler kuantum düşünce kitap haberi

"Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-08-2010, 05:40 PM   #71 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough
Standart Cevap: Ynt: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Alıntı:
melekelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benimde aöf sınavım var. çalışıyorum aslında çalışmaya çalışıyorum. aslında çalışmıyoruum. Ben niye azimli biri olamıyorum. akşam 9 da evde oluyorum. kızımla oynuyorum.maşallah o 11 de yatıyor. ondan sonrada bende uyuyom. hergün diyom şöyle güzel bi saat 2 ye 3 e kadar çalışam biraz azmedeyim yoook yok. hele pazar günleri şu ev işini yapam bu ev işini yapam. yook yok benden olmaz. diyorum.inşallah bu düşüncem değişir.
Ben de sizinle aynı durumdayım inanın... Üzerine o kadar çok sayıda değişk konulu kurs bitirdim hepsinin sınavlarından geçtim ama nedense 10 yılı aşkın bir süredir çok istememe rağmen şu okulu bitiremedim... Çalışacak enerjiyi de kendimde bulamıyorum.. Ben de de aynı ben başaramam düşüncesine hakimim inşllah benim de düşüncelerim değişiir...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2010, 11:09 PM   #72 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
110 Mesajinıza toplam 562 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gurbetci is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Bu hedefler herşey olabilir yeterki kendinize göre;
1. Net olmalı ( ......... konusundaki eğitimimi bitirip insanlara faydalı olmak ....)
2. Gerçekleştirilebilir olmalı (...örnekleri var çevremde bunu başarmış....)
3. Ölçülebilir olmalı (...aylık en az 3000 ytl ...)
4. Zamanla ayarlı olmalı (...Mart ayının sonuna kadar ...)
5. Vizyonunuza uygun olmalı (...bence bana uygun, hayat tarzıma beklentilerime, hayallerime uyumlu :...)
Flamancayi en az lise duzeyinde yaziyor, anliyor ve konusuyor olmak.
Yani dil ogrnenler vahiyle ogrenmiyor.
En gec 2011 haziran ayina kadar.
su an ilkokul 3. sinif duzeyindeyim 2011 ocak ayina kadar haftada 4 saat kursa gidiyorum.
Belcika'da yasiyorum Lise mezunu, yuksekokul terkim(maalesef) yani yapabilirim.
-------------
Kisisel gelisim uzmani olmak ve Belcika'da bir kitapci dukkani acmak.
Simdilik kitaplar okuyorum,Turkce yok ama Life Koach diye her ne kadar bana uzak da olsa burada da bu konu ile ilgili kurslar buldum. Ama Atakan Bey sizlerin burada seminerler ve egitimler verdiginizi hayal ediyorum)) boylelikle egitim aliyorum.
En gec 2015 yilinda kariyerimde adim adim ilerlemeye baslamisim.
Kitap okumayi,arastirma yapmayi,kendimi gelistirmeyi ve konusmayi cok seviyorum.
Belcika ve Avrupa'nin bircok ulkesinde yasayan,ve on yil yirmi yildir burada yasamini surduren bir tek yabanci kelime dahi konusamayan, birakin cocuklara kendilerine dahi hayri olmayan, mutfak ile yatak odasi arasinda kalmis Turk gelinlerinin ufkunu (kaynana ve kayinpederlerin tabiri ile gozlerini) acmak ve Turk cocuklarinin kendilerine guvenlerini saglamak istiyorum.Korelen beyinlere isik tutmak istiyorum. Inanin buna cok ihtiyac var.Turk kulturunden , tarihinden ,konusma ve yazmasindan bihaber yetisiyor gencler.'Avrupa'da yabanci, Turkiye'de Almanci nakaratini yikip,sadece Avrupa'da yasayan aydin Turkler olarak gelismelerini saglamak istiyorum.
Vizyon:Kedi cocuguma evde dinini ve Ataturk'u, Osmanli Tarihini,Turkce dilbilgisini ogretmeye calisiyorum.
fiyat:valla ben bunlari basarayim da fiyat kendi gelir.
gurbetci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2010, 12:39 AM   #73 (permalink)
Teğmen

110 Mesajinıza toplam 562 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Atakan Bey ya da samanik beni de degerlendiriseniz cok sevinirim.
Tesekkur ederim.
Alt 25-11-2010, 11:43 AM   #74 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Thumbs up Cevap: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Alıntı:
gurbetci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu hedefler herşey olabilir yeterki kendinize göre;
1. Net olmalı ( ......... konusundaki eğitimimi bitirip insanlara faydalı olmak ....)
2. Gerçekleştirilebilir olmalı (...örnekleri var çevremde bunu başarmış....)
3. Ölçülebilir olmalı (...aylık en az 3000 ytl ...)
4. Zamanla ayarlı olmalı (...Mart ayının sonuna kadar ...)
5. Vizyonunuza uygun olmalı (...bence bana uygun, hayat tarzıma beklentilerime, hayallerime uyumlu :...)
Flamancayi en az lise duzeyinde yaziyor, anliyor ve konusuyor olmak.
Yani dil ogrnenler vahiyle ogrenmiyor.
En gec 2011 haziran ayina kadar.
su an ilkokul 3. sinif duzeyindeyim 2011 ocak ayina kadar haftada 4 saat kursa gidiyorum.
Belcika'da yasiyorum Lise mezunu, yuksekokul terkim(maalesef) yani yapabilirim.
-------------
Kisisel gelisim uzmani olmak ve Belcika'da bir kitapci dukkani acmak.
Simdilik kitaplar okuyorum,Turkce yok ama Life Koach diye her ne kadar bana uzak da olsa burada da bu konu ile ilgili kurslar buldum. Ama Atakan Bey sizlerin burada seminerler ve egitimler verdiginizi hayal ediyorum)) boylelikle egitim aliyorum.
En gec 2015 yilinda kariyerimde adim adim ilerlemeye baslamisim.
Kitap okumayi,arastirma yapmayi,kendimi gelistirmeyi ve konusmayi cok seviyorum.
Belcika ve Avrupa'nin bircok ulkesinde yasayan,ve on yil yirmi yildir burada yasamini surduren bir tek yabanci kelime dahi konusamayan, birakin cocuklara kendilerine dahi hayri olmayan, mutfak ile yatak odasi arasinda kalmis Turk gelinlerinin ufkunu (kaynana ve kayinpederlerin tabiri ile gozlerini) acmak ve Turk cocuklarinin kendilerine guvenlerini saglamak istiyorum.Korelen beyinlere isik tutmak istiyorum. Inanin buna cok ihtiyac var.Turk kulturunden , tarihinden ,konusma ve yazmasindan bihaber yetisiyor gencler.'Avrupa'da yabanci, Turkiye'de Almanci nakaratini yikip,sadece Avrupa'da yasayan aydin Turkler olarak gelismelerini saglamak istiyorum.
Vizyon:Kedi cocuguma evde dinini ve Ataturk'u, Osmanli Tarihini,Turkce dilbilgisini ogretmeye calisiyorum.
fiyat:valla ben bunlari basarayim da fiyat kendi gelir.

Selamlar gurbetçi,

Yazdıklarınızdan yola çıkarak
" 2011 haziranında Flamancayı minimum lise düzeyinde okur yazarlıkla kullanıyor olmak." şeklinde bir hedef cümlesi çıkıyor.

Kendiniz ve hayattan beklentileriniz ile ilgili yazdıklarınızdan yola çıkarak hedefiniz vizyonunuza uygun görünüyor. Net ve "lise düzeyi" tanımıyla ölçülebilir aynı zamanda...

Şimdi bu hedefe ulaşmak için atmanız gereken eylem barındıran adımları sıralamalısınız yani stratejilerinizi... Bir kursa devam ediyor olmanız somut ve eylem barındıran bir adım örneğin, ancak bunların en az 3 tane olması gerekli .....

İkinci büyük adıım ne olmalı, ve başka neler yapabilirim? sorularını kullanarak stratejilerinizi belirleyin,,, Ve sonrasında her adım için olabildiğince çok eylem bulun ve programlı bir şekilde uygulayın...

Diğer büyük hedefinize gelirsek, detaylı olarak anlatmanıza rağmen hala net bir hedef sayılmaz.... Zamana bağlamakta ise oldukça ileri bir tarih seçtiğiniz görülüyor... Sizi bu nihai hedefe yani vizyonunuza götürecek başka alt hedefler bularak üzerinde çalışmanız faydalı olacaktır....

Aklınızdan geçenler ve başarmak istedikleriniz çok güzel şeyler, ve en güzelide buna kendinizden ve yakın çevrenizden - çocuğunuza öğretmek gibi - başlamış olmanız.....

Sevgilerimle MERT.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2010, 03:26 PM   #75 (permalink)
Teğmen

32 Mesajinıza toplam 102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
şeniz is an unknown quantity at this point

Ben bu bilinçaltııyla çok uğraşıyorum ama bazı yerlerde galiba eksik yapıyorum.Sabahları inanılmaz derecede depresif kalkıyorum ve dışarı çıkmak istemiyorum.Ancak bir müddet sonra açılıyorum.

En büyük isteğim tekrar çalışabilmek ve işimde çook başarılı olmak.iyi para kazanmak ve kendime güven duyabilmek istiyorum.
şeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2010, 04:16 PM   #76 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

olmak istedıgımm yerr TSM

NE ZAMN OLUR BILMIORUM AMA OLUCAK BASKA YOL YOK ...

sadece hedefe odaklanıyorum

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2010, 03:38 PM   #77 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Alıntı:
şeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben bu bilinçaltııyla çok uğraşıyorum ama bazı yerlerde galiba eksik yapıyorum.Sabahları inanılmaz derecede depresif kalkıyorum ve dışarı çıkmak istemiyorum.Ancak bir müddet sonra açılıyorum.

En büyük isteğim tekrar çalışabilmek ve işimde çook başarılı olmak.iyi para kazanmak ve kendime güven duyabilmek istiyorum.

Selamlar şeniz,

Peki seni çalışmaktan ve başarılı olmaktan alıkoyan ne tam olarak?

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2010, 09:33 PM   #78 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar gurbetçi,

Yazdıklarınızdan yola çıkarak
" 2011 haziranında Flamancayı minimum lise düzeyinde okur yazarlıkla kullanıyor olmak." şeklinde bir hedef cümlesi çıkıyor.

Kendiniz ve hayattan beklentileriniz ile ilgili yazdıklarınızdan yola çıkarak hedefiniz vizyonunuza uygun görünüyor. Net ve "lise düzeyi" tanımıyla ölçülebilir aynı zamanda...

Şimdi bu hedefe ulaşmak için atmanız gereken eylem barındıran adımları sıralamalısınız yani stratejilerinizi... Bir kursa devam ediyor olmanız somut ve eylem barındıran bir adım örneğin, ancak bunların en az 3 tane olması gerekli .....

İkinci büyük adıım ne olmalı, ve başka neler yapabilirim? sorularını kullanarak stratejilerinizi belirleyin,,, Ve sonrasında her adım için olabildiğince çok eylem bulun ve programlı bir şekilde uygulayın...

Diğer büyük hedefinize gelirsek, detaylı olarak anlatmanıza rağmen hala net bir hedef sayılmaz.... Zamana bağlamakta ise oldukça ileri bir tarih seçtiğiniz görülüyor... Sizi bu nihai hedefe yani vizyonunuza götürecek başka alt hedefler bularak üzerinde çalışmanız faydalı olacaktır....

Aklınızdan geçenler ve başarmak istedikleriniz çok güzel şeyler, ve en güzelide buna kendinizden ve yakın çevrenizden - çocuğunuza öğretmek gibi - başlamış olmanız.....

Sevgilerimle MERT.
Evet haklisiniz Mert Bey uzun bir sure yazdim ama, su anda ufukta hedefledigim meslekle ilgili yakinimda bir yer olmadigi icin; oncelikle de yabanci dili ogrenmem gerektigi icin gercekci olsun istedim. Yani strateji belirlemem icin onumu gormem lazim. Benim suanda elimdekiler:Yabanci dili ogreniyor olmam, kisisel gelisim ile ilgili kitaplar okuyor olmam,ve burada da bir life koach ya da yasam koclugu kursunun var oldugunu hayal etmem.
Yani boyle bir kurs henuz bulamadim.Yani eylem olarak baslamam icin once oyle bir kursu bulmam lazim....
Peki: yine dilden gidelim cunku bu birinci hedef beni otekilerine ulastiracak.
(yabanci dilimi kullanacagim,daha cok yazip, konusup okumami gelistirecek bir is bulmus olmayi hedefliyorum) ki beni gercek hedefime gotursun.
Alt 02-12-2010, 09:37 PM   #79 (permalink)
Teğmen

Yani bu hayatin karmasasi icinde bunlari duzene koymak zor demek istemiyorum ama kolay olmuyor.
Is, guc, cocuklar, yemek, dersler, koca, misafirler,.....oo bir nefes aldirin benim hedeflerim vaaar..
Alt 06-12-2010, 11:28 AM   #80 (permalink)
Teğmen

32 Mesajinıza toplam 102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
şeniz is an unknown quantity at this point

ote=Merto;780698]Selamlar şeniz,

Peki seni çalışmaktan ve başarılı olmaktan alıkoyan ne tam olarak?[/quote]

Yurtdışında olmam en büyük engel benim için.Dil problemini tamamen halledebilmiş değilim.İlk zamanlardaki isteğimi de kaybetmiş durumdayım.Yaş problemi de ayrı bir sorun.Burada hayat çok farklı.Uygun bir iş istiyorum.Türkiye'de öğretmendim.istifa ederek buraya gelmek zorunda kaldım.
İşin en kötü yanı isteğimi gün geçtikçe kaybediyorum.
şeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks